» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
585 / 859
»»

Pac-Man ::

Rusi so z artilerijo vžgali po koloni evakuirancev iz Černihiva. Na njihovo žalost je bila zraven ekipa Sky News, tako da je nastal tale video:

https://twitter.com/jsrailton/status/15...
[Graphic] Refugees fleeing as shells fall around them.
Watch & witness a probable war crime.
Remarkable frontline work by @AlexCrawfordSky.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mackilla ::

cias je izjavil:

Poročanje direkt s fronte. Poptvjevcem ni treba gledat ker so vam že vse prav povedali.



mackilla je izjavil:


Saj ne moreš biti tako zarukan,da verjameš,da so Rusi napadli Ukrajino zaradi tega. Ali pač?


Bip bop, mislim in delam kot po TV ukažejo, bip bop.

Ti si že tako povedal,da je tvoj vir informacij 4chain. Pa nisi mi odgovoril. Si tako zarukan,da misliš,da so Rusi napadli Ukrajino zaradi denacifikacije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

endelin ::

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Scaramouche ::

endelin je izjavil:

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Pojdi se borit, ne pa tukaj druge v svojem imenu pošiljat pezde!

fur80 ::

Scaramouche je izjavil:

endelin je izjavil:

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Pojdi se borit, ne pa tukaj druge v svojem imenu pošiljat pezde!


Saj pa tej plačujemo vojsko in smo v NATO, zakaj plačuješ vojsko za teninge, potem so športniki in ne vojaki! ;) Če mi ni treba nikoli it v vojno, potem bi jaz tudi bil vojak ali vsaj rezervni! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

IL_DIAVOLO ::

Kaj zdaj gremo al ne? Jaz delim orožje, samo motivirane patriote rabim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Scaramouche ::

fur80 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

endelin je izjavil:

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Pojdi se borit, ne pa tukaj druge v svojem imenu pošiljat pezde!


Saj pa tej plačujemo vojsko in smo v NATO, zakaj plačuješ vojsko za teninge, potem so športniki in ne vojaki! ;) Če mi ni treba nikoli it v vojno, potem bi jaz tudi bil vojak ali vsaj rezervni! :D


To vojsko ki jo imamo ni EU ampak slovenska, ki nima za burek dobesedno!
Jaz sem mislil,da bomo imeli enkrat svojo evropejsko samo tukaj se gre samo za prodajo orožja, enotnosti ni!

Če Putin zdaj reče da ne mara NATO v vsaki slovanski državi nam NATO pakt ne pomaga!
Ne bo šla Amerika in večje EU države v potencialno nuklearno vojno če bi bile kake majhne NATo države napadene, sploh kaka mala nepomembna sLOVEnija...

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

PrimoZ_ ::

Spet fejk news.

Naši ruski troli VladarP, gazibo, korenje3, redtech, cias,...



:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

BRBR ::

Danes, iz prve roke sem izvedel, na evropskem sestanku v Belgiji so imeli minuto molka za žrtve vojne v Ukrajini. Na enem obskurnem sestanku. Nič podobnega nisem zasledil, da bi bilo v svetovno znani Planici. Zaplankanost brez primere, kot pričakovano.

fur80 ::

Scaramouche je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

endelin je izjavil:

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Pojdi se borit, ne pa tukaj druge v svojem imenu pošiljat pezde!


Saj pa tej plačujemo vojsko in smo v NATO, zakaj plačuješ vojsko za teninge, potem so športniki in ne vojaki! ;) Če mi ni treba nikoli it v vojno, potem bi jaz tudi bil vojak ali vsaj rezervni! :D


To vojsko ki jo imamo ni EU ampak slovenska, ki nima za burek dobesedno!
Jaz sem mislil,da bomo imeli enkrat svojo evropejsko samo tukaj se gre samo za prodajo orožja, enotnosti ni!

Če Putin zdaj reče da ne mara NATO v vsaki slovanski državi nam NATO pakt ne pomaga!
Ne bo šla Amerika in večje EU države v potencialno nuklearno vojno če bi bile kake majhne NATo države napadene, sploh kaka mala nepomembna sLOVEnija...


