» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
756 / 859
»»

sir_mha ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

S čim bojo pa zradiral Kijev, poslušam?

Jedrsko orožje naprimer. Pa menda ne misliš, da je Putin v tej vojni pokazal vse. Daleč od tega.


Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Scaramouche ::

Nekaj kar govorim že dolgo časa tukaj..
Seveda je za proamere zločinec...

asdf_jklc ::

korenje3 je izjavil:

5. rusija ni začela vojne. ko začnejo rakete in mortarji leteti v rusijo se ve kdo je začel.

Tehnično je vojno začela Rusija - saj je Rusija napadla Ukrajino in ne obratno. Vzroke za vojno pa so si ukrajinci skuhali sami (poboji v vzhodnih regijah, kratenje pravic Rusom, odnos do ruskega jezika in predvsem debilna ideja z vstopom v Nato). Poleg tega (če je res), verjetno še s pripravo ofenzive na vzhodni regiji. Zahod, predvsem Američani so prekrasno nategnili Ukrajince - sedaj pa se na njihovem dvorišču "igrajo" vojno. Zahod je naredil 0, da bi to vojno preprečil.

Scaramouche ::

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.


Kako, če so Ameri vzeli nuklearne Ukrajini?

asdf_jklc ::

sir_mha je izjavil:

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Kje si pa NATO upa naredit karkoli - še Biden in zahodni politiki so povedali, kaj pomeni napad na Rusijo - WW3 in popolno uničenje vsaj celotne Evrope. Nato če bi imel možnost se bo odzval ob napadu na Baltiške države oz Poljsko. Ampak tako spet nima šans, saj bodo najprej deževale hipersonične rakete. To podcenjevanje Rusije s strani Zahoda je voda na Putin mlin.

endelin ::

Korenje bi pobijal v Sloveniji, če prav zastopim po zgledu rusov? Vse ki mislijo drugače kot on?;(( eni ste popolnoma zaslepljeni da tolerirate še poboje rusov civilnega prebivalstva. Smo leta 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

sir_mha ::

asdf_jklc je izjavil:

korenje3 je izjavil:

5. rusija ni začela vojne. ko začnejo rakete in mortarji leteti v rusijo se ve kdo je začel.

Tehnično je vojno začela Rusija - saj je Rusija napadla Ukrajino in ne obratno. Vzroke za vojno pa so si ukrajinci skuhali sami (poboji v vzhodnih regijah, kratenje pravic Rusom, odnos do ruskega jezika in predvsem debilna ideja z vstopom v Nato). Poleg tega (če je res), verjetno še s pripravo ofenzive na vzhodni regiji. Zahod, predvsem Američani so prekrasno nategnili Ukrajince - sedaj pa se na njihovem dvorišču "igrajo" vojno. Zahod je naredil 0, da bi to vojno preprečil.


Še en ki Rusko invazijo razlaga kot humanitarno akcijo. Če je Obama dobil nobelovo za mir, potem jo mora dobiti tudi Putin za zavzemanje za pravice manjšin. Bi jo rabil dobiti že pri čiščenju Čečenije, ampak dobro, enkrat so nanj pozabili, tokrat pa res ne smejo.

endelin ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Kje si pa NATO upa naredit karkoli - še Biden in zahodni politiki so povedali, kaj pomeni napad na Rusijo - WW3 in popolno uničenje vsaj celotne Evrope. Nato če bi imel možnost se bo odzval ob napadu na Baltiške države oz Poljsko. Ampak tako spet nima šans, saj bodo najprej deževale hipersonične rakete. To podcenjevanje Rusije s strani Zahoda je voda na Putin mlin.

V konvencionalni vojni Zahod razfuka shithole v mesecu dni. Edino s čimer Putler maha je jedrsko orožje. In hipersonične rakete ki jih imajo premalo.

Pa res mislite da se bo Putlerju dovolilo jedrsko uniciti Kijev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

LightBit ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Kje si pa NATO upa naredit karkoli - še Biden in zahodni politiki so povedali, kaj pomeni napad na Rusijo - WW3 in popolno uničenje vsaj celotne Evrope. Nato če bi imel možnost se bo odzval ob napadu na Baltiške države oz Poljsko. Ampak tako spet nima šans, saj bodo najprej deževale hipersonične rakete. To podcenjevanje Rusije s strani Zahoda je voda na Putin mlin.

