» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
451 / 859
»»

TezkoDihanje ::

-vx- je izjavil:

Naah, to si samo ti neumen, EU bi se morala povezati s Kitajsko in Rusijo, ZDA pa se moramo znebiti, je ze v Normandiji (WW2) pokazala, kaksni so njihovi nameni, ko je prinesla sabo novo francosko valuto - De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.


Skratka, EU bi se morala povezati z dvema totalirnima sistemoma.
Matr, kaj si ti eno zabito tele.

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

-vx- je izjavil:

Naah, to si samo ti neumen, EU bi se morala povezati s Kitajsko in Rusijo, ZDA pa se moramo znebiti, je ze v Normandiji (WW2) pokazala, kaksni so njihovi nameni, ko je prinesla sabo novo francosko valuto - De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.


Skratka, EU bi se morala povezati z dvema totalirnima sistemoma.
Matr, kaj si ti eno zabito tele.


Aja a ZDA pa ni totalitaren sistem? Si trdo padel na glavo ali se samo delas kretena?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

-vx- je izjavil:

Naah, to si samo ti neumen, EU bi se morala povezati s Kitajsko in Rusijo, ZDA pa se moramo znebiti, je ze v Normandiji (WW2) pokazala, kaksni so njihovi nameni, ko je prinesla sabo novo francosko valuto - De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.


Skratka, EU bi se morala povezati z dvema totalirnima sistemoma.
Matr, kaj si ti eno zabito tele.


Aja a ZDA pa ni totalitaren sistem? Si trdo padel na glavo ali se samo delas kretena?

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo. Če se ne strinjaš s tem, veš kje so vrata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

TezkoDihanje ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

-vx- je izjavil:

Naah, to si samo ti neumen, EU bi se morala povezati s Kitajsko in Rusijo, ZDA pa se moramo znebiti, je ze v Normandiji (WW2) pokazala, kaksni so njihovi nameni, ko je prinesla sabo novo francosko valuto - De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.


Skratka, EU bi se morala povezati z dvema totalirnima sistemoma.
Matr, kaj si ti eno zabito tele.


Aja a ZDA pa ni totalitaren sistem? Si trdo padel na glavo ali se samo delas kretena?


Spelji se že.

gozdar1 ::

korenje3 je izjavil:

nacistom v marioupolu so šteti dnevi. tam je največje leglo teh bolnikov. upam da bo brez milosti.


A to rusi vejo, ker so jih trenirali v peterburgu?

l0g1t3ch ::

Oberyn je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Oz. Je tako kot triletnik, ki si da prste v ušesa in vpije lalalalalala...:))

l0g1t3ch je izjavil:

Bla bla bla...


Well, l0g1t3ch, zdaj mi boš seveda razložil, da med lalalala (ostali) in bla bla bla (ti) je velika vsebinska razlika? Ok, saj ti verjamem. Itak nima smisla ne verjeti.

Pa ne samo l0g1t3ch, cela tema je taka. Groza. Na srečo me zdaj vsaj nihče več ne zmerja z anticepilcem, to je pozabljeno, otroci so dobili novo igračo - zdaj sem rusofil (ker ne gledam televizije, berem članke vojaških analitikov in ne obsojam - obsojal bom čez 5 let, ko bom vedel, koga obsojati).


Fight fire with fire pa to...

Nekaj časa še poskušat kulturno odpisovat, potem pa vidiš da nima smisla, ker so sami antivaxx retardiranci (hvala da si se kar sam javil).

mackilla ::

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:


A ne razumeš? Amerika je vojaško močnejša od evrope. Mi moramo poslušat,ker drugače nas lahko napade kot Rusija Ukrajino. Valjda ne bomo drezali ameriškega orla v oko:D


Ja, in Rusija je mocnejsa od ZDA. Ergo, naj se stepejo med sabo. Mi pa se ne vmesavamo, ker nimamo za burek. Niti za burek Albanca l0g1t3cha, ki deluje v interesu Kosova.

Rusija je močnejša od USA?

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo.

A zdaj pa ze kar naenkrat zagovarjas totalitarne sisteme in to se tiste, ki pocasi propadajo?

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:


A ne razumeš? Amerika je vojaško močnejša od evrope. Mi moramo poslušat,ker drugače nas lahko napade kot Rusija Ukrajino. Valjda ne bomo drezali ameriškega orla v oko:D


Ja, in Rusija je mocnejsa od ZDA. Ergo, naj se stepejo med sabo. Mi pa se ne vmesavamo, ker nimamo za burek. Niti za burek Albanca l0g1t3cha, ki deluje v interesu Kosova.