Bo šla, drugače nas je pa Slovanov dosti, da smo kontra Rusiji, ki pobija svojej brate, pa sem 100% da so Francozi, UK, in Nemci za nami takoj, prej ko brati Rusi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::



Kaka jokica tale Putin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

ripmork ::

Ko sarkazem zadane realnost

Scaramouche ::



Bo šla, drugače nas je pa Slovanov dosti, da smo kontra Rusiji, ki pobija svojej brate, pa sem 100% da so Francozi, UK, in Nemci za nami takoj, prej ko brati Rusi!


Uk so šli iz EU, so nam dali sredinca..
Ostali imajo možnost da nas oborožijo in smo velikim državam prva bojna linija pa nočejo, ves denar ki bi ga na nas porabili bi bil njim v veselje, imeli bi zaščito preden se oborožijo!
Pa nam kvečjem še več govorijo da tako revni kot smo moramo vse več dati za oborožitev..

UNIJA pa taka...

mackilla ::

Scaramouche je izjavil:



Bo šla, drugače nas je pa Slovanov dosti, da smo kontra Rusiji, ki pobija svojej brate, pa sem 100% da so Francozi, UK, in Nemci za nami takoj, prej ko brati Rusi!


Uk so šli iz EU, so nam dali sredinca..
Ostali imajo možnost da nas oborožijo in smo velikim državam prva bojna linija pa nočejo, ves denar ki bi ga na nas porabili bi bil njim v veselje, imeli bi zaščito preden se oborožijo!
Pa nam kvečjem še več govorijo da tako revni kot smo moramo vse več dati za oborožitev..

UNIJA pa taka...

I had a stroke reading this.

BRBR ::

Exactly the same.

kuall ::

putin se je zajebal na polno in se mi kar mau smili, pač podobno kot se mi smili serijski morilec, ki gnije v zaporu, meni se lahko vsak smili.
mi gredo pa na kurac zahodnjaške cenzure: putinove govore je nemogoče dobiti v celoti. radi bi gledal njegovo telesno govorico, če je že kaj psihično zjeban. iz 1 minutnega videa je malo težko videt, malo že zgleda samo bi rabil daljši video. v zadnjem videu mi zgleda malo na robu obupa, ostrižen ni pa glas ima hripav.

bi pa janša lahko malo začel prepričevat kolega viktorja iz orbanije, da naj ga neha srati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

BRBR ::

Če se je zajebal, bomo šele videli. Makaronarji so se kao zajebali v ww2 in kaj je bilo na koncu, ko da niso bili nikjer.
Švabi so se kao zajebali in kje so zdaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

kuall ::

ja kaj pa naj bo? saj niso ljudje krivi, krivi so samo toliko, da izvolijo diktatorja, ki se usidra v položaj in pol ta vodja dela kar hoče. diktature so nevarne, to je nič drugega, ker je v diktaturah verjetnost večja, da se bo nek masovni/serijski morilec prikopal do vodilnega položaja in pol smo gotofi vsi.
ne moreš tako kot komunajzarji pol stoletja kaznovati ljudi zato, ker niso naši.

kuall ::

je pa tudi tole res: novice, ki jih zahodnjaki gledamo imajo tudi veliko propagandne v sebi, tega se dobro zavedam. predvsem pretiravajo v tem, kako gre rusiji slabo. na koncu bodo rusi nekaj dosegli, če ne drugega bodo odcepili en del ukrajine in noben jim nič ne more, še vedno bolje kot nič za putina, briga njega tistih 40.000 mrtvih rusov, mogoče mu je še fajn to dejstvo, glede na to, da rad pobija ljudi, to se čez 1000 let ne bo nič poznalo, poznlo se bo pa to, da imajo rusi donbas in to njegov prispevek veliki rusiji. je pa fajn, da sankcije ostanejo dokler je putin na oblasti, tu pa so se zajebali.

Stikalo ::

ej fantje, kolk rubljev dobi korenje3 in cias za to prorusko gobezdanje? A to dela pro-bono?