Naj dežuje. Sledil bi večni mir.

fur80 ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Kje si pa NATO upa naredit karkoli - še Biden in zahodni politiki so povedali, kaj pomeni napad na Rusijo - WW3 in popolno uničenje vsaj celotne Evrope. Nato če bi imel možnost se bo odzval ob napadu na Baltiške države oz Poljsko. Ampak tako spet nima šans, saj bodo najprej deževale hipersonične rakete. To podcenjevanje Rusije s strani Zahoda je voda na Putin mlin.


Daj se malo umiri, zadihaj in premisli! Dežuje lahko samo njihova propaganda na ravni S Koreje! NATO še začel ni, pa Rusom manjka skoraj 1/3 opreme!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

asdf_jklc ::

sir_mha je izjavil:

Še en ki Rusko invazijo razlaga kot humanitarno akcijo. Če je Obama dobil nobelovo za mir, potem jo mora dobiti tudi Putin za zavzemanje za pravice manjšin. Bi jo rabil dobiti že pri čiščenju Čečenije, ampak dobro, enkrat so nanj pozabili, tokrat pa res ne smejo.

To praviš ti - napad Rusije na Ukrajino, je obsojanja vreden in sprevrženo dejanje. To pa še ne pomeni, da imajo "maslo na glavi" samo Rusi, imaš tudi pri Ukrajincih precej razlogov. Kazati pa Ukrajince kot neke svetnike, pa žal, ne moreš. Definitivno pa bi lahko Putin rešil zadevo tudi drugače.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/151...
#Russian senator Konstantin #Kosachev says he received the information that the United States plan to create biological laboratories in #Mongolia.

Ziher 2km od ruske meje :))

LightBit ::

Kakšna mislite da je verjetnost, da se Putler samovžge?

Aston_11 ::

asdf_jklc je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Jaz sem srbskega porekla, sem proti Rusiji ampak proti Ameriki tudi, hočem da se NATO odstrani iz EU, in da imamo skupno EU vojsko, razvoj anti ICBM ščit in končno neko pokončno držo!

Ter neutralno pozicijo - mi vas pustimo pr mir, vi nas pustite pr mir. Finci in poljaki so trenutno (poleg Velike Britanije) super provokatorji Rusije.

Skratka, kot provokacijo doživljate suvereno obnašanje držav, ki bi morale vprašati fašiste Ruse, kaj smejo in kaj ne.
Dobra, ta zadnja visoko v zrak, da ga lahko pijan rus ali pa korenje globoko zarine. Naj bodo na svoji strani urala in naj se nehajo pretvarjati, da niso kozjejebci.

Scaramouche je izjavil:

Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.


Kako, če so Ameri vzeli nuklearne Ukrajini?

Spet lažeš.
Link si dal na wiki, kjer je pisalo, da to ni res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

SmolWhale ::



Z

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:



Z

Moskva na dnu morja? Skrito orožje fašistvo RUSOV, s katerim bodo v center Kijeva prilezli? CTRL+Z!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

LightBit ::

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:



Z

Moskva na dnu morja? CTRL+Z!

Pogledat gre škodo malega požara. Upam da imajo dovolj WC papirja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

marjanmb ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Rusi čez Dneper ne morejo priti, to je še njim sedaj jasno. A ti sploh kaj spremljaš dogajanje v zadnjem času?

Rusija se lahko danes odloči, da Kijeva ni več in če se, ga ne bo. Orožja imajo vrh glave dovolj. Spremljam - samo ne berem samo zahodne propagande. In to kar prikazujejo bebavi zhodni mediji je daleč od resnice. Predvsem se resnost situacije zmanjšuje, da gospodarstvo laufa. Ko bo enkrat zajela ljudi paniko in bodo izvedeli kako je resna situacija, se bo slika obrnila.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/151...
The press secretary of the #Ukrainian Border Guard Service, Natalia Gumenyuk, reported that the crew of the cruiser "#Moskva" was almost completely sunk together with the ship. The sailors could not be evacuated because of a storm.

sir_mha ::

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Še en ki Rusko invazijo razlaga kot humanitarno akcijo. Če je Obama dobil nobelovo za mir, potem jo mora dobiti tudi Putin za zavzemanje za pravice manjšin. Bi jo rabil dobiti že pri čiščenju Čečenije, ampak dobro, enkrat so nanj pozabili, tokrat pa res ne smejo.

