» »

Električna zobna ščetka

Električna zobna ščetka

««
4 / 11
»»

leiito ::

Nisem niti trdil, niti ugotavljal, da so krožne ščetke škodljive, če bi bile, bi se najbrž že kdo kje oglasil. Rekel sem samo, da nisem prepričan, da je takšno gibanje ščetke najboljše za dlesni, ampek pravite da je, fine my me.

OldSkul ::

Jaz sem šel iz Sonicare na Oral-b in mi ni žal. S krožno ščetko lažje čistim zobe, poudarek na lažje. Če tudi boljše, pa težko rečem.

vostok_1 ::

OldSkul je izjavil:

Jaz sem šel iz Sonicare na Oral-b in mi ni žal. S krožno ščetko lažje čistim zobe, poudarek na lažje. Če tudi boljše, pa težko rečem.


Vrjami, da boljše.

Sonicare nima za burek proti dobri krožni glavi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

leiito ::

Pri Sonicaru se je na začetku morda težko navaditi, da nič ne drgneš, ampak samo počasi premikaš ščetko in pa da ne pritiskaš preveč. En model je imel celo senzor za preveč pritiska, Diamond, čeprav najdražji model, pa nima tega.

Orali B so meni zgledali nekako ceneno, plastično, kar seveda ne pomeni, da ni dobra ščetka, ampak dizajn res ni za hvaliti se.

Furbo ::

Amazon deal of the day, iz 199€ na 110€. Škoda da ni oralb ;)

https://www.amazon.de/Philips-Elektrisc...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tilen ::

Popravi link. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Big_Al ::

fosil ::

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.
Tako je!

mat xxl ::

Big_Al je izjavil:

Philips Sonicare FlexCare+



Pri nas je pa ta komplet ene 10 eur dražji + ni problemov z garancijo + nižja poštnina.

fosil je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.


Zato pa so prave ultrazvočne ščetke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

leiito ::

Kakšnih problemov z garancijo, to tezo je brati tudi pri drugih izdelkih. 2-letna obvezna garancija proizvajalca mora veljati v celi EU, ne glede na kraj nakupa. Valjda utegne biti problem, če firma, kak Hisense npr., nima uradnega servisa, ampak Philips ga ima.

Je pa res, da je bil ta Sonicare z dvema ščetkama in UV čistilcem tudi pri nas praviloma cca. €120, zdaj pa tega modela na zdravem nasmehu niti ni več.

leiito ::

fosil je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.


Mislim da nobena ščetka ne prepreči nastajanja zobnega kamna, ultrazvok gor ali dol, če pa res to zmore, potem si lahko s tako ščetko mimogrede še druge kamne v telesu pocajtaš.

Neka študija je pokazala, da rotacijske zobne ščetke odpravijo 11% več zobnega kamna od old school ščetk.
http://www.rdhmag.com/articles/print/vo...

Furbo ::

fosil je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.

1x letno pomeni kolikokrat letno?
Še tedaj mi praktično nima kaj za odstraniti, ampak pač hodim, da še pogledajo ostale reči.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

leiito ::

Pri starejših električnih zobnih ščetkah je baje obstajala nevarnost, da se preveč pritiska na zobe in uničuje sklenina, zato so najbrž imele nekatere ščetke tak senzor. Danes so najbrž vse OK in bolj učinkovite of ročnih, vprašanje pa, ali je razlika tako zelo dramatična. Meni se zdi še največja korist vrtinčenje in potiskanje vode v medzobni prostor.

A miswak je kdo poskusil? S tem si Arabci čistijo zobe in nekateri imajo bleščeče biserno bele, mogoče od tega.

http://www.salma.si/miswak/maximum-whit...

nekikr ::

Furbo je izjavil:

fosil je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.

1x letno pomeni kolikokrat letno?
Še tedaj mi praktično nima kaj za odstraniti, ampak pač hodim, da še pogledajo ostale reči.

Jaz hodim na pol leta na pregled, za vsak slučaj, zobnega kamna pa še nikoli nisem odstranjeval. Ker nisem zobar, bom citiral modrizob.com:
"Kako nastane zobni kamen

Zobni kamen pravzaprav nastane iz mehkih oblog na zobeh, ki jih ne očistimo dovolj natančno. Stare, neočiščene obloge začnejo sčasoma privzemati minerale, ki se nahajajo v slini, in tako postanejo trde obloge (zobni kamen). Že majhna količina trdih zobnih oblog pa s svojo hrapavo površino privlači še več mehkih oblog in količina zobnega kamna se samo še povečuje."