Scaramouche ::

mackilla je izjavil:

Scaramouche je izjavil:



Bo šla, drugače nas je pa Slovanov dosti, da smo kontra Rusiji, ki pobija svojej brate, pa sem 100% da so Francozi, UK, in Nemci za nami takoj, prej ko brati Rusi!


Uk so šli iz EU, so nam dali sredinca..
Ostali imajo možnost da nas oborožijo in smo velikim državam prva bojna linija pa nočejo, ves denar ki bi ga na nas porabili bi bil njim v veselje, imeli bi zaščito preden se oborožijo!
Pa nam kvečjem še več govorijo da tako revni kot smo moramo vse več dati za oborožitev..

UNIJA pa taka...

I had a stroke reading this.


Pa še slovensko nočeš pisati.Kaj delaš tukaj,ti in tvoj kolega...

Truga ::

Fritz je izjavil:

Yanis pove tako kot je:

he's right

fur80 ::

kuall je izjavil:

putin se je zajebal na polno in se mi kar mau smili, pač podobno kot se mi smili serijski morilec, ki gnije v zaporu, meni se lahko vsak smili.
mi gredo pa na kurac zahodnjaške cenzure: putinove govore je nemogoče dobiti v celoti. radi bi gledal njegovo telesno govorico, če je že kaj psihično zjeban. iz 1 minutnega videa je malo težko videt, malo že zgleda samo bi rabil daljši video. v zadnjem videu mi zgleda malo na robu obupa, ostrižen ni pa glas ima hripav.

bi pa janša lahko malo začel prepričevat kolega viktorja iz orbanije, da naj ga neha srati.


Če veš, da je obrambnega ministra infarkt potem veš, da ni zajebancije več!
Sergej %C5%A0ojgu @ Wikipedia
Oligarhom so vzeli lepo življenje na zahodu, tisti, ki niso prišli nazaj so petokolonaši in izdajalci, generali crkavajo, ljudje pa bodo v naslednjih mesecih šele začeli čutit posledice, firme bodo dobile kredite le še v rubljih, tuja izobrazba odpade, tuji resursi adijo in tako naprej, Kitajska ne bo pomagala, ker noče zapast v isti drek, delali se bodo Rusom sicer lepe, Putuna bodo pa spravili na nivo Enver Hoxha Enver Hoxha @ Wikipedia in potem adijo, tako kot je še vsak diktatorček na prisilen način zapustil svet! Če bodo pa Rusi še kdaj hoteli poslovat z zahodnim svetom, pa bodo morali Putkota izročit v Hag, psihopat je pa star 70 let, torej bo kar hitro tam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Scaramouche ::

Truga je izjavil:

Fritz je izjavil:

Yanis pove tako kot je:

he's right


Povedal je glede EU točno to kar sem rekel, ne obstaja vojaško in hoče prej biti mediator!
Če bo napadena bo kot kura brez glave samo okol zmešana skakala in se pritoževala!

mr_chai ::

Scaramouche je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

endelin je izjavil:

Ustavimo kurčeve ruse. Ljudje v Mariupolu umirajo od lakote.

Pojdi se borit, ne pa tukaj druge v svojem imenu pošiljat pezde!


Saj pa tej plačujemo vojsko in smo v NATO, zakaj plačuješ vojsko za teninge, potem so športniki in ne vojaki! ;) Če mi ni treba nikoli it v vojno, potem bi jaz tudi bil vojak ali vsaj rezervni! :D


To vojsko ki jo imamo ni EU ampak slovenska, ki nima za burek dobesedno!
Jaz sem mislil,da bomo imeli enkrat svojo evropejsko samo tukaj se gre samo za prodajo orožja, enotnosti ni!

Če Putin zdaj reče da ne mara NATO v vsaki slovanski državi nam NATO pakt ne pomaga!
Ne bo šla Amerika in večje EU države v potencialno nuklearno vojno če bi bile kake majhne NATo države napadene, sploh kaka mala nepomembna sLOVEnija...


