» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
748 / 859
»»

sir_mha ::

rejven je izjavil:


Agresija ni dopustna ne ena ne druga. Je pa stvar definicije posameznih narodov, kaj je za njih opravičljivo in kaj ne. Zahodni svet si tukaj pač vzame svojo pravico in moraliziranje o tem kaj je prav in kaj ne. Se pa čudimo, če se vsi ne strinjajo. Zanimovo je v Franciji, kjer La penovo podpira 45% ljudi po javnomnenjskih raziskavah, katere cilj je približevanje in sodelovanje z Rusijo po koncu vojne, ter iztop iz zveze NATO. Fucked up po naših standardih, je pa res, da gospodarsko se bomo spet mogl (EU) z Rusijo povezat, pa hočeš al nočeš...


Mi vsi na Zahodu imamo mal kolonialne vzvišene miselnosti, tako kot Američani, Rusi in Britanci. In se je ponavadi ne zavedamo. Tukaj na forumu se to najbolj kaže pri tistih, ki ne zmorejo v svojo intertpretacijo vključiti pravice in interese samostojnega naroda Ukrajincev in suverene države Ukrajine. Napadel jih je agresor, ki kaže vidne znake zmedenosti, in ki je po dolgem času relativiziral nacistično ideologijo o hierarhiji narodov. Tukaj bi se dalo še nadaljevati, ker neki pasusi Putinovih izjav prej spominjajo na "dokončno rešitev" problema manjvrednega naroda, samo se bom vzdržal, ker nič ne doda k poanti.

Rusi so Ukrajini grozili od začetka, od osamosvojitve. Javno, tudi Jelcin je bil zraven. Zastrupili so jim predsednika, sistematično so izvajali hibridno, diverzantsko vojno na njihovem teritoriju, za to so porabili miljarde dolarjev, čeprav niso toliko bogati, da bi si to lahko privoščili. Izsiljevali so jih s ceno plina, in ko jim ni uspelo, so nadaljevali samo še s teženjem, odvzel so jim dele teritorija. Ukrajinci so edino možnost videli v 5. členu NATO zveze, vendar jim to ni uspelo, ker sta Nemčija in Francija blokirali njihovo pridružitev. V 2022 je Putin ocenil, da je situacija ugodna za invazijo.

Zmajc ::

Comandante je izjavil:

Kot sem ze veckrat omenil, Rusija je kot velik, glasen, napadalen pes. Umik in beg nista opcija, treba mu je s kovinsko palico presteti rebra, pa se bo umaknil.


Pretty much that.

FireSnack ::

Kje ste mazohisti danes? Kaj vam je polepšalo dan? Kakšen zmečkani vojak morda? Lep dan vsem!
Preprodajalec NFT umetnin

Poldi112 ::

Comandante je izjavil:


Trenutno stanje je posledica brezjajcne politike Zahoda. Putinu se je popuscalo, ko je tolkel Cecenijo, Gruzijo, ukradel Krim, potem pa se Donbass.


Ja, ker mi smo od edino zveličavno, od boga poslano ljudstvo, ki bo svetu govorilo, kaj sme in kaj ne, medtem ko bodo drugi delali, kot mi rečemo, ali pa batine.

Zakaj še nisi v Ukrajini v borbi za svobodo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Comandante ::

FireSnack je izjavil:

Kje ste mazohisti danes? Kaj vam je polepšalo dan? Kakšen zmečkani vojak morda? Lep dan vsem!

Transformacija ladje v podmornico nam je polepsala kar cel teden!

PrimoZ_ ::



FireSnack je izjavil:

Kje ste mazohisti danes? Kaj vam je polepšalo dan? Kakšen zmečkani vojak morda? Lep dan vsem!


Mrtvi agresorji nas vedno razveselijo.
Naj se poberejo dam pa bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Poldi112 ::

sir_mha je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

kow je izjavil:

NATO je rinil na vzhod, seveda. Miroljubno. Zaradi mene lahko tudi "varsavski pakt" rine na zahod. Miroljubno. Samo nihce noce vanj.


