» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
804 / 859
»»

l0g1t3ch ::

SmolWhale je izjavil:

Malo nagaja Rusom slabo vreme in še niso šli full force, ker jim je mar za civile.

LP

Z

Stikalo je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Russia - 3082, of which: destroyed: 1635, damaged: 47, abandoned: 243, captured: 1155


Tanks (531, of which destroyed: 269, damaged: 11, abandoned: 39, captured: 212)


Številke lepo rastjeo. Prazen bo letošnji 9. maj, ali pa bo zgodovinska poslastica.


za sladico bi lahko ukrajinci pred parado potolkli most ki so ga rusi zgradili do otoka krim. Samo verjento a enkrat res nimajo pravega orožja.


Za sladico boš ti jedel otrobe z vodo jeseni, če boš naredil zalogo seveda. Jaz sem pripravljen, si ti?


A bi kupil kaj hrane ? Moka, svinjska mast, krompir, govedina, svinjina, perutnina, zelje, fižol, šparglji, ... ?

Lep pozdrav s kmetije ;)

P.S. ne uporabljamo nobenih umetnih gnojil/škropiv/... Tistih par sto litrov nafte za zetorja bomo pa tud plačal pa če je magar po 3€ za liter.

Vse kar zahtevam je, da se javno odrečeš Putinu ter Rusiji, pred kamero in damo na YT. Potem pa lahko kupiš.

Imamo tudi svoje vodno zajetje tako, da lahko bodiš tud kantico vode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Stikalo ::

te klevete glede lakote so itak absurdne. To imajo samo rusi take probleme.

Tukaj v EU, če se žito podraži na neko normalno ceno bodo kmetje sadili pšenico še v cvetlične lončke. Bo vse obdelano kar je možno. Da ne govorim, da je tona koruze/pšenice cenejša kot peleti. Kakšno kravo in prašiča se bo več zaklalo pa bo žita v presežkih.

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Malo nagaja Rusom slabo vreme in še niso šli full force, ker jim je mar za civile.

LP

Z

Stikalo je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Russia - 3082, of which: destroyed: 1635, damaged: 47, abandoned: 243, captured: 1155


Tanks (531, of which destroyed: 269, damaged: 11, abandoned: 39, captured: 212)


Številke lepo rastjeo. Prazen bo letošnji 9. maj, ali pa bo zgodovinska poslastica.


za sladico bi lahko ukrajinci pred parado potolkli most ki so ga rusi zgradili do otoka krim. Samo verjento a enkrat res nimajo pravega orožja.


Za sladico boš ti jedel otrobe z vodo jeseni, če boš naredil zalogo seveda. Jaz sem pripravljen, si ti?


A bi kupil kaj hrane ? Moka, svinjska mast, krompir, govedina, svinjina, perutnina, zelje, fižol, šparglji, ... ?

Lep pozdrav s kmetije ;)

P.S. ne uporabljamo nobenih umetnih gnojil/škropiv/... Tistih par sto litrov nafte za zetorja bomo pa tud plačal pa če je magar po 3EUR za liter.

Vse kar zahtevam je, da se javno odrečeš Putinu ter Rusiji, pred kamero in damo na YT. Potem pa lahko kupiš.

Imamo tudi svoje vodno zajetje tako, da lahko bodiš tud kantico vode.

Mene bi zanimale domače špeharce,ocvirki v masti in špeh/slanina v kosih po možnosti z papriko,če je vakumsko pakirano:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

PacificBlue ::

Se da tudi brez mesa prezivet čist fino;).

PrimoZ_ ::

PacificBlue je izjavil:

Se da tudi brez mesa prezivet čist fino;).


Mamo tud za vegane.
Kislo zelje, kisla repa, krompir, fižol, zeljne glave, šparglji, por, korenje,...

Če si pa samo vegeterjanc pa lahko dobiš še
jajca, mleko, skuto, smetano, putr, mladi sir, ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

SmolWhale ::

Nikoli ne bi vzel hrane zahodnih plačancev in hujskačev raje crknem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

Nikoli ne bi vzel hrane zahodnih plačancev in hujskačev raje crknem.


