» »

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Temo vidijo: vsi
««
232 / 373
»»

zmaugy ::

Zadnjič sem prebiral na Siolu kako se je vrtelo v tridesetih letih prejšnjega stoletja. Mala Antanta in to. Isto sranje kot zdaj - ne dvomim da se tudi zaključilo ne bo podobno kot se je takrat, ne bo čisto isto, ampak na koncu bo spet Nemčija proti V. Britaniji, bomo videli kam se bosta postavili Rusija in Francija.
Zmagovalci pa bi spet hoteli biti Američani - kot že dvakrat doslej v obeh svetovnih vojnah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

marS ::

razerznak2 je izjavil:

razerznak2 je izjavil:

perci je izjavil:

Majk, ne vem kje ti vidiš, da se evropejci oborožujejo kot zmešani. Jaz ne poznam nobenega takega pa imam kar širok in pisan repertoar prijateljev ter znancev.


ne se ne oborožujejo ker je skoraj nemogoče, se HOČEJO to je poanta, aja kje pa boš dobu semi m70 za samoobrambo hahaha v sanjah še navadnega glocka ne dobiš, in kako se naj ubraniš pred temi podganami ki jih je tale tovornjakar skoraj zgazil?


Kako ne dobiš glocka?
Tukaj ga kupiš:
glock 34
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-34...
glock 17
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-17...

Vse se dobi brez problemov.


aja za civila za samoobrambo , daj pejd pa da vidim če dobiš,
rabiš papirje, za hardware itak ni problema


...razprodano... :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

PrihajaNodi ::

marS je izjavil:

razerznak2 je izjavil:

razerznak2 je izjavil:

perci je izjavil:

Majk, ne vem kje ti vidiš, da se evropejci oborožujejo kot zmešani. Jaz ne poznam nobenega takega pa imam kar širok in pisan repertoar prijateljev ter znancev.


ne se ne oborožujejo ker je skoraj nemogoče, se HOČEJO to je poanta, aja kje pa boš dobu semi m70 za samoobrambo hahaha v sanjah še navadnega glocka ne dobiš, in kako se naj ubraniš pred temi podganami ki jih je tale tovornjakar skoraj zgazil?


Kako ne dobiš glocka?
Tukaj ga kupiš:
glock 34
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-34...
glock 17
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-17...

Vse se dobi brez problemov.


aja za civila za samoobrambo , daj pejd pa da vidim če dobiš,
rabiš papirje, za hardware itak ni problema


...razprodano... :))


Ni mi jasno kako v tehnološki dobi, dobi pametnih telefonov, avtomobilov in ostalih neskončno pametnih izdelkov stane tole primitivno orožje 700 EUR. 150 še nekako gre ampak 700 EUR. Spet bodo Rotchildi in ostala bankirska in orožarska gamad služili na narodu, tisti denar ki ga niso zapravili na črni petek.

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

Meni tudi ni jasno zakaj stanejo avtomobili čez 5k€. Mislim, primitivno izgorevanje bencina, 4 gumijasta kolesa in tona pločevine...

Matako ::

V življenju marsikaj ni jasno. Taka je ta scena.
/\/\.K.

AnitaTrump ::

Nemce bo udarilo zdravstvo fino po zepu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

Spajky ::

PrihajaNodi je izjavil:

... kako v tehnološki dobi, dobi pametnih telefonov, avtomobilov in ostalih neskončno pametnih izdelkov stane tole primitivno orožje 700 EUR....
Zato, ker bo delovalo tudi po par desetletjih, ostalo pa bo hin najkasneje po nekaj letih :)) ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Vanich ::

PrihajaNodi je izjavil:

marS je izjavil:

razerznak2 je izjavil:

razerznak2 je izjavil:

perci je izjavil:

Majk, ne vem kje ti vidiš, da se evropejci oborožujejo kot zmešani. Jaz ne poznam nobenega takega pa imam kar širok in pisan repertoar prijateljev ter znancev.


ne se ne oborožujejo ker je skoraj nemogoče, se HOČEJO to je poanta, aja kje pa boš dobu semi m70 za samoobrambo hahaha v sanjah še navadnega glocka ne dobiš, in kako se naj ubraniš pred temi podganami ki jih je tale tovornjakar skoraj zgazil?


Kako ne dobiš glocka?
Tukaj ga kupiš:
glock 34
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-34...
glock 17
http://www.rebec.si/si/pistola-glock-17...