In v Afganistan, Irak, .... smo tudi rinili miroljubno? Ali je to pomembno zgolj v specifičnih primerih, medtem ko je okupacija ostalega sveta "whataboutizem"?


V Irak je šla ZDA in koalicija voljnih. NATO se je tej avanturi odpovedal. V Afganistan so pa šli vsi, ja, Rusi so Američanom še ponujal bazo na svojem ozemlju.

Tvoje primerjave so smešne. In z njimi opravičuješ agresijo Rusov, nič več, nič manj.


Ja, res smo bili "voljni", ko smo šli "osvobajati" Irak. Brez kakršneliko prisile, zgolj zato, ker smo razumeli, da ubogi Iračani potrebujejo našo pomoč.

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Comandante ::

Poldi112 je izjavil:

Comandante je izjavil:


Trenutno stanje je posledica brezjajcne politike Zahoda. Putinu se je popuscalo, ko je tolkel Cecenijo, Gruzijo, ukradel Krim, potem pa se Donbass.


Ja, ker mi smo od edino zveličavno, od boga poslano ljudstvo, ki bo svetu govorilo, kaj sme in kaj ne, medtem ko bodo drugi delali, kot mi rečemo, ali pa batine.

Zakaj še nisi v Ukrajini v borbi za svobodo?

Ja, mi imamo vecjo palico od Rusov in za razliko od njih smo civilizacija, ne barbari, in vemo kaj je prav in kaj ne. Tako da ja, mi jim bomo povedali kaj smejo in kaj ne. A pece?

Ukrajino sem izdatno podprl tako financno kot humanitarno. Saj ti jih bos tudi, s svojimi davki. Se bolj pece?

mackilla ::

FireSnack je izjavil:

Kje ste mazohisti danes? Kaj vam je polepšalo dan? Kakšen zmečkani vojak morda? Lep dan vsem!

A imaš kaj frišnega ruskega materiala? Kakšne eksplodirane ruske tanke ali podobno? Asking for a friend.

Poldi112 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Je bilo sponzoriranje upora v Afganistanu, ko so rusi posredovali, na dolgi rok koristno za Afganistan?


Je. Sedaj imajo en natikač iz ruske kože, drugega pa iz ameriške kože. Pravijo, da je v ameriškem bolj udobno, a težje hodit. Je premehek podplat, ker so američani pomehkuženi pusiji.


A zato so jim američani, ki so jim ukradli denar ter nabili sankcije, da masovno stradajo za kazen, ker niso želeli "demokracije" - da balansirajo udobje?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zmajc ::

Poldi112 je izjavil:

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Glej da ti razložim, preprosto, dokler kdorkoli klati po "neciviliziranih 2x pečenih v Afriki/Arabiji/Aziji" se nobena velesila ne bo pretirano sekirala, ko pa se začne klanje "v srcu Evrope" pa bo zahodni svet stopi skupaj. Smešno se mi zdi, da ljudje še vedno primerjajo te stvari.

Evropa bo vedno branila "evropski svet" pred agresijo.

Je to posledica kolonialne preteklosti? Sure, ampak tako pač je.

koyotee ::

Poldija na ignore.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Poldi112 ::

Comandante je izjavil:

Ja, mi imamo vecjo palico od Rusov in za razliko od njih smo civilizacija, ne barbari, in vemo kaj je prav in kaj ne. Tako da ja, mi jim bomo povedali kaj smejo in kaj ne. A pece?


Peče predvsem Ukrajino, ki ji tako lepo "pomagamo". Peklo bo pa seveda tudi nas.

To, da smo civilizacija, je pa verjetno razvidno iz tega, da koljemo miljone, za razliko od rusov, ki koljejo zgolj tisoče?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Unchancy ::

Zmajc je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Glej da ti razložim, preprosto, dokler kdorkoli klati po "neciviliziranih 2x pečenih v Afriki/Arabiji/Aziji" se nobena velesila ne bo pretirano sekirala, ko pa se začne klanje "v srcu Evrope" pa bo zahodni svet stopi skupaj. Smešno se mi zdi, da ljudje še vedno primerjajo te stvari.

