» »

Transformers franšiza

Transformers franšiza

1 2
3
»

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz še vedno upam na film, ki se bo dogajal samo na Cybertronu. Ali pa kaj v zvezi z Unicronom :)


Močno dvomim, da nam bodo to ustregli. Zato so nam pri temu ustregli pri Netflixu z animirano serijo. Pa še precej bolj kvalitetna je kot vsi filmi skupaj.


Je že kaj govora o drugi sezoni ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz še vedno upam na film, ki se bo dogajal samo na Cybertronu. Ali pa kaj v zvezi z Unicronom :)


Močno dvomim, da nam bodo to ustregli. Zato so nam pri temu ustregli pri Netflixu z animirano serijo. Pa še precej bolj kvalitetna je kot vsi filmi skupaj.


Je že kaj govora o drugi sezoni ?


Nisem nikjer zalsedil, kdaj bi prišel chapter 2. Zaenkrat je na ypoutubu zgolj 1 mesec star napovednik.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz še vedno upam na film, ki se bo dogajal samo na Cybertronu. Ali pa kaj v zvezi z Unicronom :)


Močno dvomim, da nam bodo to ustregli. Zato so nam pri temu ustregli pri Netflixu z animirano serijo. Pa še precej bolj kvalitetna je kot vsi filmi skupaj.


Je že kaj govora o drugi sezoni ?


Nisem nikjer zalsedil, kdaj bi prišel chapter 2. Zaenkrat je na ypoutubu zgolj 1 mesec star napovednik.



Ja nič še ni.

Za tiste, ki še niso gledali ali ne vedo za to TV serijo Transformers: War for Cybertron Trilogy



Chapter 1: "Siege" - že zunaj 6 epizod

Chapter 2: "Earthrise" - to sedaj čakamo

Chapter 3: "Kingdom"

oo7 ::

Chapter 2: "Earthrise" izide 30 decembra 2020 :D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Chapter 2: "Earthrise" izide 30 decembra 2020 :D



Vsaj nekaj, glede kakšna suša se nabira. :)

Samo , to bo zadeva, ki se dogaja na zemlji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Zaenkrat govorice ampak Paramount naj bi razmišljal o Transformers filmu z R ratingom ? :|

FTad ::

Da bo nazorno olje špricalo iz cevi robotov :)

oo7 ::

FTad je izjavil:

Da bo nazorno olje špricalo iz cevi robotov :)


Hhahahahahaha :)) dobra :)

D3m ::

FTad je izjavil:

Da bo nazorno olje špricalo iz cevi robotov :)


Odvisno od viskoznosti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Druga sezona že na voljo.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Druga sezona že na voljo.



na Partisu je komaj prva sezona in to do danes. Lol.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



na Partisu je komaj prva sezona in to do danes. Lol.


Tudi druga.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



na Partisu je komaj prva sezona in to do danes. Lol.


Tudi druga.


Se opravičujem. Sem nasto opazil, da je druga sezona, čeprav je v naslovu torretna zapisan naslov za prvo sezono.

svecka ::

Tretja sezona Transfomers: War for Cybertron s podnaslovom: KINGDOM bo prinesla nazaj BEAST WARS transformerje. Wohohoho, nisem se še bolj veselil te novice.

Komaj čakam 30 maj na tretjo sezono :)




oo7 ::

svecka je izjavil:

Tretja sezona Transfomers: War for Cybertron s podnaslovom: KINGDOM bo prinesla nazaj BEAST WARS transformerje. Wohohoho, nisem se še bolj veselil te novice.

Komaj čakam 30 maj na tretjo sezono :)







Dinobot je bil zakon :)



Gledal redno na televiziji vsako soboto ali nedeljo zjutraj na a kanalu al kjer je že bilo :)

FTad ::

A se pravi, da tista Gorila v Beastwars ni bil dejansko Optimus prime? Ker sem mislil, da je to en in isti model.

Drugace pa, če so tile različni roboti, potem makes sense. Se bezno spomnim se iz otrostva, ko sem na tv-ju videl zadnji del in je tale Trans-gorila (no pun intended) videl Optimusa, pa mi takrat ni bilo jasno, kako je to mozno.

svecka ::

originalne serije Beast wars ne smeš mešati z novo serijo Transformers: War for Cybertron.

In ja bila sta dva "optimusa" vsak iz svojega časa (beast transformers so iz prihodnosti), ampak zgodbeno je bil cev mindfuck takrat...še posebej za "otroško" serijo.

bomo videli kako bodo vpeljali Beast machines v to serijo. Celo "golden disc" (zlata plošča iz beast warsov) je prikazan v novih Transpormerjih, katera je imela ključno zgodbo v originalni Beast Wars seriji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

FTad ::

Ja, golden disc me je spomnil na beast wars, ampak ne vem več, čemu je bil pomemben.

svecka ::

V Beast wars je bil golden disk le artifakt s katerega naj bi lahko manipuliral timeline, saj naj bi vseboval tudi zgodovino Transformerjev. Golden disk naj bi bila dejanska plošča iz voyager sonde, katera naj bi vsebovala tudi zapis o Zemlji in človeštvu.

Me zanima kako jo bodo uporabili v novi seriji.

oo7 ::

Zaenkrat govorice ampak Paramount naj bi naredil triologijo Beast wars v vesolju brez ljudi.

svecka ::

Upam da bo res, ker originalna animirana serija je imela kar dobro zgodbo in čudovite karakterje.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat govorice ampak Paramount naj bi naredil triologijo Beast wars v vesolju brez ljudi.


misliš na Zemlji brez ljudi? oz remake?