Dej mi povej kdo me plača oz. naj bi me, ker nakazila ne pridejo do mene, pa da rešimo to :)

SmolWhale ::

Sem vedel da to počneš zastonj, ker te žena tepe. Katastrofa si Primož, to tudi sam veš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

l0g1t3ch ::

mackilla je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Malo nagaja Rusom slabo vreme in še niso šli full force, ker jim je mar za civile.

LP

Z

Stikalo je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Russia - 3082, of which: destroyed: 1635, damaged: 47, abandoned: 243, captured: 1155


Tanks (531, of which destroyed: 269, damaged: 11, abandoned: 39, captured: 212)


Številke lepo rastjeo. Prazen bo letošnji 9. maj, ali pa bo zgodovinska poslastica.


za sladico bi lahko ukrajinci pred parado potolkli most ki so ga rusi zgradili do otoka krim. Samo verjento a enkrat res nimajo pravega orožja.


Za sladico boš ti jedel otrobe z vodo jeseni, če boš naredil zalogo seveda. Jaz sem pripravljen, si ti?


A bi kupil kaj hrane ? Moka, svinjska mast, krompir, govedina, svinjina, perutnina, zelje, fižol, šparglji, ... ?

Lep pozdrav s kmetije ;)

P.S. ne uporabljamo nobenih umetnih gnojil/škropiv/... Tistih par sto litrov nafte za zetorja bomo pa tud plačal pa če je magar po 3EUR za liter.

Vse kar zahtevam je, da se javno odrečeš Putinu ter Rusiji, pred kamero in damo na YT. Potem pa lahko kupiš.

Imamo tudi svoje vodno zajetje tako, da lahko bodiš tud kantico vode.

Mene bi zanimale domače špeharce,ocvirki v masti in špeh/slanina v kosih po možnosti z papriko,če je vakumsko pakirano:D


Tako se govori.
Špeh, ocvirki, mast!

Ne pa neko olje sončnic, lepo vas prosim

Stikalo ::

SmolWhale je izjavil:

Nikoli ne bi vzel hrane zahodnih plačancev in hujskačev raje crknem.


zakaj bi crknil, se bo preveč zvišal povprečni IQ tukaj v tej temi.

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

Sem vedel da to počneš zastonj, ker te žena tepe. Katastrofa si Primož, to tudi sam veš.



A te boli, ker ne nasedamo propagandi diktatorjev ?
Za povrh se jih pa niti ne bojimo, ko rožljajo z orožjem. Sedaj jim bodo pa še gobec razbili!

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

Malo nagaja Rusom slabo vreme in še niso šli full force, ker jim je mar za civile.

Šala dneva. Rusom ni mar za nikogar, razen za lastno ali kozjo rit.

SmolWhale je izjavil:

Nikoli ne bi vzel hrane zahodnih plačancev in hujskačev raje crknem.

Pol ne boš dolgo brcal. Vse ima tudi kaj zahodnega noter. Sploh, če nabavljaš v trgovini, uporabljaš avto, telefon, računalnik itd. Zahod owns you.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

Sem vedel da to počneš zastonj, ker te žena tepe. Katastrofa si Primož, to tudi sam veš.


Putin je mogu še mizo prodat zarad sankcij :))

SmolWhale ::

Zahod je ostal v prejšnjem stoletju s svojim fašizmom!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

Aston_11 ::

Še višino stolčka bi zmerili, da vidimo, če ima nižji stol. Od oka zgleda nižji, kot otroški stolček, v katerega moraš privezati otroka, da ne zleze ven.

SmolWhale je izjavil:

Zahod je ostal v prejšnjem stoletju s svojim fašizmom!!!

