» »

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

Temo vidijo: vsi
««
158 / 158
»
»»

jype ::

xmetallic> Ne jaz trdim da ti lahko to narediš. Greš na ulico in si izbereš eno. Ne trdim da to smeš naredit, lahko pa. Pustila bo če bo od tega imela korist. Če ne te bo prijavila na policijo.

Ne, ti trdiš, da je sprejemljivo, da to storiš.

predlagal izbris: Pepca*Kardelj (danes ob 12:13:13)

Resnica boli kljub sladki zmagi nad znanostjo in človekovimi pravicami?

Zgodovina sprememb…

ohnowhy ::

jype je izjavil:

...

Daj, jype. ne utrujaj spet. Moderatorji, dajte uredit tole zdaj!

ZaphodBB ::

Resnica boli kljub sladki zmagi nad znanostjo in človekovimi pravicami?

Seveda, zato ker resnica boli se pa borite proti znanosti in človekovim pravicam.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Seveda, zato ker resnica boli se pa borite proti znanosti in človekovim pravicam.

Manjka sklep.

next3steps ::

jype je izjavil:



arnecan1> Vsaj ne tako, kot nekateri strašijo.

Se pravi ne moremo verjet Trumpu, da bo Clintonovo zaprl? Kaj je pol on, Crooked Donnie?

Ni vse od Trumpertarda odvisno. On samo usmerja lomljenje vrha ledene gore, ne pa tudi hitrosti.

Mimogrede, čajnizerska politična ureditev je drugačna od zahodne. To, da je vse v rdečem, ne pomeni veliko.

ohnowhy ::

Ne se obremenjevat za jype.
Pač ne more razumeti, da ni nezmotljiv :-)

jype ::

3much5me> Ni vse od Trumpertarda odvisno.

Ja kako pa to, pa tak badass.

fartman> Pač ne more razumeti, da ni nezmotljiv

Veliko verjetneje konzervativci niste dovolj razgledani, da bi razumeli kontekst.

3much5me> Mimogrede, čajnizerska politična ureditev je drugačna od zahodne. To, da je vse v rdečem, ne pomeni veliko.

Ja, boljša je, ker republikanci vedno zmagajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Veliko verjetneje konzervativci niste dovolj razgledani, da bi razumeli kontekst.

Saj bomo tebe najeli za svetovalca, ker si že preverjen, uspešen in nasploh prepoznaven kader :-)

jype ::

fartman> Saj bomo tebe najeli za svetovalca, ker si že preverjen, uspešen in nasploh prepoznaven kader :-)

In še brezplačno prvo dozo dobite na internetu.

Pa še politična korektnost, ki presega vse meje:

Zgodovina sprememb…

ohnowhy ::

jype je izjavil:

In še brezplačno prvo dozo dobite na internetu.

Odlično, kam pošljemo pogodbo? Na tvoj stalen naslov?

jype ::

fartman> Odlično, kam pošljemo pogodbo? Na tvoj stalen naslov?

Na tramvajkomando.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Na tramvajkomando.

Ojoj, pol pa nočeš sodelovati v razsvetljevanju nas, konzervativcev?
Boš raje spet fojbe ven potegnil?

Telbanc ::

Telbanc je izjavil:



Bog nam pomagaj, če nas bo tole doletelo.

Sicer sem menja da bo zmagal sovenski zet. K ma folk pol k...estabilišmenta.



Jurček še enkrat si preberi moj post, ki sem ga napisal pred ameriškimi volitvami.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

jype ::

fartman> Ojoj, pol pa nočeš sodelovati v razsvetljevanju nas, konzervativcev?

Pa sej ti si že razsvetljen. Ajde, nisi še čista komunjara, ampak človekove pravice so ti že nekaj tednov popolnoma jasne.

Slonic-tonic> Jurček še enkrat si preberi moj post, ki sem ga napisal pred ameriškimi volitvami.

"sovenski zet" je sicer del establishmenta, samo ni še čisto jasno, katerega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

konspirator ::

jype, danes boš kar 3 izmene zapored oddelal ?

jype ::

konspirator> jype, danes boš kar 3 izmene zapored oddelal ?

Sem se prpravu, k so amfetamini baje legalni.

Telbanc ::

konspirator je izjavil:

jype, danes boš kar 3 izmene zapored oddelal ?



Vprašaj ga kaj dela, oziroma kolko se jih skriva za tem nickom.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Pa sej ti si že razsvetljen. Ajde, nisi še čista komunjara, ampak človekove pravice so ti že nekaj tednov popolnoma jasne.