Točno tako! In zato ne razumem te debilne slovenske politike prilivanja olja na ogenj putinu. Malo bolj diplomatsko držo bi lahko ubrali, mi pač tu nimamo nič, to ni naša vojna. A zdj bomo pa mi plačevali ceno zato, ker NATO Rusijo že 10 let hebe v glavo.

fur80 ::

To kar je Trump delal Make America great again 4 leta je Biden naredo v 3 mesecih! Ptuko pa ko osnovnošolček napado svoje brate, so ga dali na limance, sedaj bo pa videl zahodni stroj, Hag ali vislice, si lahko pa sam izbere!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

mr_chai ::

fur80 je izjavil:

To kar je Trump delal Make America great again 4 leta je Biden naredo v 3 mesecih! Ptuko pa ko osnovnošolček napado svoje brate, so ga dali na limance, sedaj bo pa videl zahodni stroj, Hag ali vislice, si lahko pa sam izbere!


Ne sanji. Ja america je res great again, ker bo Schulze nabavu za 100 miljard orožja iz murice, aja pa plina tud na bale iz Texasa...see 2 + 2 = 4... Upam, da sm ti pojasnu poanto te vojne. Zdej lahko zapreš pipco in greš spat.

jernejl ::

mr_chai je izjavil:

mi pač tu nimamo nič, to ni naša vojna.
O seveda je naša vojna. Rusi koljejo po ukrajini, mi pa dobimo cel kup beguncev in omejitev uvoza žit. Še na naročen nov avto moram čakat, zato ker so rusi uspeli prekinit dobavo sestavnih delov iz ukrajine.
Potem pa nekdo prileze izpod kamna in pravi, da to ni naša vojna :))

A zdj bomo pa mi plačevali ceno zato
Ceno tako ali tako plačujemo zaradi ruske agresije, zato moramo poskrbeti, da si rusi v ukrajini čimbolj polomijo zobe in potem vsaj za nekaj desetletij dajo mir. To je za nas cenovno najugodnejši scenarij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Scaramouche ::

jernejl je izjavil:

mr_chai je izjavil:

mi pač tu nimamo nič, to ni naša vojna.
O seveda je naša vojna. Rusi koljejo po ukrajini, mi pa dobimo cel kup beguncev in omejitev uvoza žit. Še na naročen nov avto moram čakat, zato ker so rusi uspeli prekinit dobavo sestavnih delov iz ukrajine.
Potem pa nekdo prileze izpod kamna in pravi, da to ni naša vojna :))

A zdj bomo pa mi plačevali ceno zato
Ceno tako ali tako plačujemo zaradi ruske agresije, zato moramo poskrbeti, da si rusi v ukrajini čimbolj polomijo zobe in potem vsaj za nekaj desetletij dajo mir. To je za nas cenovno najugodnejši scenarij.


Za tvoj avto ne bomo dali naših otrok, odjebi!
Kot drugo, so druge države kjer bomo lahko kupovali!
Tukaj se moraš vprašati, če vojne nebi bilo in bi Rusija srala po Balkanu in bi Slovenijo napadla bi Ukrajinci šli v vojno zaradi nas?
Seveda ne!
Spet en hraber vojak preko tastature, v živo pa ni videl boja več kot v vrtcu na peskovniku!

jernejl ::

Scaramouche je izjavil:

Za tvoj avto ne bomo dali naših otrok, odjebi!
Tvoje mnenje je zadnje, ki bi kogarkoli tukaj zanimalo. Če te moti naše početje, spakiraj kovčke in odjebi v rusijo. Če imaš otroke, potem jim prenesi sporočilo, da se nam smilijo, ker imajo tako neumne starše.

Kot drugo, so druge države kjer bomo lahko kupovali!
Seveda, ruske robe se bomo prej ali slej znebili.

Spet en hraber vojak preko tastature, v živo pa ni videl boja več kot v vrtcu na peskovniku!
Lepo, da si se podpisal na koncu svojega prispevka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Scaramouche ::

Tvoje mnenje je zadnje, ki bi kogarkoli tukaj zanimalo.


