» »

Električna zobna ščetka

Električna zobna ščetka

««
7 / 11
»»

Tomson ::

DennisDee je izjavil:

Hvala šernk. Pa dela kaj razlike, če se vzame HK priority line, razen znesek?


Vzameš tole opcijo Soocare X3 iz China skladišča za 34€ ter RegisteredAirMail Belgium za 0€, gre lepo skozi, če se pa slučajno zatakne pa GB povrne vse morebitne nastale stroške ... Trenutno kakšne kode ni, je pa tale cena ena najnižjih, tudi v primerjavi s kodami ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matijadmin ::

Gregor P je izjavil:

To sedaj govoriš za to specifično firmo? Ker to, da je električna ščetka boljša od navadnih, je sedaj najbrž že splošno dejstvo :)

Jaz imam Sonicare (manj kot 150 eur v akciji), ampak pomoje te od brauna z UZ principom niso nič slabše.
Vrnite nam techno!

Gregor P ::

Moj komentar, ki si ga citiral, se je sicer nanašal na električne ščetke Curaprox; sam imam tudi Sonicare.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

B8S88 ::

Imam oral b mislim da vitality serijo. Zdi se mi boljša v primerjavi s philipsom zaradi tega, ker se obrača v krogu in umika umazanijo proč od dlesni.Philips in ostale, ki imajo klasično podolgovato glavo in gibanje gor/dol pa sem imel občutek, da mi umazanijo šele potiska pod dlesni, skratka krvavele so mi, nekaj krivde je tudi na moji strani, ker pritiskam malo preveč..
Skratka probal sem obe varianti in oral b je zame boljši, zaradi okrogle glave in vrtenja..

V obeh primerih pa so zaradi frekvence dosti bolj učinkovite kot ročna klasika.Navadit sem se moral, da pritiskam manj, ker od začetka mi je senzor pritiska kar dosti bliskal...

Če je kdo kaj testiral nastavke od oral b pa naj kaj napiše, imam navaden in sensitive nastavek, iščem pa kakega ki bi šel bolj med zobe, bi bil cross action boljši? To vprašam zato ker nastavki niso glih poceni..

klekej ::

Sopomenka je izjavil:

Kakšne pa imate kaj izkušnje z nadomeščanjem zobne nitke ali medzobne ščetke? Govorim za Airfloss in čiščenje z vodnim curkom (Water Flosser).

Iščem nekaj takega v primeru, da je sploh učinkovito. Sedaj imam zobni aparat in porabim za učinkovito čiščenje 10min, to mi je absolutno preveč.

Gearbest ima tole:
COZZINE FC288 Oral Irrigator Water Flosser - EU PLUG.
Famirosa FC169 Dental Flosser Water Jet Teeth Oral Irrigator
Imate kakšne izkušnje?

Hvala


Tole bi tudi mene zanimalo, ker mam tudi sam v planu zobni aparat. Pa rad bi, da ni preveč agresivno, ker imam precej občutljive zobe in me pihanje zraka oz. mrzla voda skeli.

matijadmin ::

Gregor P je izjavil:

Moj komentar, ki si ga citiral, se je sicer nanašal na električne ščetke Curaprox; sam imam tudi Sonicare.

Sori, my bad!

B8S88 je izjavil:

Imam oral b mislim da vitality serijo. Zdi se mi boljša v primerjavi s philipsom zaradi tega, ker se obrača v krogu in umika umazanijo proč od dlesni.Philips in ostale, ki imajo klasično podolgovato glavo in gibanje gor/dol pa sem imel občutek, da mi umazanijo šele potiska pod dlesni, skratka krvavele so mi, nekaj krivde je tudi na moji strani, ker pritiskam malo preveč..
Skratka probal sem obe varianti in oral b je zame boljši, zaradi okrogle glave in vrtenja..

V obeh primerih pa so zaradi frekvence dosti bolj učinkovite kot ročna klasika.Navadit sem se moral, da pritiskam manj, ker od začetka mi je senzor pritiska kar dosti bliskal...

