» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
570 / 859
»»

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Pravkar kupil za 2000e rubljev v NKBM. Pojedel 4 piscancja bedra, pohana v rastlinskem olju(upam da je iz Rusije) . Zdaj natocim v štiritaktno frezo, olje in rusko gorivo in grem orat njivo, da se v soboto podtakne čebulček. Blokarji boste pa od psov poscan regrat jedli, ce si ga bote nabrali seveda. Jutri pa prepikirati paprike v loncke za sadike!

Olje iz 🌻 bo se posebno dobro za pohat. Pravijo, da bo letina 🌻 letos dobra.

VladarP je izjavil:

Kar tolažite se

Kljukec. Ruski. Laznjivi. 🌻

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

VladarP ::

Olja in svinjske masti mam na hladnem vec kot 150kg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Stikalo ::

VladarP je izjavil:

Pravkar kupil za 2000e rubljev v NKBM. Pojedel 4 piscancja bedra, pohana v rastlinskem olju(upam da je iz Rusije) . Zdaj natocim v štiritaktno frezo, olje in rusko gorivo in grem orat njivo, da se v soboto podtakne čebulček. Blokarji boste pa od psov poscan regrat jedli, ce si ga bote nabrali seveda. Jutri pa prepikirati paprike v loncke za sadike!


Dobro, napram rubljem je WC papir drag. Ampak si vseeno raje brišem rit z mehkim 4 slojnim WC papirjem.

Vrednost rublja je verjetno po taki kot to menjajo v moskvi. Torej 1€ je = 300 rubljev. Cca 30% prevojne vrednosti.

Aston_11 ::

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

cias ::

mackilla je izjavil:


Skoz jamraš,da ne moreš dostopat do resničnih novic. Zdaj praviš,da ne moreš trgovati. Drugi odločajo o sankcijah. Pekel.


Sam osebno lahko dostopam do novic, sem proti cenzuri ker potem ljudi na cesti slišim kako Rusi niso zavzeli še niti enega Ukrajinskega mesta.

Trgujem ne sam osebno, le v skladih sem preklopil da stavim na Rusijo. Prej sem stavil na tehnologijo, sem pa imel zadnja 2 mesca ustavljeno trgovanje ker je trend bil napovedan (pravilno) da bo padalo. Nikelj so blokirali vsem, razen izraelu, Indiji...

Proti sankcijam sem zato ker delujejo nasi politiki v skodo lastnega naroda. Bolj se mi gre iz moralnega razloga, ne da bi me karkoli bolelo.

Če bi se kam selil bi šel v Indijo, nevem od kje vam ideja da me hočete prisiliti da moram v Rusijo? Kje sploh vidite da sem pisal kaj pro Ruskega?

VladarP ::

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez




Srbi iz dneva v dan dokazujejo, da so edini svobodnjaski narod v Evropi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuiIII ()

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez
. Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻

VladarP ::

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez
. Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻




Nimas blage

cias ::

Aston_11 je izjavil:


Olje iz 🌻 bo se posebno dobro za pohat. Pravijo, da bo letina 🌻 letos dobra.



Sam sem sicer na olivnem, domačem, ne razumem pa to da bo sončnično letos dobro?

Top Sunflower Oil Producing Countries 2014
Rank Country Tonnes
1 Ukraine 4,400,324
2 Russian Federation 4,063,080
3 Argentina 931,700
4 Turkey 721,882
5 France 632,900
6 Hungary 566,100
7 Spain 503,500
8 Romania 454,576
9 Bulgaria 318,300
10 China, mainland 299,848

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez
. Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻




Nimas blage
tehnika in Rusi ne gre skupaj. 🌻 🌻 🌻

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Olje iz 🌻 bo se posebno dobro za pohat. Pravijo, da bo letina 🌻 letos dobra.



Sam sem sicer na olivnem, domačem, ne razumem pa to da bo sončnično letos dobro?

