» »

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Temo vidijo: vsi
««
369 / 373
»»

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:


Ven pometal muslimane: ____

Pozivanje k nestrpnosti in nasilju. Zglasite se v najbližjem Gulagu Tolerance, za prevzgojo in rehabilitacijo.


Manjek funkcionalne pismenosti. Zglasite se v najbližji osnovni šoli za ponovno osnovno izobraževanje.

morbo ::

Bryn je izjavil:

Manjek funkcionalne pismenosti. Zglasite se v najbližji osnovni šoli za ponovno osnovno izobraževanje.

Educatiofobia, tj. diskriminiranje ljudi na podlagi njihove izobrazbe, pismenosti, slovnice... Predsodki do drugače izobraženih.

To bo še pet pik v kartoteki. Do avtomatskega fojbiranja ni več daleč.

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Manjek funkcionalne pismenosti. Zglasite se v najbližji osnovni šoli za ponovno osnovno izobraževanje.

Educatiofobia, tj. diskriminiranje ljudi na podlagi njihove izobrazbe, pismenosti, slovnice... Predsodki do drugače izobraženih.

To bo še pet pik v kartoteki. Do avtomatskega fojbiranja ni več daleč.


Torej priznaš, da si funkcionalno nepismen, drugače ne bi bilo diskriminacije >:D

In other news:
http://www.wort.lu/en/luxembourg/luxemb...

morbo ::

Bryn je izjavil:

Torej priznaš, da si funkcionalno nepismen, drugače ne bi bilo diskriminacije >:D

Izraz "nepismen" je diskriminatorna in mikro-agresivna žaljivka, ki ločuje ljudi po izobrazbi, razredu, prihodkih... pravilen inkluziven izraz je "drugače-pismen".

Bryn je izjavil:


In other news:
http://www.wort.lu/en/luxembourg/luxemb...

Dobra propagandna iniciativa. We come in peace. #BabySealFace

Medtem pa neidentificirani samski moški brez dokumentov in preverljivega ozadja, še kar v trumah lezejo noter.

AnitaTrump ::

Migrant patients cost taxpayers 'FOUR TIMES more than they put into NHS', Tory Lord claims

kaksna nazi propaganda. saj vsi vemo da so migranti pridni delovni ljudje v povprecju z visjo izobrazbo kot avtohtonci. 97,6% migrantov ima univerzitetno izobrazbo, le diplomo jim je isis unicil.

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Torej priznaš, da si funkcionalno nepismen, drugače ne bi bilo diskriminacije >:D

Izraz "nepismen" je diskriminatorna in mikro-agresivna žaljivka, ki ločuje ljudi po izobrazbi, razredu, prihodkih... pravilen inkluziven izraz je "drugače-pismen".

Bryn je izjavil:


In other news:
http://www.wort.lu/en/luxembourg/luxemb...

Dobra propagandna iniciativa. We come in peace. #BabySealFace

Medtem pa neidentificirani samski moški brez dokumentov in preverljivega ozadja, še kar v trumah lezejo noter.


Upam da boš razumel kaj piše: Functional illiteracy @ Wikipedia

Tvojega mnenja pač ne moremo več upoštevati ker si, po lastnem priznanju, funkcionalno nepismen in zato pač ne razumeš prav, kaj je napisano.

boolsheat ::

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.

Bryn ::

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...

AnitaTrump ::

Two people charged with 'keeping woman as slave'

Slavery:
Does Islam condone slavery? Does Islamic teaching allow Muslim men to keep women as sex slaves?

Islam neither ignores nor condemns slavery. In fact, a large part of the Sharia is dedicated to the practice.
Muslims are encouraged to live in the way of Muhammad, who was a slave owner and trader. He captured slaves in battle; he had sex with his slaves; and he instructed his men to do the same. The Quran actually devotes more verses to making sure that Muslim men know they can keep women as sex slaves (4) than it does to telling them to pray five times a day (zero).



no islamofobi, v koranu jasno pise da ni nic narobe s suznjelastnistvom. checkmate!

Bryn je izjavil:


Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


sharia zakon je vera? islamofili pa res ne premorete nobene inteligence.

Zgodovina sprememb…

Bryn ::

AnitaTrump je izjavil:

Two people charged with 'keeping woman as slave'

Slavery:
Does Islam condone slavery? Does Islamic teaching allow Muslim men to keep women as sex slaves?

Islam neither ignores nor condemns slavery. In fact, a large part of the Sharia is dedicated to the practice.
Muslims are encouraged to live in the way of Muhammad, who was a slave owner and trader. He captured slaves in battle; he had sex with his slaves; and he instructed his men to do the same. The Quran actually devotes more verses to making sure that Muslim men know they can keep women as sex slaves (4) than it does to telling them to pray five times a day (zero).



no islamofobi, v koranu jasno pise da ni nic narobe s suznjelastnistvom. checkmate!

Bryn je izjavil:


Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


sharia zakon je vera? islamofili pa res ne premorete nobene inteligence.