To, kar jaz pišem na forumu, ni nujno vedno odraz realnosti :-)
Tudi marsikaki ženski rečem, da je pametna, čeprav je samo lepa.

bambam20 ::

Scaramouche je izjavil:

Assange si zasluži Oskarja,Pulitzerja in SJW destroyer award, neverjetno je pripomogel k uničenju Hillary fam....



Nobelovo bi moral dobit.

jype ::

fartman> To, kar jaz pišem na forumu, ni nujno vedno odraz realnosti :-)

Joj no. A tebi se pa zdi, da jaz izlivam srce na... oker ozadje, ker ma en VGA pin slab kontakt?

rupsi31> Nobelovo bi moral dobit.

A za literaturo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Joj no. A tebi se pa zdi, da jaz izlivam srce na... oker ozadje, ker ma en VGA pin slab kontakt?

Ja, ne vem, če bi se že poznali osebno, bi bilo verjetno marsikaj drugače :-)
(Ne, to ni nikakršen namig, čeprav jih imam sicer ozaveščene :-)

jype ::

Slonic-tonic> Vprašaj ga kaj dela, oziroma kolko se jih skriva za tem nickom.

Lahko polinkam bodisi svojo CIA kartoteko, bodisi tisto pri FSB. Obeh pa ne morem pokazat, sem obljubil Mosadu.

Matako ::

In še nekaj priboljškov iz domače kuhinje...

Pac-Man je izjavil:


Medtem, ko so imeli Trumpisti svoje MAGA masovke, je druga stran tiho delala na mobilizaciji volilnega telesa. Pristanek bo trd.

To pa vsekakor. ;)

Smrekar1 je izjavil:


Na Floridi je predčasno glasovalo 200 000 več latinoameričanov kot jih je vsega skupaj glasovalo na volitvah leta 2012. Začenjam se strinjati s strokovnjakom, ki bo pojedel hrošča, če Trump preseže 240 elektorskih glasov.


No, tole je mogoče klasičen "evro" kiks, ki izhaja iz izgube podrobnosti iz razdalje. Recimo ravno na Floridi imaš ogromno priseljencev in pribežnikov (tistih pravih, ne naših pozerjev) s Kube, ki ne bi s kikirikijem ciljali karkoli kar "diši po socializmu" in jebi ga, Hillary se pač _njim_ zdi bolj taka. So tradicionalno tudi precej konzervativni, kot so v resnici pogosto mnogi latino-američani na splošno.

Glede Mehičanov pa ... zakaj vsi predpostavljate, da so tisti, ki so že v ZDA proti ukrepom za zajezitev nezakonite imigracije? Se vam zdi to... logično?
V bistvu je bila latino podpora za Trumpa dokaj solidna. Nič posebnega, ampak glede da jih je dosti v klasičnih demokratskih državah kot je Kalifornija... čisto ok.
Este es mi barrio, man!


Po mojem so Američani malo postali tudi žrtev lastne popularnosti, saj sedaj vsak janez, hans in ahmed mislijo, da vedo več o ZDA, kot njeni prebivalci. Nakar seveda sledijo "presenečenja". Oz. kot je enkrat rekel kanadčan Gavin McInnes ko se je preselil v ZDA in takoj v štacuni vidi črnca, geja in belo staro mamo skupaj "Čakaj malo, a ni tako da bi se vi trije morali sovražiti? Pa to so ja ZDA!!"
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Some seriously prophetic strokes:

ohnowhy ::

Eh, meni je žal, da sem pušnil, čeprav v resnici ne bi, če bi malo počakal, ampak je zgledalo really nasty.
Še bolj pa me žre, da je (upam, da je, no) nebivedu tak fajn zaslužil, jaz pa zapravil ene 10% letnega profita zato.

jype ::

Matako> "Čakaj malo, a ni tako da bi se vi trije morali sovražiti? Pa to so ja ZDA!!"

Saj se sovražijo, samo pod Obamo se ni spodobilo, ker smo bili vsi "inclusive" in "accepting". Zdaj bo končno drugače.

Bam-Bam> Buthurt much?

Privileged white males don't really have much to be butthurt about.

denisd ::

jype ::

fartman> Eh, meni je žal, da sem pušnil, čeprav v resnici ne bi, če bi malo počakal, ampak je zgledalo really nasty.

Meni so samo bitcoini malo zrastli, ampak ne bom nič prodajal, konec koncev bodo šli gor če gre ZDA po gobe, al pa če gre up and to the right.

bluefish ::

Zaklepam, tole je podn nivo debate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()
««
158 / 158
»
»»