» »

Independence Day 2 in 3

Independence Day 2 in 3

«
1
2

oo7 ::



Po 20 letih 24 Junija 2016 izide film Independence Day 2
Režiser je isti kot v prvem delu ravno tako veliko istih igralcev edino Will Smith-a žal ne bo.

Budget 200 mio $


Independence Day 2 is an upcoming 2016 American science fiction disaster film directed by Roland Emmerich, written by Emmerich, Dean Devlin and Carter Blanchard. It is the sequel to the 1996 film Independence Day. The film stars Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox and Brent Spiner, reprising their original roles, along with newcomers Liam Hemsworth, Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward and William Fichtner. The film is scheduled for a June 24, 2016 release. Filming began on April 20, 2015


Using recovered alien technology, the nations of Earth have collaborated on an immense defense program to protect the planet. But nothing can prepare us for the aliens’ advanced and unprecedented force. Only the ingenuity of a few brave men and women can bring our world back from the brink of extinction.


IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1628841/
  • spremenil: Mavrik ()

Phantomeye ::

skoraj kot ace ventura brez Jima.

čeprav... ce bi bil smith, bi gotovo svojega talentiranega sina vlačil v film.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Independence Day: Resurgence LIVE

Heisenberg ::

Phantomeye je izjavil:

skoraj kot ace ventura brez Jima.

čeprav... ce bi bil smith, bi gotovo svojega """talentiranega""" sina vlačil v film.


There I fixed it for you :)

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Using recovered alien technology, the nations of Earth have collaborated on an immense defense program to protect the planet. But nothing can prepare us for the aliens’ advanced and unprecedented force. Only the ingenuity of a few brave men and women can bring our world back from the brink of extinction.

Oh for fuck sake Hollywood. ;((

Heisenberg ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Using recovered alien technology, the nations of Earth have collaborated on an immense defense program to protect the planet. But nothing can prepare us for the aliens’ advanced and unprecedented force. Only the ingenuity of a few brave men and women can bring our world back from the brink of extinction.

Oh for fuck sake Hollywood. ;((


Hehe itak, aja pa the Arikanos rešijo svet -spet spet spet :)

oo7 ::

Kdaj pa še niso Američani rešili sveta?:))

Samo so se jim možnosti zmanjšale, ker ne bo Smith familije v filmu =)



63,648,098,766 NUMBER OF PEOPLE SAVED BY THE SMITHS

http://www.wired.com/2013/05/ul_censuss...

vostok_1 ::

Za Willa se mi jebe. Good riddance.

I'm definitely watching...i'm a sucker za take filme.

vostok_1 ::

http://variety.com/2015/film/news/indep...

This movie might be quite awesome. Emmerich sicer dela blazno pop corn filme, ampak facepalm vrednost filmov je at acceptable levels.

oo7 ::

Independence Day: Resurgence Official Trailer #1





Bi prosil če je možno spremeniti naslov v Independence Day: Resurgence.

Hvala

vostok_1 ::

Kaj pa vem. Akcijski prizori z vsemi lazer n shit stvarmi nekoliko detractajo or pristnosti. Sicer nad over the top akcijo se ne morem pritoževat, glede na to da je Emmerich in da je ID. Malo domačnosti mi manjka.

Gledal ga bom vsekakor, sam...ne vrjamem, da mi bo pustil tak vtis.

abyssus ::

Super, da je še nekaj starih igralcev notri iz prvega dela. Morda pa bo kaj. :) V kino se zagotovo gre.

PrihajaNodi ::

Za bruhat, glede na trailer in vem da bo film še kanček slabši. Tele skropucala se ne morejo primerjati z District 9. Zaprimo temo škoda besed. Kot Jurski Park.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Super, da je še nekaj starih igralcev notri iz prvega dela. Morda pa bo kaj. :) V kino se zagotovo gre.