Biblija tudi piše kako je potrebno ravnati s sužnji... http://www.patheos.com/blogs/adrianwarn...
Naši zakoni prepovedujej suženjstvo, razen če želiš, da je islam nad našimi zakoni?

VSI muslimani sledijo šeriatskemu pravu?

Mimogrede:
Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


Islam (/ˈɪslɑːm/; [note 1] Arabic: الإسلام, al-ʾIslām IPA: [alʔisˈlaːm] is a monotheistic and Abrahamic religion articulated by the Qur'an, a religious text considered by its adherents to be the verbatim word of God (Allāh)

Si že pomagal kakemu brezdomcu? Kaj pa kakega muslimana si že vrgel ven iz Slovenije? Nisi? Dokler je treba po tipkah udrihat si poln poguma, ko pride pa do realnega sveta pa si pussy :D

Aja, pa očitno si množični morilec, ker podpiraš, da se potopi ladje in čolne z begunci.

Matako ::

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen (v najširšem smislu besede) in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Bryn ::

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.


Islam - The religion of the Muslims, a monotheistic faith regarded as revealed through Muhammad as the Prophet of Allah.

http://www.oxforddictionaries.com/defin...

Belec, prosim

chinko ::

Črnci, prosim.


V teh časih se reče: Arabci, prosim.

Bryn ::

Hahaha, kaj je Trumpetka mala in co., nasedete vsaki zgodbici: http://www.siol.net/novice/svet/2016/02...

Aja ne, to je zavajanje medijev, hahahahahaha. Vaša kredibilnost je na 0 >:D

Pazljivo preučite http://hoaxmap.org/ preden objavite vsak link, ki vam pride pod roko.

Eh ja, drugega ni za pričakovat od otrok, ki še ne znajo s svojo glavo razmišljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

yero7 ::

Bryn je izjavil:

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.


Islam - The religion of the Muslims, a monotheistic faith regarded as revealed through Muhammad as the Prophet of Allah.

http://www.oxforddictionaries.com/defin...

Belec, prosim

Pozabili so dodat s svojimi zakoni imenovani shariya(ki pomeni zakon).
Peščeni črnci, prosim.

Bryn ::

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.


Islam - The religion of the Muslims, a monotheistic faith regarded as revealed through Muhammad as the Prophet of Allah.

http://www.oxforddictionaries.com/defin...

Belec, prosim

Pozabili so dodat s svojimi zakoni imenovani shariya(ki pomeni zakon).
Peščeni črnci, prosim.


Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?

yero7 ::

Bryn je izjavil:

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.


Islam - The religion of the Muslims, a monotheistic faith regarded as revealed through Muhammad as the Prophet of Allah.

http://www.oxforddictionaries.com/defin...

Belec, prosim

Pozabili so dodat s svojimi zakoni imenovani shariya(ki pomeni zakon).
Peščeni črnci, prosim.


Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?

Turčija ni več daleč od shariye če bi gledal medije(vse)
Kaj je tako težko razumet, da imajo svoje zakone po katerih se morajo ravnati vsepovsod? Kaj misliš, ker pridejo v Slovenijo bodo začeli jesti pršut?

Bryn ::

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Bryn, islam je fašizem.
Islamofob=fašistofob.


an authoritarian and nationalistic right-wing system of government and social organization

Zanimivo, jaz pa sem mislil, da je to vera...


Islam dejansko je v _osnovi_ političen in družbeni sistem. Z nekaj obveznimi "PR" elementi misticizma, kot je bilo takrat to običajno. In jasno, je izredno šovinističen in supremacističen družbeni sistem - ne vem kaj ste pričakovali od nekih kameljih nomadov v srednjeveški Arabiji? Renesanso?

Črnci, prosim.


Islam - The religion of the Muslims, a monotheistic faith regarded as revealed through Muhammad as the Prophet of Allah.

http://www.oxforddictionaries.com/defin...

Belec, prosim

Pozabili so dodat s svojimi zakoni imenovani shariya(ki pomeni zakon).
Peščeni črnci, prosim.


Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?

Turčija ni več daleč od shariye če bi gledal medije(vse)
Kaj je tako težko razumet, da imajo svoje zakone po katerih se morajo ravnati vsepovsod? Kaj misliš, ker pridejo v Slovenijo bodo začeli jesti pršut?


Morajo jesti pršut če pridejo v Slovenijo? Če hočejo upoštevat šeriatsko pravo, lahko to počnejo, dokler ni v nasprotju oz. nadrejeno državnemu pravu. Drugače lahko tudi vegetarjance in vegane prepovemo, ker ne jedo pršuta :D

yero7 ::

Bryn je izjavil:



Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?
Turčija ni več daleč od shariye če bi gledal medije(vse)
Kaj je tako težko razumet, da imajo svoje zakone po katerih se morajo ravnati vsepovsod? Kaj misliš, ker pridejo v Slovenijo bodo začeli jesti pršut?