Zahod owns you! Imaš srečo, na vzhodu bi bil v 3. stoletju, fašizem ima tam zibelko rojstva in dobro prosperira. Nebesa zate!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

Zahod je ostal v prejšnjem stoletju s svojim fašizmom!!!


smolWhale v naročju ;)

PacificBlue ::

Aston_11 je izjavil:

Še višino stolčka bi zmerili, da vidimo, če ima nižji stol. Od oka zgleda nižji, kot otroški stolček, v katerega moraš privezati otroka, da ne zleze ven.

SmolWhale je izjavil:

Zahod je ostal v prejšnjem stoletju s svojim fašizmom!!!

Zahod owns you! Imaš srečo, na vzhodu bi bil v 3. stoletju, fašizem ima tam zibelko rojstva in dobro prosperira. Nebesa zate!


Fasizem se je rodil v anticnem Rimu. Vse poti vodijo v Rim.

MadMicka ::

Putina pokažejo na nekaj dni za par minut na TV in še takrat ne morejo prikriti njegove hude duševne stiske. Njegova drža, stisk mize, kaže, da ni najboljšega zdravja. Ta druga stvar je pa to, da Rusija ne more osvojiti Mariupola do dneva parade v Moskvi, in hočeš nočeš je moral Putin pristati na to dejstvo, pa je potem bednik izjavil, da naj jih samo obkolijo. Sirotinja od Putina crkuje, samo prepočasi.

PrimoZ_ ::

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Še višino stolčka bi zmerili, da vidimo, če ima nižji stol. Od oka zgleda nižji, kot otroški stolček, v katerega moraš privezati otroka, da ne zleze ven.

SmolWhale je izjavil:

Zahod je ostal v prejšnjem stoletju s svojim fašizmom!!!

Zahod owns you! Imaš srečo, na vzhodu bi bil v 3. stoletju, fašizem ima tam zibelko rojstva in dobro prosperira. Nebesa zate!


Fasizem se je rodil v anticnem Rimu. Vse poti vodijo v Rim.

Fašizem se je rodil na raznih koncih. Znani fašisti so bili tudi na vzhodu. Kakšni mongoli, kitajci,... so ravnali s svojimi ljudimi kot z živino za zakol. Kot rusi skratka, brez dolgovezenja.
Poldi jih sicer opravičuje. Verjetno je rus, pa ne more preboleti, da so taki fašisti in nacisti - nacifašisti.

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

mackilla je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Malo nagaja Rusom slabo vreme in še niso šli full force, ker jim je mar za civile.

LP

Z

Stikalo je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Russia - 3082, of which: destroyed: 1635, damaged: 47, abandoned: 243, captured: 1155


Tanks (531, of which destroyed: 269, damaged: 11, abandoned: 39, captured: 212)


Številke lepo rastjeo. Prazen bo letošnji 9. maj, ali pa bo zgodovinska poslastica.


za sladico bi lahko ukrajinci pred parado potolkli most ki so ga rusi zgradili do otoka krim. Samo verjento a enkrat res nimajo pravega orožja.


Za sladico boš ti jedel otrobe z vodo jeseni, če boš naredil zalogo seveda. Jaz sem pripravljen, si ti?


A bi kupil kaj hrane ? Moka, svinjska mast, krompir, govedina, svinjina, perutnina, zelje, fižol, šparglji, ... ?

Lep pozdrav s kmetije ;)

P.S. ne uporabljamo nobenih umetnih gnojil/škropiv/... Tistih par sto litrov nafte za zetorja bomo pa tud plačal pa če je magar po 3EUR za liter.

Vse kar zahtevam je, da se javno odrečeš Putinu ter Rusiji, pred kamero in damo na YT. Potem pa lahko kupiš.

Imamo tudi svoje vodno zajetje tako, da lahko bodiš tud kantico vode.

Mene bi zanimale domače špeharce,ocvirki v masti in špeh/slanina v kosih po možnosti z papriko,če je vakumsko pakirano:D


Tako se govori.
Špeh, ocvirki, mast!

Ne pa neko olje sončnic, lepo vas prosim

Ne vem od kot se je pojavilo to olje in propaganda okoli njega. Ko sem bil mlajši se je skoraj vse pripravljalo na masti. Spečeš pečenko in drugi dan namažeš mast od pečenja na kruh. Jajca z ocvirki...