Vse se dobi brez problemov.


aja za civila za samoobrambo , daj pejd pa da vidim če dobiš,
rabiš papirje, za hardware itak ni problema


...razprodano... :))


Ni mi jasno kako v tehnološki dobi, dobi pametnih telefonov, avtomobilov in ostalih neskončno pametnih izdelkov stane tole primitivno orožje 700 EUR. 150 še nekako gre ampak 700 EUR. Spet bodo Rotchildi in ostala bankirska in orožarska gamad služili na narodu, tisti denar ki ga niso zapravili na črni petek.


Saj si lahko kupiš TT za 150.-€. Preluknja te še bolj fino kot pa Glock.
Je pa res, da je to orožje prekleto drago - tukaj se obrne velik denar.

lexios ::

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...

V preteklih dneh smo bili s strani nekaterih medijev priča vsakodnevnemu pozivanju in hujskanju ljudi na linč muslimanov in Islamske skupnosti v Republiki Sloveniji. Njihovi pozivi so pripeljali do napadov v noči s sobote na nedeljo, ko je neznani storilec (storilci) razbil okno pri vhodnih vratih na objektu Islamske skupnosti v Ljubljani.


Matako, si bil ti? >:D In tvoja naci dulcineja. :))

krneki0001 ::

Ma kje, to je bil običajen ropar. Naši naciji bi samo z barvo kaj napisal na fasado, sej drugega itak ne upajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ni mi jasno kako v tehnološki dobi, dobi pametnih telefonov, avtomobilov in ostalih neskončno pametnih izdelkov stane tole primitivno orožje 700 EUR. 150 še nekako gre ampak 700 EUR. Spet bodo Rotchildi in ostala bankirska in orožarska gamad služili na narodu, tisti denar ki ga niso zapravili na črni petek.


V pravi vrsti zaradi cene materiala, ki ga je napram elektroniki v orožju kar ogromno in pa zaradi obdelave. Prff, ni problem tiskat vezja, ukrivljat tanek pleh, vlivati plastiko, material ki pa se porabi na en izdelek... izjemno malo.

Orožje? Hja da bo zadeva zdržala obremenitve za katere je izdelana in še kaj več da bo sploh zanesljivo v težjih razmerah, je treba iti na večje dimenzije, prav tako se tu ne sme šparat na materialu. Izdelava je bistveno zahtevnejša kot pa lotanje naštancanih delov na tiskane ploščice iz pleksija ali iz biločesa so že narejene. Prav tako morajo pazit na preciznost, ker tu se napak ne da tako enostavno odpraviti. In še in še.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Matako ::

lexios je izjavil:

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...

V preteklih dneh smo bili s strani nekaterih medijev priča vsakodnevnemu pozivanju in hujskanju ljudi na linč muslimanov in Islamske skupnosti v Republiki Sloveniji. Njihovi pozivi so pripeljali do napadov v noči s sobote na nedeljo, ko je neznani storilec (storilci) razbil okno pri vhodnih vratih na objektu Islamske skupnosti v Ljubljani.


Matako, si bil ti? >:D In tvoja naci dulcineja. :))



Ah dajte no. Razbita šipa na prvi strani dnevnih novic? Črnci, prosim.

Sem pa šel pogledati kako napreduje gradnja... počasi! Zaenkrat še nič gorljivega nikjer. Dulčineje tipično nimajo toliko potrplenja, ne bo me čakala...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

MrStein ::

zmaugy je izjavil:


Zato bi bil skrajni čas, da EU odvrže opravo kmečke neveste in začne skrbeti zase. Skupna vojska, federalna policija, angleščina kot uradni jezik, člen o judejo krščanskih temeljih EU v ustavo. Skupna zunanja politika.

Samo da izrazim nasprotovanje verskemu fanatizmu (dokler še lahko).
In slabi slovnici, seveda.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ni mi jasno kako v tehnološki dobi, dobi pametnih telefonov, avtomobilov in ostalih neskončno pametnih izdelkov stane tole primitivno orožje 700 EUR. 150 še nekako gre ampak 700 EUR. Spet bodo Rotchildi in ostala bankirska in orožarska gamad služili na narodu, tisti denar ki ga niso zapravili na črni petek.


