» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
572 / 859
»»

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Poljska, Slovaska, Ceska so zelo ok drzave. Bratski narod, to ker so hazari in askenazi takticno skregal Slovane je drugo. Mnogo piva sem z njim popil in vrjamem, da bo tako v bodoce. Germane in anglosaksonce pa organsko ne prenesem ker gre za klavce.


Nemci so čudni ja, to ve vsak, vsaj nam! :D Američani pa prave face, vsi ne glede na raso, se spomnim, da smo s kolegi vleteli v Ameriki v nek štuk oz. halo ko so imeli rap koncert, sploh nismo vedeli, sammi črnci zapohani na polno, pa mi trije dol pobriti belci! :D brez vsake panike smo pili tam in tak naprej... :D


Ameriski crnci so ok ljudje vlecejo korenine iz hakuna matata, kar za ameriske belce ne morem reci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

koyotee ::

In addition to the new raft of financial sanctions, the UK government has announced plans to send 6,000 more missiles to Ukraine.

Še bomo gledali leteče topove ruskih tankov 8-)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

endelin ::

Je že prispel 50km konvoj v Kijev?
Pa nemci s konjskimi vpregami brez cest so hitreje gazili naokoli

Fritz ::

Če prav razumem, britanski obrambni minister nima dobrih besed za Nemčijo in Francijo ter sporazum iz Minska.
https://twitter.com/wyattreed13/status/...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Jarno ::

Ubogi ruski vojaki, doma bi imeli računalnik in mačke.



Btw, tema je itak postala 'mačje stranišče', tako da...
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

sir_mha ::

VladarP je izjavil:

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Britanski novinar o ukrajinskim nacističkim bataljonima: Kao da imate Kju kluks klan u vojsci SAD

https://odysee.com/britanski-novinar-uk...


Še nekrat vprašam, četrtič, zakaj Putin financira ekstremno desnico po Evropi? Beje se s temi strankami celo intimno zelo dobro razume.



Nimam teh podatkov, sem desnicar od malih nog, kot mlad pob reden na severnih tribunah Ljubljanske Olimpije, kjer sem se druzil z pankerji, skineheadi in z cefurji,... smo iz Ledina centra hodili na Metelkovo in obratno, od Putina nisem dobil niti enga evra, niti moji kolegi desnicarji.


Mogoče se ne znaš dobro prodat, sem ti že rekel, da ti tega absolutno ni treba počet zastojn.

Potem pa tole lahko prebereš, da dobiš v glavo nekaj podatkov, potem mi pa razlož, zakaj bi Putler počel kaj takega.

lynxslo5 ::

VladarP je izjavil:

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Britanski novinar o ukrajinskim nacističkim bataljonima: Kao da imate Kju kluks klan u vojsci SAD

https://odysee.com/britanski-novinar-uk...


Še nekrat vprašam, četrtič, zakaj Putin financira ekstremno desnico po Evropi? Beje se s temi strankami celo intimno zelo dobro razume.



Nimam teh podatkov, sem desnicar od malih nog, kot mlad pob reden na severnih tribunah Ljubljanske Olimpije, kjer sem se druzil z pankerji, skineheadi in z cefurji,... smo iz Ledina centra hodili na Metelkovo in obratno, od Putina nisem dobil niti enga evra, niti moji kolegi desnicarji.


Green Dragonsi ste najbolj patetična navijaška skupina daleč naokoli. V 90ih ste imeli za vodjo enega Srba, frizerja, homoseksualca Stevota. Ste otroci Delij in Grobarjev. V vaših venah ni niti kapljice prave ljubljanske slovenske krvi. Za Olimpijo navijate samo takrat, ko igra proti Mariboru. Če pa v Ljubljano pride gostovat kakšen srbski klub, pa zelene barve hitro zamenjate za črno-bele ali pa rdeče-bele.

sir_mha ::

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Britanski novinar o ukrajinskim nacističkim bataljonima: Kao da imate Kju kluks klan u vojsci SAD

https://odysee.com/britanski-novinar-uk...


