» »

prenosnik za ca. 400.000

prenosnik za ca. 400.000

matic ::

Kater prenosni računalnik bi svetovali za ca. 400.000 sit ali manj?

Uporaba njega bo predvsem pisarniško delo (word, excel, acces, powerpoint, birokrat, tut kak photoshop,..). Ne bo pa nikor ne za kakrnsnekoli igrce. Ponudbe je ogrmno, konfig. pa so si vse precej podobne.
Ogledoval sem si Compaqe, Delle in od Avtere Hi-Grade prenosne računalnike in pa nekaj tudi od NECa.
Velikost ni tolk pomembna, bi pa bilo dobro da dolgo zdrži baterija (pa ne samo po urah ampak tudi življensko) in pa da ne razpada ohišje in celoten prenosnik (take izkušnje imam z Gericomom)!

Torej kaj svetujete? Jest sem se res popolnoma izgubil v tej zmešnjavi? Nekako najbolj gledam kje bom imel najmanj težav z garancijo, ker to mi čedalje več pomen, ker stvari se povsod čedalje bolj kvarijo z garancijo pa čedalje več mutijo! :\

p.s.: cena naj bi bila načeloma čim manjša tako da...
-----------------------------------------
podpis: _____________
  • spremenilo: matic ()

MadMax ::

Compaq-ne vem točne oznake-pri Avteri (ex-PCX):
P4 2.4, 256M DDR, CDRW/DVD, ... (za detajle se pozanimaj sam)
za ceno cca 408kSIT (Win OS inkluziv).
Če pa ga dobiš brez winsev, pa še toliko bolje.

Druga opcija je seveda tujina...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

matic ::

Sem ze gledal tega COMPAQ, ce se prav stekava je to Evo N1020V, samo imajo na ceniku nekaj zmesano ceno (338.440) kar je 100% narobe! :D Ker je se par slabsih modelov in so vsi drazji, skratka ni logike! :\ Od COMPAQ sem sicer bolj gledal Evo N800v, ker ima malo vecjo resolucijo (SXGA) kar je za pisarniska dela bolje...

Si pa precej ogledujem tut HiGrade prenosnike od Avtere.. dokaj hude konfiguracije, dobre cene, sploh pa 24mesecev garancije z nezgodnim zavarovanjem je zelooooo mikavno!! :D
Ima kdo izkusnje kaj z njimi? Zlasti z:
Hi-Grade M6500 C 1.8??
in pa tudi Hi-Grade M6600 2.0 je precej zanimiv, ceprav precej drazji. Je pa bil tudi pohvaljen v reviji Monitor!

Skratka kdo kake izkusnje z Hi-Grade???
(grem zdej hitro preiskat tale forum, ce je ze bilo kaj kje o tem)
-----------------------------------------
podpis: _____________

ZLOky ::

Sam se tudi zanimam za prenosnik za okoli 400kSIT.
Moji sodelavci v službi so imeli/imajo različne prenosnike, od Gericoma, Della, do HPCja, Compaq... v glavnem je na večini crknil zaslon (zaradi tresljajev in množičnega odpiranja inu zapiranja). Iz tod zaključujem, da izdelovalec skoraj, da ni pomemben. Še najbolj se mi zdi, da je zelo pomembena garancija in KVALITETEN servis.

Zanima me, če kdo ima izkušnje s servisiranjem in pa kakšne baterije morajo biti.
Kako je glede zaslona, vsaj kolišna mora biti svetilnost in ostale pomembne stvari?

koyotee ::

Prenosnik Compaq EVO N1020v P4-2,4GHz

Vaša cena: 399.000,00 SIT

Prenosni računalniki se vse bolj približujejo namiznim računalnikom, tako po zmogljivosti, udobnosti pri delu kot ceni.
Prenosnik Compaq EVO N1020v z zmogljivim Intel Pentium 4 2,4GHz procesorjem, 256MB DDR pomnilnika, DVD/CD-RW enoto, 15 palčnim LCD zaslonom...je odlična izbira saj za ugodno ceno dobite popolno opremeljen prenosnik z licenčnim operacijskim sistemom MS Windows XP PRO s katerim je delo pravi užitek.
Odveč je poudarjati, da Compaq prenosnike odlikuje visoka zanesljivost delovanja ter kakovost izdelave.
V primeru, da gre kaj narobe pa je odlično poskrbljeno tudi za tehnično ter servisno podporo!

