» »

Katero gaming miško? cyborg r.a.t. 7 vs razer deathadder vs roccat kone

Katero gaming miško? cyborg r.a.t. 7 vs razer deathadder vs roccat kone

SamoXD ::

Torej kot sem že napisu se odločam za nakup gaming miške. Miško rabim za prvo osebne streljačine, predvsem za CSS(Counter strike source). Pa me zanima vaše mnenje in seveda, če te miške tudi imate izkušnje z njimi, ker nočem kupiti mačka v žaklju. Med temi miškami se odločam, ker so mi te nekak najlepše sedle v roku in še dobre specifikacije imajo.
Miške:
-cyborg r.a.t. 7
-razer deathadder
-roccat kone, teh mišk je več vrst mene zanima kera od teh vrst je najbolj primerna zame
-lahko tudi vi sami predlagate kakšno miško, ki je zelo dobra

Upam na čim hitrejše odgovore. LP

st0jko ::

Z nobeno ne zgrešiš. Vzameš tisto, ki ti je všeč, in ti lepo sede v roko. Jaz imam G5 in sem 100% zadovoljen.
keks?

BigSmoke ::

jaz imam r.a.t 7 sm zlo zadovoljen z njo, pa še jo lahko prilagodiš svoji roki;)

Z njo 100% ne boš zgrešil

jazbec ::

roccat kone+ ali pa steelseries xai

PNG ::

G9X. Mišk sem menjal kot dreka in je DALEČ najbolj vzdržljiva G9X.

SamoXD ::

Kolko sem gledu sta roccat kone + pa steelseries xai po specifikacijah nekje na istem, vendar se v tem primeru bol nagibam k roccat konu, ker mi bolj leži če je miška velika xai je pa kr majhna proti konu, g9x mi ne sede ker je premajhna.

Big smoke rat7 nebom kupu, ker bi naj bile velike težave z laserjem, ker ko baje enkrat dvigneš se premakne pa tudi drugače moraš met ful dobro podlago, pa še preveč komplicirana je bol simpl je bolše je :D V tem trenutku nameravam kupiti roccat kone +, je kakšna podobna ki mi je bolj priporočate ali je to prava izbira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SamoXD ()

jazbec ::

kone+ je odlična miška;)

SamoXD ::

Ali je v primerjavi z deathadderjem boljša?

jazbec ::

ja
razer je nula proti roccat pa steelseries

sam sem ml že malo morje mišk (tudi več ali manj vse razer)
kone+ je boljša

SamoXD ::

Torej hvala za pomoč sem se odloču si bom kupu Kone+, zdaj pa me zanima ali je že kdo naročal kaj z teh strani:http://www.sestavi.si/index.php/item/di... in http://www.pixmania.si/si/uk/7586155/ar... Ali je vredu?? Kako se pol garancija upošteva?

jazbec ::

kupi na sestavi.si

PNG ::

pri dinotu jih imajo za 70 evrov in to na zalogi, v trgovini. Sem si jo kupil prejsnji teden pri njih in ja, miska je super. G9 mi je sicer bolj ustrezala, samo je pa roccat boljsi od razer in to precej.

mr1two ::

Garancija pri njih je zelo na nivoju. konkretno- ravno na kone+ mi je nekaj scrool wheel drkal, sem jo poslal v cetrtek, pa so me ze v petek poklicali in nova miska je prispela ze v torek- manj kot 5 dni,tko da so res super. miska je pa tudi dober nakup,tko da priporocam. lp

SamoXD ::

Hvala vam za hitre odgovore res sem vam hvaležen, miško si bom naročil na sestavi.si, i100k100 če si si jo prejšnji teden šele kupil se na njo moraš še navaditi vsaj moje mišljenje, ker če si mel prej g9, ki je precej manjša boš pač rabu neki časa da se navadiš. Hvala vam res še enkrat

Pa samo še eno vprašanje za podlogo je vseeno kero izberem ali bi mi katero posebej toplo priporočali nekje v rangu do 25EUR ko več mi je škoda za podlogo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SamoXD ()

PNG ::

hja, kaksna goliathus speed edition alpha, recimo. Ali pa qck+, ce bos jo se kje dobil! Drugace pa saj pravim, mis je bomba! Samo ni pa ravno g9x, hehe...