Še nekrat vprašam, četrtič, zakaj Putin financira ekstremno desnico po Evropi? Beje se s temi strankami celo intimno zelo dobro razume.



Nimam teh podatkov, sem desnicar od malih nog, kot mlad pob reden na severnih tribunah Ljubljanske Olimpije, kjer sem se druzil z pankerji, skineheadi in z cefurji,... smo iz Ledina centra hodili na Metelkovo in obratno, od Putina nisem dobil niti enga evra, niti moji kolegi desnicarji.


Mogoče se ne znaš dobro prodat, sem ti že rekel, da ti tega absolutno ni treba počet zastojn.

Potem pa tole lahko prebereš, da dobiš v glavo nekaj podatkov, potem mi pa razlož, zakaj bi Putler počel kaj takega.


Še link:

https://newlinesmag.com/reportage/exclu...

Zmajc ::

Zelo dobro predavanje na temo zakaj je Rusija takšna kot je. Kako jih razumeti in kako se varovati pred njimi.

Evaluation of Russia by Finnish Intelligence Colonel (2018)

VladarP ::

lynxslo5 je izjavil:

VladarP je izjavil:

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Britanski novinar o ukrajinskim nacističkim bataljonima: Kao da imate Kju kluks klan u vojsci SAD

https://odysee.com/britanski-novinar-uk...


Še nekrat vprašam, četrtič, zakaj Putin financira ekstremno desnico po Evropi? Beje se s temi strankami celo intimno zelo dobro razume.



Nimam teh podatkov, sem desnicar od malih nog, kot mlad pob reden na severnih tribunah Ljubljanske Olimpije, kjer sem se druzil z pankerji, skineheadi in z cefurji,... smo iz Ledina centra hodili na Metelkovo in obratno, od Putina nisem dobil niti enga evra, niti moji kolegi desnicarji.


Green Dragonsi ste najbolj patetična navijaška skupina daleč naokoli. V 90ih ste imeli za vodjo enega Srba, frizerja, homoseksualca Stevota. Ste otroci Delij in Grobarjev. V vaših venah ni niti kapljice prave ljubljanske slovenske krvi. Za Olimpijo navijate samo takrat, ko igra proti Mariboru. Če pa v Ljubljano pride gostovat kakšen srbski klub, pa zelene barve hitro zamenjate za črno-bele ali pa rdeče-bele.


Nimas pojma. Stevo je hrvat.

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Britanski novinar o ukrajinskim nacističkim bataljonima: Kao da imate Kju kluks klan u vojsci SAD

https://odysee.com/britanski-novinar-uk...


Še nekrat vprašam, četrtič, zakaj Putin financira ekstremno desnico po Evropi? Beje se s temi strankami celo intimno zelo dobro razume.



Nimam teh podatkov, sem desnicar od malih nog, kot mlad pob reden na severnih tribunah Ljubljanske Olimpije, kjer sem se druzil z pankerji, skineheadi in z cefurji,... smo iz Ledina centra hodili na Metelkovo in obratno, od Putina nisem dobil niti enga evra, niti moji kolegi desnicarji.


Mogoče se ne znaš dobro prodat, sem ti že rekel, da ti tega absolutno ni treba počet zastojn.

Potem pa tole lahko prebereš, da dobiš v glavo nekaj podatkov, potem mi pa razlož, zakaj bi Putler počel kaj takega.



Ce se vi prodajate, meni to ni v krvi. Sem dovolj duhovno bogat, financno stojim solidno tako da mi ni treba riti nastavljati nikomur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

sir_mha ::

Ce se vi prodajate, meni to ni v krvi. Sem dovolj duhovno bogat, financno stojim solidno tako da mi ni treba riti nastavljati nikomur.


Sej sej, zanima me, kaj si prav ti, kot neodvisni individum, misliš o tem, zakaj Putin financira skrajno desne stranke v EU.

https://newlinesmag.com/reportage/exclu...