To praviš ti - napad Rusije na Ukrajino, je obsojanja vreden in sprevrženo dejanje. To pa še ne pomeni, da imajo "maslo na glavi" samo Rusi, imaš tudi pri Ukrajincih precej razlogov. Kazati pa Ukrajince kot neke svetnike, pa žal, ne moreš. Definitivno pa bi lahko Putin rešil zadevo tudi drugače.


Temu se reče relativizacija in opravičevanje. Verjetno si emotivno nestabilen, ne vem zakaj, nekateri tukaj so poročeni z Rusinjami, Srbi imajo pa seveda kompleks, ker se jih bo še dolgo spominjalo po etničnih čiščenjih in množičnih pobojih.

Pac-Man ::

https://twitter.com/Nat_Vasilyeva/statu...
It's been more than 48hrs since the Moskva sank with 500 people aboard. We still haven't seen any photos/videos of the rescued crew.
What is most stunning we haven't seen a single wife or mother going public about the loss, demanding answers from the Russian government.
I've been covering Russia for 14 and I have seen space for public debate shrinking every year and people getting increasingly scared of speaking out but the level of fear we're seeing now is unmatched.
If you wonder why it's stunning for Russia, please google "Kursk submarine."
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

m0LN4r ::



The fuck je to, cist na koncu pa this war can only be won on the battlefield.

sir_mha je izjavil:

asdf_jklc je izjavil:

sir_mha je izjavil:

S čim bojo pa zradiral Kijev, poslušam?

Jedrsko orožje naprimer. Pa menda ne misliš, da je Putin v tej vojni pokazal vse. Daleč od tega.


Kakšna modrost. Če bo Putin udaril z jedrsko po Kijevu, potem bo nedvomno dobil jedrsko nazaj na Moskvo.

Aja, ce putin mece jedrsko potem lahko tudi drugi? Pa sem mislil, da smo to ze obdelali, da ce nekdo prevozi rdeco, se ne pomeni, da jo lahko vsi.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Andy9 ::

Scaramouche je izjavil:

Utk je izjavil:

Rad bi videl junaka, pustimo Srbe in ostale idiote, ki bo zdaj proti raketnemu ščitu v vzhodni Evropi.


Jaz sem srbskega porekla, sem proti Rusiji ampak proti Ameriki tudi, hočem da se NATO odstrani iz EU, in da imamo skupno EU vojsko, razvoj anti ICBM ščit in končno neko pokončno držo!


Veš kaj srbin... Verjamem da si jezen, ker so ZDA malo pošolali tvojo otačbino, vendar lahko le NATO približno skrbi za našo varnost, za kar smo se Slovenci pred leti tudi odločili. Tvoji pa itak spet nekaj rovarijo tam po balkanu in vam nikakor ni za zaupati.

Scaramouche ::


Kako, če so Ameri vzeli nuklearne Ukrajini?
Spet lažeš.
Link si dal na wiki, kjer je pisalo, da to ni res.


Na linku ne piše nič o tem da se ta to spremeniti, ker je bila to zastarela tehnologija 60ih in 70ih, tako da bi v 90h ali post 2000 to seveda lahko naredili, spet izgovori za Ameriko!



Veš kaj srbin... Verjamem da si jezen, ker so ZDA malo pošolali tvojo otačbino, vendar lahko le NATO približno skrbi za našo varnost, za kar smo se Slovenci pred leti tudi odločili. Tvoji pa itak spet nekaj rovarijo tam po balkanu in vam nikakor ni za zaupati.

Veš kaj nazi ksenofob, ti veš nič o meni, ne podpiram Vučića, mislim da ima zgrešeno politiko, samo to take kot ti ne bo spremenilo, ker očitno si in boš ostal domobranec, skrij se v luknjo, dali bomo stran tvojega JJ!

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

Scaramouche je izjavil:

Veš kaj nazi ksenofob, ti veš nič o meni, ne podpiram Vučića, mislim da ima zgrešeno politiko, samo to take kot ti ne bo spremenilo, ker očitno si in boš ostal domobranec, skrij se v luknjo, dali bomo stran tvojega JJ!


lol, srbski moglodoidi so tako prozorni...

Scaramouche ::

TezkoDihanje je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Veš kaj nazi ksenofob, ti veš nič o meni, ne podpiram Vučića, mislim da ima zgrešeno politiko, samo to take kot ti ne bo spremenilo, ker očitno si in boš ostal domobranec, skrij se v luknjo, dali bomo stran tvojega JJ!


lol, srbski moglodoidi so tako prozorni...


nacisti pa dalje od svoje nosu ne vidite!