Saj so vsi razen Will Smitha :)

abyssus ::

Well, je že dolgo, kaj sem film gledal, tako da sem se spomnil ravno dveh. My bad. :D

Ah, pa še glas predsednika, čeprav je verjetno samo zvok in ne igra? Nisem ga nikjer opazil..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Well, je že dolgo, kaj sem film gledal, tako da sem se spomnil ravno dveh. My bad. :D

Ah, pa še glas predsednika, čeprav je verjetno samo zvok in ne igra? Nisem ga nikjer opazil..



Tisti z brado je predsednik :)

Tisti na ladji je oče od Goldbluma.

Tisti tamlad črnc bo pa sigurno kakšen sin od Will Smitha >:D

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

abyssus je izjavil:

Well, je že dolgo, kaj sem film gledal, tako da sem se spomnil ravno dveh. My bad. :D

Ah, pa še glas predsednika, čeprav je verjetno samo zvok in ne igra? Nisem ga nikjer opazil..



Tisti z brado je predsednik :)

Tisti na ladji je oče od Goldbluma.

Tisti tamlad črnc bo pa sigurno kakšen sin od Will Smitha >:D


Važno je samo to, da ni dejanski sin od Will Smitha :D

Highlag ::

Preveč se sekirate zaradi filmov. Glejte to takole: Filme snemajo, da mastno zaslužijo. Ostalo je drugotnega pomena. To, da nastane kakšen, ki se ga človek z veseljem spominja je zgolj naključje.
Never trust a computer you can't throw out a window

Nikec3 ::

Ta trailer je najbolj obupna stvar kar se jih kdajkoli videl. Sam ogaben CGI, brez vsakega stila in vsebine. 26% na rottentomatoes.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

Ta trailer je najbolj obupna stvar kar se jih kdajkoli videl. Sam ogaben CGI, brez vsakega stila in vsebine. 26% na rottentomatoes.


Ne vem. Prvi trailerji imajo ponavadi precej slabši CGI kot ga imajo kasnejši, ali film sam. Itak, pa človeško oko težko zazna CGI. Razen slabega.

Nikec3 ::

Phantomeye je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Ta trailer je najbolj obupna stvar kar se jih kdajkoli videl. Sam ogaben CGI, brez vsakega stila in vsebine. 26% na rottentomatoes.


Ne vem. Prvi trailerji imajo ponavadi precej slabši CGI kot ga imajo kasnejši, ali film sam. Itak, pa človeško oko težko zazna CGI. Razen slabega.

Še enkrat poglej trailer. Ko vidim, da je že osvetlitev tako očitno CGI-jovska, me kar mine.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Thuban ::

Phantomeye je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Ta trailer je najbolj obupna stvar kar se jih kdajkoli videl. Sam ogaben CGI, brez vsakega stila in vsebine. 26% na rottentomatoes.


Ne vem. Prvi trailerji imajo ponavadi precej slabši CGI kot ga imajo kasnejši, ali film sam. Itak, pa človeško oko težko zazna CGI. Razen slabega.


oprosti ampak vsi stari sci-fi filmi kjer so uporabljali še dejanske makete in svetlobne efekte so neprimerljivo lepši od biločesa novega. CGI je včasih v nekaterih filmih dobrodošel, včasih odličen in nujen ampak tako fenomenalno dobrih prizorov kot so bili v starih filmov pa ne bomo več videli.

Moj odziv na trailer.... prvi del Dneva neodvisnosti z najdražjo rada pogledava vsaj 1x letno, tako da me definitivno zanima kaj so pripravljeni za nadaljevanje. Sem pa zelo razočaran da niso vključili Willa Smitha, zaradi katerega je nedvomno prvi film postal takšen uspeh kot pač je. Dneva neodvisnosti si ne predstavljam brez njega. Prav tako se mi zdi da so (vsaj po tem trailerju sodeč) naredili spodoben CGI film, ki pa je vizualno vseeno mnogo slabši od prvega dela. Sem pač ljubitelj maket in svetlobnih efektov.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Nikec3 ::

oprosti ampak vsi stari sci-fi filmi kjer so uporabljali še dejanske makete in svetlobne efekte so neprimerljivo lepši od biločesa novega. CGI je včasih v nekaterih filmih dobrodošel, včasih odličen in nujen ampak tako fenomenalno dobrih prizorov kot so bili v starih filmov pa ne bomo več videli.

