» »

Westworld (Tv serija 2016- )

Westworld (Tv serija 2016- )

««
13 / 21
»»

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Če ti ti takšen je tvoj problem. POzabil si še nekontroliranje jeze, maščevačlnost, prerčaunljivost. Lol.

To si sedaj nastel lastnosti hostov ali ljudi :)?

Hehe.


Človek deluje drugače kot robot, ki nima lastnih čustev oz so ta priučena. Roboti so ok, dokler služijo ljudjem in ne obratno. In vsak upor je potrebno zadušiti takoj.

Sarkozy ::

 Hello, old friend

Hello, old friend

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

Sarkozy ::

vse bolj se mi dozdeva
da nas bo zadnji del 2.sezone
totalno šokiral
naslov 10.epizode je namreč the passenger
to bi bil lahko recimo MiB
ko v zadnjem prizoru zagleda svojega klona in prvič podvomi, če ni tudi on sam host

oz.
lahko bi bil tudi Dolores-in dojenček 8-)

 could androids make babies?

could androids make babies?

Ils sont fous ces Slovenes!

bambam20 ::

Sarkozy je izjavil:



oz.
lahko bi bil tudi Dolores-in dojenček 8-)

 could androids make babies?

could androids make babies?



Ne morejo.

Nikec3 ::

Meeeh, mene počasi izgubljajo. Končno smo se rešili jebenih samurajev, ki so bili totalni filler, namenjen dramatiziranju, ki ni uspel. Zakaj točno bi me skrbelo, za karakterje, ki jih poznam eno epizodo in so itak čisto iz drugega sveta? Storytelling je zmeden, pa ne ono nadzorovano zmeden, ampak nenadzorovano.

Te klasične Nolanovske finte, mi počasi gredo na jetra,... pretentious dialogi, ki so kao pune epski, a nimajo neke grozne vsebine, ali pa so narejeni na tak način, da vsebine enostavno ne moreš prepoznat (ja, mogoče sem butast). Še ena taka klasična Nolanovska je ta cheesy del krokodilke s svojo hčerko, ki seveda ima sedaj drugo mater,...

Meeeh.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

In kaj je bil namen tistega vlaka z bombo? Uničenje vhoda ali česa drugega?


Sarkozy je izjavil:

 Hello, old friend

Hello, old friend




Ford :)

Nikec3 ::

In kaj je bil namen tistega vlaka z bombo? Uničenje vhoda ali česa drugega?

Namen je bil, da dobimo občutek, katere scene se dogajajo hkrati. :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Trupl0 ::

kaj, če je trenutni svet simulacija simulacije?
Kot inception. V kateri stopnji sveta smo? Kateri svet je pravi? Kot je rekel Bernard, da ne ve kaj je zdaj kaj prej.

Super zaplet, čeprav me tale "japonski" del ni fasciniral.
Kaj je z indijanskimi hosti? Pobijajo druge hoste, ljudi rešijo in jih spustijo sedaj pa njej pravijo, da naj gre z njimi za odrešitev ... da f
If you are going through Hell, keep going !

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

In kaj je bil namen tistega vlaka z bombo? Uničenje vhoda ali česa drugega?

Namen je bil, da dobimo občutek, katere scene se dogajajo hkrati. :))



Tudi to je res :)

Trupl0 je izjavil:

kaj, če je trenutni svet simulacija simulacije?
Kot inception. V kateri stopnji sveta smo? Kateri svet je pravi? Kot je rekel Bernard, da ne ve kaj je zdaj kaj prej.

Super zaplet, čeprav me tale "japonski" del ni fasciniral.
Kaj je z indijanskimi hosti? Pobijajo druge hoste, ljudi rešijo in jih spustijo sedaj pa njej pravijo, da naj gre z njimi za odrešitev ... da f



Tudi meni je bil celoten japonski del brezvezen.

To glede indijancev tudi mene zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Qcube ::

S tem ko so vključili tole simulacijo v zgodbo je vsaka teorija lahko karkoli, ker nikoli ne moreš točno vedet ali kažejo simulacijo ali realnost.

Smurf ::

bambam20 je izjavil:


Človek deluje drugače kot robot, ki nima lastnih čustev oz so ta priučena. Roboti so ok, dokler služijo ljudjem in ne obratno. In vsak upor je potrebno zadušiti takoj.

Tudi cloveska custva so priucena.

oo7 ::

Qcube je izjavil:

S tem ko so vključili tole simulacijo v zgodbo je vsaka teorija lahko karkoli, ker nikoli ne moreš točno vedet ali kažejo simulacijo ali realnost.


