» »

Problem s samodejnim prilagajanjem zvoka

Problem s samodejnim prilagajanjem zvoka

Forever ::

Lep pozdrav,


torej, kot že naslov pove, imam probleme z samodejnim prilagajanjem zvoka na svojih slušalkah (na vseh, brez le teh dela normalno). Ta problem sem opazil med igro, ko sem želel znižati glasnost glasbe v igri, a tudi če sem le to znižal na najnižjo možno raven, je ta še vedno ostala enako glasna. Ta problem se pojavlja tudi na brskalnikih, primer je na YouTube, kjer če znižam glasnost (ob gumbu play) se le ta prav tako ne spremeni.

Prej se mi kaj takega še ni zgodilo, zato nimam ideje, kaj bi lahko bil vzrok. Poskusil sem z "popularno" metodo izključitev znižanja glasnosti zaradi mikrofona, pa to prav tako ni pomagalo. Se vedno pa sumim da je problem v mikrofonu, čeprav ga v tej situaciji nisem uporabljal.

V primeru da je to (znana) napaka operacijskega sistema, uporabljam 64 bitni Windows 8.1.

Sam nisem zelo izkušen s temi zadevami (kot tudi z racunalniki), zato sem morda zgrešil kakšno očitno zadevo.


Hvala že vnaprej za odgovore in pomoč :)
  • spremenil: Forever ()

hojnikb ::

Driverji za zvočno so up to date ?
#brezpodpisa

Forever ::

hojnikb je izjavil:

Driverji za zvočno so up to date ?

So, sem preveril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Forever ()

SloBiscuit ::

Lohka je kakšen software (dodaten mogoče) za zvok. Use to izbriši in naloži Realtek: http://www.realtek.com.tw/downloads/dow... ali pa če link ne deluje http://www.realtek.com.tw/downloads/ (HIgh definition codec)

Ali lahko narediš screenshot kot ja tale?

Možen je tudi virus. Driver problem, mogoče je sound kartica (ali pa sound kartica ki je na USB)
Upam da rešiš problem.

Lp,
neznanec555


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP - prva izdaja, kje dobiti?

Oddelek: Operacijski sistemi
232990 (1932) StarMafijec
»

Tronote m85 zvok

Oddelek: Zvok in slika
278016 (2205) simongrega
»

Namestitev windows XP in gonilnikov - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111731 (1579) PrimoXD
»

Kakšno matično ploščo imam v računalniku?

Oddelek: Strojna oprema
81216 (1062) unta
»

Win7 driver zvoka

Oddelek: Zvok in slika
13972 (861) KoTi

Več podobnih tem