» »

Potrebujem pomoč pri nakupu novega telefona

Potrebujem pomoč pri nakupu novega telefona

worteleven ::

Zdravo, torej kupujem nov mobitel, pa bi rabil mal vaše predloge mnenja. Torej, na voljo pride samo plačevanje na obroke (torej predvidevam da pride v upoštev samo nakup pri mobilnih operaterjih). Te lahko izbirate sami, trenutno mi je čisto vseeno na katerega grem, nekako vseeno raje na mobitelu ostanem. Torej v upoštev pridejo telefoni, ki so v paketih do 19€ naročnine, za telefon pa lahko dam maksimum 10€ na mesec.

Recimo, da sem tukaj naredil en kratek spisek telefonov, ampak lahko komot predlagate svoje, bom zelo vesel:
Samsung:
Samsung Galaxy S5 mini
Samsung Galaxy Grand Prime
Samsung Galaxy A5

Huawei:
Huawei Ascend P7
Huawei G7

Sony:
Sony Xperia T3

HTC:
HTC Desire 610
HTC Desire 820

LG:
LG G2 mini
LG G3 S
LG G2
LG G Flex 2

Nokia:
Nokia Lumia 830

Meizu:
Meizu MX4

mitja73 ::

Raje povej za kaj ga boš najvec uporabljal, ne pa samo iskat neki za max budget ki si ga dobil.

starboi ::

Moj glas za Lumio 830, izjemen telefon za malo denarja . Mislim , da se ga dobi v prosti prodaji že pod 300€.

worteleven ::

mitja73 je izjavil:

Raje povej za kaj ga boš najvec uporabljal, ne pa samo iskat neki za max budget ki si ga dobil.


Hm ja, pametno. No, do zdaj sem mel LG 4X HD, ki me je s svojo počasnostjo in pogostim trokiranjem spravljal ob živce, tako, da bo karkoli (kar ne šteka oziroma trokira) že luksuz. Recimo da igrice odpadejo, ker res nevem če sem kdaj igral kaj na telefonu. Važno mi je, da soliden fotoaparat (raje malo boljši kot preslab), da so ljudje v večini zadovoljni z njim, pa da baterija zdrži cel dan normalne uporabe (trenutno moj telefon zdrži 10 ur, tudi če ga nič ne uporabljam - še en vzrok zakaj izgubljam živce)

SumTingWong ::

Dejan si to ti? :D Moj glas gre tudi Nokii 830, če nič ne igraš in ti aplikacije niso ravno pomembne. Android telefon pa LG G3S.

lovro535v2 ::

če imaš rajši android potem vzemi g2 ker ima dokaj čist skordaj stock vanilla android z ne tako požrešnim skinom na vrhu če ti pa bolj odgovarja WP pa vzemi lumio 830.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

worteleven ::

SumTingWong je izjavil:

Dejan si to ti? :D Moj glas gre tudi Nokii 830, če nič ne igraš in ti aplikacije niso ravno pomembne. Android telefon pa LG G3S.


haha ni Dejan, ni :)

Invictus ::

worteleven je izjavil:

mitja73 je izjavil:

Raje povej za kaj ga boš najvec uporabljal, ne pa samo iskat neki za max budget ki si ga dobil.


Hm ja, pametno. No, do zdaj sem mel LG 4X HD, ki me je s svojo počasnostjo in pogostim trokiranjem spravljal ob živce, tako, da bo karkoli (kar ne šteka oziroma trokira) že luksuz. Recimo da igrice odpadejo, ker res nevem če sem kdaj igral kaj na telefonu. Važno mi je, da soliden fotoaparat (raje malo boljši kot preslab), da so ljudje v večini zadovoljni z njim, pa da baterija zdrži cel dan normalne uporabe (trenutno moj telefon zdrži 10 ur, tudi če ga nič ne uporabljam - še en vzrok zakaj izgubljam živce)

Sony Z3 COmpact.

Zakon telefon ... Sploh pa tistem LG sranju 4X ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

worteleven ::

Kaj pa HTC One M8s?

SumTingWong ::

Ma HTC ni ravno najboljši izbor. Če je možnost Z3 Compact, potem definitivno tole, nimaš kaj za izbirat. Telefončič je top.

worteleven ::

SumTingWong je izjavil:

Ma HTC ni ravno najboljši izbor. Če je možnost Z3 Compact, potem definitivno tole, nimaš kaj za izbirat. Telefončič je top.


tako mal primerjam M8s pa Z3C, pa se mi zdi, da je za ta denar po specifikacijah M8s dost boljši, čeprau usi hvalijo Z3C... sovražim te nakupe telefonov, ker se mi pol vedno zdi da mi bo žal

mitja73 ::

Nokio 830 ali 640xl če nimaš preveč denarja.

Mikasa ::

Moj glas gre za LG G4, čeprav ga ni na seznamu. Pa pri tušmobilu ga dobiš za 15€ na mesec v onem paketu ki ima še enote v EU.

Egidij88 ::

Od naštetega v prvem postu - G2. Če še nekaj dodaš pa G3.

avtek ::

OnePlus One, ki pa ga ni na seznamu.

worteleven ::

Mikasa je izjavil:

Moj glas gre za LG G4, čeprav ga ni na seznamu. Pa pri tušmobilu ga dobiš za 15€ na mesec v onem paketu ki ima še enote v EU.


5.5 inch, to je že malo velik, sploh za nošenje po žepih

avtek je izjavil:

OnePlus One, ki pa ga ni na seznamu.


ni ga na seznamu ker ga ne moreš vzet na obroke, ampak lahko samo skeširaš, kar v mojem primeru ne pride v upoštev

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419805 (13080) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235758 (32516) Ghost7
»

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
367337 (5305) zmaugy

Več podobnih tem