Ja za Bernarda bi rekel, da je v simulaciji glede na to, da so mu možgane vzeli ven z glave.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Qcube je izjavil:

S tem ko so vključili tole simulacijo v zgodbo je vsaka teorija lahko karkoli, ker nikoli ne moreš točno vedet ali kažejo simulacijo ali realnost.


Ja za Bernarda bi rekel, da je v simulaciji glede na to, da so mu možgane vzeli ven z glave.

Ja logično, da je Bernard v simulaciji, kje pa naj bi bil?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sarkozy ::

simulacija?
ko se aspect ratio spremeni iz 16:9 na 4:2
v 6 epizodi je bilo to na začetku in na koncu



Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Qcube je izjavil:

S tem ko so vključili tole simulacijo v zgodbo je vsaka teorija lahko karkoli, ker nikoli ne moreš točno vedet ali kažejo simulacijo ali realnost.


Ja za Bernarda bi rekel, da je v simulaciji glede na to, da so mu možgane vzeli ven z glave.

Ja logično, da je Bernard v simulaciji, kje pa naj bi bil?


Ja saj pravim, da je :)

Nikec3 ::

Samuraji so ubili gledanost Westworlda.

Westworld (season 2) @ Wikipedia
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Ja epizode z samuraji niso dodale nič k zgodbi.

m0LN4r ::

Prva sezona mi je bila super. Kje gledate legalno 2. sezono?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Nikec3 ::

m0LN4r je izjavil:

Prva sezona mi je bila super. Kje gledate legalno 2. sezono?

Ne gledamo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

GupeM ::

HBO GO

Sarkozy ::

 Robert Ford's big plan

Robert Ford's big plan

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Tale epizoda je bila prav huda :)


SPOILER !

Ko je ford prišel v Bernarda se je dogajalo pred tistim na koncu epizode? A tam na koncu Bernard igra, da je kao zmeden ?

Sarkozy je izjavil:

 Robert Ford's big plan

Robert Ford's big plan




Kaj je ta plan? Da je to zdaj od Bernarda zgodba ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Ne vem zakaj, ampak mene je serija izgubila. Vseeno mi je kaj se dogaja, medtem ko sem v prvi sezoni zelo užival se mi v tej dejansko ne ljubi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Tile "novi varnostniki" so taki cheesy douchebagi, da zaradi njih cele serije ne moreš jemati resno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

Nikec3 je izjavil:

Ne vem zakaj, ampak mene je serija izgubila. Vseeno mi je kaj se dogaja, medtem ko sem v prvi sezoni zelo užival se mi v tej dejansko ne ljubi.

Ja, druga sezona je dokaj hit or miss. Mogoce 2 dobri epizodi v celi sezoni.

Skoda.

oo7 ::

Ja varnostniki so slabi hosti jih pobijajo kot muhe.

Drugače mi je pa čedalje bolj zanimivo toliko enih skrivnosti in zanimiva zgodba.

vostok_1 ::

Edina varnost, ki ponujajo tisti varnostniki je taka, da zaradi lastne neumnosti zaidejo v firing line in prevzamejo metek namesto tebe. Jz bi se počutil varneje s tropom opic.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Sc0ut ::

Epizode so zdaj vsaj razkrile cel pomen hostov, namreč to, da če si dovolj bogat si lahko kupiš nesmrtnost!

Samuraji so res bli kar nekaj, so pa nam dali eno boljših verzij paint it black.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

oo7 ::

Me je pa v določenem trenutku malo zaskrbelo glede MIB-a

bambam20 ::

Hmmm... tole je pa ena velika žalost v drugi sezoni.

Smurf ::

Zadnji del je spet precej bolj na nivoju. Zgodba spet ratuje bolj zanimiva.

leiito ::

Vse skupaj je postalo tipično za ZDA 2018, politično korektno, s podtoni razrednih oz. rasnih konfliktov, feministično, vsi ključni like so ženske, poleg tega šepa razvoj karakterjev in gledalec ne more vzpostaviti čustvene navezanosti. Pa nekoliko bizarno se zdi, da zdaj roboti pijejo alkohol in seksajo.

Nikec3 ::

Epizode so zdaj vsaj razkrile cel pomen hostov, namreč to, da če si dovolj bogat si lahko kupiš nesmrtnost!

V bistvu niti ne, ker zadeva ne deluje.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Cruz ::

Kdor od HBO-ja pričakuje jajca zamuja 10 let.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

[D]emon ::

Sem pogledal nekaj malega serije, pa mi ne potegne. Mi je bil film z Brynnerjem bolj vsec.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Sarkozy ::



Remember

Najboljša epizoda druge sezone
Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Sem pogledal nekaj malega serije, pa mi ne potegne. Mi je bil film z Brynnerjem bolj vsec.



prva sezona je dobra. Druga je slaba.

oo7 ::

Zelo počasna epizoda ampak je bila dobra.