Evropa bo vedno branila "evropski svet" pred agresijo.

Je to posledica kolonialne preteklosti? Sure, ampak tako pač je.

Poldi še zmeraj verjame v Dedka Mraza.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

koyotee ::

Ignorirajte poldija, kmalu bo implodiral.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Comandante ::

Poldi112 je izjavil:

Comandante je izjavil:

Ja, mi imamo vecjo palico od Rusov in za razliko od njih smo civilizacija, ne barbari, in vemo kaj je prav in kaj ne. Tako da ja, mi jim bomo povedali kaj smejo in kaj ne. A pece?


Peče predvsem Ukrajino, ki ji tako lepo "pomagamo". Peklo bo pa seveda tudi nas.

To, da smo civilizacija, je pa verjetno razvidno iz tega, da koljemo miljone, za razliko od rusov, ki koljejo zgolj tisoče?

Jaz pa mislim da pece predvsem poldeka, pa tudi ostale ruso- in srbofile ;) Saj je ok, vas doseg je jamranje po forumih in gostilnah. Ste v manjsini, in v demokraticni druzbi pac niste noben faktor. Zdaj pa namazi s konopljinim oljem, bo manj peklo.

Poldi112 ::

Zmajc je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Glej da ti razložim, preprosto, dokler kdorkoli klati po "neciviliziranih 2x pečenih v Afriki/Arabiji/Aziji" se nobena velesila ne bo pretirano sekirala, ko pa se začne klanje "v srcu Evrope" pa bo zahodni svet stopi skupaj. Smešno se mi zdi, da ljudje še vedno primerjajo te stvari.

Evropa bo vedno branila "evropski svet" pred agresijo.

Je to posledica kolonialne preteklosti? Sure, ampak tako pač je.


Že sam NATO ni bil ustvarjem za branjenje pred agresijo, ampak za domnimacijo zahodne evrope.

Rusi v Ukrajini Evrope varnostno nikakor ne ogrožajo. Obratno pa pač ni res, in če greš z glavo skozi zid, si jo boš pač razbil.

No, razbila si jo bo predvsem Ukrajina, z obilico naše "pomoči".

In če se nobena velesila ne bo pretirano sekirala za ostala področja - zakaj so američani desetletja klali arabce, vietnamce? Se ti zdi, da jim ta področna niso bila pomembna?
Zahodni svet nič ne stopi skupaj - gospodar nas sili v enoumje. Večina v Evropi razume, da je za nas to slabo, samo v demokraciji pač blejaš, kar ti reče gospodar.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pac-Man ::

https://twitter.com/EricDKoch/status/15...

Putin wanted to restore Imperial Russia and really there is no bigger Imperial Russian energy than picking a fight w an opponent you massively underestimate and get your naval flagship sunk in the process
Maybe they will sent the Baltic Fleet next?


Misli na to

The Dumbest Russian Voyage Nobody Talks About
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Poldi112 ::

Comandante je izjavil:

Ste v manjsini, in v demokraticni druzbi pac niste noben faktor.


O tem seveda ni dvoma. Demokracija pač deluje na principu ovac, ki blejajo uradno propagando. Onih 10-20% ljudi, ki se nas prebije čez laži pa si ne delamo utvar, da lahko kaj spremenimo.

Medtem ko ste ovce ponoste na svoj čredni nagon.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mackilla ::

Zmajc je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Glej da ti razložim, preprosto, dokler kdorkoli klati po "neciviliziranih 2x pečenih v Afriki/Arabiji/Aziji" se nobena velesila ne bo pretirano sekirala, ko pa se začne klanje "v srcu Evrope" pa bo zahodni svet stopi skupaj. Smešno se mi zdi, da ljudje še vedno primerjajo te stvari.

Evropa bo vedno branila "evropski svet" pred agresijo.

Je to posledica kolonialne preteklosti? Sure, ampak tako pač je.

