» »

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn

««
«
1 / 8
»»

ali3n ::

Takole - da ne boste samo za računalniki sedeli ...


Vse kolesarje vabimo na PRVI Slo-Tech z bicikli čez drn in strn, ki bo:
  • v nedeljo, 11. maja 2003 ob 9.30

  • Zberemo se na končni postaji LPP proge št. 5 - v Podutiku (Ljubljana).

  • Odhod z zbirnega mesta je ob 10.00 (bodite točni).

  • Načrtovana je trasa: Podutik (0 km)- Toško čelo (2,8 km) - Katarina nad Ljubljano (8,4 km) - Sv. Jakob (9,9 km) - Katarina nad Ljubljano (postanek, malica, čvek, ...); vrnemo se nazaj v Podutik; vse skupaj je cca 20km, delno asfalt, delno makadam in gozdne poti.

  • Za adrenalinske odvisnike bo na relaciji Sv. Jakob - Sv. Katarina organizirana tekma čez drn in strn.

  • Obvezna je čelada in brezhibno kolo (napolnjene zračnice, delujoče zavore), priporočljiva pa je malica (denar za malico v gostilni na Katarini), pijača (voda), rezervna zračnica, fotoaparat (kamera), ...

  • V primeru dežja izlet odpade - zadnje obvestilo bo v tej temi napisano na večer pred izletom.



Srečanje je rekreativnega značaja ... (ni dirka!). Pripeljite babico, mamo, očeta, sestro, punco, ...


Udeležba na lastno odgovornost - Slotech ne odgovarja za polomljene bicikle, noge in zobe, ...


Vabljeni VSI obiskovalci naše stran!.




Naslednji Slo-Tech z bicikli čez drn in strn pa se bo zgodil na drugem koncu Slovenije.

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."
  • razglasil: Tomi ()

Filo ::

vidiš to je dobr to je ql....

živimo zdravo z naravo... ;)

z drogam proti vetru...

hahaha

Madafaka ::

A čelada je res nujna, ker je ne bom zdaj kupoval samo zaradi tega ??? drugač me pa zanima koliko časa traja vse skupaj ?

ali3n ::

Nazaj v Podutiku bomo okoli 17-18. ure... (piše celodnevni izlet :D )

Glede čelade se pa sam odloči. Če boš brez, te noben ne bo nagnal domov...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

R0K ::

E če bom že mel nov bajk do takrat pa mogoče pridem. Če ne pa na drugi ST ZBČDIS :)

OmegaBlue ::

Dejte raj narest roler fest...
Da vam pokažem moje sposobnosti :D



P.S.
Kolesa so za froce >:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Madafaka ::

jest mam itaq neke vrste dh bicikel, tko da bo pomojem prou ql ! pa še pomenmo se lahko marsikej ! Upam samo da bom imel čas, saj je šola na vrhuncu ! Drugače pa vsaka čast tistemu ki se je spomnil organizirati tole !

root987 ::

Mnja, z biciklo do Ljubljane(cca. 120km) se mi glih ne splača. Ako pa bo 2. ZBČDIS ke v bližini ( >:D ) pa pridem.

Lp from neo^ ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

rfmw ::

super ideja!!!

samo neki... 20km za cel dan??? neki tule ne štima, kajti za 20km malo gor malo dol porabiš max 2 uri, tako da nekaj si nam prikril. mogoče kakšno presenečenje?

če se bo pa ostali čas porabil za osveževanje z žlahtnimi pijačami, mislim, da bomo zdravju naredili več škode kot koristi :)))))

ne ne, sej se samo hecam ... res dobra ideja :D :D :D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Filo ::

no sej z drogam proti vetru hehehhee...

drugač je pa itak čeklada obvezna ne vem do 14 let al kako..tako da....če si 14 let star..raje doma ostan hehe...ne sej ne...hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filo ()

frenk ::

ja sj kebr prau da se na športnih prireditvah ne sme ponujat pijače...loh jo greš pa sam kupt

pivmik ::

Ne mislit da če si pijan na kolesu ne moreš dobit kazni.
LP, Gregor GRE^

mrTwelveTrees ::

pi*da, zakaj si nisem v Italiji kupu kolo... zdej mam pa doma sfu*anga... ;((

Klemenn ::

Če kdo rabi kolo, jaz prodajam dva po 15k ; v voznem stanju :D

Tero ::

Namrecjo... Kaj me tak slo-techovci izzivate... Zaj ste organizirali tako kewl prireditev pa spet ne more prit :'( ker je malo predalec lj za mene s biciklom...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Klemenn ::

aj bo pa kaka skuter @ prireditev? :D

ali3n ::