Če je kdo kaj testiral nastavke od oral b pa naj kaj napiše, imam navaden in sensitive nastavek, iščem pa kakega ki bi šel bolj med zobe, bi bil cross action boljši? To vprašam zato ker nastavki niso glih poceni..

Vitality se ne more primerjat z UZ ščetkami kot je npr. Sonicare. Ima pa tudi Oral B UZ ščetke, te se.

Kaj se tebi zdi, ni pomembno. Jaz pa imam ravno ob uporabi Sonicare odlične rezultate, tako glede kamna, kot zdravja dlesni.

Ne mešat običajnih el. ščetk in UZ. Slednje dajo precej boljše rezultate.
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

No, to je seveda velika laž. Oboje imajo odlične rezultate v primerjavi s klasičnimi, da bi bi rekel, da dajo UZ precej boljše rezultate, je pa pretirano. Je par strani nazaj raziskava glede parodontoze kjer se recimo Oralova klasična odreže bolje kot Philipsova UZ.
Imam obe, Philips UZ in Oral s cross action nastavki in razlike ni. Pri obeh v tistih nekaj minutah vsakič očistiš perfektno, kar pokažejo tiste rablete za obarvanje.

Konlov ::

Imam sonicare. Edino iz nastavkom se ne smeš zob dotaknit, ker je občutek uff...

matijadmin ::

nekikr je izjavil:

No, to je seveda velika laž. Oboje imajo odlične rezultate v primerjavi s klasičnimi, da bi bi rekel, da dajo UZ precej boljše rezultate, je pa pretirano. Je par strani nazaj raziskava glede parodontoze kjer se recimo Oralova klasična odreže bolje kot Philipsova UZ.
Imam obe, Philips UZ in Oral s cross action nastavki in razlike ni. Pri obeh v tistih nekaj minutah vsakič očistiš perfektno, kar pokažejo tiste rablete za obarvanje.

Imaš tudi Oral B UZ ščetko, mimogrede. In ja, medzobne prostore slednje bolje očistijo, obvarujejo pred kariesom.
Vrnite nam techno!

DePalmo ::

Lidl bo imel od ponedeljka 23.7. na voljo Nevadent električno ščetko: https://www.lidl.si/sl/akcija.htm?artic... Google iskalnik ne najde nič pametnega, me pa zanimajo vaša mnenja. Se to splača kupiti ali ne?

Sem pa nov v električnih ščetkah in še vedno kolebam med vrtečo (Oral B) ali sonično (Sonicare), ter ali bi kupil za par 10 evrov ali za do 150e.

m3k ::

lidlova uporablja Oral-B nastavke (01:00 min)


Alfawise SG - 949 Sonic Electric Toothbrush - BLACK (email only price) = 8,58 EUR
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

buttcrack ::

Sam imam identično rebrandano in je zobni kamen kar zletel dol. V treh mesecih sem jo sedaj polnil 3x.
Za ta drobiž je top šit.

DePalmo ::

Hvala za odzive, sem se odločil da jo kupim in probam.

B8S88 ::

imam dve oral b. Ena je poceni na dve AA bateriji, druga pa na akumulator. Razlika je v frekvenci delovanja, timerju in par levih funkcij, ki jih nisem uporabljal (masaža, bla, bla..)..V primerjavi z navadno ščetko sta znatno boljši, kamna nimam, zobozdravnik pravi vse ok..
Bi pa vprašal tiste, ki imajo UZ, kako jim bo sklenina zgledala po 10 letih takega agresivnega čiščenja? Kar nahitro izgleda dobro, ni rečeno da bo tako tudi na dolgi rok..Je kaka raziskava kako se obnese UZ na dolgi rok?