Realno napisano. Tole si naj Polda dvakrat prebere in neha nakladati. Itak,da se boš bolj sekiral,če nekdo napade,oropa in pretepe tvojega soseda kot pa če se to zgodi nekomu na drugem koncu sveta.

koyotee ::

Poldija na ignore, naj se pogovarja sam s sabo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

Comandante je izjavil:

Ste v manjsini, in v demokraticni druzbi pac niste noben faktor.


O tem seveda ni dvoma. Demokracija pač deluje na principu ovac, ki blejajo uradno propagando. Onih 10-20% ljudi, ki se nas prebije čez laži pa si ne delamo utvar, da lahko kaj spremenimo.

Medtem ko ste ovce ponoste na svoj čredni nagon.

Si v družbi raznih flateartherjev, chemtrails fanov in Covid hoax teologov. Mi smo pa ovce. Sure.

sir_mha ::

Poldi112 je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

kow je izjavil:

NATO je rinil na vzhod, seveda. Miroljubno. Zaradi mene lahko tudi "varsavski pakt" rine na zahod. Miroljubno. Samo nihce noce vanj.


In v Afganistan, Irak, .... smo tudi rinili miroljubno? Ali je to pomembno zgolj v specifičnih primerih, medtem ko je okupacija ostalega sveta "whataboutizem"?


V Irak je šla ZDA in koalicija voljnih. NATO se je tej avanturi odpovedal. V Afganistan so pa šli vsi, ja, Rusi so Američanom še ponujal bazo na svojem ozemlju.

Tvoje primerjave so smešne. In z njimi opravičuješ agresijo Rusov, nič več, nič manj.


Ja, res smo bili "voljni", ko smo šli "osvobajati" Irak. Brez kakršneliko prisile, zgolj zato, ker smo razumeli, da ubogi Iračani potrebujejo našo pomoč.

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Ti mal olajšam razumevanje napisanega:

1) V Iraku ni napadal NATO ampak ZDA.
2) Kje sem sam zagovarjal napad ZDA na Irak? mal nerodno, da nekomu kar pripisuješ določene ideje.
3) Kaj ima napad ZDA na Irak zveze z in vazijo na Ukrajino?

Poldi112 ::

mackilla je izjavil:

Realno napisano. Tole si naj Polda dvakrat prebere in neha nakladati. Itak,da se boš bolj sekiral,če nekdo napade,oropa in pretepe tvojega soseda kot pa če se to zgodi nekomu na drugem koncu sveta.


Ah daj no, prej smo se mesece "sekirali" za uboge Ujgure, nad kateremi so kitajci bojda delali genocid. Zdaj se pač sekiramo za ruse, ki spet bojda delajo genocid.
Ne zato, ker so geografsko "blizu", ampak zato, ker nam to servira uradna propaganda.

Kdo tu lahko iskreno reče, da ga je strah ruske okupacije? Da bo, če rusov ne ustavimo v Ukraiji, bodo slej kot prej prišli do nas in bomo izgubili svobodo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

scythe ::

Overview of all Russian Army equipment losses added on 14/4/2022.

https://twitter.com/oryxspioenkop/statu...

Lepo je videti, da je Moskva na seznamu.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

RedDrake ::

Ena, malce humoristična.

Rusi so veliki zavezniki Srbije, že več kot stoletje.

Srbski "projekti" gredo zelo pogosto po kopitu Lako ćemo.
Očitno so sedaj tudi Rusi povzeli ta 4 stopenjski pristop in ga implementirajo na "posebni operaciji".

1. Lako ćemo - planiranje kako bo Ukrajina padla v 3 dneh

2. Bit će nekako - ko Ukrajina ni padla po 3 dneh

3. Samo što nije - "operacija bo kmalu končana" - Putin
*you are now here*
4. Eh, jebi ga - ko "projekt" vzame hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Poldi112 ::

sir_mha je izjavil:


1) V Iraku ni napadal NATO ampak ZDA.
2) Kje sem sam zagovarjal napad ZDA na Irak? mal nerodno, da nekomu kar pripisuješ določene ideje.
3) Kaj ima napad ZDA na Irak zveze z in vazijo na Ukrajino?


