» »

Program snemanje za IP kamero - nadzor ! Pomoč nujno

Program snemanje za IP kamero - nadzor ! Pomoč nujno

pSP 3004 ::

Zdravo
Potrebujem vašo pomoč. Kupil sem drugo kamero IP za video nadzor. Kamera je okrogla in ima krožni nadzor itd. Drugi teden grem na dopust tak, da sem jo ze postavil in vse kable zrihtal Upt itd. Vse deluje samo potrebujem program za snemanje.
Se pravi potrebujem oz. priporočajte mi program z neta, ki deluje oz lahko snema 24h ali na zaznavanje razdeljeno ... Da deluje, ko je rač. izklopljen .. da ima nekak povezavo od internetne povezave z kamero in snema v programu in shrani zadevo. In si jo potem ogledam oz. pregledam, ko pridem nazaj. Se pravi, da snema skoz ali razdeljeno tudi ko rač. ne uporabljam. Ker imam en zraven program in vse posname, ko rač izklopim oz. program ne deluje (ko vklopim rač - moram tudi program pripravit...).

Hvala za vašo pomoč
LP
Lp dan

SeMiNeSanja ::

Mi lahko razložiš, kako naj na računalniku program snema, če imaš izključen računalnik?

To kar ti želiš, omogočajo nekatere kamere, ki imajo vgrajeno spominsko kartico. Če tvoja kamera nima možnosti, da vanjo vstaviš spominsko kartico, potem lahko snemaš izključno tako, da pustiš računalnik vključen.

Vragec_sc ::

Zoneminder ... www.zoneminder.com
Če potrebuješ pomoč pri namestitvi/nastavitvah me kontaktiraj.

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

Vragec_sc je izjavil:

Zoneminder ... www.zoneminder.com
Če potrebuješ pomoč pri namestitvi/nastavitvah me kontaktiraj.

Ali nisi prebral, kaj je OP napisal?

Se pravi potrebujem oz. priporočajte mi program z neta, ki deluje oz lahko snema 24h ali na zaznavanje razdeljeno ... Da deluje, ko je rač. izklopljen .. da ima nekak povezavo od internetne povezave z kamero in snema v programu in shrani zadevo

refosk ::

Če imaš router z USB priklopom bi lahko snemal na disk priklopljen na router. Seveda je odvisno od kamere kaj omogoča.

Ribič ::

V vsakem primeru boš potreboval nekakšen računalnik, ki je konstantno prižgan. Ta računalnik je lahko tvoja desktop mašina, lahko je prenosnik, lahko je posvečeni strežnik, lahko je pa tudi kakšen raspberry pi ali podobna ARM plošča, ki ima nameščen linux in priklopljen trdi disk. Za svoje potrebe izdelujem celo ohišje za 10" rack omarico. Zadeva bo vsebovala kakšno Allwinner A20 ploščo (banana pi, cubieboard 2, pcduino3 nano, olinuxino lime2) in pa 1TB trdi disk, ki bo na ploščo priklopljen preko SATA porta. Programska oprema pa je lahko ZoneMinder ali pa Motion, nastaviš lahko pa tako, da snema samo takrat, ko kamera zazna premikanje, da prihraniš s prostorom na disku.

lp

Vanich ::

Ne nucaš nič od vsega tega. Nucaš samo en star telefon z androidom, WIFI in pa Alfred APP naložen na obeh telefonih. Kamera se sproži ob vsakem premiku (in posname vsak dogodek) in ti pošlje opozorilo na tvoj telefon - kjerkoli si. Dodaš lahko še poljubno število drugih telefonov, ki imajo potem lahko dostop do vpogleda dogodkov in pa kamere v živo.

SeMiNeSanja ::

Vanich je izjavil:

Ne nucaš nič od vsega tega. Nucaš samo en star telefon z androidom, WIFI in pa Alfred APP naložen na obeh telefonih. Kamera se sproži ob vsakem premiku (in posname vsak dogodek) in ti pošlje opozorilo na tvoj telefon - kjerkoli si. Dodaš lahko še poljubno število drugih telefonov, ki imajo potem lahko dostop do vpogleda dogodkov in pa kamere v živo.

Na snemanje v Cloud smo res pozabili.
Ampak tale Alfred, ki ga omenjaš, ne omogoča shranjevanja posnetkov. Omogoča ti live stream in fotografije, shranjevanje videa pa ne (če sem prav prebral).

Predvidevam, da se najde tudi kakšen Cloud servis, ki nudi shranjevanje video posnetkov. Predvidevam pa, da taka stvar potem ne bo več 4free.

c3p0 ::

Malo boljše IP kamere znajo snemat na poljuben NAS pogon, preko NFS ali CIFS protokola.

pSP 3004 ::

Ja ... kaj pa potem ta sistem na tel. ker sem enega nalozil in lahko prek tel live spremljam .. a je tudi kaksen priporocen program, ki izvaja nadzor - opozarja itd. fajn bi blo ce tud snema ... Ker grem na dopust in zato. Cim prej morm uredit zadevo. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IP kamera - software za snemanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
162821 (2124) Oldi
»

Program ki snema Iz kamere

Oddelek: Programska oprema
61153 (1011) d4vid
»

Free program za videonadzor IP kamer

Oddelek: Programska oprema
75900 (5033) mauzer
»

kateri program za varnostno kamero?

Oddelek: Programska oprema
102633 (2261) denabiker
»

Program za delo z nadzornimi kamerami

Oddelek: Programska oprema
182881 (2621) skico

Več podobnih tem