» »

internet hrvaška

internet hrvaška

1 2
3
»

NejcSSD ::

A nimate pri Izi-mobilu nobenih enot tudi v gostovanju?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

borutz ::

seveda imajo
vsak si naj spremeni v paket L (6000 enot) in surfa po mili volji
to bo najceneje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

konspirator ::

V izimobil lte izven Slo ne dela.
--

NejcSSD ::

Bo pa pač 3G, za dopust dovolj :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Yossarian ::

Nekaj let sem uporabljal VIPme internet na bone (vsakih 24 ur stane 10 HRK, povezava za prvi GB je nekaj MB, skratka, brez problema sem gledal Maribor preko tega), letos pa spet vklopim zadevo in je povezava obupna. Ali gre za kakove nastavitve v računalniku ali imajo težave omrežjem ali je kje drugje napaka? Nahajam se blizu Rijeke.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Magic1 ::

Yossarian je izjavil:

Nekaj let sem uporabljal VIPme internet na bone (vsakih 24 ur stane 10 HRK, povezava za prvi GB je nekaj MB, skratka, brez problema sem gledal Maribor preko tega), letos pa spet vklopim zadevo in je povezava obupna. Ali gre za kakove nastavitve v računalniku ali imajo težave omrežjem ali je kje drugje napaka? Nahajam se blizu Rijeke.

Internet preko mobilnih zadev je ob morju letos popolnoma odpovedal. Zadeva je praktično neuporabna. Išči wifi, mobilna omrežja so preobremenjena zaradi nove EU odredbe o gostovanju (večina ima 2GB+ brezplačnih podatkov).
Magic

SaXsIm ::

Če vas prav razumem, je tudi s hrvaškimi SIM karticami povezava obup?
SaXsIm

XS!D3 ::

Po mojem je letos marsikje podobna zgodba. Letos se tudi v Grčiji precej pozna tale EU roaming. Do letos je 3G/LTE delal BP (smo pač imeli bistveno manj vključenih količin ampak je pa delalo kot šus), medtem ko je letos bolj tako tako. Na Vodafonu kar sem probaval net sploh ni delal, Cosmote načeloma dela ampak včasih zelo počasi tako na LTE kot 3G, na trenutke tudi kar zmanjka 3G/LTE na mestu, kjer je drugače poln signal, in vrže na EDGE. Se pa ne čudim, glede na to da imamo z roamingom cenejši prenos kot je na njihovih lokalnih SIMkah, omrežje pa že tako najbrž ni dimenzionirano za kup turistov, ki imajo sedaj vsi po vrsti vklopljen prenos podatkov in šopajo Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat, razne TV variante itd..

Tilen ::

QoS. :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

chucki ::

Na krku imam apartma in me zanima, če ima ta paket za 149 hrk neomejen internet? Ali so kakšne fore, da je omejen na 100gb

https://www.a1.hr/privatni/internet/kuc...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Argonavt ::

HT SIMka 1 teden unlimited v 3g modemu zte. Modem kaze sim ok. Ne gre aktivacija z modema skozi. Sms ne poslje na 13636. Ja mozna aktivacija samo s telefona???

Dela. Povezi manjkal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argonavt ()

Daniel ::

Dela ok ta HT sim. Na Lošinju imam DL čez 40 Mbit :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Oddelek: Mobilne tehnologije
4111691 (3406) Scorpy84
»

Hr - operaterji (dopust)

Oddelek: Mobilne tehnologije
326310 (5259) MrStein
»

Kateri instant internet na Hrvaškem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7124892 (16537) klemenSLO
»

Internet na Hrvaškem

Oddelek: Mobilne tehnologije
246319 (5575) Samson
»

Napotek za telebana-instant net na hrvaškem

Oddelek: Mobilne tehnologije
237692 (6944) koyotee

Več podobnih tem