Jaz ne bi tako posploševal. Meni se zdi perfektna mešanica pravih efektov in CGI-ja Max Max Fury road. Medtem ko je recimo Star Wars (99-2005) primer kjer so green screen uporabljali občutno preveč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

imagodei ::

Thuban je izjavil:

Sem pa zelo razočaran da niso vključili Willa Smitha, zaradi katerega je nedvomno prvi film postal takšen uspeh kot pač je. Dneva neodvisnosti si ne predstavljam brez njega.

Verjetno je tip zahteval, da v filmu poleg njega igra tudi njegov sin, pa so producenti pravilno ugotovili, da bi bilo to katastrofalno za prihodke. Will Smith je pa potem najbrž užaljeno oz. zaradi solidarnosti s sinom zavrnil sodelovanje.
- Hoc est qui sumus -

opeter ::

Thuban je izjavil:

oprosti ampak vsi stari sci-fi filmi kjer so uporabljali še dejanske makete in svetlobne efekte so neprimerljivo lepši od biločesa novega. CGI je včasih v nekaterih filmih dobrodošel, včasih odličen in nujen ampak tako fenomenalno dobrih prizorov kot so bili v starih filmov pa ne bomo več videli..


Brez skrbi, bomo, bomo in to v Star Wars epizoda 7. Ker so tudi tukaj marsikje uporabili makete in tudi maske.

PrihajaNodi je izjavil:

Za bruhat, glede na trailer in vem da bo film še kanček slabši. Tele skropucala se ne morejo primerjati z District 9. Zaprimo temo škoda besed. Kot Jurski Park.


Zakaj bi primerjal z District 9? Saj ID1 nikoli ni bila neka resna zadeva, kaj šele, da bi kritizirala aktualne družbene probleme (ajd, morda v nekaterih prizorih). Šlo je za akcijado z občasnimi humornimi vložki. In ravno zaradi solidne sestave vseh teh elementov je film gledaljiv, tudi dandanes.

Upam, da bo tudi v tem noveh delu nekaj humornih vložkov, ker, če hočejo naredit iz tega neke vrste drame ... ne vem, če bo tako uspešen kot prvi del.
Vsekakor pa pozdravljam, da so v film pripeljali tudi stare igralce izpred 20 let.

To bo torej nekaj podobnega kot novi del Vojne zvezd, kjer bodo stari predali štafeto mlajši generaciji za potencialno nadaljevanje "franšize". ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Thuban ::

saj, povsod kjer vključijo makete in svetlobne efekte lahko doživimo vrhunske prizore. Kjer pa je samo CGI pa je.. dolgočasno.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

opeter ::

Thuban je izjavil:

saj, povsod kjer vključijo makete in svetlobne efekte lahko doživimo vrhunske prizore. Kjer pa je samo CGI pa je.. dolgočasno.


Jaz ne bi rekel, da je dolgočasno, ampak nekako mrtvo oz. hladno (ne glede na uporabljene barve). Skratka brez duše.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PrihajaNodi ::

Zakaj bi primerjal z District 9? Saj ID1 nikoli ni bila neka resna zadeva, kaj šele, da bi kritizirala aktualne družbene probleme (ajd, morda v nekaterih prizorih).


Zakaj bi potem gledal sploh film če ta nima zgodba? Zaradi efektov? To je približno tako kot bi zamenjal telefon z izgovom da ima novi vec megapikslov.

No ja sicer pa ze prvi del meni ni bil nekaj posebnega, ajd za 20 let nazaj ok, ampak isti ku... kot Rambo ki reši svet oziroma eričani. Kdo hudiča še fleda takšne filme?