Če kljub super-duper ščetki čistiš kamen vsako leto (nekateri celo večkrat) potem je problem v katastrofalno napačnem ščetkanju?

Furbo ::

Vem koliko kamna sem imel pred oralb in koliko ga imam zdaj. Vseeno grem ENKRAT letno (za nepismene) to naredit, čeprav je ZELO MALO kamna, ampak vsega nobena ščetka ne doseže.

Če mislite, da boste s superduper ščetko naredili vse, se motite. Še vseeno je treba uporabiti tudi kako nitko.. (kar se pa meni ne da).
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Alien123 ::

Jaz niti nevem kako zobni kamen zgleda, pa uporabljam ščetko komaj 4 leta. Tak da je verjetno kak je kdo odporen na tole.

leiito ::

Na nastanek, ali pa nenastanek, in količino zobnega kamna vpliva veliko faktorjev, hrana, količina izločene sline itd. Če ga kdo nima, prima, večini nastane na notranjem delu spodnjih zob in niti ni viden, če ga ravno ne iščeš. Je pa to za spucat 5-10 minut dela, ni nek sofisticiran poseg, to delajo zobni tehniki, niti ne zobarji.

Imobile ::

Živjo, odlocil sem se za nakup svoje prve elektricne zobne scetke in bi prosil, ce mi lahko priporocite kaj kupiti. Pripravljen sem odsteti 40, max 50e. Hvala za vase nasvete :)

RejZoR ::

Vzemi Braun Vitality. Jih dobiš povsod do cca 25€. Za 50€ boš mogoče dobil najbolj osnovno Sonicare EasyClean. Za mal boljše boš moral primaknit še ene 30€. Čeprav to se še nekak splača ker imajo 2x več nihajev ščetin. Vse naprej pa so bolj kot ne finese, programi, izgled, UV enota, boljši nastavek ščetka s katerim pride tovarniško itd...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gregorinho ::

Sam imam prav omenjeno Vitality Precision. Dražjih nisem poskušal, tako da težko primerjam. Kar mi prioje ne odgovarja je, da nima prikaza stanja baterije. Če bi glava rotirala še malo hitreje, najbrž ne bi bilo nič narobe.

RejZoR ::

Pri Vitality prepoznaš, da gre proti koncu po zvoku motorčka, ki progresivno upada. Pač NiMH baterija. Pri Li-ion je mal bolj problem, ker dela do konca 100%, pol jo pa samo odreže. Ampak tiste imajo pa vse opozorila in indikatorje baterije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Imobile ::

Hvala za odgovor, bom premislil ali bom zaenkrat poizkusil z Braun Vitality ali bom dodal se kaksen euro vec v proracun :)

hooger ::

Če koga slučajno zanima, se prodaja nova zapakirana električna zobna ščetka Sonicare HX6932/36 z UV čistilcem, dvojno pakiranje.

cena 120€ oz. po dogovoru

Samael ::

A je še kdo opazil, da se sicer na videz identični Oral B nastavki iz kitajske ne vrtijo z isto močjo kot originalni?

Jaz sem to sprva (štirje različni modeli nastavkov z ebaya) pripisal potencialnemu slabljenju baterije. Pač, da če malenkost, samo malenkost bolj pritisneš ob zob, da vibrira v prazno, se ne vrti, potem pa za hec dam gor ponovno stari originalni nastavek in evo, nobenega blokiranja ob pritisku ipd.

Test oz. razlika se opazi že če prst pridržiš ob glavi, ki se vrti. Pri originalnem nastavku je potrebna bistveno večja sila, pritisk, da glava zablokira. Da gre za naključje ne verjamem, ker sem enako zaznal pri štirih različnih kopijah Oral B nastavkov. Škoda...

gregorinho ::

Glede hitrosti nisem opazil razlike. Sem pa opazil, da se precej tažje nataknejo in ne grejo "do konca". Bili so tudi precej trši, tako da sem se odločil, za kitajskih ne kupujem več. Kupil sem paket 4-ih za 2 € in prva dva sta se mi zdela malo trša. Ko pa je minilo pol leta in sem poskusil še preostala dva, sta bila veliko veliko trša. Vrgel sem jih v smeti in kupil 2 originalna za 12 €.

Originalne imam po več mesecev. Ne vem pa, če je to povsem v redu.

