» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
554 / 859
»»

gazibo ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

gazibo je izjavil:

kitajci podpirajo ruse, indijci podpirajo ruse in to je ze skor pol svetovne populacije.




+Indija, Brazilija, Turcija, Venezuela, komplet Afrika, 3/4 latinske Amerike

Zahod je prebeljen grob, se belila bo zmanjkalo.


Oprosti, samo ti si bedak! Med podpiranjem in ne vtikanjem je velika razlika! Pride sedaj aprila ček za 2 miljardi € direkt v Rusjio in to ne rubljev, tako, da to bo trebs pokriti, če ne je bankrot! ;)


TI si bedak!

ripmork ::

VladarP je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kar se tiče pšenice, olja, masti in sladkorja,
Dobro ste nas zrihtali ruski primitivci, ni kaj. Uničevanje vam je očitno v krvi.



Poznam amerisko podjetje v Sloveniji, ki izdeluje konzerve(embalazo). Leta 2014 so morali ugasniti tretjo izmeno, ker je Slovenija uvedla sankcije Rusiji. Ena izmena je namrec, lakirala, strigla in svasale prazne konzerve samo za Rusijo. No ta izmena je prenehala delovati, ceprav se je dnevno predelalo 50 ton te plocevine.


Ta ista firma pa uporablja ogromne lakirne peci, ki se danes delujejo na ruski plin. Odvisna je prav tako od velike kolicine ruske plocevine. Kaksna usoda, caka to podjetje, ki zaposluje vec tisoc ljudi zaradi sankcij Rusij? Kdo bo nahranil njihove druzine in druzine, ljudi ki so zaposleni v logistiki tega, podjetja?


Pejt Putina vprašat oz. mu povedat. Sem prepričan, da bo razumel.

Aston_11 ::

Putin ima rad petokolonaše. Vam je že povedal, kako rad.

sebox je izjavil:

Ali se še kdo tu gori resno sprašuje o prisebnosti VladarjaP ?8-O

Na psihiatriji so jim očitno dovoljeni telefoni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

cias ::

Aston_11 je izjavil:


To velja za Ruse. Kar pišete, brez mislit tudi lažete. Cel svet se vam smeji v faco.


Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

sebox ::

VladarP v par postov natrosi več laži in nebuloz, kot jih je njegov vzornik Puto v 20-ih letih ...

VladarP ::

Dec se sikera kako bo Rus placal nekaj kar mu ni treba placati, medtem ko bo on ce ima svoj avto placeval po volitvah 3e liter dizla.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

Motion ::

gazibo je izjavil:

kitajci izkoriščajo ruse, indijci izkoriščajo ruse in to je ze skor pol svetovne populacije.



Sem ti popravil ker zgleda da ti ne gre najbolj razumevanje kitajske

sebox ::

VladarP spokaj se že v to tvojo Rusijo, vmes se še ustavi v Belorusiji in daj Lukašenku ljubčka, na rit ... :))

Aston_11 ::

VladarP je izjavil:

Dec se sikera kako bo Rus placal nekaj kar mu ni treba placati, medtem ko bo on ce ima svoj avto placeval po volitvah 3e liter dizla.

Par random nametanih stavkov. Ne znaš niti pisati, če ne prepišeš od fašistov, kaj šele, da bi kaj razumel..
Kaj si, polpismen izseljen petokolonaš? Putana te ne mara, btw

cias ::

Aston_11 je izjavil:



Putin te ne mara, btw


Fing EPIC OWN!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

VladarP ::

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuiIII ()

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Aston_11 je izjavil:



Putin te ne mara, btw


Fing EPIC OWN!

Putin fašist alias putana alias naci alias putler.
Izseljene Ruse vas ne mara. V ukr oz nasploh pa ste že tradicionalno nesposobni.

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.

Glej, da ti smeti ne zamašijo špruce. Pic or it didn't happen. Lažeš kot ponavadi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

cias ::

scythe ::

Aston_11 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Dec se sikera kako bo Rus placal nekaj kar mu ni treba placati, medtem ko bo on ce ima svoj avto placeval po volitvah 3e liter dizla.

