» »

Zmenkafon, Fontastik... kdo to sploh kliče ?!

Zmenkafon, Fontastik... kdo to sploh kliče ?!

mrTwelveTrees ::

"090 pa kej poklič...."
Vam gre kej na jetra ta reklama ?

ozeroma sta dve; zmenkafon in fontastik
po moje je za vsem tem ena firma ki oglašuje obe storitvi - na Tv ena raklama za drugo

je že kdo to poklicu ? kako to sploh zgleda ? :\
men se to zdi tako metanje denarja stran... :D

Kaj mislite, da folk kliče to sploh kej ? :|

flipflop ::

Kake to fore slišš>:D

Jaz še nisem,pa tudi ne bom,se mi zdi bedarija.

Binji ::

enako...sam ku vidm reklamo presaltam
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BaRtMaN ::

Alergijo dobim.

ru7 ::

Pokličem 3* dnevno >:D

Mercier ::

Kaj mislite, da folk kliče to sploh kej ?
Si isto postavim tole vprašanje, ko vidim reklamo. Že vedo, kaj prodajajo.

Podobno čudna mi je bila moška revija Men's Health. Ko sem prvič videl reklamo, pa tipa na naslovnici :\ , je bil moj komentar, da teli ne bodo izhajali več kot en mesec. Pa mislim, da še vedno izhaja.

R0K ::

Zakaj nebi?

Jest to revijo kupm vsak mesec. Čist zakon. Edina taka, k je vsej mal uporabna, pri nas.

Ziga Dolhar ::

R0K: so te naučili, kako se ubranit pred medvedom?
https://dolhar.si/

Keyser Soze ::

Ah, Men's Health ne moreš primerjat s fontastikom ipd. V tej reviji najdeš tudi kakšen pameten nasvet glede zdravja, telovadbe pa tud kakšen nasvet v zvezi s seksom(ki jih ni nikoli preveč>:D ). Je pa vseeno malo draga za moje pojme ampak še vedno boljše kot pa klicat fontastik.

Drugač pa, obramba pred medvedom? To je tako ali tako splošno znano:D.

Puško na rame pa po gobe.

BaRtMaN ::

Polet je tud zakon, še posebej biciklistični članki. Pa še hude naslovnice ma. :)

mrTwelveTrees ::

ru7: in kok je tel. račun ? :D

Super Sonic ::

mrTwelveTrees-v premislek. Kdaj objavlajo oglase? med Špico gledanosti (na popu sm zasledu to)-torej jim sploh ne gre slabo, ker da si to podjetje lahko privošči more bit kr dost finančno pr močeh.
Ja reklama je pa pod vsako kritiko-je bedna, antipatična, ampak zelo efektivno doseže svoj namen-še sam mrTwelveTrees jo je objavu na slo-techu:D (joke)

p.s.
od kolega frend je na 090 (pa ne na zmenkarije, ampak na bolj vroče linije) klicu vse dokler ni telefonski račun prišel do magične meje 100 tisočakov
pa niti ti težko- če je minuta bla takrat 156 sit, pa je klicu tja vsak dan samo po 20 minut si na koncu mesca nekje pr 100 tisočakih..
noro res:D

R0K ::

Nekoč je blo kul, k so bli še tisti mobilci, ko si se lohk ktirem 'obesu' na njegovo linijo, pa si klicu koker si hotu, pa kam si hotu na njegov račun. Dobit te tak in tak niso mogl, blo je pa fajn :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Cokolesnik ::

Danes je klicanje na 090 že zares neumno dejanje. Mislim, da je cenejše, če nekdo kupi računalnik, se priklopi na internet in se zadovoljuje s pomočjo vsebin in ljudi, ki jih na internetu srečuje.

Imamo pa seveda izjeme, ki so omrežene a preprosto prisegajo na telefon. Takšne izjeme seveda ne vejo kaj dosti o ekonomiji ali pa so izrazito potrošno naravnane.

Tistim, ki se bojijo lastne skušnjave svetujem, da si pri Telekomu vklopijo blokado klicev na 090 številke.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

R33D3M33R ::

@radeon power: en ko ga jaz poznam tudi, še več je menda moral plačati...hudo :D
Za ta denar si raje kak spodoben komp kupim in uživam v Tomb Raiderju ali pa Unreal II >:D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Xplicit ::

sej jest sm se tud ucasih spraseval kdo gleda danyjeve zvezde, pa pol k sm slisu da se model fura okol s tanovim mercedezom (al neki v tem smislu - u glavmnem ful drag 'nobel' avto), sm se pa nehu sprasevat :\
Vecinoma pa to klice asocialen/nedruzaben folk k mu je ful dolgcas, pa ma moz/zena/fotr/mat ful prevec kesa, pol pa visijo po par ur na telefonu, na drugi strani se pa folku ustvarja zajetn kupcek kesa :D

spader ::

pa pri fonta stiku ce dober pogledas reklamo pise moski klicite 090 pa cena spodaj milarda

zenske klicite 01 bla bla zastonj

tko da zgleda da jim zensk manka ne pa moskih

Feanor ::

Vse to je čisto brez veze! To je stran metanje denarja in časa. Če vidim takšne reklame, se prizaneslivo nasmehnem in prestavim na drug program! :P

cekr ::

Zmekofon, fontastik....

Zamisel je sicer dobra, kako deluje je pa že druga stvar.

Ves problem teh zmekofonov... je v tem, ker za te stvari ne poskrbi država.
Veliko, zelo veliko ljudi je samih, ker enostavno ne znajo ali pa ne morejo priti v stik s sorodno dušo, potem pa iščejo rešilno bilko v teh telefonih. Saj mogoče komu uspe na takšen način, samo če pomislimo, koliko denarja je potrebno vložiti v en sam zmenek, je pa to velika svinjarija. Za te stvari bi morala poskrbeti država.
Kot prvo bi morali narediti red, da se vsaj do neke mere ve, kdo je na drugi strani. Ker pri takšnem spoznavanju nikoli ne veš, če se na drugi strani nekdo ne zafrkava.
Storitev resnega spoznavanja bi morala biti popolnoma brezplačna, razen mogoče kakšne kotizacije par tisoč, s katero bi vsak jamčil, da je resen, katera bi se pa na koncu povrnila.
Zakaj to pišem? Zato, ker se stalno v javnosti govori, kako se zmanjšuje število rojstev, da bi se pa naredilo kakšen konkreten korak, pa nihče nima jajc.
Rešitev je enostavna; pomagati parom, da se spoznajo. S tem pa bo prišlo na svet mnogo otrok, ki jih sicer ne bi bilo.

Ko bi bilo vse to rešeno, bi pa razni dobičkarji tipa fontastik, zmenkofon... izviseli.

O Deniju in podobnih, pa ne bi izgubljal besed. (če pogoriš v šoli, greš pa za vedeževalca :| :))
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 3310: prva ljubezen nikoli ne zarjavi

Oddelek: Novice / Android
4811175 (8372) Dr_M
»

090..... avtonet prevaranti :)

Oddelek: Na cesti
4313001 (4608) T-h-o-r
»

"Svinjarija" z tole odajo BAR, številke 090, dragi sms, plačjiv ogled na internetu

Oddelek: Loža
312982 (1843) hitcher
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
252608 (2608) ||_^_||
»

Oglas na TV proti piratstvu.... oz. nelegalni glasbi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
644880 (2746) B_Marley

Več podobnih tem