» »

Razer Deathadder Chroma - težava z dvoklikom

Razer Deathadder Chroma - težava z dvoklikom

worteleven ::

Zdravo.

Po 5 mesecih se mi je na moji miški Razer Deathadder pojavila napaka kjer miška namesto enega klika včasih dvakrat klikne. Sprva je bila težava le malo nadležna saj se je pojavljala bolj redko, zdaj se je pa stanje še poslabšalo. Zanima me ali se glede garancije obrnem na Razer direktno, ali naj vrnem v Leclerc, kjer sem miško tudi kupil. Kakšne imate načeloma izkušnje z garancijskimi popravili / menjavami v leklerku?

gddr85 ::

obstaja menda en firmware, ki to odpravi na chroma, vprašaj razer

Snackbarru ::

Welcome to the world of Razer, worteleven. Sem imel isto težavo s copperheadom 2007.

worteleven ::

gddr85 je izjavil:

obstaja menda en firmware, ki to odpravi na chroma, vprašaj razer


Si ziher? ker tega še nisem slišal :)

Snackbarru je izjavil:

Welcome to the world of Razer, worteleven. Sem imel isto težavo s copperheadom 2007.


Mah, pa sem še razmišlal a bi vzel Zowie FK1 al Deathadder...nevem kaj mi je bilo. Dobre izkušnje s starimi Razer produkti verjetno...

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

evo en doubleclick na youtube

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

worteleven ::

gddr85 je izjavil:

evo en doubleclick na youtube


ja sej tako nekako pri men zgleda

gddr85 ::

spodaj v postu je baje en dobil odgovor od razerja in imaš v linku firmware updater

gddr85 ::

evo, jst sem flashal svojo 2013 iz 1.3 na 1.4 in za enkrat še nobenga double-clicka :) (pred meseci občasno začel pojavljat), bom videl kaj bo čez par dni/tednov uporabe

worteleven ::

gddr85 je izjavil:

evo, jst sem flashal svojo 2013 iz 1.3 na 1.4 in za enkrat še nobenga double-clicka :) (pred meseci občasno začel pojavljat), bom videl kaj bo čez par dni/tednov uporabe


dejansko je tist fix deloval. sicer občasno se še vedno kdaj zgodi da dvoklikne, vendar zelo redko! Hvala!

The Player ::

gddr85 je izjavil:

obstaja menda en firmware, ki to odpravi na chroma, vprašaj razer


A ni to napaka hardware-a in ne software-a?

sam sem imel logitech G400 (kupljena preko web trgovine logitech.com) in sem isto imel dvojni klik, so mi jo zamenjali brez problema.

darkolord ::

Ja ponavadi je hardware, lahko pa dodajo malo daljši debounce v firmware in s tem za nekaj časa "rešijo" zadevo ...

gddr85 ::

ponavadi je hardware, mogoče pomaga, če jo odpreš in spucaš, ampak pri meni trenutno še nobenga dvoklika, škoda, da nisem prej pogledal za ta fix

Mitch ::

Meni je to delalo na MX1000 sem zamenjal mikrostikalo za levi klik in od tedaj nobenega problema več...

worteleven ::

Miška je še v garanciji tako da je odpiral ne bom. Bom jo poslal nazaj, če se bo stanje poslabšalo. Zdaj s tem novim firmwareom se to tako ali tako ne pojavlja več, tako da nevem kako bi jim zdaj lahko pokazal da miška dvoklika :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294879 (51775) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537919 (29991) ShowDown
»

Katero gaming miško? cyborg r.a.t. 7 vs razer deathadder vs roccat kone

Oddelek: Kaj kupiti
413002 (1999) ttommy
»

Miška Razer Imperator

Oddelek: Pomoč in nasveti
234932 (4486) element

Več podobnih tem