Rusija je močnejša od USA?


Da. Kreteni ocenjujejo moc drzave po tem koliko vojn lahko zaneti, drugi pa razumejo, da je moznost uniciti ZDA, brez, da bi se bile sposobne braniti pomeni vec kot ves ostal bullshit.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

Haha, droge.

Noro.

TezkoDihanje ::

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, droge.

Noro.


Dajmo ignoriramo tega vx-a.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.

Hehe, ti si pa res za hece.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/150...
About 220,000 Ukrainians have returned to #Ukraine since the beginning of the war
According to the State Border Guard Service, more than 18,000 people have arrived in the last 24 hours. "Most of them are men who plan to defend the future of their country," the agency added.

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, droge.

Noro.


Dajmo ignoriramo tega vx-a.


Kaj je primitivec, ti je zmanjkalo argumetnov? :) Rabis pomoc? :)

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.

Hehe, ti si pa res za hece.

Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo.

A zdaj pa ze kar naenkrat zagovarjas totalitarne sisteme in to se tiste, ki pocasi propadajo?


Uff, kakšen spin :)

Ne jih ne, ampak če so vsi totalitarni, potem si izberem najmanj totalitarnega.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/150...
At least 80 #Russian marines refused to participate in combat operations in #Ukraine after they were landed in the #Kherson region, reports Grati.

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo.

A zdaj pa ze kar naenkrat zagovarjas totalitarne sisteme in to se tiste, ki pocasi propadajo?


Uff, kakšen spin :)

Ne jih ne, ampak če so vsi totalitarni, potem si izberem najmanj totalitarnega.

In tistega, ki izgublja in zato provocira ze zadnjih 60 let vojne po celi obli. Res pametno. Kaj pa ce bi, samo tako za foro, nehal gledat Hollywodske filme? Mogoce bi bil manj neumen?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, droge.

Noro.


Dajmo ignoriramo tega vx-a.


Kaj je primitivec, ti je zmanjkalo argumetnov? :) Rabis pomoc? :)


Ne sam z bedakom se ne gre kregat, ker te zvleče na svoj debast nivo in premaga z izkušnjam.

Tudi z pijancem pred lokalno štacuno se pač ne kregam.

Voss ::

Oberyn je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Oz. Je tako kot triletnik, ki si da prste v ušesa in vpije lalalalalala...:))

l0g1t3ch je izjavil:

Bla bla bla...


Well, l0g1t3ch, zdaj mi boš seveda razložil, da med lalalala (ostali) in bla bla bla (ti) je velika vsebinska razlika? Ok, saj ti verjamem. Itak nima smisla ne verjeti.

Pa ne samo l0g1t3ch, cela tema je taka. Groza. Na srečo me zdaj vsaj nihče več ne zmerja z anticepilcem, to je pozabljeno, otroci so dobili novo igračo - zdaj sem rusofil (ker ne gledam televizije, berem članke vojaških analitikov in ne obsojam - obsojal bom čez 5 let, ko bom vedel, koga obsojati).


Kaj je tu sploh za razmišljati o tem ali bi obsodil dobesedno izživljanje nad suvereno državo? Moraš biti totalen idiot (s tem ne mislim zdaj tebe), da kupiš Putinovo izjavo o denacifikaciji Ukrajine. To moraš biti res bolna oseba, da s tem zagovarjaš pokol, ki se trenutno dogaja.

Ukrajino in njenega predsednika lahko obsodiš, da ni Azovega bataljona poslal v ku***. Ampak proti ruskim neonacistom, ki delujejo na območju Donbasa in Luganska se je očitno lotil boja z enakimi živalmi.

Ukrajino lahko DELOMA obsodiš, ker so kot suverena država na svojem območju želeli v neko organizacijo, ki je zgodovinsko gledano v zadnjih nekaj desetletjih bila nastrojena proti Rusiji in recimo, da ni higienično, da potem psotavljaš vojaške tabore tam, kjer živi ruska manjšina. Pa spet. Se bi res Rusi počutili ogrožene? Bo NATO napadel državo z jedrskim orožjem? Dajte no... Premalo rok na tem forumu je, da bi lahko na prste našteli vse laži Putina v medijih v zadnjih dveh mesecih.