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaenkrat govorice ampak Paramount naj bi naredil triologijo Beast wars v vesolju brez ljudi.


misliš na Zemlji brez ljudi? oz remake?


The Transformers Beast Wars Trilogy Is Rumoured To Be Set In Space And Has No Humans

https://www.small-screen.co.uk/the-tran...

FTad ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaenkrat govorice ampak Paramount naj bi naredil triologijo Beast wars v vesolju brez ljudi.


misliš na Zemlji brez ljudi? oz remake?


The Transformers Beast Wars Trilogy Is Rumoured To Be Set In Space And Has No Humans

https://www.small-screen.co.uk/the-tran...


Hvala za link. Naslov zmede, ker je bila Beast Wars serija na zemlji v času dinozavrov (torej brez ljudi). Tezko si predstavljam, da se bodo v vesolju transformirali v kakšno žival in čemu sploh potreba po tem.

oo7 ::

Zadnja govorica je, da naj bi šlo za Beast wars film, ki naj bi bil bolj temačen kot prvih 6 Transformers filmov. Mogoče je bilo pa mišljeno za ta film, da bo R ?

Bomo videli čez čas :)

oo7 ::

Če gre verjeti govoricam ???

Beast Wars Movie Will Reportedly Be On Similar Scale To Avengers: Endgame
https://wegotthiscovered.com/movies/bea...

oo7 ::

Transformesrs 7 film z naslovom Rise Of The Beasts bo pojasnil zakaj je Optimus prime prišel na zemljo.



Film izide 24 junija 2022.


V izdelavi še dva druga Transformers filma eden naj bi bil Best Wars.

svecka ::

V triologiji Transformers: War for Cybertron v sezoni 3, ki pride letos ven , bo nastopal svet "beast wars". Akcijske figure beast wars sveta so že na voljo za nakup.

Phantomeye ::

cudno, da se niso naredili filma transformers vs. 2 fast 2 furious

FTad ::

svecka je izjavil:

V triologiji Transformers: War for Cybertron v sezoni 3, ki pride letos ven , bo nastopal svet "beast wars". Akcijske figure beast wars sveta so že na voljo za nakup.

Transformers: War for Cybertron season 3, titled 'Kingdom', will release on Netflix on July 29th, 2021.

Aramis ::

Peter Cullen še je zraven? Druguče je brezveze :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

oo7 ::

Aramis je izjavil:

Peter Cullen še je zraven? Druguče je brezveze :)



Seveda je :)
To vlogo bo igral toliko časa kolikor bo hotel ;)

As Transformers producer Lorenzo di Bonaventura says, the Optimus role belongs to Cullen until he no longer wants it.

oo7 ::

Ron Perlman bo v Beast wars filmu igral Optimus Primal. To je ni Optimus tovornjak ampak Optimus gorila :P

oo7 ::

Transformers Rise Of The Beasts film prestavljen za celo leto v poletje 2023.

oo7 ::

Junij 2023

Transformers: Rise of the Beasts | Official Teaser Trailer (2023 Movie)

opeter ::

Aha, si že prilepil. 8-O Hvala. Jaz sem komaj danes videl.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bolf3nk ::

oo7 ::

Transformers: Rise of the Beasts trenutno samo 46% na Metacriticu https://www.metacritic.com/movie/transf...

71% na RT https://www.rottentomatoes.com/m/transf...

oo7 ::

Potrjena sta filma Transformers 8 in Transformers 9.

Transformers: Rise of the Beasts naj bi bil začetek nove triologije.

kiFni ::

Samo tole so vse pobrkal kronološko pa še velikosti.
Prime je 4x večji od Primala.
https://i.redd.it/x-and-optimus-primal-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Pithlit ::

oo7 je izjavil:

Transformers: Rise of the Beasts trenutno samo 46% na Metacriticu https://www.metacritic.com/movie/transf...

71% na RT https://www.rottentomatoes.com/m/transf...

Saj si kaj več niti ne zasluži.
Life is as complicated as we make it...

svecka ::

Res je zanič film. Totalno razočaranje, nasploh pljunek v oči beast wars univerzumu.

c3p0 ::

A ta infantilni štanc še kdo dejansko gleda, ne mi reči, celo da denar za kino karto in kokice?

svecka ::

na travniku je. Dejansko katastrofa od filma zadnje čase. Poleg Flash, ki ima dejasnko CGI na ravni računalniške igre izpred 20 let. Da daš denar za kino, a konc pa gledaš CGI na ravni garažne produkcije.

Pithlit ::

Flash je bil vsaj nekoliko zabaven.
Life is as complicated as we make it...

brett ::

Pithlit je izjavil:

Flash je bil vsaj nekoliko zabaven.


Meni pa ravno obratno...ta mi je bil bolj zabaven. Morda zato, ker sem že vnaprej pričakoval pop-corn za popoln brain off in sem ga šel gledati (doma seveda) bolj kot ne za hec. In potem razočaranje niti ni hudo. Pri Flash-u pa sem vseeno pričakoval malo več "resnosti", temačnosti glede na dosedanji Univerzum.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7413969 (4479) oo7
»

Bumblebee (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
387590 (4642) opeter
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425164 (12820) Vanich

Transformers: Age of Extinction

Oddelek: Sedem umetnosti
377147 (5156) yoco
»

Naj risanka/risani film

Oddelek: Sedem umetnosti
309421 (7045) WyattEarp

Več podobnih tem