V pravi vrsti zaradi cene materiala, ki ga je napram elektroniki v orožju kar ogromno in pa zaradi obdelave. Prff, ni problem tiskat vezja, ukrivljat tanek pleh, vlivati plastiko, material ki pa se porabi na en izdelek... izjemno malo.

Orožje? Hja da bo zadeva zdržala obremenitve za katere je izdelana in še kaj več da bo sploh zanesljivo v težjih razmerah, je treba iti na večje dimenzije, prav tako se tu ne sme šparat na materialu. Izdelava je bistveno zahtevnejša kot pa lotanje naštancanih delov na tiskane ploščice iz pleksija ali iz biločesa so že narejene. Prav tako morajo pazit na preciznost, ker tu se napak ne da tako enostavno odpraviti. In še in še.



Kakšnih materialov neki? Aluminij in jeklo? Za primer lahko vzameš kolesarsko kolo, kjer že modeli za 300 EUR delujejo solidno.
Poleg tega imamo pa danes 3 d printerje in bi se zadevo lahko oziroma se jo že štanca. In kalašnikov in M4 se nista spremenila veliko. 700 EUR za malo aluminija in železa...GM mora nabiti ceno jasno. Mogoče se pa zato širi paniko in teroristična jajca, da se sprejme zakon kjer bi lahko vsak državljan kupil orožje samo z osebno izkaznico v EU. Biznis stoletja. In potem se lahko zacćnemo prepucavat.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Zlovenija, level: Brazilian

Campaigners target online trolls by putting their comments on billboards

Glede cen orožja: Če se folk hoče streljat, pa naj plača. (najprej z denarjem, potem z življenjem)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lexios ::

Matako je izjavil:

lexios je izjavil:

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...

V preteklih dneh smo bili s strani nekaterih medijev priča vsakodnevnemu pozivanju in hujskanju ljudi na linč muslimanov in Islamske skupnosti v Republiki Sloveniji. Njihovi pozivi so pripeljali do napadov v noči s sobote na nedeljo, ko je neznani storilec (storilci) razbil okno pri vhodnih vratih na objektu Islamske skupnosti v Ljubljani.


Matako, si bil ti? >:D In tvoja naci dulcineja. :))



Ah dajte no. Razbita šipa na prvi strani dnevnih novic? Črnci, prosim.

Sem pa šel pogledati kako napreduje gradnja... počasi! Zaenkrat še nič gorljivega nikjer. Dulčineje tipično nimajo toliko potrplenja, ne bo me čakala...


Jbg, alternativa? ;) Dulčineje imajo tipično rade kakršnokoli pozornost, mogoče pa te je že kdo prehitel. ;)

Ampak, ker ste že omenjali teorije zarote, je kdo pomislil na "inside job"? >:D

AnitaTrump ::

lexios je izjavil:

http://www.islamska-skupnost.si/novice/...

V preteklih dneh smo bili s strani nekaterih medijev priča vsakodnevnemu pozivanju in hujskanju ljudi na linč muslimanov in Islamske skupnosti v Republiki Sloveniji. Njihovi pozivi so pripeljali do napadov v noči s sobote na nedeljo, ko je neznani storilec (storilci) razbil okno pri vhodnih vratih na objektu Islamske skupnosti v Ljubljani.


Matako, si bil ti? >:D In tvoja naci dulcineja. :))


Verjetno so bili isti kot tisti ki so po svedskem na mosejah risali svastike. In isti kot so pozigali begunske centre. V vecini jim je bilo ime Ahmed/Mohamed, samo mediji niso izdali ali so nacisti ali kristjani. Morda oboje?

jtothek ::

Inside job?

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Kakšnih materialov neki? Aluminij in jeklo? Za primer lahko vzameš kolesarsko kolo, kjer že modeli za 300 EUR delujejo solidno.
Poleg tega imamo pa danes 3 d printerje in bi se zadevo lahko oziroma se jo že štanca. In kalašnikov in M4 se nista spremenila veliko. 700 EUR za malo aluminija in železa...GM mora nabiti ceno jasno. Mogoče se pa zato širi paniko in teroristična jajca, da se sprejme zakon kjer bi lahko vsak državljan kupil orožje samo z osebno izkaznico v EU. Biznis stoletja. In potem se lahko zacćnemo prepucavat.