Glavne tehnične lastnosti:
- procesor Intel Pentium 4 Mobile 2,4GHz
- pomnilnik DDR 256MB 266MHz
- trdi disk 40GB
- gibki disk 1,44 MB
- kombinirani pogon DVD/CD-RW
- grafični vmesnik ATI Mobility Radeon do 32MB ;( ;(
- 15" barvni TFT zaslon XGA
- integriran modem 56K V90
- mrežni vmesnik 10/100MB UTP
- multiport razširitveno mesto
- Li-Ion baterija
- operacijski sistem Microsoft Windows XP Professional Edition ENG
- vmesniki: 2xUSB 2.0, 1xParallel,1xmodem RJ11, RJ45, VGA, 2xAudio, Infrared, S-Video TV-out, Firewire 1394, BREZ COM porta.
- dimenzije:3,95cm x 32,75cm x 26,75cm, teža: 3,2Kg
- garancija 12 mesecev (možnost razširjene garancije za doplačilo)


ali


Compaq prenosnik EVO N1015v 2000+
Vaša cena: 351.969,60 SIT

Prenosni računalniki se vse bolj približujejo namiznim računalnikom, tako po zmogljivosti, udobnosti pri delu kot ceni.
Prenosnik Compaq EVO N1015v z zmogljivim AMD mobile Athlon 2000+ (delovanje pri 1667MHz) procesorjem, 256MB DDR pomnilnika, DVD/CD-RW enoto, 15 palčnim LCD zaslonom...je odlična izbira saj za ugodno ceno dobite popolno opremeljen prenosnik z licenčnim operacijskim sistemom MS Windows XP PRO s katerim je delo pravi užitek.
Odveč je poudarjati, da Compaq prenosnike odlikuje visoka zanesljivost delovanja ter kakovost izdelave.
V primeru, da gre kaj narobe pa je odlično poskrbljeno tudi za tehnično ter servisno podporo!

Glavne tehnične lastnosti:
- procesor AMD mobile Athlon 2000+ (1667MHz)
- pomnilnik DDR 256MB 266MHz
- trdi disk 40GB
- gibki disk 1,44 MB
- kombinirani pogon DVD/CD-RW
- grafični vmesnik ATI RADEON ~64MB >:D
- 15" barvni TFT zaslon XGA
- integriran modem 56K V90
- mrežni vmesnik 10/100MB UTP
- multiport razširitveno mesto
- Li-Ion baterija
- operacijski sistem Microsoft Windows XP Professional Edition ENG
- vmesniki: 2xUSB 2.0, 1xParallel,1xmodem RJ11, RJ45, VGA, 2xAudio,S-Video TV-out, Firewire 1394, BREZ COM porta.
- dimenzije:3,5cm x 32,7cm x 26,6cm, teža: 3,22Kg
- garancija 12 mesecev (možnost razširjene garancije za doplačilo) 3 leta 42.500 sit
gambit.si
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

matic ::

Ravno zato meni disi hiGrade on Avtere, ker ima 24 mesecev garancije z nezgodnim zavarovanjem!! >:D Pa tudi sicer imam dobre izkusnje z bivsim PCXovim servisom... sicer so pocasni in traja da popravijo, ampak pri notesnik grantirajo tudi to in tudi sicer res da traja ampak popravijo in zrihtajo pa le..
-----------------------------------------
podpis: _____________

BigFoot ::

No ker so bli problemi z dobavo Compaqa Evo 1015 2000+ sem si zdej zrihtu zgorej opisani Evo 1020 (z P4 1,8 GHz in ne P4 2.4GHz). Po slabem dnevu uporabe morem rect da zadeva rula :D
Se bolj cool pa je da me je prisel samo 265 jurjev :D :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Han ::

BigFoot, kje si ga dobil za takšno ceno?

matic ::

BigFoot ampak do p4 2.4 si imel samo par tisoc doplacila!? Zakaj nisi potem raje tistega vzel!? Ker cene za 2 notebooka so sicer taksne: 323.772 in 327.597 za p4-2.4
-----------------------------------------
podpis: _____________

BigFoot ::

Han> veze, pa brez davka
matic> ga niso meli na zalogi
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916218 (7179) Seb4

Notesnik iz Avstrije cenejši/boljši?

Oddelek: Kaj kupiti
81090 (987) boštjan
»

Prenosnik [Compaq EVO N1015v]

Oddelek: Kaj kupiti
5979 (893) Drago54
»

Kateri notebook???

Oddelek: Kaj kupiti
81737 (1528) BigFoot
»

Ali se splača kupiti Compaq N1020v

Oddelek: Kaj kupiti
6718 (686) IceIceBaby

Več podobnih tem