VladarP ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

VladarP ::

Italijanski upokojenci se zaradi visokih cen domov za starejše odpravljajo v domove za starejše v Bolgariji in Romuniji, kjer je nastanitev s storitvami trikrat cenejša kot v Italiji.


Mama mia kako smo napredovali v EU

gazibo ::

Generalna skupščina poziva Rusijo, naj takoj konča vojno v Ukrajini
https://www.rtvslo.si/svet/evropa/gener...


LOL kako ce Rusija ni v vojni. Kva temu folku ni jasn.

Baje je marjupol padu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

TezkoDihanje ::

Video from Lukyanivka village.
He seated on the captured MT-LB.
In the battles, two Ukrainian soldiers were killed and about 10 were wounded.
https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...
Another video from Lukyanivka village, captured (MT-LB and T-72B3) and destroied russian vehicles.

gazibo ::

jukrejn nacisti

TezkoDihanje ::

gazibo je izjavil:

LOL kako ce Rusija ni v vojni. Kva temu folku ni jasn.


manj drog žeri, pokovc

gazibo ::

ajde seljanđurdo sikter :D

Mariupol is part of the DPR. Expect an official announcement


Head of the DPR Denis Pushilin and State Duma deputies Turchak and Sablin are already in Mariupol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

IL_DIAVOLO ::

Na vprašanje, ali naj države še naprej pošiljajo orožje ukrajinski vojski, je Borrell odgovoril: "To je najpomembnejše. Ker se bo vse odločilo v naslednjih 15 dneh.


Naslednjih 15 dni bo kljucnih.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

A to je zdej janšitev kanal na slotech te vprašam ?

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Italijanski upokojenci se zaradi visokih cen domov za starejše odpravljajo v domove za starejše v Bolgariji in Romuniji, kjer je nastanitev s storitvami trikrat cenejša kot v Italiji.


Mama mia kako smo napredovali v EU


Pa daj stari, daj kako sliko iz doma starejših v Rusiji, da vidimo to čudo!? :D

gazibo ::

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it

fur80 ::

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!

sbawe64 ::

Če je kdo gledal drugače ok serijo Vigil https://www.imdb.com/title/tt11846996/ , ki so jo začeli vrteti na rtvslo prejšnjo soboto...
V zadnji epizodi, 49 minuta, kdo je kriv ? 3x lahko ugibate.


BBC produkcija :))



Ukr je prva država, kateri bodo nato/eu priskbel na zilione eur orožja, samo da se koristni idioti gredo borbe z Rusi.
Endgame in posledice tega koga zanimajo ?




Zmajc je izjavil:

Zelo dobro predavanje na temo zakaj je Rusija takšna kot je. Kako jih razumeti in kako se varovati pred njimi.

Evaluation of Russia by Finnish Intelligence Colonel (2018)

Povzetek v treh stavkih ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

gazibo ::

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)

fur80 ::

gazibo je izjavil:

ajde seljanđurdo sikter :D

Mariupol is part of the DPR. Expect an official announcement


Head of the DPR Denis Pushilin and State Duma deputies Turchak and Sablin are already in Mariupol


Ne si delat sramote!!!! :D

Tiktok army strikes again.
They claims that have captured several buildings in ...

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

gazibo ::

darilce za jukrejn nacije

sir_mha ::

Nad popolnoma porušenim Mariupolom se naš Vladimir naslaja, Rusom pa žal odtegujejo to zadovoljstvo. Na TV so jim sicer pokazal apokaliptične posnetke, ampak s komentarjam, da so to Azovci za sabo porušili.

Russian state TV posts this absolutely apocalyptic aerial footage of Mariupol (result of Russian siege). But the anchor says: "Sad scenes of course... the Ukrainian nationalists withdraw trying not to leave a stone unturned"


https://twitter.com/Belgarriion/status/...

gazibo ::

a lahko najdes v cirili da tud civilizrani in kulturni svet kaj razumemo, hvala.