Če misliš da je res tako ajnfah ajde, nared. Da te vidim. Potrebuješ kvalitetno jeklo za katero praviš da pri par 100 kosih 3.5 kilski zadev, cena sploh ni problem. Kak aluminij neki bi ti not tlačil, ni to iPhone. Potrebuješ stroje, za katere je potrebno plačevati elektriko, vzdrževanje,... Potrebuješ delovno silo, a boš kitajce zaposlil? Tudi njim ni več šalca riža na dan dovolj. Kdo ti bo dal načrte? Boš sam zrisal in skonstruiral, ali boš koga plačal, da ti to naredi, ali jih boš enostavno odkupoval... 3D tiskano orožje bi tudi rad videl v praksi, je ceneje štancati brizgane kose kot pa nekaj komplicirati s počasnimi 3D tiskalniki. Pištola narejena v celoti iz plastike bi prve par strelov mogoče preživela potem bi pa zelo verjetno postala neuporabna. Cev in mehanizem za udar naboja iz plastike ne bodo preživeli, razen če boš kupoval ekstra drage specialne plastične mase katerim cena se giblje nad 100 eur po kili, pa še za tisto ne upam trdit da bo tisto pravo.


Ne vem no, imam občutek kot da se pogovarjam z nekom ki mu je industrija totalno tuj pojem. Preveč poenostavljeno si ti to razlagaš. Na primeru kolesa si pa še sam sebe negiral. Ni ti smiselno dati 700EUR za precizno izdelano orožje, ki zdrži marsikaj in je detajlno dovršeno, a za osnovo kolo z okvirjem iz sšvasanih cevi bi pa dal 300EUR.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

Ne vem no, imam občutek kot da se pogovarjam z nekom ki mu je industrija totalno tuj pojem. Preveč poenostavljeno si ti to razlagaš. Na primeru kolesa si pa še sam sebe negiral. Ni ti smiselno dati 700EUR za precizno izdelano orožje, ki zdrži marsikaj in je detajlno dovršeno, a za osnovo kolo z okvirjem iz sšvasanih cevi bi pa dal 300EUR


Fantek moj jaz sem popravljal tiskana vezja ko si ti še joške cucuzal. Vem kaj je rele vem kaj je upor, vem kaj je tuljava, tranzistor...včasih si pri vsaki napravi dobil načrt poleg, danes samo menjaj.
Ne mi pa nabijat kako težko je sestavljat tele železni igrače ki ubijajo ljudi.

3 d printerji še niso tako daleč da bi bilibto možno drugače pa kein problem. Samo bi me vojaška industrija kmalu odstranila če bi jim bil konkurenca. Sem samo goyim.

jtothek je izjavil:

Inside job?



A to je Sorosov sin Jakob?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne vem no, imam občutek kot da se pogovarjam z nekom ki mu je industrija totalno tuj pojem. Preveč poenostavljeno si ti to razlagaš. Na primeru kolesa si pa še sam sebe negiral. Ni ti smiselno dati 700EUR za precizno izdelano orožje, ki zdrži marsikaj in je detajlno dovršeno, a za osnovo kolo z okvirjem iz sšvasanih cevi bi pa dal 300EUR


Fantek moj jaz sem popravljal tiskana vezja ko si ti še joške cucuzal. Vem kaj je rele vem kaj je upor, vem kaj je tuljava, tranzistor...včasih si pri vsaki napravi dobil načrt poleg, danes samo menjaj.
Ne mi pa nabijat kako težko je sestavljat tele železni igrače ki ubijajo ljudi.


Ne ti meni fantek. Fino, si štromar ali bilokaj podobnega. Sam še vedno očitno pojma nimaš koliko dejansko stane izdelava kake boljše pokalice iz nule. Ni to elektronika kjer imaš skor vse zadeve že vnaprej za drobiž naštancane iz kitajske.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

otago ::

Če koga zanima dobro branje, je knjiga Miloš Vauhnik, PeFau in XX. stoletje prava za vsa. Dobro opiše stanje v Avstroogrski, razna zavezništva od 1890 dalje, dogajanje med 1. in 2. sv. vojno ter kasneje. Da človeku precej misliti.