BorutO ::

korenje3 je izjavil:

BorutO je izjavil:

korenje3 je izjavil:

koyotee je izjavil:

korenje3 je izjavil:

S to malo vojno bodo rusi odpravili vse svoje probleme. To je dobra lekcija. V to da bodo dosegli svoje cilje pa ni dvoma.


Mislis posebno 3 dnevno operacijo?
Dobra lekcija za koga?
Katere cilje?


ne vem od kje tebi termin 3 dni.
cilji so bili pa jasno izraženi že večkrat. toje demilitarizacija ukrajine, osvoboditev donbasa, denazifikacija.


Te cilje si je tvoj putler sproti izmišljeval ... počakaj še par dni, ko bo našel nov cilj te vojne ... Odstaviteve zelenskega mu je propadla. To je bil prvi in edini cilj ... no, zelenski še pa kar živi in povzroča sive lase putlerju in njegovi vojski.


Tile cilji so bili definirani pred invazijo, javno povedani. Ohrani laži za ovce in govedo.

Ok, če je temu tako ... naštej mi natančno te cilje Rusije v Ukrajini. Natančno. Ne samo Zelenski, Donbas, Mauriupol ipd ... Naštej natančno vse cilje, pa če tudi niso po vrstnem redu, da bomo ob naslednjem novem ruskem cilju vedeli ali si je putler izmislil nov cilj ali je ga res že prej imel na mizi.

No, pa le počasi resnica prihaja na plan ...
Putler bi naj bil resno bolan. :D
https://siol.net/novice/svet/putin-je-b...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

PrimoZ_ ::

"Posnetek prikazuje, v kako slabem stanju je Vladimir Putin. Depresiven je in bolan," je posnetek komentiral Anders Aslund, švedski ekonomist in nekdanji svetovalec ruske vlade. Meni, da sta oba Rusa šibkega zdravja: "Šojgu je težko govoril, brati je moral komentarje. Vse to kaže, da so govorice o njegovem srčnem napadu najverjetneje resnične."

We will rave on Putin's grave!

yayo ::

PacificBlue je izjavil:



Fasizem se je rodil v anticnem Rimu. Vse poti vodijo v Rim.

jao... fašizem se rodi v Italiji leta 1919. Od rimljanov je prevzel grb/simbol "fascio littorio". Razumem pa, da zgornje pojasnilo lepo paše v teorijo "Vatikanske urote".

SmolWhale ::

PrimoZ_ je izjavil:

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!



Miti in legende, kot kačji otok.

Pravljice.

BorutO ::

Rusi od nekdaj lažejo javnosti. Resnico povejo še le, ko jih ves svet dobi na laži. Torej ruskim lažem ne verjamem, dokler ni svet istega mnenja kot rusi. Če rusi rečejo, da so izgubili samo 1000 svojih vojakov, ukrajinci pa, da so jih pobili 10.000, bom bolj verjel ukrajinskim ... ampak če se s časoma pokaže, da so rusi imeli prav, jim bom pa verjel ... ampak že iz zgodovine vem, da bodo žrtve parkrat višje, kot jih rusi prikazujejo javnosti.

Pac-Man ::

članek na povezavi

https://twitter.com/TWMCLtd/status/1517...
Many wonder how #Ukraine's troops have held out in #Mariupol' despite being cut off.
Now a Minister has confirmed it has been able to drop supplies into the Azovstal plant, by helicopter at night.
"They only asked for ammo, but we delivered food too"
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

FrRoSt ::

PrimoZ_ je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Nikoli ne bi vzel hrane zahodnih plačancev in hujskačev raje crknem.