Top Sunflower Oil Producing Countries 2014
Rank Country Tonnes
1 Ukraine 4,400,324
2 Russian Federation 4,063,080
3 Argentina 931,700
4 Turkey 721,882
5 France 632,900
6 Hungary 566,100
7 Spain 503,500
8 Romania 454,576
9 Bulgaria 318,300
10 China, mainland 299,848

Letos bo odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

VladarP ::

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez
. Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻




Nimas blage
tehnika in Rusi ne gre skupaj. 🌻 🌻 🌻



Raketne motorje proizvaja tvoja mama?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

l0g1t3ch ::

Rusi kupujejo kit-e od češkega zetorja. Potem pa se hvalijo da so naredili svoj traktor :))

VladarP je izjavil:



Raketne motorje proizvaja tvoja mama?


Skopiral od pokradenih nemških načrtov.

Smejemo se vam v glavo :))

Predvsem kvizlingom tule na forumu.

VladarP, Gazibo, korenje3,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne rabi zalog. bo polno...
Bolje imeti na zalogi polno ruske tehnike. Nikoli ne veš, kaj od nje bo mogoče na pol delalo. Da iz 100 kosov sestavina enega, ki bo delal 3 minute. Niso to ukrajinski traktorji.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Vladimirec traktor ruski ima kolega dela ze 70 let, bogi nevednez
. Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻




Nimas blage
tehnika in Rusi ne gre skupaj. 🌻 🌻 🌻



Raketne motorje proizvaja tvoja mama?
pijan neizobrazen Rus jih ne. 🌻 🌻 🌻

cias ::

Aston_11 je izjavil:

Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻


Ne govori o Zahodnih traktorjih ker nimas pojma. Majo vsi čipe in brez pooblaščenega serviserja še žarnico komaj menjaš brez da javi "unauthorized ...".

Poznam enega ki je naše stare traktorje, kopače, bagre... izvazal v Afriko, pa smo nehali ker je nova roba še za nas "preslaba".

l0g1t3ch ::

Pametni pa na veliko odhajajo.

Ampak to ni problem. Važn da ostanejo čečeni, ki imajo radi šport in streljanje.

Čez 30 let bo cela Rusija en velik naravni rezervat :))

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ruski traktorji, ki bi delali, ne obstajajo. Kvečjemu kakšna slaba kopija zahodnega. Pa še kopirat ne znajo. 🌻 🌻 🌻


Ne govori o Zahodnih traktorjih ker nimas pojma. Majo vsi čipe in brez pooblaščenega serviserja še žarnico komaj menjaš brez da javi "unauthorized ...".

Poznam enega ki je naše stare traktorje, kopače, bagre... izvazal v Afriko, pa smo nehali ker je nova roba še za nas "preslaba".
kit komplet iz zahoda, pa se tega ne znajo sestaviti. Ali pa njihovi avioni....

cias ::

Aston_11 je izjavil:


Letos bo odlično.


Ker bo Argentinsko? Iz Rusije ne smemo uvazat, Ukrajinci ne sejejo... ne razumem teh tvojih trditev.

VladarP ::

Ma kasna zahodna masinerija, avtomobili, bagerji, kmetijska mehanizacija to vse kitajci delajo danes ceneje in kvalitetneje kot na zadrogiranem zahodu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Letos bo odlično.


Ker bo Argentinsko? Iz Rusije ne smemo uvazat, Ukrajinci ne sejejo... ne razumem teh tvojih trditev.

Ne skrbi, boš že razumel. Olje bo v glavnem presežek letos. Vladimir razume, ne Vladimir?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

VladarP ::

Aston_11 je izjavil:

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Letos bo odlično.


Ker bo Argentinsko? Iz Rusije ne smemo uvazat, Ukrajinci ne sejejo... ne razumem teh tvojih trditev.

Ne skrbi, boš že razumel. Olje bo v glavnem presežek letos.



Bo ja binglovega, ker bo toliko Ukrajincev tu

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

cias ::

Aston_11 je izjavil:


Komplet iz zahoda, pa se tega ne znajo sestaviti. Ali pa njihovi avioni....