ERGY ::

mx518+goliathus control alfa;)

Dromar ::

Al vam ni žal denarja za gamerske miške in tipkovnice? Sam sem isto delal sicer pred 4imi leti, ko sem bil še v SŠ in cele dneve nabijal WOW, ampak danes obžalujem vsak stran vržen cent. Sam sem kupil G15, Razer Copperhead in neke Logitehove slušalke. Za vse skupaj sem odštel 270EUR.
Tipkovnica ni bila nič boljša od navadne, razen, da je bila osvetljena, kar itak nikomur ne pride prav, ker vsi slepo tipkamo, pa tudi prešvoh osvetlitev je, da bi dejansko hitro našel knofe. Zaslonček ti ne pride prav popolnoma nič, tudi pri CODih in podobnih ne, ker ti na zaslončku kao piše kolk metkov maš, ampak to ti piše tudi na zaslonu, isto kar se tiče lajfa in vsega.
Miška je bla zanič-pač razer. Pa ok, tam sem dobil vsaj dobro podlogo zraven zastonj, ker je mel bigbang neko akcijo. Praktično je bla še slabša od tiste navadne HPjeve. Za laptop recimo zdaj uporabljan miško, ki sem jo v Sparu kupil za 3EUR in je firme CLAN periferija...Iste oblike kot razer copperhead, isto ma na strani prozorno gumo in na vrhu prozorn gumb, sveti pa vse v modri farbi. In dela že dlje časa, kot je delala tista neumna razerka.
Glede slušalk isto...Nikoli nisem izkoristil potenciala.
Če se jes kaj razumem v to je to enostavno tista potreba po trošenju denarja...Dobiš štipendijo in moraš NUJNO it nekaj kupit. Se nikomur ne zdi pametno dajat par mesecev na stran in potem kupit nekaj res dobrega? V petih mesecih na tak način lahko kupiš laptop, če ga še mogoče nimaš, v štirih LCD/plazma tv, konec koncev bo treba čez kako leto kako grafo menjat, dnarja pa ne bo...

IvoJan ::

Wow lahko igras z najbolj oanovno misko in tipkovnico. Call of duty, css in ostala fpsji zahtevajo hitre reflekse in tu rabis dobro in odzivno misko :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Dromar ::

Right. Vse je dobro za upravičit svojo željo po zapravljanju samemu sebi.
No, saj v končni fazi ni moj denar, jaz sem se v svojih letih isto za*ebal s tem ko sem moral vse takoj zapravit. Sej zapravljanje je ok, če zapravljaš na stvareh, ki dejansko naredijo razliko-recimo boljša grafa.

Blazz ::

rat 7 je pretežka za fps gaming. Vzemi 5 ali deathadderja.

KuntaKinte ::

PNG je izjavil:

G9X. Mišk sem menjal kot dreka in je DALEČ najbolj vzdržljiva G9X.

+1

IvoJan ::

Nekaterim g9x ne sede ker je premajhna. Roccat kone in g9 ciljata na razlicni skupini uporabnikov.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PNG ::

ja, pa nisem ciljal na form factor, temvec kvaliteto materialov, vzdrzljivost miske, itd.

onitam ::

Jaz imam RAT 7. Na začetku sem imel veliko težav na navajanje in prilagojevanje, ampak sem po 1 tednu jo obvladal. Glede težav z laserjem, je težava taka (vsaj pri meni), da se okol laserja nabere prah, ki je na podlogi. Dnevno ta prah ščistim in je vse v redu. Drugače se lepo da nastavlčjat težo in ergonomijo. Le z obdelavo materiala sem razočaran. Miška se bo splačala kupit, če bo tam okrog 50EUR, več ni vredna.

SamoXD ::

Ja nevem meni osebno g9x ne sede, ko mi je premajhna, sem navajen met skor celo roko na miški :D Torej je 100%, da
če gledam z stališča fps gaminga da je kone+ boljša od deathadderja?

PNG ::

Vse je boljše od Razerja, če mene vprašaš....roccat je pa tako ali tako super.

IvoJan ::

vse je boljse od razerja?
all i can say is LOL.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

SamoXD ::

Ja vse glih ni boljše, ko so Razerove miške v vrhu vsaj tako jaz mislim no mene zdaj zanima katera izmed tedveh je boljša za fps gamin, resda da ima kone boljši dpi samo v igri ne rabiš ve kot 2000 to je res maksimum dpija. Tako da prosim za hitre odgovore

PNG ::

Meni Razer ni všeč niti malo. Sploh na njihove premium cene, pričakujem da miška NE BO škripala po 2 tednih uporabe ali delala dvojne klike in podobne stvari, kot je v navadi Razerjevih miši.

ERGY ::

In kolki "proji" ste zdaj s temi miškami?:)) Verjetno ste v povprečju vsi isti kot nekdo z običajno miško za 30EUR.