Par random nametanih stavkov. Ne znaš niti pisati, če ne prepišeš od fašistov, kaj šele, da bi kaj razumel..
Kaj si, polpismen izseljen petokolonaš? Putana te ne mara, btw


Aston_22 ne se spuščati na njegov nivo, škoda časa za take ¨runkle¨ :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Aston_11 ::

cias je izjavil:

Upam da Zelensky odpre Onlyfans

Ukrainians 'running out of weapons' as other countries 'fail to send promised aid'

Saj jim ga Rusi dobavljajo na dnevni bazi. Sicer nek zastareli klump, ampak za Rusom podkurit bo že.

scythe je izjavil:



Aston_22 ne se spuščati na njegov nivo, škoda časa za take ¨runkle¨ :D

Imaš prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

sebox ::

Kaj je VladarP, imaš še vedno travme od natovega specialnega posega l.1999 v takratni Zrj ?

cleanac ::

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.
No pa imamo odgovor. Za njegove nebuloze so krivi hlapi.

cias ::

Aston_11 je izjavil:


Imaš prav.


Res je, začnide debonkati z dejstvi in ne samo shizofrenični izpadi o plačanih Ruskih trolih pa Ghost of Kijev, bombardiran teater, bombardirana bolnišnica, bombardiran otok...

Pac-Man ::

cias je izjavil:

The less Americans know about Ukraine's location, the more they want U.S. to intervene

Tako da lahko sami razločite kdo je za in kdo je proti.


2014, pred trumpom, ko so bili republikanski volivci še gung ho proti tistim komunističnim Rusom.

Zdaj jih večina posluša Tuckyo Rose in nasprotuje vsakršnemu posredovanju.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

sir_mha ::

VladarP je izjavil:

Po vojni se morajo z Rusi, Poljaki, Belorusi, Slovaki, Romuni in Madzari dogovorit kako si bodo Ukrajino razdelili, ker Ukrajine v taki obliki kkt je zdaj ne bo vec


Toleranca do netolerantnih? Je SLO-TECH forum, ki podpira hujskanje k vojni? Vsaj trije uporabniki so se razkrili, da so čisti fašisti, to sploh ne gre za "nekolturen" dialog. sicer razumem, naslednji dan bo prišel z novim nickom, ampak ne vidim druge možnosti, kot da se jih redno briše.

VladarP ::

Svetovalec vodje Krima Olega Kryuchkova: Tukaj je vse v redu in varno, načrtujemo rekordno turistično sezono.

scythe ::

Eden majn R-330Zh, dober delajo tele Ukrajinski droni :))

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

Včeri so bili kar hudi napadi v Irpinu, Ukrajinci stisnali Ruse nazaj do Buchana, to je slabih par km.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

sir_mha ::

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.


A ne privoščiš Rusom tistih nekaj evrčkov več? Tole bo črna pikica v kartoteki.

cias ::

Pac-Man je izjavil:



Jaz med tabo in Trumpom ne vidim dosti razlike.

LeQuack ::

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.


In ko boš to porabil boš isto kupoval dizel za 3€.
Quack !

BlaY0 ::

LeQuack je izjavil:

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.


In ko boš to porabil boš isto kupoval dizel za 3€.

Saj ne bo porabil, za to bodo poskrbeli cigani...

cias ::

sir_mha je izjavil:

Je SLO-TECH forum, ki podpira hujskanje k vojni?


Slotech in mediji vsi podpirajo začetek WW3 zaradi Ukrajine. Mi ki nasprotujemo vojni in sankcijam ki nas delajo revne, smo tu v manjšini.


sir_mha je izjavil:

ampak ne vidim druge možnosti, kot da se jih redno briše.


To da nimate drugih možnosti kot cenzuro da v demokraciji ljudstvu dopoveste kaj je pravilno, je več kot očitno. V vašo resnico se ne sme dvomiti.

VladarP ::

LeQuack je izjavil:

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.


In ko boš to porabil boš isto kupoval dizel za 3€.



Za eno leto bo dovolj :)

BlaY0 ::

cias je izjavil:

sir_mha je izjavil:

Je SLO-TECH forum, ki podpira hujskanje k vojni?


Slotech in mediji vsi podpirajo začetek WW3 zaradi Ukrajine. Mi ki nasprotujemo vojni in sankcijam ki nas delajo revne, smo tu v manjšini.


sir_mha je izjavil:

ampak ne vidim druge možnosti, kot da se jih redno briše.


To da nimate drugih možnosti kot cenzuro da v demokraciji ljudstvu dopoveste kaj je pravilno, je več kot očitno. V vašo resnico se ne sme dvomiti.

Kako cenzura? Saj imaš možnost priti do ruskih virov. Torej?

marjanmb ::

:)

sebox je izjavil:

VladarP spokaj se že v to tvojo Rusijo, vmes se še ustavi v Belorusiji in daj Lukašenku ljubčka, na rit ... :))
8-):D

cias ::

BlaY0 je izjavil:


Kako cenzura? Saj imaš možnost priti do ruskih virov. Torej?