Morajo jesti pršut če pridejo v Slovenijo? Če hočejo upoštevat šeriatsko pravo, lahko to počnejo, dokler ni v nasprotju oz. nadrejeno državnemu pravu. Drugače lahko tudi vegetarjance in vegane prepovemo, ker ne jedo pršuta :D

Ja ker če ne jejo pršuta niso sloveneci:)). In kaj tisti deli, ki so v nasprotju z našim pravom kaj misliš, da musliman bo upošteval nekaj kar jim je rekel bog, da je prav ali, kar rečemo mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

Bryn ::

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:



Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?
Turčija ni več daleč od shariye če bi gledal medije(vse)
Kaj je tako težko razumet, da imajo svoje zakone po katerih se morajo ravnati vsepovsod? Kaj misliš, ker pridejo v Slovenijo bodo začeli jesti pršut?

Morajo jesti pršut če pridejo v Slovenijo? Če hočejo upoštevat šeriatsko pravo, lahko to počnejo, dokler ni v nasprotju oz. nadrejeno državnemu pravu. Drugače lahko tudi vegetarjance in vegane prepovemo, ker ne jedo pršuta :D

Ja ker če ne jejo pršuta niso sloveneci:)). In kaj tisti deli, ki so v nasprotju z našim pravom kaj misliš, da musliman bo upošteval nekaj kar jim je rekel bog, da je prav ali, kar rečemo mi.


Glej, če ne upošteva imamo predpisane postopke in kazni.


In other news: http://www.24ur.com/novice/svet/le-trij...

Le trije moški od skupno 58, ki so jih nemški policisti prijeli v povezavi s silvestrskimi napadi v Kölnu, so tujci, ki so v Nemčijo prišli z zadnjim valom beguncev in migrantov.


Torej tudi če bi meje zaprli takoj, se ne bi ognili temu. Je pa res, da imajo vsi ali iz Alžirije, Maroka ali Tuniziji, razen treh, ki so evropejci.

Poteka pa tudi preiskava zadnjih dogodkov v Kölnu, ko so policisti med pustnim karnevalom zabeležili 22 prijav spolnega nasilja. Med žrtvami je bila tudi belgijska novinarka, ki so jo trije moški nadlegovali in otipavali med javljanjem v živo. Iz posnetkov je razvidno, da gre za mlajše moške, svetle polti in evropskega videza.


Za tole so tudi muslimani krivi, ane?

morbo ::

Bryn je izjavil:

VSI muslimani sledijo šeriatskemu pravu?

Da, ker tisti ki ne, so tehnično odpadniki (apostate).

yero7 ::

Bryn je izjavil:

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:



Ves islamski svet sledi šeriatskemu pravu? Recimo Tručija?
Turčija ni več daleč od shariye če bi gledal medije(vse)
Kaj je tako težko razumet, da imajo svoje zakone po katerih se morajo ravnati vsepovsod? Kaj misliš, ker pridejo v Slovenijo bodo začeli jesti pršut?

Morajo jesti pršut če pridejo v Slovenijo? Če hočejo upoštevat šeriatsko pravo, lahko to počnejo, dokler ni v nasprotju oz. nadrejeno državnemu pravu. Drugače lahko tudi vegetarjance in vegane prepovemo, ker ne jedo pršuta :D

Ja ker če ne jejo pršuta niso sloveneci:)). In kaj tisti deli, ki so v nasprotju z našim pravom kaj misliš, da musliman bo upošteval nekaj kar jim je rekel bog, da je prav ali, kar rečemo mi.


Glej, če ne upošteva imamo predpisane postopke in kazni.


In other news: http://www.24ur.com/novice/svet/le-trij...

Le trije moški od skupno 58, ki so jih nemški policisti prijeli v povezavi s silvestrskimi napadi v Kölnu, so tujci, ki so v Nemčijo prišli z zadnjim valom beguncev in migrantov.


Torej tudi če bi meje zaprli takoj, se ne bi ognili temu. Je pa res, da imajo vsi ali iz Alžirije, Maroka ali Tuniziji, razen treh, ki so evropejci.

Poteka pa tudi preiskava zadnjih dogodkov v Kölnu, ko so policisti med pustnim karnevalom zabeležili 22 prijav spolnega nasilja. Med žrtvami je bila tudi belgijska novinarka, ki so jo trije moški nadlegovali in otipavali med javljanjem v živo. Iz posnetkov je razvidno, da gre za mlajše moške, svetle polti in evropskega videza.


Za tole so tudi muslimani krivi, ane?

Tako kot se upošteva pri ciganih?
Dokler ne povejo imen treh evropejcev ne bomo vedeli ali so avtohtoni ali ne(velika verjetnost da ne, če pa so mi boš lahko to vrgel v faco>:D)
Če se ne motim je video krožil po spletu naj bi bil tudi tukaj kjer je bilo vidno, da je bil eden ki je delal face za novinarko nato pa je prišel njegov kolega in ga potegnil stran razen če ni to drugi video.

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

VSI muslimani sledijo šeriatskemu pravu?

Da, ker tisti ki ne, so tehnično odpadniki (apostate).

Heh jim bo letela glava, ker iz islama se izpišeš samo mrtev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

VSI muslimani sledijo šeriatskemu pravu?

Da, ker tisti ki ne, so tehnično odpadniki (apostate).