Dej mi povej kdo me plača oz. naj bi me, ker nakazila ne pridejo do mene, pa da rešimo to :)


:)):)):))

Menda so se nakazila nekje zataknila, ravno tako, kakor vojna v Ukrajini!? ;)

Morda ti bo kdo odstopil kakšen popust ali bon za Mcdonaldsa!?? :D

Vsaj to bi ti privoščil. :)) Aktivizem ni nikoli dobro plačan in sponzoriran. ;)

Včasih, še pred desetletji, se je še kar pogosto slišalo tudi: Življenje je Borba!! ;) Zadnje čase se je jezik, govor in fraze močno spremenil. 8-)



Tudi prazen žakelj ne stoji pokonci! :P
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Pac-Man ::

to, video

https://twitter.com/JuliaDavisNews/stat...
I've seen Russian propagandists contort themselves into pretzels, but this really takes the cake.
Former military spy on state TV claimed that Americans are responsible for the genocide of Russians, because they're arming Ukrainians in order to exterminate the Russian genotype.

in to

https://twitter.com/loogunda/status/151...
Perfectly Russian logic à la "we've came peacefully to kill you on your land, why are you killing us? this is genocide"
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

korenje3 ::

SmolWhale je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!



Miti in legende, kot kačji otok.

Pravljice.


fake.
Slika je zamaknjena od okvirja desno (ni enake širine). Gre se samo še za eno izmed lepljenk pro-nacističnih skupin.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

mackilla ::

korenje3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!



Miti in legende, kot kačji otok.

Pravljice.


fake.
Slika je zamaknjena od okvirja desno (ni enake širine). Gre se samo še za eno izmed lepljenk pro-nacističnih skupin.

Pa še statisti so isti kot v Bergamu.

sparklyslo ::

PrimoZ_ je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Sem vedel da to počneš zastonj, ker te žena tepe. Katastrofa si Primož, to tudi sam veš.


Putin je mogu še mizo prodat zarad sankcij :))



Men zgleda, da putin stalno drži panic tipko, ki je montirana pod mizo. Če sogovornik kaj potegne iz kjerkoli že...paranoja je huda stvar :D

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!



Miti in legende, kot kačji otok.

Pravljice.


Rus crkuje, se smolWhale huduje :D

MojaDežela ::

vse zombijevske agresorje treba zradirat v Ukrajini in EU mora pomagat Ukrajini v vojaški in humanitarni pomoči, ker MI TUKAJ ne podpiramo MODERNO FAŠISTIČNO RUSKO AGRESIJO!

Pac-Man ::

Verjetno vsaj delno propaganda, elektronske komponente na fotkah ne delujejo sestreljene. Bo treba naredit reverse image search. Velik bel kolut je najverjetneje žiroskop.

https://gur.gov.ua/content/suchasni-ros...

X-101 missiles were manufactured from 1999 to 2013. Russian media reported them as the pride of the latest high-precision Russian weapons.

However, the result of the occupiers' use of X-101 missiles during hostilities in Ukraine refuted the claimed effectiveness. The electronic component base turned out to be very far from modern.
"Modern" Russian cruise missiles are equipped with electronics developed in the 60s of last century

The analysis of X-55 cruise missile guidance and navigation systems, as well as their modifications X-555 and X-101 conducted by Ukrainian experts showed that "modern" guidance units were developed in 1960-1970 and produced by the Voronezh Plant of Radio Parts. Minsk plant "Integral" and other enterprises of the Soviet Union.

Also, the "newest" missiles use the navigation system "PGI-2M". Developed in 1977, it was mass-installed on Su-27 or MiG-29 aircraft of the Soviet period.

Most of the X-101 missiles fired through Ukraine did not hit the targets.
"Modern" Russian cruise missiles are equipped with electronics developed in the 60s of last century

That's what it is - "Analog".

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

FrRoSt ::

MojaDežela je izjavil:

vse zombijevske agresorje treba zradirat v Ukrajini in EU mora pomagat Ukrajini v vojaški in humanitarni pomoči, ker MI TUKAJ ne podpiramo MODERNO FAŠISTIČNO RUSKO AGRESIJO!