Kaj so to vam ukazali da se morate pretvarjati da ni cenzure ali ste se prostovoljno prepričali v to?

Motion ::

cias je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Kako cenzura? Saj imaš možnost priti do ruskih virov. Torej?


Kaj so to vam ukazali da se morate pretvarjati da ni cenzure ali ste se prostovoljno prepričali v to?


To da lahko ti postaš tu propagando od tvojega velikega vodje kaže da ni cenzure.
Sam ne bit užajljen če folk ne naseda tej tvoji propagandi.

Pac-Man ::

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

Good catch here by journalist Dmitry Treshchanin: Russia’s defense minister, Sergey Shoigu, hasn’t been seen in public for 11 days. (The head of the National Guard, a real nutter named Viktor Zolotov, also seems to be curiously missing.)

Before March 11, Shoigu appeared in public every few days. Sources told @wwwagentsmedia that he’s having heart problems. Valery Gerasimov, the head of Russia’s General Staff, is also missing from the public eye.



to

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

After seeing everything taken from Russians in the past few weeks (Instagram, Disney, McDonald’s, the free press, Apple, Facebook, sugar, etc.), I can now say confidently that I have no idea what deprivation is capable of sparking a mass movement against the invasion of Ukraine.

in to

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

With this tweet, I think I’ve managed to trigger more people than with anything else I’ve ever written on this network. Russian chauvinists, anti-American edgelords, anti-consumerists, and everything else, in between and side to side.

A lot of the mockery assumes that I personally think these brands are essential components of freedom. No, except for a free press. But the rest are important in the Russian context for specific reasons.

Disney matters least on my (certainly incomplete) list. I see it as a stand-in for Russia’s inclusion in Western mass culture. Disney partnered with Russian film companies to make movies like the immensely popular Poslyedniy Bogatyr. (Earned $30 mil on a budget of $8 mil.) Disney movies are very popular in Russia. MCU properties like Spider-Man earn tens of millions of dollars. Raya, Free Guy, Cruella, Black Widow, Eternals — all top earning films last year in Russia. They like Disney content there. Like in most places.

A LOT of people laugh about McDonald’s being on the list. After all, any self-respecting person knows it’s pig food, right? Well, the chain is so popular in Russia—and such a vital employer—that the govt has threatened to nationalize it. Mocking Micky D’s is a Western trope.

People also laugh about sugar, since they see the word and assume its only use is candy or pastries, & won’t everyone be so healthy and un-American without sugar? Russians use sugar to create fruit preserves. If sanctions cause food shortages, these supplies could be important.

The mockery of Facebook and Instagram is also framed as bashing American parochialism, when in fact people fail to grasp that these networks have been essential information platforms amid the Kremlin’s control over the traditional mass media. Instagram especially.

And then there are naturally people who see the phrase “free press” and instantly go into shock, choking on their own condemnations of the MSM evils and Soros and so on. These people have no idea what a truly authoritarian mediasphere is.

Others have rightly pointed out that consumer products like iPhones are too expensive for most Russians. Absolutely, but it doesn’t take “most Russians” to exert themselves and change the domestic political situation. Stanislav Belkovsky used to theorize about the “percent” threshold for this stuff. Opposition protests throughout the Putin era have typically been biggest in affluent urban areas. The unspoken social contract used to trade material well-being for loyalty. Anyway, think it over.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

cias ::

Motion je izjavil:



To da lahko ti postaš tu propagando od tvojega velikega vodje kaže da ni cenzure.
Sam ne bit užajljen če folk ne naseda tej tvoji propagandi.


Aja, potem tudi v Severni koreji ni cenzure ker lahko postajo na 4chanu?

Slabo vam gre s temi izgovori. Cenzurirati morate na polno da lahko širite vaša dejatva o Ghost of Kijef, resnica je nevarna za svobodo in demokracijo.

Pac-Man je izjavil:


With this tweet, I think I’ve managed to trigger more people than with anything else I’ve ever written on this network. Russian chauvinists, anti-American edgelords, anti-consumerists, and everything else, in between and side to side.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

Motion ::

cias je izjavil:

Motion je izjavil:



To da lahko ti postaš tu propagando od tvojega velikega vodje kaže da ni cenzure.
Sam ne bit užajljen če folk ne naseda tej tvoji propagandi.


Aja, potem tudi v Severni koreji ni cenzure ker lahko postajo na 4chanu?

Slabo vam gre s temi izgovori. Cenzurirati morate na polno da lahko širite vaša dejatva o Ghost of Kijef, resnica je nevarna za svobodo in demokracijo.