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Če se človek smatra za muslimana in ne sledi šeriatskemu pravu, potem je še vedno musliman. Isto velja za katolike.

Pa mimogrede, in to ni trolanje, tehnično ni slovenski prevod za "technically", kadar se to nanaša na "technically speaking". Me je moja žena prevajalka, vedno napizdevala, ker sem isto počel :D

yero7> Dokler ne povejo imen treh evropejcev ne bomo vedeli ali so avtohtoni ali ne(velika verjetnost da ne, če pa so mi boš lahko to vrgel v faco>:D)

Dokler ne povejo imena ostalih, ne bomo vedeli ali so ne-avtohtoni ali ne :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

dice7 ::

Potem pa ne vem kaj vsi tako paniko zganjate, saj uvazamo odpadnike in ne pravih muslimanov, glede na to da pravi muslimani ne smejo ziveti med non believerji, vecina v evropi pa to ze pocne xy let

Bryn ::

dice7 je izjavil:

Potem pa ne vem kaj vsi tako paniko zganjate, saj uvazamo odpadnike in ne pravih muslimanov, glede na to da pravi muslimani ne smejo ziveti med non believerji, vecina v evropi pa to ze pocne xy let


Good point, torej takoj ko pridejo v državo, kjer ni muslimanov, niso muslimani! Pol pa res ni panike... :D

morbo ::

Bryn je izjavil:

Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Lahko, ampak zaradi nespoštovanja celibata katoliki ne ubijajo svojih, tako kot muslimani v 21. stoletju ubijajo iz časti. Tudi pri nas, sploh pa v njihovih državah, kjer so verski zakoni državni zakoni.

chinko ::


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...


Regresivno relativiziranje N-tič?

Dokler ne povejo imena ostalih, ne bomo vedeli ali so ne-avtohtoni ali ne :D


Zihr so Švedi! Amapak, še je upanje za multikulti. Rešitev je sila enostavna: psiho in IQ teste vsem prišlekom in državljanom EU. Vse kar pade v standardni odklon deportirat v fojbe.

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Lahko, ampak zaradi nespoštovanja celibata katoliki ne ubijajo svojih, tako kot muslimani v 21. stoletju ubijajo iz časti. Tudi pri nas, sploh pa v njihovih državah, kjer so verski zakoni državni zakoni.


Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

chinko je izjavil:


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...


Regresivno relativiziranje N-tič?


Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.

Smešni ste, dragi moji množični morilci :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

yero7 ::

Bryn je izjavil:

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Lahko, ampak zaradi nespoštovanja celibata katoliki ne ubijajo svojih, tako kot muslimani v 21. stoletju ubijajo iz časti. Tudi pri nas, sploh pa v njihovih državah, kjer so verski zakoni državni zakoni.


Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

chinko je izjavil:


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...


Regresivno relativiziranje N-tič?


Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.

Smešni ste, dragi moji množični morilci :D

Tista o ne-avtohtonih me je vrgla na rit:))
No ja če si katolik vsaj ti ni treba skrbet, da te drugi katoliki ubijejo če ne delaš po bibliji(the more you know). Žal tako je ni več musliman in treba ga je po hitrem postopku spet spravit na pravo pot ali pa....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

morbo ::

Bryn je izjavil:

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

Poleg beguncev in tistih ki bežijo pred islamizmom, se v EU spušča veliko preveč islamskih fundamentalistov, ki sledijo političnemu islamu in verjamejo da je demokracija satanski izum, ki ga je potrebno zamenjat s šarijo.

K našim fundamentalistom dodajamo še islamske fundamentaliste, ki prihajajo direkt iz srednjega veka. In leftists we trust

Bryn ::

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Lahko, ampak zaradi nespoštovanja celibata katoliki ne ubijajo svojih, tako kot muslimani v 21. stoletju ubijajo iz časti. Tudi pri nas, sploh pa v njihovih državah, kjer so verski zakoni državni zakoni.


Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

chinko je izjavil:


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...


Regresivno relativiziranje N-tič?


Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.

Smešni ste, dragi moji množični morilci :D

Tista o ne-avtohtonih me je vrgla na rit:))
No ja če si katolik vsaj ti ni treba skrbet, da te drugi katoliki ubijejo če ne delaš po bibliji(the more you know). Žal tako je ni več musliman in treba ga je po hitrem postopku spet spravit na pravo pot ali pa....


Tista o ne-avtohtonih je bil seveda trol :D

Malo sem brskal, za onih 55 povejo da imajo korenine v onih treh državah, za te tri pa pravijo, da imajo nemško državljanstvo.

Od teh 55, so samo trije prišli z begunskim valom. OStali so potemtakem evropejci in zakaj potem ne povejo državljani katerih držav so? In zakaj potem ne napišejo, kakšne korenine imajo preostali trije, ki imajo nemško državljanstvo?

Malo čudno vse skup.

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

Poleg beguncev in tistih ki bežijo pred islamizmom, se v EU spušča veliko preveč islamskih fundamentalistov, ki sledijo političnemu islamu in verjamejo da je demokracija satanski izum, ki ga je potrebno zamenjat s šarijo.