O čeladah: zakonsko je obvezna za otroke do 14-tega leta; ali jo bo uporabljal tudi starejši kolesar, je stvar njegove osebne presoje; glavo imaste samo eno; vem da čelade ne boste kupovali samo zaradi ST ZBČDIN -> morda si čelado lahko sposodite pri prijateljih, znancih? Če ste za kolo plačali 100+ kilo sit, zakaj niste kupili še čelade, ki stane desetino te cene. Torej: če imaste čelado oz. si jo lahko izposodite jo le prinesite s seboj; če je nimate, je pač nimate; domov vas zaradi tega ne bomo nagnali.:D

O trasi (odgovor rfmw-ju): 20 km bo več kot dovolj za povprečne kolesarje; verjetno bodo prišli tudi taki, ki se na kolo vsedejo samo 2x na mesec; namen dogodka je, da se spoznamo, da se nadihate svežega zraka (in vonja hlevskega gnoja >:D ), da malo poklepetamo; rekreativno srečanje pač;

o naslednjih ST ZBČDIN: naslednji bo verjetno v Mariboru (Pohorje), termin še ni določen, verjetno enkrat po maturi; tretje srečanje pa bo na primorskem koncu - septembra.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

l_jst ::

A niste mogl prej povedat, da bi si med počitncami bajk nazaj sestavu k sm meu čez zimo čist razsutga.

ali3n ::

@ l_jst: en teden časa maš, da ga sestaviš :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tero ::

o naslednjih ST ZBČDIN: naslednji bo verjetno v Mariboru (Pohorje), termin še ni določen, verjetno enkrat po maturi; tretje srečanje pa bo na primorskem koncu - septembra.
:D :D :D
ali3n: zaj bi te najrajsi poljubo .... :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

ali3n ::

DON'T! >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

whatson ::

"Naslednji Slo-Tech z bicikli čez drn in strn pa se bo zgodil na drugem koncu Slovenije."

kje pa ?
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Arkadij ::

kul ideja...se vidmo tam...

lahko bi tud enkrat priredil hokej na rolerjih:D >:D

mateyyy ::

Ja, hokej na rolerjih-to je tisto pravo!

ali3n ::

@ whatson: malo višje sem napisal: naslednji bo verjetno v Mariboru (Pohorje), termin še ni določen, verjetno enkrat po maturi; tretje srečanje pa bo na primorskem koncu - septembra.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

alien-w ::

Whatson: poglej dva posta pred tvojim.

Batigol ::

Super ideja, zagotovo pridem! Trasa sploh ni tako zahtevna, da se ne bo kdo ustrašil ;).

Lp, Batigol

R0K ::

U središče slovenije (Maribor) pa ziher pridem. Sm ugotovil da za v Lj. niti niam prevoza, pa še bajka ne bo do takrat. Šmrk, šmrk.

Have fun! Pa po pamet :)

ali3n ::

Dodajam še par fotografij, da si boste lažje predstavljali kam gremo. :D

- zberemo se na končni postaji LPP št 5:


- cesta na Toško čelo



- na Toškem čelu + razgled na Ljubljano (v ozadju je Krim)



- makadamska cesta vodi do Katarine


-razgled s Katarine (v ozadju spet Krim)


- za hudo žejne je poskrbljeno :D


- naš cilj - cerkvica sv. Jakoba (le zakaj je na hribu?*$#"#@)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

smilyxx ::

Nism si mislu, da mate okol Ljubljane tolk lepih kuclčkov....


Lp
Save water.
drink beer.

Batigol ::

ali3n, na teh slikicah izgleda ravno tako, kot da se bomo vozili po ravnem :). Kok % je sploh Toško Čelo, 12?

Lp

ali3n ::

Hm, klanci so verjetno tam okol 10-15% ja, pa ne povsod. Takih je u bistvu malo.

Zadnjič sem si v gostilni na Katarini napisal nekaj cen; da bi dobili občutek koliko kaj stane. Pa sem na žalost izgubil listek;( . Tole je po spominu:
- kosilo 1400-1600 sit
- radler 320 sit
- cocacola okol 220
- majo tud pommes frites, šnicle, golaž, ričet,... ni da ni

Hrana je pa odlična (alien-w si je privoščil ajmoht z žganci:D ). Cene so dokaj normalne... Tako da, če s seboj ne boste nosili malice, se lahko najeste v oštariji. A ne pozabite na vodo, ki jo boste potrebovali med vožnjo! S suhimi usti se ne pride prav daleč.:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sh4D0w ::

Defenitivno pridem, ce bom pravocasno kupil novo celado:D

Batigol ::

Še eno vprašanje - si šel te slikce naredit s kolesom ali kako drugače?