Magic1 ::

Jaz že 10 let uporabljam Sonicare. Vmes imel dve leti Oral B Vitality, kateri spuca dobro, vendar se kamen še vedno nabira. Sonicare mi tudi kamen odstrani. Zobi in dlesni so v mnogo boljšem stanju, kot pri uporabi klasike. Je pa še vedno treba uporabljat nitko.
Magic

Infusion ::

Mi zna kdo svetovat za kako top quality električno ščetko ki bo opravila vse kar je možno? Tiste od Xiaomija OClean One so za kaj? Kako se primerjajo s temi od Oral B-ja ali recimo Phillipsa? Gledam za tja do 80 - 100 €.

darkolord ::

Ne pusti se nategnit. Oral-B je super, ampak tista za 25 (npr Oral-B PRO 600) čisti prav enako dobro kot tista za 150 ali 200 eur. Razlika je samo v dodatnih brezveznarijah:
- opozorilo za prevelik pritisk (moraš skoraj prelomiti ščetko da te opozori)
- več hitrosti
- posebej hitrost za čiščenje jezika
- premium torbica
- ločena zunanja škatlica z odštevalnikom
- premium torbica

Tisto kar je važno, sama mehanika, je pa v bistvu enaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

DePalmo ::

Sedaj to električno krtačko uporabljam že skoraj dva tedna in nisem ravno prepričan v njo. Kot prvo se zelo rada ustavi in samo trese oz. se ne vrti več. To se zgodi če malce bolje pritisnem oz. če krtačko dam čez sredino zoba (sprednjih kjer to gre z lahkoto). Dejansko sem pričakoval malo več moči oz. da se bo vrtela tudi ob močnejšem pritisku. So dražje isto občutljive na te pritiske in se tudi ustavljajo? Najbolj me pa zmoti ker nima indikatorja kdaj se neha vrtet ... če bi nehala takrat vibrirat, bi bilo lažje dobit ta občutek.

Kot drugo se mi zdi pa konkretno nerodna, z zadnje oz. hrbtne strani zobe kar težko dosežem. Se še komu to dogaja?

Drugače se mi pa zdi korak naprej od ročne in dvomim da bom šel nazaj, kvečjemu k drugemu tipu (Sonicare) oz. dražji varjanti. Polnil sem samo enkrat, prvi dan in še vedno drži.

Vazelin ::

Nekdo je pisal tule da mu dlesni krvavijo, ko prisloni ultrasonično ščetko. Baje je tako dobra.

DePalmo ::

Ne grem vsega še enkrat brat, mislim pa da je bilo govora o Oral-B (podobno kot imam sedaj). In če je to res, nevem kako je to možno ker tale ne da niti približno dovolj moči od sebe.

kriko1 ::

Ne, mores se kar pritisnit da upocasni in opozori da imas previsok pritisk.
Poglej si kak video o tem, ali uporabljas prevec pritiska ali je defekten senzor za pritisk.

Ker po pranju zob z to Oral-B, z normalno uporabo (da ne upocasnjuje), po cca 2 minutah cisto gladki.

donvito ::

DePalmo je izjavil:

Ne grem vsega še enkrat brat, mislim pa da je bilo govora o Oral-B (podobno kot imam sedaj). In če je to res, nevem kako je to možno ker tale ne da niti približno dovolj moči od sebe.

Sam imam Oral-B Pro 2 2000 CrossAction in sem zadovoljen.

Oral-B Pro 2

DennisDee ::

DePalmo je kupil lidlovo scetko, kolikor sem razbral od prejsnih objav. In z lidlovo scetko (ne vem za druge) se moras res da komaj dotikati zob, da se ne ustavi - je dejansko prevec obcutljiva. Jaz sem se nekako navadil na to in je bistvena razlika med njo in navadno scetko. Edino kar je se razlika: pasta se ne peni tolko kot na navsdni scetki in sline je posledicno vec.

DePalmo ::

Tako je, "lidlova" Nevadent, katera naj bi bila ekvivalent Oral B oz. če drugega ne, uporablja njihove nastavke.

Hvala za potrditev da je tako občutljiva, sem že mislil da je defektna.

