» »

Prostitucija v SLO

Prostitucija v SLO

Temo vidijo: vsi
««
8 / 8
»
»»

#000000 ::

Prostitucija je v SLO že od pamtiveka, celo pod komisticnim režimom oz tki. železno zaveso smo jo imeli, in tudi dobro koristili, eni za vzpon po lestvici, drugi za izsijevanje, treji večinoma za potešitev potreb.



Zdaj v tem času pa me najbolj askrbi presstitucija, ko se neketeri mediji udinjajo za mezdo, da bi ugajali neketerim interesnim krogom, GOVORIM O Obeh krogih da se zastopimo.


Radodajke bodo pa kot vedno do zdaj, vedno našle finto da pridejo do $$$$$

Tako da praktično se spremenilo ne bo nič, sem pa odločno proti, da se odpira delovna mesta ala svobodna spolna delevka, to pa me moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

FormerUser ::

Shegevara je izjavil:



Jaz pa sem ti že večkrat povedal, da niso vse oblike prostitucije enake.

So pa vse škodljive, predvsem pa je meja med prostovoljnostjo in prisilo močno zabrisana.

Shegevara je izjavil:


Mlada naivna dekleta so povsod zaščitena z zakonom, medtem ko na drugi strani polnoletne in odgovorne ženske dobro vedo, v kaj se spuščajo, če jih družba o tematiki dobro ozavešča.

Ja, ko dopolniš 18 let, doživiš pa razodetje, NOT. Človekovi možgani se v celoti razvijejo šele proti 25 letu starosti in glede na to za kako rizično dejavnost gre, bi morala biti to zakonska meja za legalni vstop v prostitucijo. Poleg tega družba ne ozavešča o pasteh prostitucije ampak svojo propagando širi predvsem zvodniški lobi.


haha, če ni argumentov, bodo pa tudi podtikanja v redu. vzoren modus operandi.

Ti boš že vedel, ane.

Zgodovina sprememb…

jype ::

FormerUser je izjavil:

So pa vse škodljive, predvsem pa je meja med prostovoljnostjo in prisilo močno zabrisana.
To ne drži v celoti in nobenega razloga ni, da bi prostitucijo prepovedali, če se poskrbi za to, da prisila v praksi izgine, ker imajo vse ženske možnost izbrati scenarij, ki ne vključuje prostitucije.

DeeJay ::

Boj z mlini na veter. The earth is flat. Janša ima vedno prav. Hipatija ima rešitev za vse. Tko nekak.
Aja pozabu sem še Cepljenje povzroča avtizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

FormerUser ::

Prisila bo v praksi prej izginila, če bo prostitucija prepovedana, kot če bo dovoljena. Kot sem že povedala par strani nazaj, legalizacija vzpodbuja trgovino z belim blagom.

ahac ::

Prisila bo v praksi prej izginila, če bo prostitucija prepovedana, kot če bo dovoljena.

Na nekaterih koncih sveta je prepovedana že 1000 let pa očitno še ni izginila...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

D3m ::

jype je izjavil:

Je enostavna, ker lažete o preverljivih podatkih, da bi dokazali, da imate pravico do spolnih odnosov, če zanje plačate.


Potlej pričakujem tudi vračilo kupnine za čas najema storitve.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

jype ::

FormerUser je izjavil:

Prisila bo v praksi prej izginila, če bo prostitucija prepovedana, kot če bo dovoljena.
Ne verjamem. Prisila bo v praksi prej izginila z močnimi socialnimi programi.

D3m je izjavil:

Potlej pričakujem tudi vračilo kupnine za čas najema storitve.
No backsies!

FormerUser ::

@Ahac

Tukaj je govora o situaciji v Evropi ne o nekih teokratskih orto patriarhalnih režimih.

@jype

Kaj ti pomaga močan socialni program v Sloveniji/EU, če lahko zvodniki vsak dan uvozijo en avion žensk iz dežel, ki tega nimajo.

Shegevara ::

FormerUser je izjavil:

Shegevara je izjavil:



Jaz pa sem ti že večkrat povedal, da niso vse oblike prostitucije enake.

So pa vse škodljive, predvsem pa je meja med prostovoljnostjo in prisilo močno zabrisana.


Ravno zato poudarjam razliko v obliki prostitucije, ker niso vse oblike enako škodljive. Ja, včasih ni takoj na prvi pogled jasno kaj je prisilno in kaj prostovoljno, ampak je ogromno dejavnosti, kjer isto velja. Farmacija in droge, vera in indoktrinacija, pravično delo in izkoriščanje poceni delovne sile, tuje avanture in seks turizem, še bi lahko našteval.

Zato pa imamo zakone, ki postavljajo mejo, da vemo, kdaj se osebo izkorišča in kdaj se oseba z nečim prostovoljno ukvarja.