Pac-Man ::

A je to nacizem?

Alexei Venediktov @ Wikipedia

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

Somebody posing as a delivery man left a pig head in a curly wig outside the home of former Echo of Moscow editor-in-chief Alexey Venediktov.
And slapped a Ukrainian coat of arms to the door containing an anti-Semitic message.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

gazibo ::

fake news = fake news

cias ::

A group of around 10 USA mercenaries are known to be in Ukraine, they have been dropping their rubbish in several places. Sometimes attached to their corpses.

Telbanc ::

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

sbawe64 ::

Zmajc je izjavil:

Zelo dobro predavanje na temo zakaj je Rusija takšna kot je. Kako jih razumeti in kako se varovati pred njimi.

Evaluation of Russia by Finnish Intelligence Colonel (2018)

Eno uro ne mislim finščine poslušati...
tu imate ang podnapise, lahko preberete prej
https://downsub.com/?url=https%3A%2F%2F...


srt naložiš v SubtitleWorkshop in bereš.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Jarno ::

Ponazoritev ruskega vojaka, nekje v hosti okolice Kijeva:

#65W!

scythe ::

Ukrajina ne rabi tujega orožja, saj ga Rusija dost dostavi :D Zdaj morajo tele ¨thermobaric¨ rakete še zmetati nad Ruse pa bo :))

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.

cias ::

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Bolj švoh je ta socializem v sloveniji. Poznal sem družino kjer je morala hči za minimum prodati bajto in sedaj živi v najemu da so lahko starši v domu.

VladarP ::

cias je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Bolj švoh je ta socializem v sloveniji. Poznal sem družino kjer je morala hči za minimum prodati bajto in sedaj živi v najemu da so lahko starši v domu.


Jap.

cias ::

scythe je izjavil:

Ukrajina ne rabi tujega orožja, saj ga Rusija dost dostavi :D Zdaj morajo tele ¨thermobaric¨ rakete še zmetati nad Ruse pa bo :))

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


Jaz se strinjam da Ukrajini ne dajamo orožja.

fur80 ::

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.


Daj kak dom ostarelih iz Rusije, da vidimo, mesto naj bo nekje velikosti Ljubljane ali Maribora, pa da vidimo, kje živijo Rusi na stara leta. Ali hočeš, da začnem jaz iskat pa ti bom lepil tu?

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.


Daj kak dom ostarelih iz Rusije, da vidimo, mesto naj bo nekje velikosti Ljubljane ali Maribora, pa da vidimo, kje živijo Rusi na stara leta. Ali hočeš, da začnem jaz iskat pa ti bom lepil tu?


Jaz zivim v Sloveniji in ne v Rusiji, da bi skrbel kako izgledajo njihovi domovi za penzice.

Kalibri so prispeli! - "V kijevski regiji je pekel!" - poročajo lokalni kanali
t.me/rvvoenkor


Kalibri držijo naciste tudi ponoči budne 8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuiIII ()

fur80 ::

VladarP je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.


Daj kak dom ostarelih iz Rusije, da vidimo, mesto naj bo nekje velikosti Ljubljane ali Maribora, pa da vidimo, kje živijo Rusi na stara leta. Ali hočeš, da začnem jaz iskat pa ti bom lepil tu?


Jaz zivim v Sloveniji in ne v Rusiji, da bi skrbel kako izgledajo njihovi domovi za penzice.


Pa delamo primerjavo, kaj smo mi z našim delom ustvarili in kaj oni. S tem da mi nimamo ne plina in ne nafte in tudi drugi nam ne dajo kaj!

cias ::

Hmm, zanimivo.

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.


Daj kak dom ostarelih iz Rusije, da vidimo, mesto naj bo nekje velikosti Ljubljane ali Maribora, pa da vidimo, kje živijo Rusi na stara leta. Ali hočeš, da začnem jaz iskat pa ti bom lepil tu?