:))

Kdo ti brani, da odpotuješ v Ukrajino!?? :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

SmolWhale ::

BorutO je izjavil:

Rusi od nekdaj lažejo javnosti. Resnico povejo še le, ko jih ves svet dobi na laži. Torej ruskim lažem ne verjamem, dokler ni svet istega mnenja kot rusi. Če rusi rečejo, da so izgubili samo 1000 svojih vojakov, ukrajinci pa, da so jih pobili 10.000, bom bolj verjel ukrajinskim ... ampak če se s časoma pokaže, da so rusi imeli prav, jim bom pa verjel ... ampak že iz zgodovine vem, da bodo žrtve parkrat višje, kot jih rusi prikazujejo javnosti.


Hvala Borut, tvoje analize so zelo izčrpne in vredne branja.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

Pac-Man ::

En ukrajinski An-26 je strmoglavil v Zaporožju, ne ve se še zakaj.

https://twitter.com/OsintTv/status/1517...
❗️The authorities of the Zaporozhye region reported the crash of the An-26 military transport aircraft of the Air Force of the Armed Forces of Ukraine
Awaiting for more details


https://twitter.com/TimothyDSnyder/stat...
For thirty years, Germans lectured Ukrainians about fascism. When fascism actually arrived, Germans funded it, and Ukrainians died fighting it.


https://twitter.com/rianru/status/15171...
Due to Western sanctions, the Russian microelectronics industry is in a difficult situation: leading manufacturers have stopped deliveries of components and equipment, the prospects for importing finished products are unclear


https://twitter.com/michaelidov/status/...
“How do I register a looted Ukrainian car” is a hot enough topic in Russia right now that people publicly ask for advice on social forums (kudos to the admin below for immediately de-anonymizing the poster)


https://twitter.com/pmakela1/status/151...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrimoZ_ ::

korenje3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

20k mrtvih rusov, očitno Ukrajinci le e pretiravajo kaj dosti, če že sami rusi govorijo o podobnih šteilkah.
Dober okupator je mrtev okupator!



Miti in legende, kot kačji otok.

Pravljice.


fake.
Slika je zamaknjena od okvirja desno (ni enake širine). Gre se samo še za eno izmed lepljenk pro-nacističnih skupin.



scythe ::

Pac-Man je izjavil:



https://twitter.com/rianru/status/15171...
Due to Western sanctions, the Russian microelectronics industry is in a difficult situation: leading manufacturers have stopped deliveries of components and equipment, the prospects for importing finished products are unclear



To je sigurno fake, če govorijo kak sankcije ne delujejo proti njim :))
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Pac-Man ::

scythe je izjavil:

Pac-Man je izjavil:



https://twitter.com/rianru/status/15171...
Due to Western sanctions, the Russian microelectronics industry is in a difficult situation: leading manufacturers have stopped deliveries of components and equipment, the prospects for importing finished products are unclear



To je sigurno fake, če govorijo kak sankcije ne delujejo proti njim :))


Moj sarkazem detektor je zdajle malo razštelan, vir je RIA Novosti, ruski ekvivalent STA.

RIA Novosti @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

V UA prihaja še ena vrsta dronov Phoenix Ghost. Prav tako se jih spravi v ruzak. In prav tako naredijo dober boršč. Dizajniraji specialno za Ua operacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Unchancy ::

To bomo še videli. Neizpodbitno dejstvo pa ostaja, da je napredovanje imperija v ključni državi zaustavljeno.


Ja. Širitev Rusije na Zahod je zaustavljena.

Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrimoZ_ ::

Kadirovci, ko so dobili nagrado od Putina :D

BorutO ::

endelin je izjavil:

V UA prihaja še ena vrsta dronov Phoenix Ghost. Prav tako se jih spravi v ruzak. In prav tako naredijo dober boršč. Dizajniraji specialno za Ua operacije.