Dol padajo Zahodni frčoplani, ravno ta teden spet na Kitajskem.

koyotee ::

Danes gre rusom zgleda vse narobe.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Ma kasna zahodna masinerija, avtomobili, bagerji, kmetijska mehanizacija to vse kitajci delajo danes ceneje in kvalitetneje kot na zadrogiranem zahodu.

Rusi niso nikoli bili znani po delujoči tehniki.

koyotee ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Komplet iz zahoda, pa se tega ne znajo sestaviti. Ali pa njihovi avioni....


Dol padajo Zahodni frčoplani, ravno ta teden spet na Kitajskem.


Slava bogu, ali kako že pravi vlatko?
Božja kazen za neposlušne kitajce.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

cias ::

Aston_11 je izjavil:

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Letos bo odlično.


Ker bo Argentinsko? Iz Rusije ne smemo uvazat, Ukrajinci ne sejejo... ne razumem teh tvojih trditev.

Ne skrbi, boš že razumel. Olje bo v glavnem presežek letos. Vladimir razume, ne Vladimir?


Ruskega ne smemo kupiti, v Ukrajini ne sejejo?

Kaj tu ni razumet?

Obnašaš se kot triletni otrok. Vem pa ne povem, tra la la.

Stikalo ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Olje iz 🌻 bo se posebno dobro za pohat. Pravijo, da bo letina 🌻 letos dobra.



Sam sem sicer na olivnem, domačem, ne razumem pa to da bo sončnično letos dobro?

Top Sunflower Oil Producing Countries 2014
Rank Country Tonnes
1 Ukraine 4,400,324
2 Russian Federation 4,063,080
3 Argentina 931,700
4 Turkey 721,882
5 France 632,900
6 Hungary 566,100
7 Spain 503,500
8 Romania 454,576
9 Bulgaria 318,300
10 China, mainland 299,848


Rusi bodo radi prodali svojo hrano, itak jim je vseeno, itak je politiki vseeno, če folk strada :D

koyotee ::

Sej majo verjetno še dovolj pretečenih obrokov, ki so ostali po tridnevnem pikniku v ukrajini.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Komplet iz zahoda, pa se tega ne znajo sestaviti. Ali pa njihovi avioni....


Dol padajo Zahodni frčoplani, ravno ta teden spet na Kitajskem.

Predvsem ruska tehnika iz nekih neznanih razlogov kar razpada. Ni treba niti ustreliti, je že dol. Pa tanki so tudi presežek tehnike. Praktično truga by default.

cias ::

Stikalo je izjavil:



Rusi bodo radi prodali svojo hrano, itak jim je vseeno, itak je politiki vseeno, če folk strada :D


JJ rekel da ne smemo Slovenci Ruskega. Jah bomo pa z olivnim in kokosovim kuhali. Upam da nas ne dajo na sojinega ker potem bo zdravstvo res propadlo.

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


Letos bo odlično.


Ker bo Argentinsko? Iz Rusije ne smemo uvazat, Ukrajinci ne sejejo... ne razumem teh tvojih trditev.

Ne skrbi, boš že razumel. Olje bo v glavnem presežek letos. Vladimir razume, ne Vladimir?


Ruskega ne smemo kupiti, v Ukrajini ne sejejo?

Kaj tu ni razumet?

Obnašaš se kot triletni otrok. Vem pa ne povem, tra la la.
Vladimir bo pojasnil.
🌻 🌻 🌻

VladarP ::

https://ibb.co/ryFnjW7 al jo je naredu brat kitajc svaka mu cast

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

cias ::

Aston_11 je izjavil:

Vladimir bo pojasnil.
🌻 🌻 🌻


Da ti ne znaš je ocitno. Verjetno so ti skrivni viri na poptv povedali.

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

https://ibb.co/ryFnjW7 al jo je naredu brat kitajc svaka mu cast

Sončnice si že posadil? Baje da bo olje drago, če ga ne bo preveč.