TezkoDihanje ::

Scaramouche je izjavil:

nacisti pa dalje od svoje nosu ne vidite!


Naciste imaš v Moskvi, bumbar.

Scaramouche ::

TezkoDihanje je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

nacisti pa dalje od svoje nosu ne vidite!


Naciste imaš v Moskvi, bumbar.


poglej v ogledalo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

TezkoDihanje ::

Scaramouche je izjavil:

poglej v ogledalo!


Kaj naj gledam v ogledalo, ti govno malo?
Pobili ste deset tisoče ljudi na Balkanu, furali koncentracijska taborišča in še vedno ne veste, zakaj je prišlo do napada leta 1999 s strani NATA.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

V Srbiji Vučiča ne podpirajo samo tisti, ki mislijo, da je on preveč prozahoden. Neka proevropska opozicija je sicer bla, ampak niti ne gre na volitve, ker...whats the point. Vsi, ki so kakorkoli pametni, so že itak zunaj Srbije. Od zunaj je pa zelo komot podpirat "neodvisno" Srbijo, ki se nikomur ne pusti jebat. No, pa sej jo nihče niti noče jebat. Pri takih prijateljih kot jih ima, ne rabi sovražnikov. Ljudje so pa že dost jebeni od lastnih.
Še zmeraj so pa na malo boljšem od njihovih idolov malo severneje.
Novi val izseljevanja iz teh držav bo slej ko prej prišel. Ukrajincev je 40 mio in ko bo konec vojne se jim bo pomagalo. Srbov in Rusov je 150 mio in nihče jim ne bo pomagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Scaramouche ::


Pobili ste deset tisoče ljudi na Balkanu, furali koncentracijska taborišča in še vedno ne veste, zakaj je prišlo do napada leta 1999 s strani NATA.


Jaz nisem tega delal, obsojam Miloševića ti pa še vedno lažeš da s tem ker sem srbskega porekla je to kao v moji genetiki!

Glede nacistov!
1:16


SS galizien!
14th Waffen Grenadier Division of the SS (1st Galician) @ Wikipedia

TezkoDihanje ::

Scaramouche je izjavil:


Pobili ste deset tisoče ljudi na Balkanu, furali koncentracijska taborišča in še vedno ne veste, zakaj je prišlo do napada leta 1999 s strani NATA.


Jaz nisem tega delal, obsojam Miloševića ti pa še vedno lažeš da s tem ker sem srbskega porekla je to kao v moji genetiki!

Glede nacistov!
1:16


SS galizien!
14th Waffen Grenadier Division of the SS (1st Galician) @ Wikipedia


Obsojaš Miloševića? Premalo. Obsojat je treba tudi nacije v Moskvi.

Scaramouche ::

Obsojaš Miloševića? Premalo. Obsojat je treba tudi nacije v Moskvi.

Premalo gledaš, ko se Ukrajinci celo hvalijo z nalepkami ki so nacistične, kako nesramno!
Ne obsojaš?
Torej si NAZI!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

TezkoDihanje ::

Scaramouche je izjavil:

Obsojaš Miloševića? Premalo. Obsojat je treba tudi nacije v Moskvi.

Premalo gledaš, ko se Ukrajinci celo hvalijo z nalepkami ki so nacistične, kako nesramno!
Ne obsojaš?
Torej si NAZI!


Pička, limam ti dobesedno izseke iz prve ruske televizije, kjer pravijo, da je treba vse Ukrajince rusificirat al pa pobit. Ti pa meni tukaj o nekih nalepkah. WTF.

Andy9 ::

Scaramouche je izjavil:


Kako, če so Ameri vzeli nuklearne Ukrajini?
Spet lažeš.
Link si dal na wiki, kjer je pisalo, da to ni res.


Na linku ne piše nič o tem da se ta to spremeniti, ker je bila to zastarela tehnologija 60ih in 70ih, tako da bi v 90h ali post 2000 to seveda lahko naredili, spet izgovori za Ameriko!



Veš kaj srbin... Verjamem da si jezen, ker so ZDA malo pošolali tvojo otačbino, vendar lahko le NATO približno skrbi za našo varnost, za kar smo se Slovenci pred leti tudi odločili. Tvoji pa itak spet nekaj rovarijo tam po balkanu in vam nikakor ni za zaupati.

