Prijavi se z GoogleID

» »

Električna zobna ščetka

Električna zobna ščetka

strani: 1 ... 7 8 9 »

link_up ::

93xx sonicare je zakon...ne kupujte manj. Nastavki pa seveda najdrazji, ker gre vseeno za vase zobe in ne od tete.
In and Out

flyko ::

Sam sem imel Sonicare DiamondClean, mularija mi jo je obtolkla in po nekaj kratnem padcu na tla je nehala delovat. Sem za preizkus naročil Oclean One in moram rečt, da je po občutku dosti boljša od sonicare. Baterija zdrži 4 mesece, nastavljivi programi, statistika z aplikacijo,... nazaj na sonicare vsekakor nebi šel več.

Qcube ::

nekikr je izjavil:

Ko jih dobiš in preizkusiš povej kakšne so.

Sem dobil in dejansko izgledajo precej slabše od originala. Ima manj goste ščetine, mehkješe, neenakomerno usmerjene,... sem naredil sliko v primerjavi z originalom če koga zanima, čeprav se ne vidi dobro.

Levo original, desno kitajski kompatibilni za 3,5$ 4-kosi. Model HX-6064.

nekikr ::

Škoda. Tole je precej slabo videti :(

slott ::

Ima kdo kaksne izkusnje iz prve roke glede tovrstne inovativne resitve?

cistnov ::

Torej, moja Oral-B Vitality Precision je po precej letih primerna za menjavo. Z njo sem bil zadovoljen. Kje trenutno prodajajo to ali pa kaj podobnega ta ugoden denar?

Hvala za odgovore. :)

A da bi pa sam odprl tri strani pa ne bi šlo?

SmeskoSnezak ::

Kdo ve kaj se dogaja s Philips elektricnimi zobnimi scetkami in "glavami"? Skoraj nikjer vec jih ne mors kupit.
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

~Panter~ ::

Mogoče kdo ve, kateri nastavki poleg originalnih še pašejo na Alfawise S100 ščetko?
Originalov namreč ni za dobit, vsaj kakor jaz iščem.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

cistnov ::

Seveda bi šlo, ampak se takoj zna zgoditi, da bom zgrešil katero izmed akcij oz. popustov. Zakaj pa ne...

muchacho ::

Zgodovina sprememb…

• spremenil: muchacho ()

Vazelin ::

slott je izjavil:

To izgleda noro dobro. Si moram malo prebrati
I got 99 problems but 2.0usd tezus ain't one.

Se sploh že prodaja? A ni to samo nek demo model bil predstavljen že kar nekaj časa nazaj?

slott ::

Vazelin je izjavil:

slott je izjavil:

To izgleda noro dobro. Si moram malo prebrati

Tole je iz Ebay-a, sicer za beljenje zob vecina pa kot berem po
komentarjih iz tam upa da cisti zobe in potem razni preseneceni review-i. No sej je res bolj pomanjkljivo/zavajujoce opis za tovrsto artikla spisan (Kitajska varianta se), ki jih je malo morje z razlicnimi slikami.

Edino kar bi znal delovat za enkrat je podobna zadeva, ki sem jo ze pred ~letom nazaj opazil je iz kickstarterja imenovana Amabrush. Verjetno se bo pa kmalu ze pojavil delujoc primerek na Ebay-u se za dejansko ciscenje, ce kdo opazi do share!

ps na Ebay-u se najde pod iskanjem 360 toohbrush, Y toothbrush, U toothbrush pa dodajte se electric.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: slott ()

butch3r ::

~Panter~ je izjavil:

Mogoče kdo ve, kateri nastavki poleg originalnih še pašejo na Alfawise S100 ščetko?
Originalov namreč ni za dobit, vsaj kakor jaz iščem.

žal na GB piše discontinued ja...

ebay sem čekiral pa so dražje kot sama ščetka, se pa na aliju najde ponaredke za drobiž.

Edino kar bi znal delovat za enkrat je podobna zadeva, ki sem jo ze pred ~letom nazaj opazil je iz kickstarterja imenovana Amabrush. Verjetno se bo pa kmalu ze pojavil delujoc primerek na Ebay-u se za dejansko ciscenje, ce kdo opazi do share!

Ravno pogooglal. Amabrash je bil shitty izdelek in firma je šla v stečaj. Podobne stvari imajo vse enak review: zanič.
Škoda :(

Avenger ::

Ej, morm povedat, da sem imel kakih 15let nek srednji rang sonicare in je zdaj že druga crknila. Pa sem reku bom probal drugo varianto, vzel Braun pro 2000, ki je precej cenejša, vsaj po netu, dokupil mehke ščetke in je razlika ko dan pa noč. Pri Braunu imam občutek, da spuca res u piko. Ne da sonicare ni nič naredil, ampak zdaj so zobje res vsakič totalno gladki, prej nisem imel tega občutka, oziroma sem se moral pomatrat za učink in dvakrat it čez. Ma še kdo podobno izkušnjo?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Furbo ::

Ja seveda, jaz že leta pišem, da je sonic nateg, folk pa kar verjame tistim slikcam mehurčkov. Oral je zakon.
Lp,f

Avenger je izjavil:

Ej, morm povedat, da sem imel kakih 15let nek srednji rang sonicare in je zdaj že druga crknila. Pa sem reku bom probal drugo varianto, vzel Braun pro 2000, ki je precej cenejša, vsaj po netu, dokupil mehke ščetke in je razlika ko dan pa noč. Pri Braunu imam občutek, da spuca res u piko. Ne da sonicare ni nič naredil, ampak zdaj so zobje res vsakič totalno gladki, prej nisem imel tega občutka, oziroma sem se moral pomatrat za učink in dvakrat it čez. Ma še kdo podobno izkušnjo?

To je samo zaradi drugačnega občutka med ščetkanjem. Pri Sonicare nimaš sploh občutka, da umivaš zobe, ker samo nekaj vibrira, pri Oralu je pa mehansko čiščenje in imaš drugačen občutek. Vem, ker imam in uporabljam obe zadevi. Če narediš test s tabletkami za obarvanje kariesa po ščetkanju se obe ščetki obneseta enako odlično.
Druga razlaga je, da nisi pravilno uporabil ščetke. Sonicare ne uporabljaš tako kot klasično ali Oral, piše v navodilih :)

pogi20 ::

Zdravo malce prebiram forum in sem zasledil, da imaš možnost vpogleda do stvari z popusti v EU skladiščih. Zanima me nakup zobne ščetke in gledal sem za xiaomi oclean, bi me pa zanimalo ali se da dobiti kakšno s popustom po možnosti pa če ima zreven še dodatne ščetke.

Bi se ti dalo malce pobrskati?
Lep pozdrav
strani: 1 ... 7 8 9 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21632782 (5182) Andro457
»

Kupujem elektronsko zobno ščetko - prosim za pomoč? (strani: 1 2 )

5412527 (3142) flameir
»

Zobno nitkanje, resitev?

Oddelek: Kaj kupiti
304604 (3245) martincek1
»

električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 )

13834949 (19061) paraboŁa
»

Ionex zobna ščetka

475361 (3113) BC3

Več podobnih tem