1. Relevanca? Smo šli v Irak, ker smo želeli, ali ker je bila to želja gospodarja? Se spomniš Freedom fries. Ja, huda koalicija "voljnih".
2. Se rekel, da si ga?
3. Gre za nazorni prikaz dejstva, da ne posredujemo zaradi človekovih pravc. Te so zgolj in samo propagandna puhlica, ki se jo proda raji, da manj protestira, ko brutaliziramo "suverene" države. Nekateri pač še kar verjamete v pralvjice, da Ukrajini pomagamo iz človekoljubja in slepo verjamete, da bo rezultat drugačen kot pri predhodnih "širjenjih demokracije".
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PrimoZ_ ::

Poldi112 je izjavil:

sir_mha je izjavil:


1) V Iraku ni napadal NATO ampak ZDA.
2) Kje sem sam zagovarjal napad ZDA na Irak? mal nerodno, da nekomu kar pripisuješ določene ideje.
3) Kaj ima napad ZDA na Irak zveze z in vazijo na Ukrajino?


Ko odprem usta lažem.



Vemo.

Poldi crkuje, svet se raduje :)

marjanmb ::

koyotee je izjavil:

Poldija na ignore.

Poldi se joče ker ima RUS eno podmornico več.

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

sir_mha je izjavil:


1) V Iraku ni napadal NATO ampak ZDA.
2) Kje sem sam zagovarjal napad ZDA na Irak? mal nerodno, da nekomu kar pripisuješ določene ideje.
3) Kaj ima napad ZDA na Irak zveze z in vazijo na Ukrajino?


1. Relevanca? Smo šli v Irak, ker smo želeli, ali ker je bila to želja gospodarja? Se spomniš Freedom fries. Ja, huda koalicija "voljnih".
2. Se rekel, da si ga?
3. Gre za nazorni prikaz dejstva, da ne posredujemo zaradi človekovih pravc. Te so zgolj in samo propagandna puhlica, ki se jo proda raji, da manj protestira, ko brutaliziramo "suverene" države. Nekateri pač še kar verjamete v pralvjice, da Ukrajini pomagamo iz človekoljubja in slepo verjamete, da bo rezultat drugačen kot pri predhodnih "širjenjih demokracije".

Butelj,Ukrajinci niso Iračani ali Afganistanci. Slednji rabijo še najmanj sto let,da pridejo do evropske razvojne faze.

scythe ::

koyotee je izjavil:

Poldija na ignore, naj se pogovarja sam s sabo.


To nekateri že dolgo delamo :D Vdeževalec SmolWhale tud daje napačne napovedi, Switchblade so še kar celi v Ukrajini.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Pac-Man ::

Poldi112 je izjavil:

Smo šli v Irak, ker smo želeli, ali ker je bila to želja gospodarja?


Kdaj smo šli v Irak, nas ne vidim v koaliciji?

2003 invasion of Iraq @ Wikipedia

Kasneje smo res poslali nekaj vojakov, ampak samo zato, ker je bil Irak varnejši od Afganistana.
Se mi je zdelo butasto, samo JBG, politika si res ni želela vračanja krst.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Najprej smo izgubili "Vladar_P", sedaj že dva dni molči "cias". Edino upanje nam je še "smolWhale".

korenje3 in poldi112 sta pa preveč retardirana.



Jejžešna, še kar tišina. Tole me spomni na:
An officer on duty told him he could do nothing because “There were no orders from Moscow.”Albeit he promised to inquire through. When the officer did not call back, Putin called again and prodded him for an answer. The officer replied, “Moscow is Silent”.

kow ::

V resnici je samo Fritz vreden debate.

Poldi112 ::

mackilla je izjavil:

Butelj,Ukrajinci niso Iračani ali Afganistanci. Slednji rabijo še najmanj sto let,da pridejo do evropske razvojne faze.