PNG ::

Jaz sploh ne igram iger veliko, v bistvu. Želim le kvalitetne materiale (da se na miški ne potim, ker na računalnik pa sem ogromno), da ne škripa, poka, da kurzor z njo ne preskakuje, da ima več dodatnih gumbov, ki jih lahko jaz nastavim kaj naj pomenijo, da je vzdržljiva (ne da vsake tri mesece novo kupujem) itd...gaming sploh nima nobene veze. Če ne vidiš, da kvalitetna miška ponuja kaj več kot da postaneš "pro" čez noč, potem res ni zate.

galu ::

Hah, moja Logitech G5 refresh za 30EUR, še po enem letu dela brez škripanja, in je prestala že XXX ur mučenja za COD, oblikovalnih programov, ter običajnega 'popizditisa' (:D)...
Imho, bo še to bp zdržalo cca 1 leto..
Tako to gre.

SamoXD ::

Sam zdej mi pa še noben ni odgovoril na vprašanje, sam to ko ti pišeš nevem ker drugače poznam veliko zadovoljnih uporabnikov razerja morda si ti le imel nesrečo, da si naletel na tako. Torej mi zdaj vsi priporočate nakup roccat kone +? Gledu sem še roccat kova +, samo je baje kone+ boljši. LP

jazbec ::

kone+ je boljši
pa ni samo on imel slabe razer miške
jih poznam tudi js dosti pa tudi js sm mel samo probleme z razer mambo

SamoXD ::

Kaj pa če primerjamo Kone+ pa roccat kova+, katera je pa od teh boljša, ko mi je frend govoro ko ma baje kova boljši oprijem al nekaj, po specifikacijah kolikor sem gledal pa naj bi bil kone+ boljši, kaj je vaše mnenje? Oprostite da toliko sprešujem samo se hočem pametno odločit, ker miško nameravam imeti en čas

IvoJan ::

kone+ je meni osebno boljsa ker mi bolj sede v roko.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

SamoXD ::

Glede oprijema je pri kone+ res da razčne kar hitro drseti ker če je tako pol ni lih najboljši nakup za gaming

mr1two ::

Kova je manjša, zato jo je mogoče malo lažje prijet, je pa nisem še držal. Kone+ je glede oprijema kr ok no, nebi mogel rečt, da se izmika, je pa večja verjetnost, da manjša miška bolj ostane v roki kot večja :)

TOP ::

Kar se tiče Roccat kone sem jo priječ v roko sam meni deluje dokaj plastično v rokah in mel sem občutek da bo zdrsnila z roke.Sedaj ne vem kako je igrati z njo,držal pa sem jo v rokah in meni deluje ceneno,zato sem potle vzel Imperator,ki mi dosti bolje leži v roki.Tukaj razpravljat katera je bolša je brezveze.Vsak ma drugačno roko in drugače občuti v rokah.Najbolše je da greš v trgovino in sam primeš določene miške v roke in boš sam najbolje vidu kaj paše tvoji roki.Definitivno pa probaj tudi Logitech,ker za moje pojme so tud zelo dobre miške.

bajsibajsi ::

ERGY je izjavil:

In kolki "proji" ste zdaj s temi miškami?:)) Verjetno ste v povprečju vsi isti kot nekdo z običajno miško za 30EUR.


Jaz sem v igrah "pro" v vsakem primeru. Tudi s 15 let staro misko na kroglo bi slo, in je slo, leta nazaj. Dobra in pametno izbrana miska pri meni pomeni le tisti rob, da lahko izvlecem se tisto malo vec poleg svojega super leet skila.

Miska, ki stane 30 evrov, zame ni nujno zgolj neka obicajna miska.

http://www.alternate.at/html/shop/produ... je vse kar potrebujem, da spwnam vecino slo pub nubov na raznih FPS serverjih razlicnih iger.

Yeah, i'm l33t and mean. :P

petrus ::

Se spomnim Fatal1tija kako je na tekmovanja z navadno Microsoftovo optično miško hodil in zmagoval, meni pa s taisto ni šlo nič boljše :).
stati inu obstati

ttommy ::

Svojo Icon7 Z300 lasersko miško sem dal na servis, ker en gumb ne dela več. Cena zanjo je bila takrat 27€. Sedaj so mi hoteli ponuditi neko optično gaming miško z mojim doplačilom, ker se baje ne da popravit. Ampak zame je laserska pravi izbor, ker odlično dela na mizi in ne potrebujem podloge. Mi lahko dajo optično, ali bi mi morali dati drugo enakih karakteristik?
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294879 (51775) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537919 (29991) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314716 (12988) mr1two
»

Katero miško? Logitech G700 ali Roccat Kone + ali Gigabyte M8600

Oddelek: Kaj kupiti
212989 (2758) mr1two
»

Katero gaming miško kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114713 (13694) Domobrancek

Več podobnih tem