Ericssony ::

What happened in the decades following the alien invasion of the ID4 universe? War of 1996, a new viral maketing site exploring the sequel's timeline and backstory, should help answer many fans' lingering questions, including the main one concerning the fate of Will Smith's character Steven Hiller. The timeline begins on July 2nd, 1996, with the arrival of the aliens and the battle for the planet. Here is a breakdown of the timeline leading up to Independence Day: Resurgence:


    By November of 1997, the world had begun to rebuild. The alien invaders had been neutralized, with the exception of "a small pocket of resistance in an isolated area of the African Congo"


    3-17-1998: the leaders of the world's major nations united, putting aside decades-old rivalries in the wake of the invasion


    5-25-1998: the United States creates the Earth Space Defense program (ESD) as an extraterrestrial early warning system and global defense initiative. David Levinson (Goldblum) is named as director


    1-8-1999: the ESD adapts alien shield technology to the F-22 Raptor, moving towards the creation of full Hybrid Fighters


    6-22-2000: the city of Las Vegas, NV was completely destroyed in the war, and its ruins remain untouched as a reminder of all that was lost


    8-10-2001: an isolated group of aliens in the African Congo -- survivors of a downed City Destroyed -- continue an underground war. The Congolese government continually refuses aid


    10-23-2003: the U.S. Army fully adopts recovered alien weaponry for military application, quelling controversy with impressive displays of the weapons' effectiveness


    4-27-2007: Col. Steven Hiller (Will Smith) dies during a test flight of the ESD's first functional Hybrid Fighter, and the world mourns the passing of one of the War of '96's heroes


    2-21-2009: the Earth Space Defense Moonbase opens and is monitored from Beijing, China. The base has both offensive and defensive systems and is the first of several planned planetary bases


    6-4-2011: ESD Director Levinson highlights the advances in consumer technology inspired by alien tech, including "the touchscreen smartphone, bladeless fans, drones, and airport security scanners"


    8-19-2014: the next generation of Hybrid Fighter is unveiled -- the T4 Global Defender, the most advanced alien-tech hybrid vehicle yet

oo7 ::

Will smith je že večkrat zavrnil vlogo v filmih, ki mu je bilo kasneje najbrž žal>:D

Zavrnil je vlogo v filmu Matrix kjer bi igral v vlogi Neo-ta (zdaj si ga res ne predstavljam v tej vlogi). Potem je zavrnil vlogo v filmu Django Unchained. Will smith poleg Brad Pitt-a sta bila prva izbira za film Inception ampak kasneje so se odločili za Leonardo dicaprio. Pa celo leta 2006 bi lahko zaigral v filmu Superman returns kot Superman ampak na srečo je zavrlnil vlogo v tem filmu>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Starodavni ::

pogledal trailer , pa lahko rečem da bo to kar spodobna popcorn akcija :D Zgodba in igralci, kaj je to. Dandanes to nič ne pomeni, važno je da čimbolj razbija in uničujejo. Za poletni blockbuster bo to čisto zadosti dobro.

Jerry000 ::

Sam škoda ko willa ni

Zmajc ::

Will Smith je z guranjem svoje familije v vsak filmu kjer nastopa postal prav nadležen. Raje ga ne vidim v filmu kot da moram v paketu gledat še njegovo prizadeto družino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Tr0n ::

Urgh...

LuGi ::

dober bo za doma pogledat :)

Jerry000 ::

Zmajc je izjavil:

Will Smith je z guranjem svoje familije v vsak filmu kjer nastopa postal prav nadležen. Raje ga ne vidim v filmu kot da moram v paketu gledat še njegovo prizadeto družino.

Sej sm sam reku da Willa pogrešam, ne cele familije :), sej v enki ni blo njegove familije. Če pa je bla pa nisem vedel in me ni motilo

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Ta trailer je najbolj obupna stvar kar se jih kdajkoli videl. Sam ogaben CGI, brez vsakega stila in vsebine. 26% na rottentomatoes.