Kdo je to mi?
Kot vidim si edini ki bi kar tako šel rad v vojno za drugo državo.
Mene Rusija in Ukrajina ne zanimata, grem v vojno za Slovenijo!
Ti pojdi v Ukrajino, saj je tam dosti vojakov iz drugih držav. So prostovoljci!
Je pa tvoje mnenje v Sloveniji da bodo naši vojskovali za tvoje debilno mnenje, hvala bogu v manjšini!

jernejl ::

Scaramouche je izjavil:

Kdo je to mi?
99% prebivalstva evrope. In slovenije. Obstaja par rusofilov, ki se s tem ne strinjajo. Ampak to je pričakovano, v vsaki populaciji obstaja določen procent ljudi z možganskimi okvarami.

Kot vidim si edini ki bi kar tako šel rad v vojno za drugo državo.
Ne.

Mene Rusija in Ukrajina ne zanimata
Tvoje mnenje je popolnoma nepomembno. 99% ljudi tukaj to zanima in tudi čuti posledice te vojne. Če te to moti, spakiraj kovčke in odjebi kam drugam.

Ti pojdi v Ukrajino, saj je tam dosti vojakov iz drugih držav.
Nas je velika večina, zato ne bomo bežali nikamor. Boš kar ti šel, če ti tu kaj ne paše.

Scaramouche ::

99% prebivalstva evrope. In slovenije.

Prosim kje imaš te podatke da je zanimanje za vojno preko medijev tudi 99% odraz tega da se hočejo vsi boriti?

Tvoje mnenje je popolnoma nepomembno. 99% ljudi tukaj to zanima in tudi čuti posledice te vojne. Če te to moti, spakiraj kovčke in odjebi kam drugam.

Ne odjebeš lahko ti kot veliko dobrovoljcev,ki se tam borijo in nas pustiš pri miru, če bi 99% procentov to mislilo nebi čakali ampak bi že odšli!
Ti si navadna pičkica, ki hoče da se drugi za njega borijo!

Nas je velika večina, zato ne bomo bežali nikamor. Boš kar ti šel, če ti tu kaj ne paše.

Meni tukaj paše, ti me nimaš nikamor pravico vreči, našo državo ki nima resne vojske pa ne mešaj v konflikt, raje pojdi sam tja se boriti!
Rad bi da se naši vojaki borijo, ti jih pa bodriš za tipkovnico,reva!

jernejl ::

Scaramouche je izjavil:

Prosim kje imaš te podatke da je zanimanje za vojno preko medijev tudi 99% odraz tega da se hočejo vsi boriti?
Mi to bitko že od začetka bijemo po svoje in to podpira velika večina slovencev in evropejcev. Če ti pri tem kaj ne paše, spakiraj kovčke in odjebi kam drugam.

Ne odjebeš lahko ti kot veliko dobrovoljcev,ki se tam borijo in nas pustiš pri miru
Ne, boste kar vi odjebali, ker ste v popolni manjšini. Vaše mnenje je nepomembno.

Meni tukaj paše, ti me nimaš nikamor pravico vreči, našo državo ki nima resne vojske pa ne mešaj v konflikt
V konflikt smo že vmešani od samega začetka invazije (in bi bili vmešani tudi če ne bi naredili nič, ker bi morali žreti škodo).
Če ti pri tem kaj ne paše, spakiraj kovčke in odjebi kam drugam.

Rad bi da se naši vojaki borijo, ti jih pa bodriš za tipkovnico,reva!
Ravno nasprotno. Ti si reva, ker bi rad, da ukrajinci sami in brez naše pomoči borijo vojno, ki se tiče nas vseh in nam povzroča ogromno škodo.

Scaramouche ::

Mi to bitko že od začetka bijemo


LOL, kakšno bitko ti biješ, preko tastature, pa ti si pojava smešna..

Ne, boste kar vi odjebali, ker ste v popolni manjšini. Vaše mnenje je nepomembno.


Ti si v manjšini, vsi se delajo dobre in hrabre kot ti,samo boriti se niso šli!



Če ti pri tem kaj ne paše, spakiraj kovčke in odjebi kam drugam.


Tebi očitno ne paše, hočeš se boriti, tam si lahko prostovoljec, vzamejo jih!
Pojdi zdaj! Ne boš pa druge preko interneta novačil reva bedna,sam pa doma bil bitko tastatur..

Ravno nasprotno. Ti si reva, ker bi rad, da ukrajinci sami in brez naše pomoči borijo vojno, ki se tiče nas vseh in nam povzroča ogromno škodo.