DennisDee ::

A so vse elektricne scetke tako obcutljive in nehajo delovati, kot je ta Nevadent iz Lidla? Full sem razocaran, dejansko se moram komaj da dotikat zob, da vibrira, v nasprotnem se scetina pac ustavi... Kako je pa s temi Socaas x3, Alfawise, Oclean, Xiaomi Mija, so tudi tako obcutljive?

zee ::

Vazelin je izjavil:

Nekdo je pisal tule da mu dlesni krvavijo, ko prisloni ultrasonično ščetko. Baje je tako dobra.


Naceloma se to ne sme dogajati. Krvavece dlesni so lahko znamenje pred-paradontoznih sprememb.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Tomson ::

@DennisDee:
Sem jih že en kup stestiral in le en Seago za 7€ deluje na podoben princip, kjer je že samo vibriranje ščetke počasnejše, kar se sliši tudi po zvoku in le ta ni konstanten. Ostali modeli ki jih omenjaš, ki so nekje od 20€ dalje so pa povsem na nivoju Sonicare ščetke, niso nič občutljivi na dotik, delujejo z enako frekvenco tudi pri ščetkanju...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DePalmo ::

Sem hotel še malo počakati preden napišem, ampak evo, moje izkušnje:
- Nevadent (Lidl): Ni vredna svojega denarja, krtačka preobčutljiva in se prehitro ustavi oz. samo vibrira. Edini plus je 8 krtačk, katere pašejo tudi na Oral-B. Občutek čistih zob po enem tednu čiščenja 6/10, baterija zdrži nekje dva tedna.
- Oral-B (model neznan, cca. 28 EUR v Šparu): Se ne ustavi zlahka, ima tudi senzor za premočan pritisk, občutek čiščenja po enem tednu 8/10, baterija zdrži cca. dva tedna.
- Alfawise S100: Čakam da mi vrže kako plombo ven ker je hudič res močan in če se slučajno z plastiko dotaknem zoba, mi zvibrira celo glavo (še bolj kot jo že tako). Nastavka sta samo dva, o občutku čiščenja in bateriji pa ne morem kaj veliko ker sem jo dobil šele dva dni nazaj in se na njo še navajam. Me je pa zmotilo da zraven nisem prejel polnilca, ampak sem moral vzeti enega iz zaloge. Govori se o iz USB v vtičnico, polnilec ščetke in USB kabel je bil priložen.

Vse tri imajo "potovalno" torbico. Sicer z krtačkami nebom ravno potoval, ampak mi veliko pomeni da so nekje zaprte in da niso "na zraku".

buttcrack ::

ko so bile v akciji S100, sem jih celi familiji nabavil, vsi zadovoljni.

MostWanted ::

ste pa bogi da rabite električno zobno ščetko,ki ti slabš umije zobe. najbolš da bi meli še batlerja ki bi vam umival zobe da bimeli fraj roke za tapkat po fonu. bedarija.

DePalmo ::

Če ti kaj ni všeč, lahko temo brez skrbi preskočiš. Meni osebno so električne super zadeva in ne grem več nazaj na navadno.

Magic1 ::

Taprav dec mora it v jamo in si sploh ne umivat zob.
Magic

klekej ::

Imamo kakšno kodo za črne nastavke za Soocas x3? Je probal kdo sensitive nastavke?

klekej ::

Fantje, kje je ta video oz. eni omenjate, da ste zraven Soocas x3 dobili navodila kako jo uporabljati? Pri meni ni bilo tega, mam pa še vedno težave in leti pasta po špeglu. :D Prav tako so mi po res dolgem času najdli karies, tako da se mi zdi, da je ne uporabljam pravilno in bi lepo prosil za nasvete, navodila in video kako pravilno uporabljati to zadevo.

Kje so trenutno najcenejši črni nastavki? Ima kdo izkušnje s sensitive, imam občutljive zobe in bi jim rad čimmanj škodoval.