Kar je zelo zanimivo, je opis skupne države AO, kako je vse skupaj delovalo, razmerje Avstrija/Nemčija do Hrvaške, samostojna Velika Srbija "večna" poraženka, Slovenci (tabori, knjižnice, germanizacija), odnos Slo-Hrv. Pokaže tudi odnose velikih sil, npr. Churchill je vpletel Jugoslavijo v vojno prej, kot bi se Hitler sicer odločil, zato da je pridobil na času itd... Kot pravim, fantastično opiše vzdušje in ustvarjanje atmosfere, zakaj se gre v vojno, false flag operacije (atentat kralja Aleksandra v Marseilu, Gavrilo Princip v Sarajevo, vojaški puč 27.marec 1941 v Jugoslaviji).

Nekdo je že objavil, da se da starejše orožje izdelovati masovno tudi low tech:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

slotechar ::

judeo krscanstvo? Se trudim bit duhoven ampak se mi narobe zdi, da so bli evropejci na silo pokrristjanjeni in zdaj castijo Jezusa, ki je bil drgac judovske krvi . Mislm sej s tem ne bi blo nc narobe, ce vam bi dal nekoga za castit ki je vsaj vas. Tko da zidje ne castijo Jezusa kot vi, vi pa morate Juda castit kot boga, zorima nekoga ki je njihov oziroma njih same, oni pa castojo neko staro zavezo in pravo vero itd.
Pa noben se ne vprasa nc o tem, ne raziskuje itd.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

zmaugy ::

Najboljše da gremo do ameb pogledat katere veroizpovedi so bile, ane? Vse za to, da se zajebe sogovornika, pa čeprav bi si s tem žagal vejo, na kateri sediš?
Dejstvo je, da naš vrednostni sistem temelji na krščanstvu, ki temelji na judaizmu in ki ga je v državno ureditev inkorporiral Rimski imperij na svojem koncu.
Pokristjanjevali so res tudi na silo, ampak to je bilo pred 1000 leti. A zdaj naj zaradi domnevne enakopravnosti damo priložnost še drugim veram za iste postopke? Trenutno stanje je dober kompromis za večino Evropejcev, ne razumem v čem imajo nekateri problem. Razen verskih skrajnežev, ki bi malo nasilno spreobračali, ok, tukaj so motivi jasni.

MrStein ::

slotechar je izjavil:

zdaj castijo Jezusa, ki je bil drgac judovske krvi .

Kvečjemu na pol, a ne? ;)


PS: Ker me je oseba A prej posilila, se s tem strinjam, z posilstvom osebe B pa se strogo ne strinjam! Kdor prvi pride, prvi melje!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Cervantes ::

zmaugy je izjavil:

...temelji na judaizmu in ki ga je v državno ureditev inkorporiral Rimski imperij na svojem koncu.

Zato je Rimski imperij tudi propadel.
Ampak o tem se ne govori.

MrStein ::

Ja, čez kakih 1000 let. Totalni luzerji, recimo v primerjavi z 40 let juge in podobno...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Axbcd ::

jype je izjavil:

Arabci so sicer znani po svojem gostoljubju, ampak midva se razlikujeva v tem, da jaz sem Evropejec, ti pa ne, ker jaz spoštujem človekove pravice, sem solidaren in strpen... Ti pa ne, ker imaš patološki strah pred ljudmi, ki bežijo od konflikta in si jim pripravljen kratiti njihove pravice samo zato, ker se nočeš pogovoriti s psihiatrom, ki bi ti lahko veliko ugodneje priskrbel čustven mir.

A oni pa... Lahko kratijo naše pravice? Lahko živijo od našega denarja? Lahko v državo vstopijo nelegalno? Se lahko spopadejo s policijo in niso kaznovani? Lahko posiljujejo, kradejo, pretepajo brez kazenskega pregona?

Sprejemati migrante iz tretjih držav ni naša dolžnost. Če nas bodo zaradi tega imeli za nemoralne, za ksenofobe, za islamofobe... pa naj. Boli mene * kaj si drugi mislijo o nas. Nihče nas ne more kaznovati, če ne sprejmemo migrante iz tretjega sveta. Gre za prosto odločitev vsake države. Tiste konvencije so le nek vodič kako naj bi države ravnale. Savdska Arabija ne spoštuje ene človekove pravice. In kakšne sankcije so jo doletele? Naša pravica je da odločamo kdo bo živel v državi in kdo ne. Najprej naše pravice in želje, potem pravice in želje tujcev. Če te jaz nočem v svoji hiši te pač v moji hiši ne bo. Pa se ti na trepalnice postavi s svojimi pravicami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

The Player ::

Kako komentirate tole:

Slovenija za obvladovanje migracijskega toka namenja 6,5 miljona evrov in pošilja 10 policistov na grško turško mejo,...


http://www.24ur.com/bin/video.php?media...

