» »

PSC Sleparija

PSC Sleparija

Črt9 ::

Preko Facebooka sem želel opraviti nakup računa za igro League of legends. Vse je bilo lepo in prav, dokler nisem ugotovil da je paysafe kartica uporabljena, geslo računa pa je bilo nepravilno. Kaj naj storim, ima policija kaj opraviti s temle?

Lp.

hojnikb ::

Naj ti bo to drugič lekcija, da se te stvari dela v živo, z testom in gotovino. psc je pač super za scammerje (katerih je precej, tudi primeri na tem forumu so...).

Okol policije bo pa kej več kdo drug povedal..
#brezpodpisa

Črt9 ::

Je možnost da bi našli IP in lokacijo tistega, ker če dobro vem, IP v sloveniji ni natančen...

Sami ::

Tako je najlaže nekoga "nategnit", organi pregona (policija) pa s tem nimajo nič, tudi preko IP-ja nebi šlo.

Na lastno željo si izročil PSC kartico, tako da je napaka na tvoji strani....šola za drugič.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Črt9 ::

Se pravi da je s tem, da me je blokiral na fbju in najbrž imel tudi fake ime, mogoče tudi fake ip, za sabo pospravil vse sledi sleparije, tako da je praktično neznanka?

dice7 ::

Lahko prijaviš amap se nobeden ne bo s tem preveč ukvarjal. Podobno, kot da bi ti ukradli telefon

neon21 ::

Zato pa takšna poslovanja naj bodo vedno v živo. Eni ste res naivni in vrjamete , da je še svet polni poštenjakov, pošteni ljudje so še redki. Tolk ste naivni , da bi še pin kodo in številko bančne kartice povedali neznani osebi. Dajte takšne stvari delat v živo al pa v skrajni sili preko paypala.

Sami ::

Črt9 je izjavil:

Se pravi da je s tem, da me je blokiral na fbju in najbrž imel tudi fake ime, mogoče tudi fake ip, za sabo pospravil vse sledi sleparije, tako da je praktično neznanka?


Policija se za 10 oz. par 10eur s tem ne bo ukvarjala. Nikoli ne izroči vrednostne kartice neznani osebi, dokler ti nakupa ne mora garantirat oz. dokler blaga v živo ne vidiš.

Paypal bi bil v tem primeru boljša izbira.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

oemdzi ::

Jaz ti šenkam s3, s4 plat acc, EUNE, 20 runepages, nekaj skinov itd... Če te bo kaj potolažilo :P Če te zanima, PM me.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Objava osebnih podatkov nateguna

Oddelek: Loža
415179 (2899) St235
»

nov fb profil

Oddelek: Pomoč in nasveti
133445 (2601) FormerUser
»

športne stave(estave) vprašanje

Oddelek: Loža
153975 (2725) BivšiUser2
»

Kako jim uspe vdreti na Facebook?

Oddelek: Informacijska varnost
3934481 (32460) Grizzly
»

Wikileaks saga: kateri podatki s Facebooka so na voljo policiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8320051 (13928) mailer

Več podobnih tem