Lp

Madafaka ::

Fantje jest stanujem v Kosezah to je 500 m stran od une postaje kjer se dobimo ! in gor do toškega čela prideš za šalo ! Na katarini si pa tudi dokaj hitro sploh pa če veš da te čaka hitra vožnja v dolino imaš v sebi skrito energijo(tm) !!!8-)

alien-w ::

Batigol: itaq da z biciklom. V teh dneh je bil ali3n tolkrat tam gor, da po moje že težko šteje. Sva šla en dan skupi k sva traso iskala, kje bomo vozil, pa sva se mal zgubljala po gozdu. Zabavno, morm rečt. Glede kuhinje na katarini pa: svaka jim čast! Sej res, ali3n, 2 radlerja si mi dolžen! :D

ali3n ::

hm.. ne ne.. danes sem šel z avtom gor (mislim da sem bil prvič z avtom na Toškem in Katarini); zadnji menjalnik je odpovedal poslušnost na prvem "klancu" - čez obvoznico in.. z menjalnikom ki dela po svoje (menja +-2 prestavi, tko vmes.. za hec) se ne da peljat v klanc; tko da sem se odkotalil domov, se vsedel v avto in šel gor (zelo neprijetna vožnja);
alien-w: vem, nisem pozabil ;:D

---
aja... še neki sem pozabu povedat: vse, ki nameravate priti na izlet, LEPO LEPO prosim, da si mal pošlihtate bicikle - bodite pozorni predvsem na zavore!!! Če zavore ne bodo delovale, bo cela štala!!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Madafaka ::

A bo meu slučajno kdo pumpo za zadnji amortizer sabo ? Pa še neki me zanima rap3r ! Gor vem da bomo šli po cesti, za dol me zanima pa če gremo tudi po cesti ali DH po gozdu ?>:D

ali3n ::

@ Trunabilax: Jest nimam pumpe za fedr, ker mam olje/fedr; če ti kej pomaga navadna pumpa, pol ja; drugač pa... pojdi en dan prej nekam napumpat (na Tugomerjevi je en mini servis, drugač pa Web Company na Celovški...); sicer ne boš mogu regulirat pol, sam.. boljš poln fedr, ko prazn... :-)))
Dol se gre po makedamski cesti + traktorske poti + še kaj...
Je pa en kratek, a strupen DH od cerkvice sv. Jakoba dol (glej slike malo višje - tista cikcak potka..).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Madafaka ::

Bom zrihtal ! Sem poklical na servis, ker mam itak kolo tam, da mi napumpajo še amortizer ! Kolo mam na servisu zaradi menjave ploščic na diskih ! Sem jih majckeno sežgal >:D

ali3n ::

Do nedelje se bodo ploščice ravno prav ulegle...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Madafaka ::

Upam da se bodo ! Koliko kaj pričakujete da bo folka ?

globoko grlo ::

25 duš

mogoče pa ne:D
ampak po moje jih bo tok

ali3n ::

Vse, ki pridete na prvi Slo-Tech z bicikli čez drn in strn, prosim, da mi pošljete e-mail.

V mejlu naj piše vaš nick (ako ga imaste). Če nameravate s seboj pripeljati še koga (babica, starši, otroci, lepe sosede,...), napišite koliko vas bo.

ali3nov e-mail

Prijava NI pogoj za udeležbo, je pa priporočljiva (da vemo, koliko kolesarjev bo).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

smilyxx ::

ali3n: poslal sem ti mejl pa ne vem če je prispel. Štej tale post kot mojo prijavo. A se da pot prevozt brez amortizerjev?

Lp
Save water.
drink beer.

Tero ::

Heh Vsi mate neke profi becikle.... Jaz mam takega za 20ksit:'(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Trubadur ::

:'( :'( mene ne bo.Čez 14 dni exterci pa še ful se morm učit:'( :'( .Dejte enkrat med počitncami
Berite Thomasa!

Batigol ::

"A se da pot prevozt brez amortizerjev?"

Seveda se da. Mogoče boš moral malo bolj pazit na luknje, ampak da pa se :D .

Lp

ali3n ::

@ Trubadur - pot smo izbrali tako, da je primerna tudi za tiste s "trdaki"; asfalt, makedam, traktorske poti; bolj kot amortizerji so pomembne zavore!!!!

Nekateri sprašujete o ritmu vožnje navzgor: verjetno se bo izoblikovalo par skupin (glede na kondicijo >:D ); če boste potrebovali počitek, se bomo pač malo ustavili... ne pozabite - dirka je šele na cilju >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Trubadur ::

hm...u bistvu tega nism jst sprašvau
Berite Thomasa!
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11215058 (4239) cresh
»

S-T čez drn in strn - mariborsko Pohorje

Oddelek: Loža
104167 (1839) CaqKa
»

Kolesarjenje

Oddelek: Šport
352704 (1949) ali3n
»

Slo-techovi kolesarji osvojili Mariborsko Pohorje

Oddelek: Novice / Obvestila
62187 (2187) CaqKa

Več podobnih tem