Veš kaj nazi ksenofob, ti veš nič o meni, ne podpiram Vučića, mislim da ima zgrešeno politiko, samo to take kot ti ne bo spremenilo, ker očitno si in boš ostal domobranec, skrij se v luknjo, dali bomo stran tvojega JJ!


Napačno me poimenjuješ! Nisem napisal da si z Vučičem, samo ti si tipičen petokolonaš, ki bi Slovencu zaril nož v hrbet v primeru novega nesoglasja z vašo doktrino, ker kri ni voda.

TezkoDihanje ::

Scaramouche ::


Pička, limam ti dobesedno izseke iz prve ruske televizije, kjer pravijo, da je treba vse Ukrajince rusificirat al pa pobit. Ti pa meni tukaj o nekih nalepkah. WTF.


Debil poglej malo moje poste po tej temi in boš videl da označujem Putina za vojnega zločinca in govorim da mora iti v Haag, samo kdo je pa sprovociral to vojno se pa ne sme govoriti tukaj, ker drugače si kao ljubitelj Putina.

Ta vaš dvojni standard je ogaben!

fur80 ::

Andy9 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Kako, če so Ameri vzeli nuklearne Ukrajini?
Spet lažeš.
Link si dal na wiki, kjer je pisalo, da to ni res.


Na linku ne piše nič o tem da se ta to spremeniti, ker je bila to zastarela tehnologija 60ih in 70ih, tako da bi v 90h ali post 2000 to seveda lahko naredili, spet izgovori za Ameriko!



Veš kaj srbin... Verjamem da si jezen, ker so ZDA malo pošolali tvojo otačbino, vendar lahko le NATO približno skrbi za našo varnost, za kar smo se Slovenci pred leti tudi odločili. Tvoji pa itak spet nekaj rovarijo tam po balkanu in vam nikakor ni za zaupati.

Veš kaj nazi ksenofob, ti veš nič o meni, ne podpiram Vučića, mislim da ima zgrešeno politiko, samo to take kot ti ne bo spremenilo, ker očitno si in boš ostal domobranec, skrij se v luknjo, dali bomo stran tvojega JJ!


Napačno me poimenjuješ! Nisem napisal da si z Vučičem, samo ti si tipičen petokolonaš, ki bi Slovencu zaril nož v hrbet v primeru novega nesoglasja z vašo doktrino, ker kri ni voda.


Najbolj zanimivo je, ko nam Srbi v Sloveniji predlagajo naj izstopimo iz NATA! :D Je to komedija, je to tragedija ali so samo neumni!

Scaramouche ::

samo ti si tipičen petokolonaš, ki bi Slovencu zaril nož v hrbet v primeru novega nesoglasja z vašo doktrino, ker kri ni voda.

Spet lažeš, moj oče je mojo mamo v TO vpisal, ni hotel nazaj v Srbijo, ne veš nič o meni!
Moj dedek je bil Slovenec, boril proti nacistom, njegov brat ubit s strani SS!

Spet laži in podtikanja, ko se ne more zmagati z normalno debato!



Najbolj zanimivo je, ko nam Srbi v Sloveniji predlagajo naj izstopimo iz NATA!

Zakaj ne greš do konca in poveš kam drugam sem povedal da gremo?
V rusko-srbsko navezo ali EU? Ti lažnjivec!

Zgodovina sprememb…

sir_mha ::

Scaramouche je izjavil:


Pička, limam ti dobesedno izseke iz prve ruske televizije, kjer pravijo, da je treba vse Ukrajince rusificirat al pa pobit. Ti pa meni tukaj o nekih nalepkah. WTF.


Debil poglej malo moje poste po tej temi in boš videl da označujem Putina za vojnega zločinca in govorim da mora iti v Haag, samo kdo je pa sprovociral to vojno se pa ne sme govoriti tukaj, ker drugače si kao ljubitelj Putina.

Ta vaš dvojni standard je ogaben!


Ukrajinci so sprovociral Putina, ker želijo biti suveren narod. Tvoja beseda "sprovociral" je spin s katerim hočeš relativizirat odgovornost za nastalo situacijo.

Andy9 ::

Scaramouche je izjavil:

samo ti si tipičen petokolonaš, ki bi Slovencu zaril nož v hrbet v primeru novega nesoglasja z vašo doktrino, ker kri ni voda.

Spet lažeš, moj oče je mojo mamo v TO vpisal, ni hotel nazaj v Srbijo, ne veš nič o meni!
Moj dedek je bil Slovenec, boril proti nacistom, njegov brat ubit s strani SS!