Kolikokrat pa uporabljate ustno vodico? Jo menjate? Jaz npr. jo uporabim nekje na 14 dni. Imam pa več mesecev isto, ker se ne porabi kar tako.

r3dkv1c4 ::

fosil je izjavil:

Furbo je izjavil:

Jaz že lepo število let uporabljam oral-b, 1x letno hodim odstranjevati vodni kamen (minimalno), vsakič mi pregledajo še zobe in dlesni, pa mi niso nič rekli, da je karkoli narobe z njimi.
Da bi oral-b škodil dlesnim so samo amaterske ugotovitve amaterjev.

Če moraš večkrat na leto it na odstranjevanje zobnega kamna, težko rečeš da ti ščetka dobro očisti zobe.

On misli da ima kamen...plača...zobozdravnik pa ima take najraje.
Easy job.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Samael ::

gregorinho je izjavil:

Glede hitrosti nisem opazil razlike. Sem pa opazil, da se precej tažje nataknejo in ne grejo "do konca". Bili so tudi precej trši, tako da sem se odločil, za kitajskih ne kupujem več. Kupil sem paket 4-ih za 2 € in prva dva sta se mi zdela malo trša. Ko pa je minilo pol leta in sem poskusil še preostala dva, sta bila veliko veliko trša. Vrgel sem jih v smeti in kupil 2 originalna za 12 €.

Originalne imam po več mesecev. Ne vem pa, če je to povsem v redu.

Kolikokrat pa uporabljate ustno vodico? Jo menjate? Jaz npr. jo uporabim nekje na 14 dni. Imam pa več mesecev isto, ker se ne porabi kar tako.


Nisem mislil sama hitrost vrtenja (to vizuelno težko ocenim) ampak moč vrtenja. Če recimo prst samo bežno položim ob neoriginalno glavo, le to začne blokirati, medtem ko je za blokado originalne potreben dosti večji pritisk prsta, da jo ustavim. Enako je ob zobeh, v momentu, ko neoriginalno (katerokoli tistih štirih različnih izvedenk, ki sem jih pri različnih trgovcih naročil preko ebaya) samo malenkost bolj pritisnem ob zob, le ta začne blokirati, medtem ko originalna divja po zobeh brez tovrstnih blokad.

Sam osebno sicer nisem imel kakšnih drugih problemov s tem (da, res se malce težje nataknejo, kot praviš, ampak v osnovi to ni nek problem) pa tudi trdota me ni motila oz. na to nisem bil nekaj pozoren, tako da se mi je zdelo za ceno 2 - 3 USD odličen nadomestek originalnih, vendar me to zapažanje blokad neoriginalnih glav že ob malenkostnem pritisku ob zob zdaj res moti, ker se mi zdi, da to deloma ubije smisel električne zobne ščetke.

user-pass ::

Sicer je govora o Oral B, pa vseeno.
Clovek si misli, pac ponaredek. Problem pa je se vecji, ce so originali iste kakovosti kot ponaredki. Gre se za Sonicare: https://www.amazon.de/Philips-Sonicare-...
Ocene so na splosno dobre, v letosnjem letu pa ogromno slabih, ker se je kvaliteta zelo poslabsala. Ropotajo, scetine izpadajo, tezko se nataknjejo, hitro se postarajo, tresejo krtacko in ne nastavka, ... takorekoc vse gre narobe. Cista blamaza s strani Philipsa.

impre ::

Je mogoče kdo že zasledil ali imajo v sparu tudi vijolično Oral-B Vitality ščetko ali samo navadne modre? Modrih vem da je kolikor hočeš...

leiito ::

user-pass je izjavil:

Sicer je govora o Oral B, pa vseeno.
Clovek si misli, pac ponaredek. Problem pa je se vecji, ce so originali iste kakovosti kot ponaredki. Gre se za Sonicare: https://www.amazon.de/Philips-Sonicare-...
Ocene so na splosno dobre, v letosnjem letu pa ogromno slabih, ker se je kvaliteta zelo poslabsala. Ropotajo, scetine izpadajo, tezko se nataknjejo, hitro se postarajo, tresejo krtacko in ne nastavka, ... takorekoc vse gre narobe. Cista blamaza s strani Philipsa.


Tega še nisem opazil, tako da ogromno jih morda ni, ampak ej, pošlji jih Philipsu in zihr pošljejo nadomestne.

user-pass ::

Sedaj obstaja nemska varianta Philipsovih krtack: https://www.amazon.de/happybrush-elektr...>, za veliko manj denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: user-pass ()

Gregor P ::

Na amazonu ni nobenih tehničnih podatkov o tej krtački oz. jih vsaj jaz ne vidim. Sicer pa hvala za povezavo :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

RejZoR ::

user-pass je izjavil:

Sedaj obstaja nemska varianta Philipsovih krtack: https://www.amazon.de/happybrush-elektr...>, za veliko manj denarja.