Ukrajina ni niti NATO niti EU, sami so hoteli to vojno, zelo so hoteli ameriško prisotnost na njihovem ozemlju!
In ker nimam dokazov da bi se oni v nasprotnem borili za malo Slovenijo če bi jo napadla nuklearna Rusija, se bomo v Sloveniji kot smo se do zdaj držali sebe in ne bo nas novačil nek bednik preko interneta, ki se sam ne upa tja!
Odjebi v Ukrajino in se bori v svojem imenu!

Scaramouche ::

Evo dobrovoljce, kaj še čakaš?

Yohan del Sud ::

Ene dva hitra linka. Prvi je za kolega nekje zgoraj, ki ne najde linka do necenzuriranega putinovega ranta ob napovedi "specijalne operacije." Se najde na tubah, je pa res, da prvi zadetki niso to to:

mein kampf pa to

In še en malo bolj zanesljiv link za dnevno situacijsko zavedanje in za trolanje petokolonašev:

ene par stručkotov
www.strancar.com

lay2er ::

Ukrajinci uporabili fosfor nad Donckom. Tole je nora eskalacija, ki spet spreminja potek vojne.

ZDA in opranci bodo seveda rekli, da gre za false flag operacijo.

Čestitke vsem tukaj, majhen korak za slo-tech trolle, velik korak naprej proti jedrski vojni

gozdar1 ::

Kot neopranca te vprašam, so rusi že zaključili z vajami? Opranci namreč nekaj bluzijo vojni, bombah,...

sir_mha ::

#Scholz said that #Germany is able to abandon #Russian #gas faster than it is commonly believed.

The chancellor also added that the process of independence of the #EU countries from Russian gas is now irreversible.


Kar se mene tiče, se lahko začnemo pogovarjat, kako bi preprečili popoln kolaps Rusije. V španoviji s Kitajsko se bodo nedvomno počasi dušili.

Eni ekonomisti so nasprotnega mnenja, da bo to prineslo ekonomski preporod Rusije, da bodo učinki pozitivni. Podobno kot ob zadnjih sankcijah, ko se je recimo njihova prehranbena industrija postavila na noge. Pazi to, Rusi si sedaj znajo sami narest sir. To sedaj prenest na to novo situacijo, Rusi bi sedaj morali tekmovati s poceni kitajsko delovno silo, ki obvladuje visoke tehnologije. Tukaj sploh ne vidim teorije, to je čisti eksperiment.

lay2er je izjavil:

Ukrajinci uporabili fosfor nad Donckom. Tole je nora eskalacija, ki spet spreminja potek vojne.

ZDA in opranci bodo seveda rekli, da gre za false flag operacijo.

Čestitke vsem tukaj, majhen korak za slo-tech trolle, velik korak naprej proti jedrski vojni


Prvič, ne ve se, kdo je to uporabil, drugič, ljudje z vojaškimi izkušnjami pravijo, da so to prej nekakšne svetilne rakete/strelivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sir_mha ()

sparklyslo ::

Truga je izjavil:

Fritz je izjavil:

Yanis pove tako kot je:

he's right


Saj ne rečem, da o kakšnih stvareh nima prav.
Samo Ukrajino siliti v neko vojaško nevtralnost brez vojske je pa največja neumnost. Zakaj kar svoji Grčiji ne predlaga razpustitev vojske. Saj ima za soseda prijazno Turcijo, ki vedno spoštuje vse dogovore in ima na oblasti diktatorja. Najlažje je s tujim kurcem po koprivah...

Aja, pa povedal je, da mora Ukrajina ostati ozemeljsko celovita...

TezkoDihanje ::

Medal count: OSINT analysis of real Russian losses for the first week of hostilities in Ukraine


It is immediately striking that a large number of awards relate to the presidential decree signed on March 3 - this is about a week into the full-scale war against Ukraine. That is, those who died in the first days got on this decorations list. It was on this day that the Russians reported their losses for the first, and so far for the last time.

The lowest serial number of the posthumous Order of Courage according to the decree of March 3, 2022 which we could find is 78487.