VladarP ::

Sončnice se sejejo bumbar

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Sončnice se sejejo bumbar

Ne vem. V Ukrajini pravijo, da jih bodo posadili. 🌻 🌻 🌻 Si posejal?

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Vladimir bo pojasnil.
🌻 🌻 🌻


Da ti ne znaš je ocitno. Verjetno so ti skrivni viri na poptv povedali.

Sem zgrešil Nick. Današnji Nick ima vladarp, vendar ne sodeluje pri pojasnjevanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

l0g1t3ch ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Skoz jamraš,da ne moreš dostopat do resničnih novic. Zdaj praviš,da ne moreš trgovati. Drugi odločajo o sankcijah. Pekel.


Sam osebno lahko dostopam do novic, sem proti cenzuri ker potem ljudi na cesti slišim kako Rusi niso zavzeli še niti enega Ukrajinskega mesta.

Trgujem ne sam osebno, le v skladih sem preklopil da stavim na Rusijo. Prej sem stavil na tehnologijo, sem pa imel zadnja 2 mesca ustavljeno trgovanje ker je trend bil napovedan (pravilno) da bo padalo. Nikelj so blokirali vsem, razen izraelu, Indiji...

Proti sankcijam sem zato ker delujejo nasi politiki v skodo lastnega naroda. Bolj se mi gre iz moralnega razloga, ne da bi me karkoli bolelo.

Če bi se kam selil bi šel v Indijo, nevem od kje vam ideja da me hočete prisiliti da moram v Rusijo? Kje sploh vidite da sem pisal kaj pro Ruskega?


Ti si ena pro ruska hinavska pička.
Novo registriran račun po začetku invazije.

Upam da te vsaj plačajo :))

Stikalo ::

@l0g1t3ch

ah kje, verjetno je na sociali :D Bori se mogoče za kakšno rusko pohvalo ali odlikovanje. Prava ruska ovca, takoj bi ga vzeli v svoje vrste.

cias ::

Stikalo ::

cias je izjavil:



Hehe, daj no daj, Rusi bi tako radi iztrebili ukrajinski narod. Krim so razselili in pobili prbivalstvo in ga zamenjali z ruskim. Ukrajince je hotel že do smrti iztradati in pobiti že stalin, in zdej so ukrajinci naciji :D A te še niso vpoklicali v ru vojsko?

VladarP ::

Rusija je začela zagotavljati finančno pomoč Ukrajincem na osvobojenih ozemljih

Enkratna plačila v višini 10 tisoč rubljev. so namenjeni predvsem podpori socialno najbolj ranljivim skupinam prebivalstva - upokojencem in zaposlenim v javnem sektorju.

"Včeraj je že začela delati prva mobilna točka, kjer zaposleni na ruskem ministrstvu za nujne primere sprejemajo dokumente od državljanov in opravljajo plačila," je povedal Aleksander Čuprijan, vršilec dolžnosti vodje ruskega ministrstva za izredne razmere.

t.me/rusvesnasu


Tko kot sem rekel, po vzpostavitvi reda in pravne države v Kijevski Rusiji bodo Ukrajinci vecji Rusi, kot so Ceceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

l0g1t3ch ::

Da da.

Namesto rož vam pošiljajo svinec :))

VladarP ::

Ukrajinsko diverzantsko skupino so aretirali v bližini Mariupola. Za tiste, ki mislijo, da je to "uprizoritev" - obrazi so posebej prikazani.