Za ta denar dobiš mal boljše Oral-B in osnovne Sonicare... Itaq so vsi ti programi brezvezni, rabiš enega in to je to.

Btw, raznih čudnih kitajskih nastavkov osebno ne bi nikoli kupil. Že ščetine na slikah izgledajo boge pa tud kitajcem prav nič ne zaupam pri stvareh, ki jih tlačiš v gofljo. Ker oni res nič ne gledajo če je nek material oporečen ali ne, samo da izdelek izgleda približno podoben originalu in da ga prodajo. Pa tud če zarad tega fašeš masivni tumor v ustih. Ni vredno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matijadmin ::

user-pass je izjavil:

Sedaj obstaja nemska varianta Philipsovih krtack: https://www.amazon.de/happybrush-elektr...>, za veliko manj denarja.

To ni nemško, to je kitajsko. Že par let se jih dobi v AE, BG, DX trgovinah. Eni so zadovoljni, drugi ne. Ene imajo specifikacije, druge ne, enako je s certifikati o skladnosti s CE, RoHS ...

Uporabljam že zelo dolgo Sonicare. Nastavki DiamonClean mi povzročajo težave, začnejo biti glasni po kakem tednu ali dveh. Sploh če pride voda v uho s spodnje strani in po slabem mesecu ropotajo tudi, če jih s spodnje strani posušim. Najbrž se uho notri razmaje (zaradi slabe kakovosti izdelave) in opleta, postane ekscentrično. S ProResults nastavki teh težav nimam. Zato prej omenjenih ne kupujem več.
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

blackwing ::

Zivjo. Imam zobno scetko sonicare DiamondClean in imam tezave pri polnjenju naprave. Ko jo polnim po dolocenem casu ugasne kot da se ne polni vec oz. je polna ampak bi morala goreti zelena lucka. Ce jo vzamem iz kozarca prek katerega polnim in jo dam nazaj jo spet zacne polnit. Baterija mi zelo slabo drzi pa je scetka stara 1 mesec. Je imel kdo podobne tezave?

nekikr ::

Pošlji na servis.

leiito ::

blackwing je izjavil:

Zivjo. Imam zobno scetko sonicare DiamondClean in imam tezave pri polnjenju naprave. Ko jo polnim po dolocenem casu ugasne kot da se ne polni vec oz. je polna ampak bi morala goreti zelena lucka. Ce jo vzamem iz kozarca prek katerega polnim in jo dam nazaj jo spet zacne polnit. Baterija mi zelo slabo drzi pa je scetka stara 1 mesec. Je imel kdo podobne tezave?


Imam enako ščetko in se prav tako po daljšem času polnjenja na indukcijo zelena lučka ugasne, ne vem ali zato, ker je polna, ali da utripanje ni moteče ali oboje. Baterija zdrži brez težav vsaj teden dni s 3-4 ščetkanji dnevno, torej vsaj 45-60 minut delovanja, tako da za odsotnost s tako količino ščetkanja ne potrebuješ nositi polnilca s sabo. Če ti baterija traja manj, kot rečeno zgoraj, na Flegis, sej so razumni ljudje.

fosil ::

4x na dan se umivaš z električno?
To je pa zelo narobe. Električno je priporočljivo uporablja samo 1x na dan, ostalo pa navadno.
Tako je!

joze67 ::

Ali pa 2 2x na dan. Imajo različne nastavke.
Mimogrede, vir za to trditev?

leiito ::

fosil je izjavil:

4x na dan se umivaš z električno?
To je pa zelo narobe. Električno je priporočljivo uporablja samo 1x na dan, ostalo pa navadno.


Po jedi in pred spanjem, prvič slišim, da se ti lahko roka posuši tudi od tega.

nekikr ::

To je dejansko veljalo kakšnih 15 let nazaj, ko so bile edine električne krtačke tiste z rotirajočo glavo in so bile zelo neprijazne do dlesni. Takrat je veljalo, da zaradi dlesni ni najbolje tega uporabljati večkrat dnevno. Danes, ko tako slabe ščetke ne moreš več kupiti, si pa lahko umivaš zobe z električno 10x na dan, če hočeš.

fosil ::

Nasvet zobozdravnice. Vprašaj svojo.
Sicer pa so danes še vedno aktualne tudi rotirajoče.
Tako je!

leiito ::

Da se razumemo, ideja električne ščetke, vsaj Diamondcleana z adaptive glavo, ni to, da brusiš ploskve zob, ampak vrtinčenje vode, da se očisti medzobni prostor, težko si predstavljam, da je lahko tega preveč, razen morda, če bi uporabljal kake kitajske kopije nastavkov z ultra trdimi ščetinami in zraven še na vso moč pritiskal, da se nastavek lepo ukrivi, potem bi bilo najbrž tudi 1x na dan preveč.