K našim fundamentalistom dodajamo še islamske fundamentaliste, ki prihajajo direkt iz srednjega veka. In leftists we trust


Po čigavih ocenah? Malo čez prst, prosto po AnitaTrump?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

chinko ::

Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!


Plain stupid. Lahko bi se sicer šla to igro, jst podam link, ti podaš kontra-link, jst podam zgodbico, ti podaš kontra-zgodbico. Bi šlo brez relativiziranja?

Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.


S tem kdo je kdo se ukvarjate predvsem regresivci. Je že čas za tabletke?

Od teh 55, so samo trije prišli z begunskim valom. OStali so potemtakem evropejci in zakaj potem ne povejo državljani katerih držav so? In zakaj potem ne napišejo, kakšne korenine imajo preostali trije, ki imajo nemško državljanstvo?

Malo čudno vse skup.


No, če takole gledaš je res čudno vseskup. ;(( Zakaj pa ne napišejo še katere vere so?

Po čigavih ocenah? Malo čez prst, prosto po AnitaTrump?


Zakaj, ko kontraargumentiraš, raje ne podaš svoje ocene, ki brez dvoma ni malo čez prst ali na oko. Ne gre dlje od relativiziranja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chinko ()

yero7 ::

Bryn je izjavil:

yero7 je izjavil:

Bryn je izjavil:

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...

Lahko, ampak zaradi nespoštovanja celibata katoliki ne ubijajo svojih, tako kot muslimani v 21. stoletju ubijajo iz časti. Tudi pri nas, sploh pa v njihovih državah, kjer so verski zakoni državni zakoni.


Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

chinko je izjavil:


Eh, potem rečemo lahko isto za vse katolike, ki ne spoštujejo dosledno zapovedi iz biblije. Recimo celibat do poroke...


Regresivno relativiziranje N-tič?


Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.

Smešni ste, dragi moji množični morilci :D

Tista o ne-avtohtonih me je vrgla na rit:))
No ja če si katolik vsaj ti ni treba skrbet, da te drugi katoliki ubijejo če ne delaš po bibliji(the more you know). Žal tako je ni več musliman in treba ga je po hitrem postopku spet spravit na pravo pot ali pa....


Tista o ne-avtohtonih je bil seveda trol :D

Malo sem brskal, za onih 55 povejo da imajo korenine v onih treh državah, za te tri pa pravijo, da imajo nemško državljanstvo.

Od teh 55, so samo trije prišli z begunskim valom. OStali so potemtakem evropejci in zakaj potem ne povejo državljani katerih držav so? In zakaj potem ne napišejo, kakšne korenine imajo preostali trije, ki imajo nemško državljanstvo?

Malo čudno vse skup.

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!

Poleg beguncev in tistih ki bežijo pred islamizmom, se v EU spušča veliko preveč islamskih fundamentalistov, ki sledijo političnemu islamu in verjamejo da je demokracija satanski izum, ki ga je potrebno zamenjat s šarijo.

K našim fundamentalistom dodajamo še islamske fundamentaliste, ki prihajajo direkt iz srednjega veka. In leftists we trust


Po čigavih ocenah? Malo čez prst, prosto po AnitaTrump?

Res bi lahko povedali od kje prihajajo. Vprašanje je koliko stvari nam še niso povedali in pometali pod preprogo.

morbo ::

Bryn je izjavil:

Po čigavih ocenah? Malo čez prst, prosto po AnitaTrump?

Če ne opaziš širjenja fundamentalističnega islama v Evropi potem si slep. Samo število potomcev islamskih imigrantov iz prejšnjih valov imigracije, ki so se šli bojevat za džihad v Sirijo bi moral prižgat alarm v glavi. Poglej si število "radikalnih mošej" po ocenah varnostnih služb v Angliji, Belgiji, Franciji... in ga primerjaj s številom "radikalnih cerkva".

Politični islam = fašizem
Islamizacija = fašizem
Salafizem = fašizem

Bryn ::

chinko je izjavil:

Če katolik pri nas ubije koga, gre v zapor, isto musliman...

v 21. stoletju, katoliki prepovedujejo splav, čeprav je materino življenje ogroženo. Gre za primer v Južni Ameriki, kjer 17. letnici prepovedujejo splav, čeprav je njena zdravnica ocenila, da je njeno življenje ogroženo. In god we trust!


Plain stupid. Lahko bi se sicer šla to igro, jst podam link, ti podaš kontra-link, jst podam zgodbico, ti podaš kontra-zgodbico. Bi šlo brez relativiziranja?

Torej kadar katolik ne spoštuje zapovedi iz Bibilje je še vedno katolik, ampak musliman, ki ne spoštuje šeriatskega prava pa ni več musliman.


S tem kdo je kdo se ukvarjate predvsem regresivci. Je že čas za tabletke?