Američani bi jim mogli dati enega reaperja, oz. sami jim iti pomagat z njimi ... reaper ne raztrešči malo železja enega tanka, ampak zradira polno tankov okoli.

fikus_ ::

Je prevelika tarča za Ruse.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sbawe64 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

MojaDežela je izjavil:

Julija 2021 je Putin objavil esej z naslovom O zgodovinski enotnosti Rusov in Ukrajincev, v katerem je ponovno potrdil svoje stališče, da so Rusi in Ukrajinci "en narod".
Ameriški zgodovinar Timothy Snyder je Putinove ideje označil za imperialistične.
Britanski novinar Edward Lucas pa jih je označil za zgodovinski revizionizem.


To je sicer za prebrati. Kolikor sem na hitro preletel, je stvar taka...

Po prvi sv. v. je prišlo do "Pomladi narodov", ogromno držav se je oblikovalo na podlagi narodne samoodločbe. Nemci bi sicer imeli kaj za pripomniti, Avstrijci tudi, pa verjetno Madžari tudi, ki stalno vlačijo neke čudne zemljevide naprej.

Rusi formalno vojne niso izgubili, carska Rusija je ostala (več ali manj) v svojih mejah. Potem je prišla revolucija in nastala je SZ, ki pa je, zaradi praktičnosti izvedla interno "samoodločno narodov". Putin se s tem ne strinja, ter to imenuje družbeni eksperiment.

To ni revizionizem, niti imperializem, je pa relativizacija narodne samoodločbe.

Ko je SZ razpadla, pa je razpadla v mejah sovjetskih republik. Ukrajina je tudi "dobila" darilo - Krim. Donbasa nikoli ni dobila. Tam so živeli Ukrajinci, ki so potem pocrkali okrog leta 1930, ko je bila velika lakota. Tam je potem Stalin, zaradi praktičnosti, naselil ruske kmete. Tudi za Krim se ve, da ni bil toliko darilo, ampak failed avtonomna pokrajina z revnimi kmeti, ki so crkovali od gladi, ker na Krimu ni bilo vode. Vodo so pripeljali Ukrajinci in so se pošteno stegnili (za 2 letna proračuna), da so skopali tisti kanal.

Težava Putina in njegove kamarile je - ekonomija. Po letu 1991 nimajo v ekonomsko-razvojnem smislu kaj pokazati, razen tista 100tica oligarhov in njihovih familij. Zato se Ukrajinci, iz praktičnih razlogov, obračajo stran k EU. Pa saj ne, da bi bili Ukrajinci kaj dosti boljši. Imajo svoje oligarhe in svojo korupcijo. So pa prišli do zavesti, da rabijo nek demokratičen sistem, ki ne preferira oligarhe. To jim je pa od Janukoviča naprej jasno.

Še enkrat bom rekel: ukrajinski oligarhi se imajo za svoj obstoj zahvaliti Janukoviču in so proruski. Zelenski je večkrat jasno povedal, da on v oligarhiji ne vidi dodane vrednosti. Pa saj to je že prejšnji predsednik enako povedal, to je bil Porošenko.

Tu je srčika razhajanja med Rusijo in Ukrajino. In Putin ne razume, da je starček, z veliko državo, z nizko ekonomsko produktivnostjo.

Pa ravno njega so nastavili oligarhi.

In kaj je že obljubljal v volilni kampanji ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

BorutO ::

sbawe64 ::

Borci iz Mariupolja: "Civilisti ostajajo ujeti pod jeklarno."

prevod:
Torej, civiliste držimo ujete pod jeklarno in jim ne dovolimo ven.




In zgodilo in dogaja se točno to, kar smo napovedovali: kljub vsem orožju in milijardam je Ukrajina vse manjša. Iz dneva v dan.....manjša. Dejstvo!


Sprašujem igralce klub Zelenski:
Koliko boste donirali, 7 milijard dolarjev na mesec je v igri.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

l0g1t3ch ::

sbawe64 je izjavil:



In zgodilo in dogaja se točno to, kar smo napovedovali: kljub vsem orožju in milijardam je Ukrajina vse manjša. Iz dneva v dan.....manjša. Dejstvo!


A tako kot pri Kijevu?
Zdej korak naprej, potem pa dva nazaj :))

Toliko o tvojih "dejstvih".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()
««
804 / 859
»»