In ne, zobozdravnik mi tega ni odsvetoval, predvsem pa, to počnem že leta in ni nobenih posledic za sklenino ali dlesni.

nekikr ::

fosil je izjavil:

Nasvet zobozdravnice. Vprašaj svojo.
Sicer pa so danes še vedno aktualne tudi rotirajoče.

Sem. Oba, ki sem jih imel/imam, pa hokejskega kolega ortodonta in svaka zobotehnika. Je pa res, da so vsi nekih srednjih let in so še na tekočem s stanjem tehnike. Takih starih rotirajočih ne moreš več kupiti. Sigurno lahko na youtube najdeš kakšen promo film kako so delovale tiste prve rotirajoče, dejansko je bila to "fleksarca" s precej trdo ščetino. Braun, kot največji proizvajalec rotirajočih ima to danes urejeno neprimerno drugače/bolje. Uporabljam električno že precej preko 10 let in ne zamenjam za navadno. Ko se mi je Sonicare pokvarila lani poleti sem kupil klasično ščetko. Po dveh dneh sem šel v trgovino in kupil najcenejšo Braun električno, da sem tistih 14 dni do zaključka servisa moje nekako zdržal. Otrok (3,5 leta) čisti z električno in je zobozdravnica pohvalila. In to, da čistimo z električno in to, kakšne zobe ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

blackwing ::

leiito je izjavil:

blackwing je izjavil:

Zivjo. Imam zobno scetko sonicare DiamondClean in imam tezave pri polnjenju naprave. Ko jo polnim po dolocenem casu ugasne kot da se ne polni vec oz. je polna ampak bi morala goreti zelena lucka. Ce jo vzamem iz kozarca prek katerega polnim in jo dam nazaj jo spet zacne polnit. Baterija mi zelo slabo drzi pa je scetka stara 1 mesec. Je imel kdo podobne tezave?


Imam enako ščetko in se prav tako po daljšem času polnjenja na indukcijo zelena lučka ugasne, ne vem ali zato, ker je polna, ali da utripanje ni moteče ali oboje. Baterija zdrži brez težav vsaj teden dni s 3-4 ščetkanji dnevno, torej vsaj 45-60 minut delovanja, tako da za odsotnost s tako količino ščetkanja ne potrebuješ nositi polnilca s sabo. Če ti baterija traja manj, kot rečeno zgoraj, na Flegis, sej so razumni ljudje.


Super hvala za odgovor, mi ni bilo jasno a je ka narobe s polnjenjem ker v navodilih pise da mora zelena lucka goret. Lahko se mogoce steatiras ce gori zelena ce dvignes scetko in jo das nazaj ali se zacne polnit? Sedaj si belezim kako dolgo mi bo zdrzala in nato gre na servis.

leiito ::

ja, če dvignem in dam nazaj bo nekaj časa spet žmigala

mat xxl ::

Če želite, da vam dolgo zdrži baterija jo napolnite, odklopite štrom, ko pade na 1 črtico jo spet napolnite in izklopite.....

Na tak način meni deluje zadnja kupljena že 7 leto imela je vmes okvaro fizičen lom enega dela in odpoved motorja sem popravil deli z drugih defektnih pa še vedno baterija, kar dolgo dela.

49106 ::

Trenutno so popusti v BB za el. zobnih ščetk znižane. Oral -40%, pa Sonicare -20%. Razmišljam o slednji, a nisem pa prepričan kateri model naj izberem.

Hakai ::

robcek23 ::

Vidim da obstaja malo morje teh Oral ščetk... Od 20eur do 200eur, v čem je razlika?

Kakšen predlog, katero kupiti? Najraje bi za tam okoli 100eur.
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14947944 (2233) link_up
»

Zobno nitkanje, resitev?

Oddelek: Loža
499520 (1191) samovprasam
»

Katero elektricno zobno scetko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507645 (5696) Magic1
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21660917 (33317) Andro457
»

Kupujem elektronsko zobno ščetko - prosim za pomoč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417937 (8552) flameir

Več podobnih tem