Eh, to sem samo morbu odgovarjal, ko je rekel, da musliman ni več musliman, če ne sledi šeriatskemu pravu. Sicer pa se dereš "relativiziranje!", čim kdo poda kontra-argument na vaš argument, da vam pokaže sfaljeno logiko. Ko vi za argument uporabite neko logiko in vam jaz z isto logiko na drugem primeru pokažem, da se motite je to relativiziranje. Good show, old chap!

chinko je izjavil:


Od teh 55, so samo trije prišli z begunskim valom. OStali so potemtakem evropejci in zakaj potem ne povejo državljani katerih držav so? In zakaj potem ne napišejo, kakšne korenine imajo preostali trije, ki imajo nemško državljanstvo?

Malo čudno vse skup.


No, če takole gledaš je res čudno vseskup. ;(( Zakaj pa ne napišejo še katere vere je kdo od teh?


No, muslimani niso, to smo že ugotovili. Vprašaj morba :D

Zahtevam, da se pri vsakem poročanju kaznivega dejanja napiše še katere vere je storilec!

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Po čigavih ocenah? Malo čez prst, prosto po AnitaTrump?

Če ne opaziš širjenja fundamentalističnega islama v Evropi potem si slep. Samo število potomcev islamskih imigrantov iz prejšnjih valov imigracije, ki so se šli bojevat za džihad v Sirijo bi moral prižgat alarm v glavi. Poglej si število "radikalnih mošej" po ocenah varnostnih služb v Angliji, Belgiji, Franciji... in ga primerjaj s številom "radikalnih cerkva".

Politični islam = fašizem
Islamizacija = fašizem
Salafizem = fašizem


Pa to niso muslimani, tako prosto po tebi.
So Allah revealed this verse reminding the believers that they should not seek the protection from others, but should protect each other.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

chinko ::

Sicer pa se dereš "relativiziranje!", čim kdo poda kontra-argument na vaš argument, da vam pokaže sfaljeno logiko. Ko vi za argument uporabite neko logiko in vam jaz z isto logiko na drugem primeru pokažem, da se motite je to relativiziranje. Good show, old chap!


Eh, na k. mi že gre to relativiziranje, že videno in slišano. Brezveze kontrirat samo da si kontra, če nimaš povedat nič pametnega, baš neke logike pa tu ni. Raje preberem kakšno Matakovo šalo kot 5 strani prepucavanja o tem kaj piše v Koranu in kaj piše v Bibliji. Če hočete debatirat in polemizirat o RKC, krščanskih fundamentalistih in izkoriščanju dečkov si odprite novo temo.

morbo ::

Bryn je izjavil:

Eh, to sem samo morbu odgovarjal, ko je rekel, da musliman ni več musliman, če ne sledi šeriatskemu pravu.

Tega ne pravim jaz ampak ugledni islamski učenjaki. Islam in šarija je po njihovih besedah eno in isto.

Ampak to še ni vse! Sunitski fundamentalisti imajo za odpadnike tudi ostale muslimanske sekte, kot so recimo šiiti, sufiji, alaviti...

Ugani katera veja islama se s pomočjo naših prijateljev iz Saudove Arabije in Katarja najbolj financira v Evropi... iii, tako je, sunitski fundamentalizem.

Bryn ::

chinko je izjavil:

Sicer pa se dereš "relativiziranje!", čim kdo poda kontra-argument na vaš argument, da vam pokaže sfaljeno logiko. Ko vi za argument uporabite neko logiko in vam jaz z isto logiko na drugem primeru pokažem, da se motite je to relativiziranje. Good show, old chap!


Eh, na k. mi že gre to relativiziranje, že videno in slišano. Brezveze kontrirat samo da si kontra, če nimaš povedat nič pametnega, baš neke logike pa tu ni. Raje preberem kakšno Matakovo šalo kot 5 strani prepucavanja o tem kaj piše v Koranu in kaj piše v Bibliji. Če hočete debatirat in polemizirat o RKC, krščanskih fundamentalistih in izkoriščanju dečkov si odprite novo temo.


Govorimo o begunski problematiki, kjer nasprotniki kot glavni argument navajajo muslimansko vero in njen vpliv na pizdarije, ki se dogajajo. Če hočem poudarit, da biti musliman, ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade, ampak so za to odgovorni posamezniki, lahko uprabim primere iz RKC, ki jih obravnavam po logiki, ki jo nasprotniki uporabljajo za islam, da dokažem, da se motijo.

In če bi rad izvzel polemiziranje o RKC in prestavil v drugo temo, potem se zavzemaj isto tudi za islam.

In konec koncev, nisi ti poklican tu, da govoriš kaj spada ali ne spada v to temo, temveč so za to odgovorni admini.

AC_DC ::

Govorimo o begunski problematiki, kjer nasprotniki kot glavni argument navajajo muslimansko vero in njen vpliv na pizdarije, ki se dogajajo. Če hočem poudarit, da biti musliman, ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade, ampak so za to odgovorni posamezniki,

V Rusijo je odšlo 800 000 ljudi iz vzhodne Ukrajine, nikjer nisem zasledil da imajo zaradi tega sedaj v Rusiji scenarij kot vlada v zahodnih multi-kulti prestolnicah.

In da, muslimani so problematični.



Nekaj mitov o imigrantih
https://www.facebook.com/notes/90901344...