Tomson ::



Črni nastavki trenutno najceneje na GB za 6€ ali na AE za 7.5€. Sensitive že dolgo nisem kje opazil, vprašanje če se še dobijo ... Če imaš občutljive zobe samo manj pritiska uporabi pri ščetkanju, pri tovrstnih ščetkah naj bi samo res na rahlo pritiskal ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

klekej ::

A so na voljo kje v EU po podobni ceni? Je kar malo dolga doba 20 dni.

jb_j ::

MostWanted je izjavil:

ste pa bogi da rabite električno zobno ščetko,ki ti slabš umije zobe. najbolš da bi meli še batlerja ki bi vam umival zobe da bimeli fraj roke za tapkat po fonu. bedarija.


najbrž je mjhna razlika, če s ščetko nardiš 100 zamahov,
al pa če ščetka sama nardi 30.000x v minuti (sicer so mikro poteze).
lahko pa še vedno nekak nardiš zravn še 100 zamahov.

DePalmo ::

Da dodam k svojemu zadnjemu komentarju. Ko sem kupoval te poceni krtačke, sem jih kupoval zato da jih sprobam in da nato kupim "boljši" model ki bi bil cenovno nad 150 EUR. Sedaj odkar imam Alfawise, mi niti na kraj pameti ne pade da bi kupil Philipsovo za 150 EUR ali več. S krtačko sem zelo zadovoljen, občutek čiščenja je 9/10, zobni kamen se mi tudi ne nabira več toliko kot prej, največji plus oz. presenečenje je pa baterija. Ko sem jo dobil sem jo nafilal in od takrat dalje je nisem filal ponovno! Pa je krtačka v uporabi vsak dan, torej baterija drži že nekje mesec in pol!

@klekej: Poglej v temi "Gearbest in nakupi" če je kakšna akcija, drugače pa poglej če je možnost naročila iz EU, verjetno je nekje na zalogi.

Tomson ::

Sam sem jih tudi že kar nekaj preizkusil (Seago SG-507, Alfawise SG-949, Alfawise S100, Xiaomi Soocas X3, Oclean One, Philips Sonicare) in bi odsvetoval najcenejša modela (Seago SG507 in Alfawise SG949), ker sta očitno cenejše izdelave, materialov, tudi delovanje ni na nivoju malo dražjih modelov, glava ne vibrira z isto močjo. Ostali modeli (Alfawise S100, Soocare X3 in Oclean One) pa so v vseh pogledih povsem na nivoju nekajkrat dražjega Sonicare modela, ki mimogrede zelo rad odpove (4kom v družini, oba dvojna pakiranja, ki so menda temu še posebej naklonjena).

@klekej:
za podobno ceno ne, jih pa imaš na Ebay.co.uk, pošilja iz Anglije, a je dostavni čas precej široko zastavljen - KLIK
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

nekikr ::

zobni kamen se mi tudi ne nabira več toliko kot prej

Ali narobe ščetkaš ali pa je ščetka zanič. Zobnega kamna (ali bolj točno kalcificiranih oblog, ki se naberejo po zobeh) namreč ob rednem ščetkanju s primerno ščetko nimaš.

DePalmo ::

Ščetka je bila pač ena iz trgovine, nisem posvečal pozornosti katera, ščetkal sem skoraj vsak dan, zobni kamen se mi je od čiščenja dalje nabral v roku meseca ali dva kar konkretno, sedaj odkar imam električno se mi nabira precej manj.

looser ::

ja, tudi mene zobozdravnica hvali zdaj, ko mam motorko in ene bele zobotrebce...
čeprav mi je na začetku odsvetovala, so pa mehke ščetke ali srednje, saj ne vem točno...
pa še masažno deluje fajn, pa ne rabiš nič delat, samo prisloniš in dela svoje...
mam pa nek braun ne vem točno kaj, ene 3, se mi zdi...
fajn za wannabe penzioniste ;-)

nekikr ::

sedaj odkar imam električno se mi nabira precej manj.

Še enkrat: ali ne umivaš redno zob, ali jih ne znaš pravilno umivati, ali pa je ščetka zanič. Ob ustrezni ustni higieni zobnega kamna ne bi smel poznati, ne pa da se ti samo precej manj nabira. Zobni kamen so samo kalcificirane obloge, ki jih nisi "umil". Res je, da se enim naberejo hitreje kot drugim, a vedno zaradi neustrezne ustne higiene. Dobra ščetka dvakrat dnevno in pravilna tehnika (električna ali navadna, saj je vseeno) in o kamnu niti sledi ne bo.

buttcrack ::

čiki + kava zadevo precej poslabšata...

klekej ::

nekikr je izjavil:

sedaj odkar imam električno se mi nabira precej manj.