The highest serial number is 83281.

The difference between them makes 4794 orders. This is a very rough assessment, because every day we find new numbers, and these figures will most probably be adjusted upwards, increasing the count of the decree of March 3rd. Most of the awards for this day are posthumous, because only the Medal for Courage was issued for non-lethal wounds.

Geho ::

korenje3 je izjavil:

Stanje je slabše kot smo mislili.
Uradna ruska mapa:

O glej še je živ, kje so pol tiste fabrke čipov??? Čakamo in čakamo... men že brada raste...

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/150...
A #Moscow City Duma deputy suggested that six more countries - #Kazakhstan, #Moldova, #Poland, #Lithuania, #Latvia, and #Estonia - should be "denazified".

Inside Irpin: The town destroyed in the battle for Kyiv - BBC News

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

a obstaja kakšna spletna stran z zanimivimi posnetki iz vojne za ukrajino? gldal sem na crazyshit.com ampak tam je vse pomešano z drugimi posnetki (mehiški karteli, prometne nesreče, darwin nagrade, ...)
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

WizzardOfOZ ::

TezkoDihanje je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

redtech je izjavil:

Poljaki, bi imeli ločeno misijo od NATO v Ukrajini? Pod pretvezo, da zaščitijo Poljake, bodo lahko naredili podobno cono kot Turki v Siriji iz katere se ne bodo več umaknili :). Potem to potegne še Belorusijo zraven, Ukrajina bo na koncu razkosana, Zelenyski pa v Londonu azil.


To eni govorimo že nekaj časa. Še madžari si bodo svoj kos prisvojili.


Ful logično ja, da bodo potem vsi ZDA/EU podprli te vaše blodnje (ki so plod ruskega fejknjuzanja). Yep, ful logično.


dihaj!!!

fur80 je izjavil:

Se še komu zdi, da je ruska propaganda malo zamudila in da so malo naivni, ali je to bolj za Ruse. Kažejo zajete ukrajinske avte in tanke, v resici so to lahko samo njihovi ne pobarvani z Z. Zanimivo je, da so vsi celi in ne kažejo razbitih, medtem ko na drugi stani je 80% razbitih ruskih vozil.

https://twitter.com/InstantReporter/sta...

WizzardOfOZ je izjavil:

redtech je izjavil:

Poljaki, bi imeli ločeno misijo od NATO v Ukrajini? Pod pretvezo, da zaščitijo Poljake, bodo lahko naredili podobno cono kot Turki v Siriji iz katere se ne bodo več umaknili :). Potem to potegne še Belorusijo zraven, Ukrajina bo na koncu razkosana, Zelenyski pa v Londonu azil.


To eni govorimo že nekaj časa. Še madžari si bodo svoj kos prisvojili.


Kaj to se posebneži dobite na Telegramu in potem diskutirate, kaj moraš imeti IQ tam pod 90, da te spustijo noter ali je to odprto, pa se ostali umaknejo?


Gledamo MSM, pa nam kar tam povedo.

fur80 je izjavil:

Kaj ne vidiš, da Rusija želi podjarmit Ukrajino, ti se pa ne bodo predali, raje umrejo, kaj naj zahod naredi, pusti klavnico v Evropi v letu 2022? Irak, da ne!


Zakaj se pa potem ne greš boriti tja? Pač dopuščaš klavnico.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

Kako Putin zmaga to vojno v enem dnevu?

Zelo enostavno:

1. proglasi se za največjega progresivnega levičarja na svetu.

2. proglasi se za pripadnika LGBTQ, sam bi predlagal, da je trans ženska, ki je lesbijka

3. tole točko pa že izvaja, proglasi Ukrajince za naciste


Vsi zahodni MSM bodo veseli, ker zagovarja te pravice, noben si ne bo upal proti njemu karkoli reči, plus vsi njegovi podporniki bodo instant označeni za naciste!

ZMAGA!

cias ::

AtaŠtumf ::

ps: Sam bi mu še predlagal, da si izbere rumeno modro barvo na svojem twitter in Facebok profilu, da bo takoj dobil tisoče in tisoče privržencev!
««
585 / 859
»»