» »

Tomos a3 1983

Tomos a3 1983

klemzo ::

Živjo!
Star sem 15 let. Doma imam Tomosa a3 letnik 1983. Par dni nazaj sem spucal fargazer in pipco za bencin (velik umazanije). Zamenjal sem tud mešanco. Ko sem ga sestvu pa ni hotu vžgt. Ima iskro in bencin. Kaj naj naredim?

nofaith ::

hmm če je iskra pa ne vžge je skor ziher tko da bencin ne pride v mašino. jaz ti predlagam da parkrat čez tank spustiš bencin (če je dolgo stal) in ga prefiltriraš čez cunjo. Pa malo počekirej un filter za bencin ki je nad pipico. Po tem pa še enkrat spucej frgazar. Jaz mam tut enga doma pa sm dvakrat spucu frgazar pa je delal kdo bi si mislu.
upam da pomaga
lep pozdrav
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

klemzo ::

aha hvala bom jutr probov

ingeniero ::

Kompresija je še v redu? Ti ga morda zaliva? Poskusi zapreti bencin in ga parkrat poženi? Morda poskusiš vžgati na potisk?

GTX970 ::

Filter za zrak očisti/zamenjaj.

klemzo ::

Kompresija mislim da je vredu, kolikor sem bral rabš napravo da ti izmerjo, sicer pa preden sem ga spucal je še delal le bencin je pušal in sem zato tudi podiral.
Filter za zrak sem spucal ampak z bencinom oz. sem ga namočil vanj in verjetno je to tudi narobe, mislim da je sedaj najbolje da ga s kompresorjam spiham.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOMOS APN 6s problem

Oddelek: Na cesti
153831 (3649) Cilly
»

Problem (z uplinjačem/fergazerjem)

Oddelek: Loža
2912136 (10102) Martin Krpan
»

Izboljšanje moči dvo-taktnega motorja

Oddelek: Na cesti
104209 (3805) msjr
»

Tomos Automatic in zarjavel tank

Oddelek: Na cesti
184834 (4183) dukenukem
»

Težave z motorjem kosilnice

Oddelek: Loža
2014795 (14336) šernk

Več podobnih tem