» »

Notesnik iz Avstrije cenejši/boljši?

Notesnik iz Avstrije cenejši/boljši?

Cokolesnik ::

Ker se resno ogrevam za nakup notesnika (npr. Compaqa) sem seveda dodobra pregledal ponudbo v Sloveniji in si izbral potencialnega prodajalca.

Kljub vsemu bi želel vas povprašati, ali ne bi bil nakup notesnika še ugodnejši v tujini (v mislih imam sosednjo Avstrijo in predvsem kraje blizu meje ali ne preveč daleč v notranjost države).

Zanimajo me tudi vaše izkušnje v zvezi z garancijo, če ste kupili računalnik v Avstriji.

Vesel bom tudi kakšnega linka na kakšno avstrijsko e-trgovino. V mislim imam nakup Compaqa EVO N800V, ki pri nas pride okoli 446 tisočakov).

Za posredovanje informacij se zahvaljujem.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.
  • zaklenil: boštjan ()

Mr.B ::

Sej če jih naročiš tam kjer jih proizvajajo je tud ceneje. Počakaj še slabo leto do maja, boš kar enostavno s tujine naročil, serviserati pa ti bodo morali tukaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nojus ::

Jest sem za mojega Gericoma dal pol manj denarja v avstriji, kot bi ga kupil s slo. Garancije 2 leti! Imam ga cca 2 meseca in sem full zadovoljen.
sovražim Gargamela.

TechFreak ::

A te smem vprasat kje si dobil notebooka za tok ceneje - ime trgovine ali link...:D

LP, M

nojus ::

link = google search. Naletel sem na eno dnevno akcijo tega laptopa, in letu k strela do štacune. Zdaj jih ni več, ker sem imel namen še ene par jih kupit in tle prodat. :)
Brezveze ja pa da dajam direkt link, ker se itak pozna trgovine. (birg, mediamarkt, metro,..).
sovražim Gargamela.

boštjan ::

Fantje,kaj če bi o prenosnikih govorili v tej temi in to mislim da se lahko pogovarjate o vsem,nabavi,barvi....

jcj ::

Tudi jaz kupujem compaqa vendar nx7000. Nx7000 je po moje veliko boljsa izbira kot pa evo. ima cetrino 1,5 kar deluje tako kot P4 2,8 ima vide screen 1600x1400 ati radeon 9200 64 mb itd..... (poglej si specifikacije na netu). Vse cene v avstriji lahko vidis na spletni strani http://www.geizhals.at/ . premisli in porocaj za kaj si se odlcil. nx7000 pride pri nas 430.000sit +ddv v avstriji se ga pa da dobiti za 1800 eur - davek kar te pride na koncu 350.000sit. za taksen vrhunski notebook definitivno zelo ugodno.
lp
jcj

koyotee ::

Se en predlog
Compaq EVO N1015v 2000+
- procesor AMD mobile Athlon 2000+ (1667MHz)
- pomnilnik DDR 256MB 266MHz
- trdi disk 40GB
- gibki disk 1,44 MB
- kombinirani pogon DVD/CD-RW
- grafični vmesnik ATI RADEON ~64MB
- 15" barvni TFT zaslon XGA
- integriran modem 56K V90
- mrežni vmesnik 10/100MB UTP
- multiport razširitveno mesto
- Li-Ion baterija
- operacijski sistem Microsoft Windows XP Professional Edition ENG
- vmesniki: 2xUSB 1.1, 1xParallel,1xmodem RJ11, RJ45, VGA, 2xAudio,S-Video TV-out, BREZ COM porta.
- dimenzije:3,5cm x 32,7cm x 26,6cm, teža: 3,22Kg

299.988,00 SIT v slo
LINK: link
LP

boštjan ::

a se je res težko preselit v tole temo?. Kot kaže bo samo zaklep te teme obrodil sadove.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov laptop

Oddelek: Kaj kupiti
7901 (785) b4d

Kateri digitalec

Oddelek: Kaj kupiti
91111 (1008) boštjan
»

Nakup LapTopa

Oddelek: Kaj kupiti
61006 (902) Tomi
»

kateri napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
121877 (1700) Fury

Več podobnih tem