Kako to, da moramo mi plačevati za tak ukrep? A je to bil spet kak predlog naši al so spet drugi rekl, da mormo mi prispevat?

Turčija se je lepo znajdla, najprej podpira ISIS in krizo, da doseže svoj cilj,...EU. Glede na to, da čakajo že od leta 89 lahko čakajo še malo.

Axbcd ::

The Player je izjavil:

Turčija se je lepo znajdla, najprej podpira ISIS in krizo, da doseže svoj cilj,...EU. Glede na to, da čakajo že od leta 89 lahko čakajo še malo.

Najprej služijo z nafto... potem dobijo 3 milijarde evrov iz evropske blagajne, nato dosežejo svoj cilj - EU. Če Turčija vstopi v EU bodo itak vsi migrantje končali v Evropi, ker mej ne bo več. Vedno bolj sem prepričan, da evropski politiki nimajo vseh koles v glavi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

The Player ::

naj še omenim, da se v prispevku ne govori le o finančni pomoči turčiji oz. po domač povedan podkupnini ali izsiljevanju, govori se tudi o mini schengnu oz. krčenju le tega ;)

slotechar ::

Mr stein, ce je mama zidinja, je otrok po judovskem prepricanju avtomatsko jud. Tudi ce ima tisocinko te krvi v seb, vazna je zenska linija.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Torej nase gledajo kot na virus. Surprise surprise...tud obnašajo se tko :)

jype ::

NLight2> A oni pa... Lahko kratijo naše pravice?

Ne, ne smejo jih. Če ti kakšno pravico kratijo, prosim prijavi policiji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Slovenistan ::

jype je izjavil:

NLight2> A oni pa... Lahko kratijo naše pravice?

Ne, ne smejo jih. Če ti kakšno pravico kratijo, prosim prijavi policiji.


Prijava se obnava kot rasizem in ksenofobija

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

nurmaln ::

zmaugy je izjavil:


Dejstvo je, da naš vrednostni sistem temelji na krščanstvu, ki temelji na judaizmu in ki ga je v državno ureditev inkorporiral Rimski imperij na svojem koncu.


ahahahahahahaha!!!
sej si hotu bit duhovit ane?

Kje pa imamo pol uzakonjeno suženjstvo?
Kje imamo smrtno kazen za čaščenje napačnih bogov (ali na primer za nabiranje palic ob sobotah :)))?
Kje v naših vrednotah je genocid nekaj sprejemljivega?

NAŠ vrednosti sistem gre precej bolj v smeri:
Svoboda veroizpovedi - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Enakopravnost spolov - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Prepoved suženjstva - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Prepoved genocida - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Dopuščanje nošenja oblačil iz mešanih materialov, dopuščanje prehranjevanja s školjkami, etc. :)) - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Matako ::

Slovenistan je izjavil:

jype je izjavil:

NLight2> A oni pa... Lahko kratijo naše pravice?

Ne, ne smejo jih. Če ti kakšno pravico kratijo, prosim prijavi policiji.


Prijava se obnava kot rasizem in ksenofobija


Ne če obvladaš osnove šofiranja pogovora.

S: Halo 113, napadla sta me dva mlada _belca_, [točni podatki za ID]
P: Ampak ti podatki se ujemajo s temnopoltima moškima...
S: Aja? Sploh NISEM OPAZIL! Veste, jaz takih stvari sploh ne opazim. Skratka...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

AnitaTrump ::

https://www.rt.com/news/324101-india-is...

Eeeee, islam ni isis, samo podpira ga?
showed ISIS flag on piggy bank which hurt Muslim community. But u see, Terrorism has no religion

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

Unknown_001 ::

slotechar je izjavil:

judeo krscanstvo? Se trudim bit duhoven ampak se mi narobe zdi, da so bli evropejci na silo pokrristjanjeni in zdaj castijo Jezusa, ki je bil drgac judovske krvi . Mislm sej s tem ne bi blo nc narobe, ce vam bi dal nekoga za castit ki je vsaj vas. Tko da zidje ne castijo Jezusa kot vi, vi pa morate Juda castit kot boga, zorima nekoga ki je njihov oziroma njih same, oni pa castojo neko staro zavezo in pravo vero itd.
Pa noben se ne vprasa nc o tem, ne raziskuje itd.