In koliko bi rabili, če jih ne bi okupirali in ropali? Ter kakšno vezo ima to z dejstvom, da Ukrajini ne "pomagamo", ampak jo vodimo po poti ostalih uspehov ameriške zunanje politike.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

l0g1t3ch ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Butelj,Ukrajinci niso Iračani ali Afganistanci. Slednji rabijo še najmanj sto let,da pridejo do evropske razvojne faze.


In koliko bi rabili, če jih ne bi okupirali in ropali? Ter kakšno vezo ima to z dejstvom, da Ukrajini ne "pomagamo", ampak jo vodimo po poti ostalih uspehov ameriške zunanje politike.


Rusi bi ostali na svoji strani meje. To je to.

kow ::

Ze ce bi ostali na mejah 2014/2015 bi bilo veliko bolje.

bbbbbb2015 ::

O tem sem govoril, ko sem rekel, da se marsikaj da popraviti:



Tam en transporter je preluknjan kot sir. Je pa stvar taka, da samo zavariti dol luknje od zadetkov RPGjev tudi ni glih pravo popravilo. Pa tisti 57mm avtomatski top ima grozno rjavo cev. Pa zgleda jih to ne sekira najbolj.

V grobem pa, to so delali Sirijci, z velikim uspehom. Svoje tankovske sile so prenavljali znova in znova. To je v redu.

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Butelj,Ukrajinci niso Iračani ali Afganistanci. Slednji rabijo še najmanj sto let,da pridejo do evropske razvojne faze.


In koliko bi rabili, če jih ne bi okupirali in ropali? Ter kakšno vezo ima to z dejstvom, da Ukrajini ne "pomagamo", ampak jo vodimo po poti ostalih uspehov ameriške zunanje politike.

To,da so Afganistanci zaostali so si krivi sami.

Po poti Japonske, Nemčije,Južne Koreje, Tajvana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

fikus_ ::

bbbbbb2015 je izjavil:

O tem sem govoril, ko sem rekel, da se marsikaj da popraviti:



Tam en transporter je preluknjan kot sir. Je pa stvar taka, da samo zavariti dol luknje od zadetkov RPGjev tudi ni glih pravo popravilo. Pa tisti 57mm avtomatski top ima grozno rjavo cev. Pa zgleda jih to ne sekira najbolj.

V grobem pa, to so delali Sirijci, z velikim uspehom. Svoje tankovske sile so prenavljali znova in znova. To je v redu.


Tele površinske luknje je še najlažje zavariti in prebarvati. Notranjost obnoviti je bolj pestro, razne cevi, kable, zaščite, usposobiti orožje, . . .
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Poldi112 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

In ponovno, mi to smemo, ker smo zahod, medtem ko je ruse potrebno za identična, dasiravno 10x bolj benigna dejanja, pribiti na križ.

In glede na uspehe preteklih reševanj ubogih zatiranih narodov ni dvoma, da iz Ukrajine ne bi naredili še ene cvetoče demoracije po vzoru Afganista in Iraka. Pa naj stane kar hoče!


Glej da ti razložim, preprosto, dokler kdorkoli klati po "neciviliziranih 2x pečenih v Afriki/Arabiji/Aziji" se nobena velesila ne bo pretirano sekirala, ko pa se začne klanje "v srcu Evrope" pa bo zahodni svet stopi skupaj. Smešno se mi zdi, da ljudje še vedno primerjajo te stvari.

Evropa bo vedno branila "evropski svet" pred agresijo.

Je to posledica kolonialne preteklosti? Sure, ampak tako pač je.


Že sam NATO ni bil ustvarjem za branjenje pred agresijo, ampak za domnimacijo zahodne evrope.

Rusi v Ukrajini Evrope varnostno nikakor ne ogrožajo. Obratno pa pač ni res, in če greš z glavo skozi zid, si jo boš pač razbil.

No, razbila si jo bo predvsem Ukrajina, z obilico naše "pomoči".

In če se nobena velesila ne bo pretirano sekirala za ostala področja - zakaj so američani desetletja klali arabce, vietnamce? Se ti zdi, da jim ta področna niso bila pomembna?
Zahodni svet nič ne stopi skupaj - gospodar nas sili v enoumje. Večina v Evropi razume, da je za nas to slabo, samo v demokraciji pač blejaš, kar ti reče gospodar.