Pac-Man je izjavil:


With this tweet, I think I’ve managed to trigger more people than with anything else I’ve ever written on this network. Russian chauvinists, anti-American edgelords, anti-consumerists, and everything else, in between and side to side.




edina nevarnost za svobodo in demokracijo so taki kot si ti ki širijo propagando.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

cias ::

Motion je izjavil:


edina nevarnost za svobodo in demokracijo so taki kot si ti ki širijo propagando.


Kje vidiš kakšno propagando? Za razliko od vas jaz podajam objektivna dejstva.

Vi pa

gazibo ::

cias je izjavil:

Upam da Zelensky odpre Onlyfans

Ukrainians 'running out of weapons' as other countries 'fail to send promised aid'


:))

party mode ON

VladarP ::

Pakman spet kopira romane kle k jih noben ne bo bral

Motion ::

cias je izjavil:

Motion je izjavil:


edina nevarnost za svobodo in demokracijo so taki kot si ti ki širijo propagando.


Kje vidiš kakšno propagando? Za razliko od vas jaz podajam objektivna dejstva.

Vi pa



taka "objektivna" dejstava
Lavrov: "Mi nismo napadli ukrajine"

gazibo ::

sej niso


bebo

Ukraine calls on Germany and France for help amid fears it is running out of the weapons needed to fight off Russian invasion

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...



:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

Motion ::

gazibo je izjavil:

sej niso


bebo


Sam zašli so s poti, ko so se odpravljali domov z vojaških vaj. Aja morda so po bližnici hoteli it na oddih na krim, ker ni za bencin in gume da bi šli na okrog.

Svetovna vojaška velesila pa še za osnovno navigacijo nimajo.

Comandante ::

VladarP je izjavil:

Pakman spet kopira romane kle k jih noben ne bo bral

V bistvu je eden izmed treh ali stirih, ki v tej temi kaj pametnega napisejo.

Se pa ti z vsemi tvojimi aliasi po najboljsih moceh trudis, da s shitpostanjem naredis temo neberljivo, kar ti zal precej dobro uspeva. Upam da si vsaj solidno placan, ker sicer je tole zelo zalostno.

Drugace pa nasvet - ce si kvizling in kolaborant, se s tem ni pametno javno hvalit. Malo poglej v zgodovino, pa ti bo jasno zakaj.

gazibo ::

ajde comandante, odjebi i ti 8-)
nisi nobenu zanimiv, niti kaj konstruktivnega doprineses tej temi

VladarP ::

Lavrov ni izključil, da bi se Poljska, ki je predlagala uvedbo mirovnih sil, želela naseliti v zahodni Ukrajini

Ne izključujem, da - ko govorijo o mirovnikih - verjetno mislijo na njihove meje - zahod Ukrajine. Mogoče hočejo pripeljati mirovnike, narediti štab v Lvovu in tam ostati. Take misli so imeli in ne samo - zgodilo se je v preteklosti"



Tako kot sem rekel. Ukrajina bo razkosana in pozabljena.

BlaY0 ::

Motion je izjavil:


taka "objektivna" dejstava
Lavrov: "Mi nismo napadli ukrajine"

...Ukrajina je napadla naše strateške interese, mi se samo branimo."

Comandante ::

gazibo je izjavil:

ajde comandante, odjebi i ti 8-)
nisi nobenu zanimiv, niti kaj konstruktivnega doprineses tej temi

To je sicer res, zato pa jo z zanimanjem spremljam in ne smetim.

Za razliko od tvojega fejk news shitpostanja. A si placan po znakih?

VladarP ::

Cena plina v Evropi je dosegla 4000 dolarjev za 1000 kubičnih metrov.


Fantastične informacije

cias ::

Motion je izjavil:


taka "objektivna" dejstava
Lavrov: "Mi nismo napadli ukrajine"


A že tako močno je udarila shizofrenija da mislite da že Lavrov posta na slotechu?

Cope & seeth.

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

Uglavnem sem kupil 4 sode po 200litrov dizla ko je se bil po 1.3 in 1000litrov kurilca po 98centov, ki ga moj SUV pravtako papca. Ko bo liter dizla 3e se spomnite na Vladarja, ki se je vam revezem smejal.


Vozim na elektriko in se smejim uglavo tebi in failanim petrostate državam :)

cias ::

VladarP je izjavil:

Cena plina v Evropi je dosegla 4000 dolarjev za 1000 kubičnih metrov.


Fantastične informacije



Se bomo greli pa na elektriko.
Se bomo greli pa na drva.
Se bomo greli pa na posušen konjski gnoj.
««
554 / 859
»»