» »

JavaScript Full Screen

JavaScript Full Screen

Border ::

Oj,

Za solo moram nardit digitalni katalog! Pa sem se lotil tega takole, naredu sem web page, ki ga bom posnel na CD!!! :-)

Sedaj bi pa rad, ko bi uporabnik vstavu cd v PC, da bi mu odprlo ta web page v full screen nacinu...

Javo screpto sem najdu... sam ko moram najprej stisant gumb, da se mi odpre novo okno v full screenu... kako narediti da se mi java sama zazene ko zazenem datoteko START.HTML????????????
script

function fullwin()
window.open("data/index.html","","fullscreen,scrollbars")

script

form
input type="button" onClick="fullwin()" value="----------- ODPRI -----------"
form
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ko bo uporabnik dal CD notr pa se bo START.HTML sama zagnala.. to bom pa naredu takole...
DATOTEKA:
-- autorun.inf
ZAPIS V DATOTEKI:
-- [autorun]
-- open=start.html

HVALA ZA POMOC!!!!

ajd

<< Prosim ne podjajaj tem oz. izberi cim ustreznejsi oddelek. -- moderator >>

Cokolesnik ::

Tehnologija, ki jo navajaš za autorun.inf ni vedno kompatibilna z vsemi operacijskimi sistemi, zato bi ti jaz predlagal, da uporabljaš poseben program, ki bo zaganjal željeno datoteko. Poskusi tole.

V HMTL-ju pa za zagon skripte pri odpiranju v brskalniku v okviru ukaza BODY dodaj parameter:

onLoad="Javascript:fullwin()"

...pri čemer je "fullwin" ime tvoje funkcije, ki naj se zažene ob odprtju strani.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Border ::

Oj,

Evo javascripto sem popravu, sam se vedno potrebujem dve datoteki eno START.HTML in drugo INDEX.HTML...

Se bi dalo, da bi uporabil samo eno? Ce dam javoscripto in ---body onLoad="Javascript:fullwin()"--- v INDEX.HTML ... se mi odpre neskoncno oken??? POMOC...

Sm opazu, ja da za AUTORUN potrebujes WIN32 programcek, ker ti kar tako ne starta START.HMTL datoteke...

ajd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133651 (3033) rockrose
»

program za usb kljucek

Oddelek: Programska oprema
92272 (2068) SimplTech
»

Autorun HTML datoteke z DVD-ja v Linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
9904 (798) suprpp
»

Autorun?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101318 (1208) bastadu
»

Autorun

Oddelek: Programiranje
71181 (1074) CCD

Več podobnih tem