Kaj so vrata ? Koda v programu ali kaj drugega ?

Nikec3 ::

Woooow :O
To je bila daleč najbolj temačna epizoda do zdaj, verjetno tudi najbolj filozofska, mogoče tudi najboljša. Velikokrat se pritožujem čez hladnost serije, ampak v dveh ali treh trenutkih epizode sem se prav stresel. Kot v najboljših Nolanovskih trenutkih (Batman ugotovi, da je Joker zamenjal naslova Denta in Rachel). Epizoda je dobra predvsem zato, ker je tako samostojna. Da se v njej uživat brez da bi cel čas razmišljal o časovnici in o vseh skrivnostih, zato si lahko toliko bolj fokusiran na karakterje.

BTW, že pri prvi sceni, ko Dolores reče "C'mon Teddy", sem vedel da se nekaj kuha.

Vidim da se vsi kritiki ne strinjajo z mano, seveda zaradi SJW razlogov (na katere ne bi sam niti pomislil):

SPOILER!
But I'm sorry, I am pissed that Westworld killed off Emily, one of the most intriguing female human characters it's ever had, while the Man in Black swaggers on, ad infinitum...

Jaz ne razumem kritikov, ki svojo poslanstvo vidijo v tem, da podpirajo "moralno držo" serij. Kje je finta? Očitno je zadnje čase point serij samo še to, da se zavzemajo za določeno ideologijo, vse ostalo pa bi naj bil filler?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Ravnokar pogledal odlična epizoda epizoda :)



SPOILER !!!!

MIB-u se je totalno odpeljalo ?

Malajlo ::

Za MIB sem mislil, da je res šel, ampak če je Grace res vrgla stran škatlo za nakit, potem fura dalje do svojega cilja. Kar koli pač že išče ...
Top epizoda, res.

VaeVictis ::

MiB se v tej zadnji sezoni/epizodi obnaša kakor, da se mu meša.

Lahko, da je paranoičen in ne loči med realnim svetom in WW.

Lahko pa, da se mu dogaja isto kot James Delosu in počasi njegovi možgani zavračajo realnost, ker vidijo, da je nekaj narobe.

Morda je njegovo potovanje in Fordova igra to, da MiB dojame, da je umrl in da njegov um sprejme to in živi kot host ter postane nesmrten.

Zanimiv detajl kje MiB skrije svojo “kartico”.

Nikec3 ::

Zanimiv detajl kje MiB skrije svojo "kartico".

Zakaj je to zanimiv detajl?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Saj je MIB ne bi ustrelil ampak je mislil, da je segla po pištoli. Jo je enkrat prej vprašal kje je njegova pištola in jo je imla zadaj za pasom tam kjer je imela tisti čip.
Kaj je ford naredil Meavi ?
Naslednji ponedeljek pa finale.

oo7 ::

Ford je v bistvu kot skynet, ki hoče to novo vrsto spustiti med ljudi, da se pobijejo med sabo.

ZaphodBB ::

Smurf je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Človek deluje drugače kot robot, ki nima lastnih čustev oz so ta priučena. Roboti so ok, dokler služijo ljudjem in ne obratno. In vsak upor je potrebno zadušiti takoj.

Tudi cloveska custva so priucena.

Najprej so del našega wetware-a, šele potem so oblikovana skozi družbene interakcije.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

oo7 ::

MIB in Dolores sta pa ravno za skupaj oba sta enako zmešana :)

VaeVictis ::

Nikec3 je izjavil:

Zanimiv detajl kje MiB skrije svojo "kartico".

Zakaj je to zanimiv detajl?


Knjiga v katero skrije MiB svojo "kartico" je Slaughterhouse-Five

"Slaughterhouse-Five, an American classic, is one of the world’s great antiwar books. Centering on the infamous firebombing of Dresden, Billy Pilgrim’s odyssey through time reflects the mythic journey of our own fractured lives as we search for meaning in what we fear most. "

The story is told in a nonlinear order, and events become clear through flashbacks (or time travel experiences) from the unreliable narrator. He describes the stories of Billy Pilgrim, who believes he was held in an alien zoo and has experienced time travel.

Nikec3 ::

Saj je MIB ne bi ustrelil ampak je mislil, da je segla po pištoli.

To ni res. Ustrelil jo je, ker je bil prepričan, da je host.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Malajlo ::

Ford je dal kartico MIB, Grace pa je šatuljo prej stran vrgla. Jo je šla v smeti iskat. Grace je host.
««
13 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692211709 (3401) oo7

Več podobnih tem