» »

Bluetooth in android

Bluetooth in android

Faceless ::

Pozdravljeni,

Kupil sem bluetooth napravo, ki naj bi se povezala z mojim android telefonom (trak za merjenje srčnega utripa pri teku). Ker nisem prebral podrobnih specifikacij sem komaj sedaj ugotovil, da se naprava poveže le z operacijskim sistemom Android 4.3 ali več. Na svojem telefonu imam naložen android 4.2.1 in sem vseeno poskusil srečo - bluetooth mi naprave ne najde. Poskusil sem še na telefonu od punce, ki ima andorid 4.4 in napravo zazna.

Ali obstaja kakšen način da bi napravo vseeno našlo na mojem telefonu? Kakšen software za "boostanje" bluetootha na starejših verzijah? Ta android mi odgovarja zato ga ne bi nadgrajeval.

ingeniero ::

Verjetno je naprava BLE razreda (Bluetooth Low Energy) in je tvoj telefon ne podpira (gre za hardwarske spremembe). Kateri telefon imaš?

Faceless ::

GSMART GURU G1

Ampak kokr sm js razumel, če naložim androida gor verzijo 4.3 ali več mi bo delal. Lahk da se motim :)

ingeniero ::

Tvoj telefon podpira Bluetooth 4.0, tako da bi po nadgradnji na 4.3 moralo delati, ker ima android podporo za BLE od 4.3 naprej.

Faceless ::

Ampak a lahko zadevo upgrejdam (ročno) ne da bi pri tem zgubu garancijo? ker pač ko preverim za novejše verzije androida mi piše da mam zadnjo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toptime servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
484811 (2771) papa962
»

Nadgradnja Android verzije

Oddelek: Pomoč in nasveti
201909 (1129) shadeX
»

Android 4.4 prinaša manjše, a pomembne novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9835865 (28532) bkupljen
»

Android praznuje 5. rojstni dan

Oddelek: Novice / Android
218489 (6151) c00L3r
»

Android 4.4 uradno najavljen - KitKat

Oddelek: Mobilne tehnologije
348428 (6696) Tilen

Več podobnih tem