Ne vem. Prvi trailerji imajo ponavadi precej slabši CGI kot ga imajo kasnejši, ali film sam. Itak, pa človeško oko težko zazna CGI. Razen slabega.

Še enkrat poglej trailer. Ko vidim, da je že osvetlitev tako očitno CGI-jovska, me kar mine.


Rekel sem, da človeško oko zazna slab CGI, ker je dober tako lepo zlit, da se ga ne opazi.

Tukaj ful dobro pojasni misconception:

Zgodovina sprememb…

opeter ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi potem gledal sploh film če ta nima zgodba? Zaradi efektov? To je približno tako kot bi zamenjal telefon z izgovom da ima novi vec megapikslov.

No ja sicer pa ze prvi del meni ni bil nekaj posebnega, ajd za 20 let nazaj ok, ampak isti ku... kot Rambo ki reši svet oziroma eričani. Kdo hudiča še fleda takšne filme?


Če ne bi ljudje gledali takih filmov in polnili kinodvorane oz. kupovali BR/DVD-je oz. gledali preko Netflix, Hulu ipd. VOD sistemih, verjemi, da ne bi delali.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

Meh. Jeb se meni za Willa.


Ampak kot ste že nekateri opazili...trailer nima duše, akcija gor ali dol. Tak..."meh with slight question marks".

Thuban ::

a pa so izboljšali antivirus?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

vostok_1 ::

Alien hax0rz

Thuban ::

danes bodo mnogo lažje udrli v vesoljske ladje....windows 10 ki bo avtomatsko posodobil gonilnike za vesoljsko napravo, usb 3 da bo virus hitreje nameščen, directX 11 za lepšo animacijo skeletorja...


:)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

fireX88 ::

Thuban je izjavil:

danes bodo mnogo lažje udrli v vesoljske ladje....windows 10 ki bo avtomatsko posodobil gonilnike za vesoljsko napravo, usb 3 da bo virus hitreje nameščen, directX 11 za lepšo animacijo skeletorja...


:)


ne vem če bo tako, ne bo willa in njegove "plesalke" :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

opeter ::

Dvomim, da bo (računalniški) virus še pomagal. Morda človeški kot je bil v Vojni svetov (Tom Kruz varianta).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

Thuban je izjavil:

danes bodo mnogo lažje udrli v vesoljske ladje....windows 10 ki bo avtomatsko posodobil gonilnike za vesoljsko napravo, usb 3 da bo virus hitreje nameščen, directX 11 za lepšo animacijo skeletorja...


:)


ne vem če bo tako, ne bo willa in njegove "plesalke" :)



Ne ne ne glavni adut je Randy Quaid. Enkrat so ga vesoljci že ugrabili mogoče predno je avion razneslo so ga prezračili na vesoljsko ladjo >:D

opeter ::

oo7 je izjavil:

Ne ne ne glavni adut je Randy Quaid. Enkrat so ga vesoljci že ugrabili mogoče predno je avion razneslo so ga prezračili na vesoljsko ladjo >:D


Dvomim, da bo ta gospod igral v filmu, če pa v resničnosti beži pred ameriškim FURS/DURS-om pa še čim.
Čeprav so njega in njegovo ženo ponovno izpustili:
http://www.nbcnews.com/news/us-news/ran...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

abyssus ::

Saj nebo, če je pa suicidal na koncu prvega dela. :D

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

avion razneslo so ga prezračili na vesoljsko ladjo


"Joško, jest sm prpravlen. Prelufti me gor!"

Že prvi del ni bil nevem kaj, pozitivno v drugem delu je to, da ne igra Will Smith v razširjeni zasedbi. :>

opeter ::

abyssus je izjavil:

Saj nebo, če je pa suicidal na koncu prvega dela. :D


Še enkrat preberi, kaj je M-Power napisal. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

abyssus ::

Ah, pardon. :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9413000 (370) ahac
»

Suicide Squad (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9225178 (7212) oo7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546074 (18578) opeter
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668502 (4699) oo7
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226725 (16426) D3m

Več podobnih tem