» »

Klemen Klemen

Klemen Klemen

shadeX ::

Sup :)

O njem sicer ni nobene ravno uradne teme (vsaj po searchu videno), tako da sem jo sedaj jaz odprl. Zanima me kaj si mislite o njegovem zadnjem komadu :)

Leto 2000




VS

Leto 2015





Če v komadu ni sarkazma, pol je lepo vidno kako človek čez leta spremeni mišljenje. :)

oo7 ::

Obe verziji sta odlični :)

shadeX ::

Ja mene je tud pozitivno presenetu. :) Upam da izda plato kmalu.

bambam20 ::

Klemen ma dost počasen flow, pa njegov rap je zanimiv, kot da bi poslušal zgodbe..

Assass1n ::

Poslušam že dolgo in mi je fajn. Novejši komadi mi pa ne potegnejo glih tok, bomo vidl 4.9. ko nova plata izide. Naj omenim še da je 4.9. koncert v kino šiška, karto že imam :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

shadeX ::

Kolk je karta v predprodaji?

Assass1n ::

13€ potem pa 15
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

GabrieLeo ::

Glede na to da je naredil 2. rap album v Sloveniji kadarkoli in se takrat sploh še o repu ni toliko govorilo mu je za oprostiti slovar,
ampak zdaj z vso to konkurenco, ki je odzunaj pač ni več. Vsi pravijo da je legenda ampak resnično so njegove rime za v 6. razred, žal.

bambam20 ::

GabrieLeo je izjavil:

Glede na to da je naredil 2. rap album v Sloveniji kadarkoli in se takrat sploh še o repu ni toliko govorilo mu je za oprostiti slovar,
ampak zdaj z vso to konkurenco, ki je odzunaj pač ni več. Vsi pravijo da je legenda ampak resnično so njegove rime za v 6. razred, žal.


Kakšno konkurenco ...

GabrieLeo ::

Mrigz n ghet, Emkej, Doša, Trkaj...?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klemen Prepelič

Oddelek: Šport
111475 (700) hlače13
»

Iron Maiden - The Book of Souls

Oddelek: Sedem umetnosti
284566 (3716) Nikec3
»

O "reperjih", "skejterjih", "pozerjih"...

Oddelek: Loža
322487 (1698) digital II

KLEMEN KLEMEN vs. Štajerska

Oddelek: Loža
52138 (1988) PaJo
»

Klemen Klemen LJ vs. MB ??

Oddelek: Loža
272243 (1765) Jeronimo

Več podobnih tem