Videoposnetek na telegramu.

l0g1t3ch ::

A tistega Mariupola, ki je bil v nedeljo samo še dva dni stran od popolnega ruskega zavzetja :))

Klovni ste in vsi se vam smejimo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

VladarP ::

Proizvodnja sončničnih semen v Ukrajini bi lahko padla za 42 odstotkov, na 9,6 milijona ton leta 2022 zaradi drastično zmanjšane setvene površine zaradi b/d v tej državi, ocenjuje kmetijsko svetovalno podjetje APK-Inform. Precejšen upad je pričakovati tudi pri posevkih oljne ogrščice.
. V
Ukrajina je največji svetovni proizvajalec sončničnih semen in izvoznica sončničnega olja.
#Gospodarstvo #Ukrajina


*****

V Evropi cena goriva in mineralnega gnojila raste, tako da neke volje za dodatno setev pri kmetih ne bo. Tudi za kositi, obracati in spravljati travo bo ob visokih cenah goriva in gnojila problem :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

cias ::

Stikalo je izjavil:

cias je izjavil:



Hehe, daj no daj, Rusi bi tako radi iztrebili ukrajinski narod. Krim so razselili in pobili prbivalstvo in ga zamenjali z ruskim. Ukrajince je hotel že do smrti iztradati in pobiti že stalin, in zdej so ukrajinci naciji :D A te še niso vpoklicali v ru vojsko?


Spet en novorojenček.

l0g1t3ch je izjavil:


Ti si ena pro ruska hinavska pička.
Novo registriran račun po začetku invazije.

Upam da te vsaj plačajo :))


Žaljenje, ad hominem, novorojenčki. Samo dejstev ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

sparklyslo ::

VladarP je izjavil:

Proizvodnja sončničnih semen v Ukrajini bi lahko padla za 42 odstotkov, na 9,6 milijona ton leta 2022 zaradi drastično zmanjšane setvene površine zaradi b/d v tej državi, ocenjuje kmetijsko svetovalno podjetje APK-Inform. Precejšen upad je pričakovati tudi pri posevkih oljne ogrščice.
. V
Ukrajina je največji svetovni proizvajalec sončničnih semen in izvoznica sončničnega olja.
#Gospodarstvo #Ukrajina


*****

V Evropi cena goriva in mineralnega gnojila raste, tako da neke volje za dodatno setev pri kmetih ne bo. Tudi za kositi, obracati in spravljati travo bo ob visokih cenah goriva in gnojila problem :))


Pa kaj stalno ponavljaš eno in isto. DA - vsi vemo da se bo podražilo. Ampak ne bomo pocrkali zaradi dražjega plina, nafte in tistega tvojega olja in jebene pšenice. Vazno je da se v Evropi ne bo širil Putlerjev režim.

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Sončnice se sejejo bumbar

Zalaufaj kitajsko frezo. Kmalu bo tema.

koyotee ::

VladarP je izjavil:

Proizvodnja sončničnih semen v Ukrajini bi lahko padla za 42 odstotkov, na 9,6 milijona ton leta 2022 zaradi drastično zmanjšane setvene površine zaradi b/d v tej državi, ocenjuje kmetijsko svetovalno podjetje APK-Inform. Precejšen upad je pričakovati tudi pri posevkih oljne ogrščice.
. V
Ukrajina je največji svetovni proizvajalec sončničnih semen in izvoznica sončničnega olja.
#Gospodarstvo #Ukrajina


*****

V Evropi cena goriva in mineralnega gnojila raste, tako da neke volje za dodatno setev pri kmetih ne bo. Tudi za kositi, obracati in spravljati travo bo ob visokih cenah goriva in gnojila problem :))


Viška olja sigurno ne bodo pošiljali v indijo in na kitajsko, za ostale ga bo pa dovolj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Kar tolažite se

Potem pa povej kako si kupil rublje na NKBM.

cias ::

sparklyslo je izjavil:


Pa kaj stalno ponavljaš eno in isto. DA - vsi vemo da se bo podražilo. Ampak ne bomo pocrkali zaradi dražjega plina, nafte in tistega tvojega olja in jebene pšenice. Vazno je da se v Evropi ne bo širil Putlerjev režim.


Mene osebno bo bolj malo prizadelo, Tesla FTW.

Mamo pa en kup Slovencev na pragu revščine, samo jaz jih mirne volje žrtvujem za # slavaZelenskemu.
««
570 / 859
»»