Ima trol jype nov nick (Bryn) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

Eh, to sem samo morbu odgovarjal, ko je rekel, da musliman ni več musliman, če ne sledi šeriatskemu pravu.

Tega ne pravim jaz ampak ugledni islamski učenjaki. Islam in šarija je po njihovih besedah eno in isto.

Ampak to še ni vse! Sunitski fundamentalisti imajo za odpadnike tudi ostale muslimanske sekte, kot so recimo šiiti, sufiji, alaviti...

Ugani katera veja islama se s pomočjo naših prijateljev iz Saudove Arabije in Katarja najbolj financira v Evropi... iii, tako je, sunitski fundamentalizem.


In begunsko/migrantski val je sestavljen iz sunitskih fundamentalistov :D

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

VSI muslimani sledijo šeriatskemu pravu?

Da, ker tisti ki ne, so tehnično odpadniki (apostate).


Tole si ti izjavil.

AC_DC je izjavil:

Govorimo o begunski problematiki, kjer nasprotniki kot glavni argument navajajo muslimansko vero in njen vpliv na pizdarije, ki se dogajajo. Če hočem poudarit, da biti musliman, ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade, ampak so za to odgovorni posamezniki,

V Rusijo je odšlo 800 000 ljudi iz vzhodne Ukrajine, nikjer nisem zasledil da imajo zaradi tega sedaj v Rusiji scenarij kot vlada v zahodnih multi-kulti prestolnicah.

In da, muslimani so problematični.



Nekaj mitov o imigrantih
https://www.facebook.com/notes/90901344...



Ima trol jype nov nick (Bryn) ?



Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...

AC_DC je izjavil:

Ima trol jype nov nick (Bryn) ?


Nope, nobenega fojbiranja ne omenjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

morbo ::

Bryn je izjavil:

In begunsko/migrantski val je sestavljen iz sunitskih fundamentalistov :D

Da. Migranti prihajajo iz večinsko sunitskih in teokratskih držav - Pakistan, Afganistan, Severo-zahod Iraka, Sirija, Sever Afrike, Somalija, Sudan... Te države so civilizacijsko in družbeno poden od podna.

Bryn ::

morbo je izjavil:

Bryn je izjavil:

In begunsko/migrantski val je sestavljen iz sunitskih fundamentalistov :D

Da. Migranti prihajajo iz večinsko sunitskih in teokratskih držav - Pakistan, Afganistan, Severo-zahod Iraka, Sirija, Sever Afrike, Somalija, Sudan... Te države so civilizacijsko in družbeno poden od podna.


Se ti ne zdi, da če ne upoštevajo dosledno korana, da mogoče pa niso fundamentalisti :D

Fundamentalism: A form of a religion, especially Islam or Protestant Christianity, that upholds belief in the strict, literal interpretation of scripture.

Matako ::

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...


Seveda jih nima.
Islam in Japan @ Wikipedia

Mimogrede, Japonska ima eno najbolj restriktivnih , ne-PC politik priseljevanja. TL;DR verzija japonske imigracijske politike je "če si ahmed, odjebi". Naciji pač.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Wrop ::

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...



Ne pa jih nima. 500.000.000 (petsto milijonov) jih ima.

Bryn ::

Wrop je izjavil:

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...



Ne pa jih nima. 500.000.000 (petsto milijonov) jih ima.


Sem pogledal v prvi link, ki ga gugl vrne: http://www.islamicweb.com/begin/populat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

Matako ::

Bryn je izjavil:

Wrop je izjavil:

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...



Ne pa jih nima. 500.000.000 (petsto milijonov) jih ima.


Sem pogledal v prvi link, ki ga gugl vrne: http://www.islamicweb.com/begin/populat...


Zdaj štekaš, zakaj ne smeš verjeti muslimanom?

Lažejo kot arabci.

EDIT: velja za vsa "dejstva o islamu", ki jih prodajajo okrog razne "nevladne organizacihje" in "podpirajo s kredibilnimi viri". V glavnem BS. Islam je dejansko točno to, kar izgleda: šovinistična, mizogina, supremacistična ideologija.

Dovolj povedano.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Bryn ::

Matako je izjavil:

Bryn je izjavil:

Wrop je izjavil:

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...



Ne pa jih nima. 500.000.000 (petsto milijonov) jih ima.


Sem pogledal v prvi link, ki ga gugl vrne: http://www.islamicweb.com/begin/populat...


Zdaj štekaš, zakaj ne smeš verjeti muslimanom?

Lažejo kot arabci.


Tukaj se bom posul s pepelom. Nikjer ni zanesljivega poročila koliko jih ima Japonska. Sem našel od 30,000 pa do 1,200,000. Wikipedia jih za 2010 postavi na 185,000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

chinko ::

Bryn je izjavil:

chinko je izjavil:

Sicer pa se dereš "relativiziranje!", čim kdo poda kontra-argument na vaš argument, da vam pokaže sfaljeno logiko. Ko vi za argument uporabite neko logiko in vam jaz z isto logiko na drugem primeru pokažem, da se motite je to relativiziranje. Good show, old chap!