Zelensky je že sedaj namignil, da bi pristal na nevtralnost Ukrajine. Zakaj torej Putin tega ne sprejme? Zakaj se boji srečati iz oči v oči? Zato, ker so te floskule okoli NATA in denacifikacije navadne pravljice za naivneže. Na lahek način je dobil Krim (pa so imeli Ukrajinci žuljaste roke in bili oni zaslužni, da je tam sploh kaj uspevalo), sedaj pa so se malce ušteli in naleteli na odpor, ki ga niso bili deležni še nikjer (morda v Afganistanu).

Tisti, ki ne zna/ne zmore obsoditi vsakodnevnih napadov na civilna območja je zame pač motena oseba. Da se nekateri še vedno slepite, kdo je tu v tej glavni zgodbi agresor in protagnoist je samo še navadno sprenevedanje.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:


Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.

Pojdi v osnovno šolo predavat...

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo.

A zdaj pa ze kar naenkrat zagovarjas totalitarne sisteme in to se tiste, ki pocasi propadajo?


Uff, kakšen spin :)

Ne jih ne, ampak če so vsi totalitarni, potem si izberem najmanj totalitarnega.

In tistega, ki izgublja in zato provocira ze zadnjih 60 let vojne po celi obli. Res pametno.

Pa saj veš da me ne boš prepričal, kaj se trudiš :)

Vrata sem ti pa že pokazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mackilla ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Je manj totalitaren sistem. Še enkrat, manjše zlo.

A zdaj pa ze kar naenkrat zagovarjas totalitarne sisteme in to se tiste, ki pocasi propadajo?


Uff, kakšen spin :)

Ne jih ne, ampak če so vsi totalitarni, potem si izberem najmanj totalitarnega.

In tistega, ki izgublja. Res pametno.

Saj veš,da ko bo propadla Amerika bo zraven potegnila tudi Kitajsko? Kam bo izvažala ves ta klump,ki ga proizvede,ko ne bo več ZDA?

TezkoDihanje ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/nexta_tv/status/150...



https://www.vice.com/en/article/z3n8je/...
Polina Kovaleva bought a £4.4 million apartment with cash when she was just 21, according to campaigners. She happens to be the stepdaughter of Putin’s foreign minister, Sergey Lavrov.

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.

Pojdi v osnovno šolo predavat...

Ja, saj to pocnem. Bebce z razgledanostjo osnovne sole ucim, ABC globalne politike. Ker ste preneumni, da bi dojeli karkoli brez dodatnih instrukcij.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.

Pojdi v osnovno šolo predavat...

Ja, saj to pocnem. Bebce z razgledanostjo osnovne sole ucim, ABC globalne politike. Ker ste preneumni, da bi dojeli karkoli brez dodatnih instrukcij.

Vrata ---->

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.

Pojdi v osnovno šolo predavat...

Ja, saj to pocnem. Bebce z razgledanostjo osnovne sole ucim, ABC globalne politike. Ker ste preneumni, da bi dojeli karkoli brez dodatnih instrukcij.

Vrata ---->


Ja, saj razumem, da tvoj intelektualni domet dosega doseg Rambo II+ in te niti ne jemljem kot karkoli bolj resnega. Samo to ne spremeni dejstva, da si idiot, ki mu cisto nic ni jasno, niti lastna pozicija na svetu. Pac rabis izobrazevanje, zato se trudim v tvojo narcisoidno korist.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:


Ja, saj razumem, da tvoj intelektualni domet dosega doseg Rambo II+ in te niti ne jemljem kot karkoli bolj resnega. Samo to ne spremeni dejstva, da si idiot.

Glej, na tvoj nivo osebnih diskreditacij se ne bom spuščal, nimaš pa prav nobenih šans, da me k temu sprovociraš ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:


Glej, na tvoj nivo osebnih diskreditacij se ne bom spuščal, nimaš pa prav nobenih šans, da me k temu sprovociraš ;)

Kar tolazi se. Dejansko pa ne gre za osebno diskreditacijo (kakor oceni narcis) ampak za preprosta dejstva. Ali se bos odlocil ostati idiot ali pa se poduciti (sploh ne rabis od mene, beri... kar do sedaj zelo ocitno nisi pocel ampak si se zanasal na "kmecko pamet") je pa tvoj osebni problem. Zaradi mene lahko tudi ostanes idiot.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

TezkoDihanje ::

lol

Voss ::

Fak -vx- res si dosadan. Prej si mene žalil, potem logitecha, potem si si našel že tretjega, zdaj četrtega. Res konkretno budalo se delaš iz sebe, medtem ko se hvališ s svojo plačo in se posmehuješ ljudem, ki živijo na minimalcu.