Spet laži in podtikanja, ko se ne more zmagati z normalno debato!

Jaz sem služil JNA v Srbiji eno leto. Poznam vašo dušo v nulo.

fur80 ::

Scaramouche je izjavil:

samo ti si tipičen petokolonaš, ki bi Slovencu zaril nož v hrbet v primeru novega nesoglasja z vašo doktrino, ker kri ni voda.

Spet lažeš, moj oče je mojo mamo v TO vpisal, ni hotel nazaj v Srbijo, ne veš nič o meni!
Moj dedek je bil Slovenec, boril proti nacistom, njegov brat ubit s strani SS!

Spet laži in podtikanja, ko se ne more zmagati z normalno debato!


Ok, Slovenci smo se zaradi Srbov sploh pridružili NATU! Kaj vam to ni jasno!

Scaramouche ::



Ukrajinci so sprovociral Putina, ker želijo biti suveren narod. Tvoja beseda "sprovociral" je spin s katerim hočeš relativizirat odgovornost za nastalo situacijo.


Ameri so prvo vzeli nuklearno, potem desetletja provocirali z vstopom v NATO!

m0LN4r ::

https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Scaramouche ::

vSrbiji eno leto. Poznam vašo dušo v nulo!

Sem pol pol, nikoli živel v Srbiji, nimam kontakta z njimi, ker sem za njih SLovenec, ne vem o kakšni duši govoriš, tako kot ti, vem kaj ste ksenofobi!

Andy9 ::

Scaramouche je izjavil:



Ukrajinci so sprovociral Putina, ker želijo biti suveren narod. Tvoja beseda "sprovociral" je spin s katerim hočeš relativizirat odgovornost za nastalo situacijo.


Ameri so prvo vzeli nuklearno, potem desetletja provocirali z vstopom v NATO!

Vstop v NATO je vedno prostovoljen!

Scaramouche ::

Andy9 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:



Ukrajinci so sprovociral Putina, ker želijo biti suveren narod. Tvoja beseda "sprovociral" je spin s katerim hočeš relativizirat odgovornost za nastalo situacijo.


Ameri so prvo vzeli nuklearno, potem desetletja provocirali z vstopom v NATO!

Vstop v NATO je vedno prostovoljen!


In tudi v kako rusko navezo, pa so Ameri 1962 naredili blokado Rusom, ko so hoteli nameščati nuklearne baze na Kubo!

Zgodovina sprememb…

Andy9 ::

Srbi bi pa v EU, pa pomoč Evrope, pa neomejeno potovati po EU, pa,... Ampak paktirali bi pa s Putinom.
Razumi če moreš.

Scaramouche je izjavil:

Andy9 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:



Ukrajinci so sprovociral Putina, ker želijo biti suveren narod. Tvoja beseda "sprovociral" je spin s katerim hočeš relativizirat odgovornost za nastalo situacijo.


Ameri so prvo vzeli nuklearno, potem desetletja provocirali z vstopom v NATO!

Vstop v NATO je vedno prostovoljen!


In tudi v kako rusko navezo, pa so Ameri 1962 naredili blokado Rusom, ko so hoteli nameščati nuklearne baze na Kubo!

Blokirali in osamili so Kubo, ne pa jo zradirali, kar poskuša Putin Ukrajino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Andy9 ()

Scaramouche ::

Andy9 je izjavil:

Srbi bi pa v EU, pa pomoč Evrope, pa neomejeno potovati po EU, pa,... Ampak paktirali bi pa s Putinom.
Razumi če moreš.


To je res, hotel sem že ne vem koliko krat pustiti komentar na b92 da gredo v EU in nehajo z Rusijo, to je še šlo par let nazaj, zdaj ima Vučić še ta medij pod kontrolo in ne dovolijo več!

Blokirali in osamili so Kubo, ne pa jo zradirali, kar poskuša Putin Ukrajino.

Kuba ni začetek Amerike, kot je Ukrajina Rusije, seveda je Putin zdaj sebe obsodil na HAAG!
Glede radiranja, imajo pa Ameri še hujše definicije!

Številke niso važne!

Zgodovina sprememb…

sir_mha ::


Blokirali in osamili so Kubo, ne pa jo zradirali, kar poskuša Putin Ukrajino.


In normalizacijo odnosov s Kubo, ki jo je začel Obama, je prekinil Trump, ki so ga pomagali izvoliti Rusi.
««
756 / 859
»»