Eh, na k. mi že gre to relativiziranje, že videno in slišano. Brezveze kontrirat samo da si kontra, če nimaš povedat nič pametnega, baš neke logike pa tu ni. Raje preberem kakšno Matakovo šalo kot 5 strani prepucavanja o tem kaj piše v Koranu in kaj piše v Bibliji. Če hočete debatirat in polemizirat o RKC, krščanskih fundamentalistih in izkoriščanju dečkov si odprite novo temo.


Govorimo o begunski problematiki, kjer nasprotniki kot glavni argument navajajo muslimansko vero in njen vpliv na pizdarije, ki se dogajajo. Če hočem poudarit, da biti musliman, ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade, ampak so za to odgovorni posamezniki, lahko uprabim primere iz RKC, ki jih obravnavam po logiki, ki jo nasprotniki uporabljajo za islam, da dokažem, da se motijo.

In če bi rad izvzel polemiziranje o RKC in prestavil v drugo temo, potem se zavzemaj isto tudi za islam.

In konec koncev, nisi ti poklican tu, da govoriš kaj spada ali ne spada v to temo, temveč so za to odgovorni admini.


First of all, fuck admins, ok?! And secondly, tema o islamu v Evropi že obstaja. Za debatiranje o islamu in kaj piše v Koranu v tej temi gre zasluga tudi optimistom, ki so začeli z "argumenti" o "religiji miri". Da biti musliman ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade se večina tula precj dobro zaveda, da ne opaziš vpliva različne vzgoje, vere in kulture pa moraš bit en mal pritegnjen, približn tolk kot tiste par nacijev, ki bi vse, ki so "proti", metali v fojbe.

Govora je bilo o begunski problematiki in migrantih, kjer nasprotniki kot glavni argument ne navajajo muslimanske vere - temveč izpostavljajo aktualne probleme in faile "multikulti" politke: cenzuro medijev, pranje možganov z prilagajanjem statistike, nekontroliran uvoz ljudi, izkoriščanje begunske krize za ekonomske migracije, finančno in varnostno plat te krize itd itd in nenazadnje tudi o problemih integracije ali o hvaležnosti "beguncev", pri spoštovanju evropskih standardov in vrednot, za katere se tako vneto borite. O tem se je vsaj debatiralo preden je bila tema jypana in ste začeli s fojbiranjem. Od takrat dalje pa... To, da z relativiziranjem karkoli dokazujete ali da ste sposobni logičnega sklepanja pa si predvsem domišljaš!

Meanwhile: http://www.zerohedge.com/news/2016-02-1...

Bryn ::

chinko je izjavil:

First of all, fuck admins, ok?! And secondly, tema o islamu v Evropi že obstaja. Za debatiranje o islamu in kaj piše v Koranu v tej temi gre zasluga tudi optimistom, ki so začeli z "argumenti" o "religiji miri". Da biti musliman ne pomeni, da boš posiljeval in izvajal napade se večina tula precj dobro zaveda, da ne opaziš vpliva različne vzgoje, vere in kulture pa moraš bit en mal pritegnjen, približn tolk kot tiste par nacijev, ki bi vse, ki so "proti", metali v fojbe.

Govora je bilo o begunski problematiki in migrantih, kjer nasprotniki kot glavni argument ne navajajo muslimanske vere - temveč izpostavljajo aktualne probleme in faile "multikulti" politke: cenzuro medijev, pranje možganov z prilagajanjem statistike, nekontroliran uvoz ljudi, izkoriščanje begunske krize za ekonomske migracije, finančno in varnostno plat te krize itd itd in nenazadnje tudi o problemih integracije ali o hvaležnosti "beguncev", pri spoštovanju evropskih standardov in vrednot, za katere se tako vneto borite. O tem se je vsaj debatiralo preden je bila tema jypana in ste začeli s fojbiranjem. Od takrat dalje pa... To, da z relativiziranjem karkoli dokazujete ali da ste sposobni logičnega sklepanja pa si predvsem domišljaš!

Meanwhile: http://www.zerohedge.com/news/2016-02-1...


Jp, tale del res dobro zadene AntiaTrump & co. :D

troll Tvoj link ne paše v to temo, temveč je za to namenjena druga tema. /troll

Wrop ::

Bryn je izjavil:

Wrop je izjavil:

Bryn je izjavil:


Japonska ima 1,200,000 muslimanov, matr same taharuše se dogajajo...



Ne pa jih nima. 500.000.000 (petsto milijonov) jih ima.


Sem pogledal v prvi link, ki ga gugl vrne: http://www.islamicweb.com/begin/populat...


Ja, vsega je google kriv. Se vidi, da ti že sam google podaja take podatke, kot jih želiš videti. V bistvu dobro skrbi za tvoje zdravje.
Saj delež katolikov v slo je tudi 75% populacije, če verjameš cerkvenim virom.

Zanimivo, da drugim očitaš podajanje povezav iz neznanih, sumljivih, nepreverjenih virov, nato pa sam stopiš na isto mino.
««
369 / 373
»»