Ja, ko dopolniš 18 let, doživiš pa razodetje, NOT. Človekovi možgani se v celoti razvijejo šele proti 25 letu starosti in glede na to za kako rizično dejavnost gre, bi morala biti to zakonska meja za legalni vstop v prostitucijo. Poleg tega družba ne ozavešča o pasteh prostitucije ampak svojo propagando širi predvsem zvodniški lobi.


Te zakonske meje nisem jaz postavil. Prepuščam strokovnjakom, da določijo kdaj se je človek v splošnem sposoben zavedati svojih dejanj in svoje odgovornosti. In če se pretvarjamo, da nekaj ne obstaja tudi ozaveščanja ne bo. Kar se tiče pa zvodnik-propagande pa je če mene vprašaš prav, da ni dovoljena.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Kaj ti pomaga močan socialni program v Sloveniji/EU, če lahko zvodniki vsak dan uvozijo en avion žensk iz dežel, ki tega nimajo.
Takoj, ko jih uvozijo, postanejo upravičene do tega in jim ni več treba delat.

HappyPills ::

@hepatija. Uh tole pa diši po feminaci sceni. Zanikanje WW2 inclusive. :)

FireSnake ::

Shegevara je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Stvari so v resnici zelo enostavne, glavni problem tukaj pa dejstvo, da zasledujemo različne cilje. Jaz želim prostitucijo odpraviti, ker je dokazano škodljiva, četudi prostovoljna, vi izhajate iz stališča "male entitlementa" in menite, da seks moškim pripada, če ga ne morejo dobiti zastonj jim mora biti pa na voljo možnost, da ga kupijo in vse skupaj zavijate v celofan kvazi skrbi za ženske.

Po nekih ocenah se v SLO s prostitucijo ukvarja cca. 3000 oseb. Tukaj gre za reševanje problema prestrukturiranja delovne sile velikosti ene Mure, v boljših letih. In če mislite, da tega država ni sposobna rešiti se sprenevedate. Problem je zgolj in samo v pomanjkanju politične volje, ker ljudje, beri moški, ki imajo največ moči in vpliva v tej državi, za to nimajo interesa, ker veliko njih tudi samih obiskuje prostitutke.


Evo točno to sem imel v mislih. Tvoje prepričanje (in tudi od nasprotne strani), da je problematika "v resnici zelo enostavna". Pa dokazano ni enostavna, ker je lahko škodljiva, lahko ni. Lahko povzroča probleme, lahko jih ne, lahko je prisilna lahko ni. In potem dobimo v tej temi na eni strani zagovornike prostitucije, ki ne razumejo problematike v celoti, na drugi strani pa tebe, ki enačiš problematiko z vsemi oblikami prostitucije.
Od teh 3000 prostitutk, ki jih navajaš je pri vsaki osebi situacija drugačna in se v skupnem ne da poenostaviti pojava kot ugodnega za vse oz. neugodnega za vse. Za prestrukturiranje, kot ti temu to praviš lahko poskrbi oseba sama in če bi država zraven še pomagala in jih podpirala na določen način lahko problematiko bolje rešimo brez vpletanja organov pregona. Ampak začeti je pa treba pri razreševanju stigme, ki obdaja prositucijo. (tu mislim na ženskah).


Do sedaj sem prebral vse, kar si napisal ti in tvoja spoštovana sogovornica.
Prišel sem do zaključka, da karkoli boš napisal (pa se zelo trudiš) ne bo vredu.

Zakaj? Ker si moški. Ona pa je sama priznala, da je feministka.

Meni je sicer žal, a ne bomo našli skupnega jezika. Pa kapo dol za tvoj trud, ti dam prav.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jaz sem tudi moški, le da nisem mentalno pohabljen, tako da nimam težave z iskanjem skupnega jezika.

FireSnake ::

Jarno je izjavil:

Malce hinavsko do ljudi v stiski, ker jih v Sloveniji imamo že precej.
Če naj obvelja načelo, da sme ženska s svojim telesom početi, kar njej ustreza, potem ne vidim ovir za pravno regulacijo.
Problematični so moški s kompleksi in nerazčiščeno psiho, ki bi na prostitutko projicirali marsikaj iz svoje zasmetene notranjosti.


To je res, in to se ne sme dogajati (sploh to proti koncu tvojega pisanja).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

jype ::

Hinavsko do ljudi v stiski je, da Slovenija več nameni za socialno pomoč bogatim, kot nameni za socialno pomoč tistim v stiski.