Lažeš ali si butast? NATO je bil ustanovljen, potem ko je Rusija (aka Sovjetska zveza) okupirala večino srednje in Vzhodne Evrope - kot obramba pred ruskim agresivnim širjenjem proti Zahodu. Koncept, ki bi ti moral biti domač. Ampak ni napadel nobene evropske države v času hladne vojne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

l0g1t3ch ::

Unchancy ::

Rusi v Ukrajini Evrope varnostno nikakor ne ogrožajo. Obratno pa pač ni res, in če greš z glavo skozi zid, si jo boš pač razbil.


Ukrajina je del Evrope. Ti si res neverjetno zabit.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

Comandante je izjavil:

Ja, mi imamo vecjo palico od Rusov in za razliko od njih smo civilizacija, ne barbari, in vemo kaj je prav in kaj ne. Tako da ja, mi jim bomo povedali kaj smejo in kaj ne. A pece?


Da, da, mi smo civilizovani, nečemo jih nabijat na kolce, giljotinirat čemo jih! :)) :)) :)) :)) :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

l0g1t3ch ::

No ja, če bi že moral izbrat imam vseeno raje giljotino.

WizzardOfOZ ::

Taktično nukico, tam je takoj konec vsega. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

l0g1t3ch ::

Odvisno kako blizu si :)

Matejjjjj ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Glej,nismo mi krivi,da je Putana šel drezati v ameriškega orla. Kar si je skuhal naj zdaj poje. Mi bomo pomagali z svojimi skromnimi možnostmi:D Mogoče bo pa Amerika enkrat propadla in boš dobil svojega novega gospodarja Rusijo ali Kitajsko. Potem pa ne boš več mogel jamrati po internetu. To ti garantiram.


NATO je rinil na vzhod, ne obratno.

Ter odkje vam hlapcem ideja, da je gospodar na drugi strani sveta neizbežen? Polna usta svobode, istočasno pa borba za obstanek na ketni.


bi ti svetoval, da malo popazi na svoje besede. Obnašaš se kontra našim nacionalnim interesom, kontra svoji državi, ki je članica NATO pakta. Z Rusi smo v proxi vojni, torej so oni naš proxi sovražnik. ti gapa zagovarjaš in pljuvaš po NAŠIH. A misliš, da SOVA ne spremlja takšne petokolonaše kot si ti? Zelo hitro lahko preidemo iz takega miroljubnega stanja v skrajno nasilno. Zato raje pazite kaj pišete po forumih. Rusi so postrelili ljudi v okolici Kijeva, ki so imeli sumljivo vsebino na mobitelih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

SmolWhale ::

Matejjjjj je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Glej,nismo mi krivi,da je Putana šel drezati v ameriškega orla. Kar si je skuhal naj zdaj poje. Mi bomo pomagali z svojimi skromnimi možnostmi:D Mogoče bo pa Amerika enkrat propadla in boš dobil svojega novega gospodarja Rusijo ali Kitajsko. Potem pa ne boš več mogel jamrati po internetu. To ti garantiram.


NATO je rinil na vzhod, ne obratno.

Ter odkje vam hlapcem ideja, da je gospodar na drugi strani sveta neizbežen? Polna usta svobode, istočasno pa borba za obstanek na ketni.


bi ti svetoval, da malo popazi na svoje besede. Obnašaš se kontra našim nacionalnim interesom, kontra svoji državi, ki je članica NATO pakta. Z Rusi smo v proxi vojni, torej so oni naš proxi sovražnik. ti gapa zagovarjaš in pljuvaš po NAŠIH. A misliš, da SOVA ne spremlja takšne petokolonaše kot si ti?



LMFAO pri meni so že bli neki možje v črnem včeraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

WizzardOfOZ ::

Jaz sem se pa z vesoljčki pogovarjal. Hek, še jaz sem vesoljček (vsaj na tem forumu).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
748 / 859
»»