Jaz zivim v Sloveniji in ne v Rusiji, da bi skrbel kako izgledajo njihovi domovi za penzice.


Pa delamo primerjavo, kaj smo mi z našim delom ustvarili in kaj oni. S tem da mi nimamo ne plina in ne nafte in tudi drugi nam ne dajo kaj!



Ce bi ustvaril ti kaj, nebi tvoji stari hodili zobe popravljati v Opatijo, Zagreb in Banja Luko

fur80 ::

cias je izjavil:

Hmm, zanimivo.



To sem tudi jaz videl, verjetno kak poizkus, da nekatrim oligarhom bi popustili in bi prišlo do trenj tam na vrhu, ne vem, mogoče nek poizkus destabilizacije Putina, kao eni so pridni, drugi ne!?

VladarP je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

fur80 je izjavil:

gazibo je izjavil:

Slovenski penzionisti ze leta hodijo v dome za ostarele na hrvasko ker je ceneje. google it


Ruski penzionisti hodijo direkt na pokopališče!


Majo vsaj nekam it, ti bos verjetno na cesti ostal, ker nobeno pokopalisce nima tako nizkih standardov da bi sprejeli cgana, ki ga niti ps ne povoha :)



Cakalna doba za dom na ostarele je v Sloveniji do 3 leta. Cena brez posebnih uslug 1000e minumum. Zato so vsi danasnji mladi zapitki in zadetki cast izjemam, se vdajo v usodo, ker stanovanj ni ne za mlade ne za stare(domovi). Tudi veliko lazje se je naslajat Rusom kako slabo zivijo, kot pogledat svoj prag.


Daj kak dom ostarelih iz Rusije, da vidimo, mesto naj bo nekje velikosti Ljubljane ali Maribora, pa da vidimo, kje živijo Rusi na stara leta. Ali hočeš, da začnem jaz iskat pa ti bom lepil tu?


Jaz zivim v Sloveniji in ne v Rusiji, da bi skrbel kako izgledajo njihovi domovi za penzice.


Pa delamo primerjavo, kaj smo mi z našim delom ustvarili in kaj oni. S tem da mi nimamo ne plina in ne nafte in tudi drugi nam ne dajo kaj!



Ce bi ustvaril ti kaj, nebi tvoji stari hodili zobe popravljati v Opatijo, Zagreb in Banja Luko


Haha, če ste vi Rusi škrbasti, ti jaz nisem kriv! Higjena je pravi recept, če še ne veš! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

Bivsi sodelavec Slovenec, zobe popravljal v Veliki Kladusi. Toliko o mali Švicarski.

cias ::

fur80 je izjavil:


Haha, če ste vi Rusi škrbasti, ti jaz nisem kriv! Higjena je pravi recept, če še ne veš! :D


Zanimivo kako zmeraj vse obrnete na #notmyproblem
Sem mislil da ste vi altruisti na moralni strani.

VladarP ::

Vladajoca stranka posluje z cudnimi osebki v Bosni in Hercegovini, si posilja cudne transakcije in posojila iz Bosne in Hercegovine. In potem mi nekdo pametuje o korupciji, oligarhom, mafiji....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

Zmajc ::

sbawe64 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Zelo dobro predavanje na temo zakaj je Rusija takšna kot je. Kako jih razumeti in kako se varovati pred njimi.

Evaluation of Russia by Finnish Intelligence Colonel (2018)

Eno uro ne mislim finščine poslušati...
tu imate ang podnapise, lahko preberete prej
https://downsub.com/?url=https%3A%2F%2F...


srt naložiš v SubtitleWorkshop in bereš.


Saj maš na youtubu ENG podnapise, vklopi jih.

Tukaj je drug del, po napadu na Ukrajino:

Former Intelligence Colonel talks about Russia & Ukraine (subtitles) | Finnish | March 9th 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()
««
572 / 859
»»