Saj evropa je bila res na silo pokristjanjena. "Krst pri Savici" lepo opiše sceno. Pa ne vem no včasih kar malo pogledam v bukve o poganski veri slovanov iz firbca, pa tud zato ker se mi zdi prav da poznam malo več o zgodovini daljnjih prednikov.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:

slotechar je izjavil:

judeo krscanstvo? Se trudim bit duhoven ampak se mi narobe zdi, da so bli evropejci na silo pokrristjanjeni in zdaj castijo Jezusa, ki je bil drgac judovske krvi . Mislm sej s tem ne bi blo nc narobe, ce vam bi dal nekoga za castit ki je vsaj vas. Tko da zidje ne castijo Jezusa kot vi, vi pa morate Juda castit kot boga, zorima nekoga ki je njihov oziroma njih same, oni pa castojo neko staro zavezo in pravo vero itd.
Pa noben se ne vprasa nc o tem, ne raziskuje itd.


Saj evropa je bila res na silo pokristjanjena. "Krst pri Savici" lepo opiše sceno. Pa ne vem no včasih kar malo pogledam v bukve o poganski veri slovanov iz firbca, pa tud zato ker se mi zdi prav da poznam malo več o zgodovini daljnjih prednikov.


Zdej bo pa še pomuslimanjena na silo. Pa bo potem "Alah pri savici" napisal novi Al Prešalah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

Unknown_001 ::

No evo potem bo tale vic zelo lepo pasal v to temo.

Prvi dan šole nekje v Velenju, Slovenija, leta 2025

Učitelj preverja prisotnost učencev:

"Mustafa al Eih Zeri?" - "Tukaj."

"Achmed El Kabul?" - "Tukaj."

"Fatima Bin Pardin? " - "Tukaj."

"Ali Abdul Olmi?" - "Tukaj."

"Mohammed Bin Kadir?" - "Tukaj."

"Al Jabla Zic?" - Tišina v razredu.

"Al Jabla Zic?" - Tišina se nadaljuje,

vsi se ozirajo po razredu.

Učitelj ponovi vprašanje:"Al Jabla Zic?"

Deklica v drugi vrsti vstane in reče:

"oprostite, učitelj, mislim da sem to jaz,

bere se pa Alja Blažič"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

zmaugy ::

nurmaln je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Dejstvo je, da naš vrednostni sistem temelji na krščanstvu, ki temelji na judaizmu in ki ga je v državno ureditev inkorporiral Rimski imperij na svojem koncu.


ahahahahahahaha!!!
sej si hotu bit duhovit ane?

Kje pa imamo pol uzakonjeno suženjstvo?
Kje imamo smrtno kazen za čaščenje napačnih bogov (ali na primer za nabiranje palic ob sobotah :)))?
Kje v naših vrednotah je genocid nekaj sprejemljivega?

NAŠ vrednosti sistem gre precej bolj v smeri:
Svoboda veroizpovedi - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Enakopravnost spolov - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Prepoved suženjstva - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Prepoved genocida - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi
Dopuščanje nošenja oblačil iz mešanih materialov, dopuščanje prehranjevanja s školjkami, etc. :)) - v nasprotju s židovskimi oziroma krščanskimi zapovedmi in standardi


A ni škoda prostora za takšne nezrele komentarje? Če so na primer avstralopiteki žrli surovo meso in pili kri, to še ne pomeni da to delaš tudi ti. Ampak vseeno so naši predniki in predstavljajo en del na katerem temelji tudi homo sapiens.
Če glede na svoje argumente (v katerih dobesedno jemlješ na primer staro zavezo - le kdo še danes dobesedno razume svete knjige, makes me wonder...?) lahko razumeš napisano...

nurmaln ::

zmaugy je izjavil:

Če so na primer avstralopiteki žrli surovo meso in pili kri, to še ne pomeni da to delaš tudi ti.

Ja sej zato pa nihče ne trdi na živimo na osnovi njihovega načina življenja, njihovih vrednot...
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

zmaugy ::

Axbcd je izjavil:

The Player je izjavil:

Turčija se je lepo znajdla, najprej podpira ISIS in krizo, da doseže svoj cilj,...EU. Glede na to, da čakajo že od leta 89 lahko čakajo še malo.