Še enkrat: ali ne umivaš redno zob, ali jih ne znaš pravilno umivati, ali pa je ščetka zanič. Ob ustrezni ustni higieni zobnega kamna ne bi smel poznati, ne pa da se ti samo precej manj nabira. Zobni kamen so samo kalcificirane obloge, ki jih nisi "umil". Res je, da se enim naberejo hitreje kot drugim, a vedno zaradi neustrezne ustne higiene. Dobra ščetka dvakrat dnevno in pravilna tehnika (električna ali navadna, saj je vseeno) in o kamnu niti sledi ne bo.


Zakaj so tisti, ki nimajo pojma vedno najbolj glasni? Kaj pa dihanje skozi usta, nepravilna lega zob, različna sestava sline (pufi), itd. Drugič malo več priprave, prosim. :)

nekikr ::

Ne, vseeno lepo drži. Ob pravilni tehniki in rednem ščetkanju s primerno ščetko zobnega kamna ni. Razen, če si mogoče reptilian in imaš tako slino, da jih nekako uspe kalcificirati obloge v pol ure. Zobni kamen je izključno pokazatelj slabe ustne higiene.

Magic1 ::

Seveda, če pravilno ščetkaš trikrat na dan, imaš primerno prehrano, nobenih težav,..., potem navadno ščetkanje zadošče. Lahko pa ne kompliciraš, imaš dobro električno ščetko in imaš iste rezultate z veliko manj dela.
Magic

floyd1 ::

Poznam že nekaj folka z zelo stanjšano sklenino in posledičnimi problemi z zobmi. Komentarji zobozdravnikov so bili zelo podobni - zelo velika verjetnost, da tudi zaradi el. zobne ščetke. Samo v opozorilo. Malo previdnosti pri tem "motoriziranem" čiščenju ni nikoli odveč. Seveda pa na to lahko vpliva ogromno dejavnikov (način umivanja zob, nenazadnje geni...).

looser ::

menda moraš imeti kvečjemu srednje trdo ščetko, najboljše pa je kar mehka, pa si pač kupiš N tistih glav na zalogo...
jaz mam menda kar ok zobe (potrkam po lesu), nisem še slišal pri svojih khm, 25+, da bi imel kaj stanjšano...
kamna mi ne brusi več, včasih pa tudi kar pohvali...

Tomson ::

Mislim, da je dandanes velika težava raznih poškodb (dlesni, sklenine itd.) nepravilno ščetkanje zob, bodisi z električno ali navadno ščetko. Ne samo pretrda ščetka temveč predvsem premočno drgnjenje, ki ga načeloma pri električnih ščetkah naj sploh ne bi bilo. Seveda pa smo ljudje različni, nekaterim je klasična kvalitetna ščetka najboljša ščetka na svetu in s tem ni nič narobe. A tudi pri navadni ščetki si lahko poškodujemo sklenino, če drgnemo premočno in prevečkrat ter z napačnimi gibi. Mislim da večina, kljub ozaveščenosti pravilnega ščetkanja z navadno ščetko še vedno drgne zobe levo-desno, namesto od zgoraj navzdol na vrhu in spodaj navzgor spodaj, medtem ko je pri električni drugače, uporablja se precej manjši pritisk, ter se počasi z rahlim naslonom na zobe premika iz ene strani proti drugi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14947977 (2266) link_up
»

Katero elektricno zobno scetko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507672 (5723) Magic1
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21660982 (33382) Andro457
»

Kupujem elektronsko zobno ščetko - prosim za pomoč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417952 (8567) flameir
»

Ionex zobna ščetka

Oddelek: Loža
478296 (6048) BC3

Več podobnih tem