FormerUser ::

HappyPills je izjavil:

@hepatija. Uh tole pa diši po feminaci sceni. Zanikanje WW2 inclusive. :)


Hepatija? Feminaci? Saj si že v prvem postu dovolj jasno nakazal, da si šovinist, ni se treba še dodatno truditi. In kaj točno imajo žrtve WW2, ki so mimogrede imele enako strukturo kot storilci, veze s feminizmom ali prostitucijo? Ja, moški se že celo zgodovino tepejo med sabo in delajo sr*nje, kaj je tukaj sploh novega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Pri nas rečemo: "ko star pes šusa."
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

FormerUser ::

Shegevara je izjavil:



Zato pa imamo zakone, ki postavljajo mejo, da vemo, kdaj se osebo izkorišča in kdaj se oseba z nečim prostovoljno ukvarja.

Zakone imamo zato, da z njimi ščitimo javni interes ne osebne preference posameznikov. In ker je prostitucija dokazano škodljiva, je v skupnem javnem interesu, da je je čim manj, to pa lahko dosežemo s pomočjo skandinavskega modela, ki po eni strani kriminalizira uporabnike in tako znižuje povpraševanje, po drugi ponuja robustne izhodne strategije za tiste, ki so vanjo ujete. Interesi tistih, ki bi si radi s prostitucijo služili denar so drugotnega pomena in si bodo pač morali poiskati drugo delo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

jest10 ::

FormerUser je izjavil:

In ker je prostitucija dokazano škodljiva

Na dokaze pa še kar čakamo

FireSnake ::

Nima. Ona sama je referenca.
Kakor tudi za vse ostalo.

Ne splača se truditi, smo že poskušali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Saul Goodman ::

a lahko kdo prosim prepove to forumsko prostituiranje hipatije? sumim, da to dela pod prisilo. hvala.

FormerUser ::

jest10 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

In ker je prostitucija dokazano škodljiva

Na dokaze pa še kar čakamo


Summary of research and clinical findings regarding violence in all types of prostitution

- 95% of those in prostitution experienced sexual harassment that would be legally actionable in another job
setting.
- 65% to 95% of those in prostitution were sexually assaulted as children.
- 70% to 95% were physically assaulted in prostitution
- 60% to 75% were raped in prostitution
- 75% of those in prostitution have been homeless at some point in their lives.
- 85% to 95% of those in prostitution want to escape it, but have no other options for survival.
- 68% of 854 people in strip club, massage, and street prostitution in 9 countries met criteria for
posttraumatic stress disorder or PTSD.
- 80% to 90% of those in prostitution experience verbal abuse and social contempt which adversely affect
them.

https://www.psychiatrictimes.com/articl...

HappyPills ::

FormerUser je izjavil:

HappyPills je izjavil:

@hepatija. Uh tole pa diši po feminaci sceni. Zanikanje WW2 inclusive. :)


Hepatija? Feminaci? Saj si že v prvem postu dovolj jasno nakazal, da si šovinist, ni se treba še dodatno truditi. In kaj točno imajo žrtve WW2, ki so mimogrede imele enako strukturo kot storilci, veze s feminizmom ali prostitucijo? Ja, moški se že celo zgodovino tepejo med sabo in delajo sr*nje, kaj je tukaj sploh novega.


Oh wow. Precej nerazščiščene jeze do moškega spola. Ti ne zavidam.

FormerUser ::

Just facts.

HappyPills ::

Še malo statistike na jezo "feministk", a zakaj je tako pomembno, da otroci odraščajo v družini z očetom.
V študiji so sledili 15.000 otrokom, ki so se rodili brez očeta. 5000 jih je bilo brezposelnih, 6000 jih je končalo kot brezdomcev, 3000 jih je storilo nek zločin, 1500 naredilo samomor in približno polovico žensk je pristalo v prostituciji.

"The young woman Kristen, an aspiring singer who turned to prostitution and became the provider of services for "Client #9", comes from a broken home. She has never known her father, and her mother and stepfather have been verbally and possibly physically assaultive. She considers herself to have been an abused child.
What happened to Kristen", said David L. Levy, an attorney and head of the Children's Rights Council, a 23-year-old non-profit organization, and Dr. Rona Fields, a psychologist and CRC spokesperson. "is all too frequently the biography of prostitutes, drug addicts and dealers and alcoholics"."

Hudič je v tem, da je rešitev ravno tam, kjer nekateri nočejo, da bi bila...

bambam20 ::

Dobra stvar, da uboge prostitutke dobijo več kot 2 obroka na dan za 12 urno delo. 8-)

BigWhale ::

Mal vas je off-topic odnesl.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35457501 (49254) BigWhale

Poslanci dekriminalizirali prostitucijo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22425199 (18756) bluefish
»

Prostitutke me ne zanimajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8213304 (10322) Okapi

Ljubljana prostitucija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8682198 (49314) donfilipo

Več podobnih tem