Najprej služijo z nafto... potem dobijo 3 milijarde evrov iz evropske blagajne, nato dosežejo svoj cilj - EU. Če Turčija vstopi v EU bodo itak vsi migrantje končali v Evropi, ker mej ne bo več. Vedno bolj sem prepričan, da evropski politiki nimajo vseh koles v glavi.


Po pomoti pritisnil na "Predlagaj izbris". Se opravičujem.

nurmaln je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Če so na primer avstralopiteki žrli surovo meso in pili kri, to še ne pomeni da to delaš tudi ti.

Ja sej zato pa nihče ne trdi na živimo na osnovi njihovega načina življenja, njihovih vrednot...

Ne. Ker jih ne poznamo. Ker niso ničesar zapisali na FB profil. Za razliko od Judov, ki so očitno spravili skupaj vsaj eno knjigo, ki je temelj krščanstva in nam daje uvid v družbo tistega časa in nas je hočeš nočeš s prebiranjem tistih zgodbic tam sooblikovala.
So nas pa tudi avstralopiteki sooblikovali v to kar smo danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SimplyMiha ::

Unknown_001 je izjavil:

No evo potem bo tale vic zelo lepo pasal v to temo.

Prvi dan šole nekje v Velenju, Slovenija, leta 2025

Učitelj preverja prisotnost učencev:

"Mustafa al Eih Zeri?" - "Tukaj."

"Achmed El Kabul?" - "Tukaj."

"Fatima Bin Pardin? " - "Tukaj."

"Ali Abdul Olmi?" - "Tukaj."

"Mohammed Bin Kadir?" - "Tukaj."

"Al Jabla Zic?" - Tišina v razredu.

"Al Jabla Zic?" - Tišina se nadaljuje,

vsi se ozirajo po razredu.

Učitelj ponovi vprašanje:"Al Jabla Zic?"

Deklica v drugi vrsti vstane in reče:

"oprostite, učitelj, mislim da sem to jaz,

bere se pa Alja Blažič"


Samo ena napaka: ni v arabščini.

nurmaln ::

zmaugy je izjavil:


Ne. Ker jih ne poznamo. Ker niso ničesar zapisali na FB profil. Za razliko od Judov, ki so očitno spravili skupaj vsaj eno knjigo, ki je temelj krščanstva in nam daje uvid v družbo tistega časa in nas je hočeš nočeš s prebiranjem tistih zgodbic tam sooblikovala.
So nas pa tudi avstralopiteki sooblikovali v to kar smo danes.

Bravo. Ampak na podlagi arheoloških podatkov nekaj stvari vemo o njih in lahko presodimo ali smo jim v teh stvareh podobni ali ne.
Enako kot iz SP vemo nekaj o vrednotah Judov pred 2-4 tisoč leti. In vemo da z njimi ne delimo nobenih vrednot katerim bi lahko pripisali judovski ali krščanski izvor.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

zmaugy ::

Ne.
Zgodbe iz Stare zaveze so vtkane v našo kulturo, še bolj teksti iz Nove zaveze. Na primer na te tekste je veliko sklicevanja v našem kulturnem življenju. Nikakor isto pri nas ne velja za hindujske ali islamske tekste.

SimplyMiha ::

Primejdun, sem vedel, da bi moral žrtvovati jagnje zjutraj, preden sem se odpravil na šiht...

nurmaln ::

zmaugy je izjavil:

Ne.
Zgodbe iz Stare zaveze so vtkane v našo kulturo, še bolj teksti iz Nove zaveze. Na primer na te tekste je veliko sklicevanja v našem kulturnem življenju. Nikakor isto pri nas ne velja za hindujske ali islamske tekste.


Aja zdej gre že samo za vtkane zgodbe v našo kulturo...
Ker pred par urami je blo "Dejstvo je, da naš vrednostni sistem temelji na krščanstvu, ki temelji na judaizmu "
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

slotechar ::

Ne, zahodna kultura temelji zadnja leta na ateizmu, ker elitam ni potrebno vec imeti verujocih kristjanov, zdaj imajo na voljo drugacne metode manipuliranja. Sej ne pravim da bi se mogli obrnt duhovnosti, le to bi moglo bit individualno, ne pa da nas nekdo vodi, ker smo ovce.

Zgodovina sprememb…

««
232 / 373
»»