How low can you go dude?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Glej, na tvoj nivo osebnih diskreditacij se ne bom spuščal, nimaš pa prav nobenih šans, da me k temu sprovociraš ;)

Kar tolazi se. Dejansko pa ne gre za osebno diskreditacijo (kakor oceni narcis) ampak za preprosta dejstva. Ali se bos odlocil ostati idiot ali pa se poduciti (sploh ne rabis od mene, beri... kar do sedaj zelo ocitno nisi pocel ampak si se zanasal na "kmecko pamet") je pa tvoj osebni problem. Zaradi mene lahko tudi ostanes idiot.

Če me ne jemlješ resno, zakaj potem sploh vodiš diskurz z mano? Vedno se lahko sam odločiš na kateri strani boš, aneda :)

mackilla ::

Voss je izjavil:

Fak -vx- res si dosadan. Prej si mene žalil, potem logitecha, potem si si našel že tretjega, zdaj četrtega.

Tu smo prebutasti za takega geopolitičnega strokovnjaka.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Fak -vx- res si dosadan. Prej si mene žalil, potem logitecha, potem si si našel že tretjega, zdaj četrtega.

Zalil? Sestopi. To, ce ti clovekoljubno ponudim roko, da od neandertalca prides do homo sapiensa, ni zaljitev. Je pac clovekoljubno dejanje, to, da si prezabit, da bi sprejel roko pa predvsem tvoj problem.

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Glej, na tvoj nivo osebnih diskreditacij se ne bom spuščal, nimaš pa prav nobenih šans, da me k temu sprovociraš ;)

Kar tolazi se. Dejansko pa ne gre za osebno diskreditacijo (kakor oceni narcis) ampak za preprosta dejstva. Ali se bos odlocil ostati idiot ali pa se poduciti (sploh ne rabis od mene, beri... kar do sedaj zelo ocitno nisi pocel ampak si se zanasal na "kmecko pamet") je pa tvoj osebni problem. Zaradi mene lahko tudi ostanes idiot.

Če me ne jemlješ resno, zakaj potem sploh vodiš diskurz z mano? Vedno se lahko sam odločiš na kateri strani boš, aneda :)


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Nekoga vztrajno oklicevati kot idiota (oz. več kot pet oseb v zadnji uri) preko interneta je res herojsko dejanje. V živo pa verjetno en sramežljiv incel.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Nekoga vztrajno oklicevati kot idiota (oz. več kot pet oseb v zadnji uri) preko interneta je res herojsko dejanje. V živo pa verjetno en sramežljiv incel.


Ja, zacni se obnasati drugace kot idiot, pa te bom imenoval drugace. Samo opisujem stanje.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)

Whatever.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)

Whatever.

Glej, saj ni problem, če hočeš osvoboditi to temo, potem se ti mi z veseljem umaknemo :)

IL_DIAVOLO ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)


Življenjsko delo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)

Whatever.

Glej, saj ni problem, če hočeš osvoboditi to temo, potem se ti mi z veseljem umaknemo :)


Ah ne, jaz bi rad imel v druzbi ljudi, ki so sposobni razmisljati. Ti si se odlocil iskati izgovore, zakaj ti ne bi bilo treba razmisljati. Zalost :(
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Zgodovinsko dejstvo, zastonj te pa ne bom pouceval, pac preveri sam.

Pojdi v osnovno šolo predavat...

Ja, saj to pocnem. Bebce z razgledanostjo osnovne sole ucim, ABC globalne politike. Ker ste preneumni, da bi dojeli karkoli brez dodatnih instrukcij.



Haha.

Hočeš naš imet za bebce in nam futrat svojo alternativno resnico.
To je vse.

BlaY0 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)


Življenjsko delo.

Tako so Putina sprovocirali :))))

Patetično. Za Putina seveda...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

-vx- je izjavil:


Irelevantno glede teme ali tvojih zblojenih stalisc "na prvo zogo".

Se pravi sem jaz tebe sprovociral, ker ti pač mene ne moreš ;)


Življenjsko delo.

Tako so Putina sprovocirali :))))

Sicer ne razumem, ampak, ali to pomeni, da imas kaj bolj prav? :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

-vx- "please halp petrol prices are rising"

Kebo ::

Še ena frišna iz druge strani železne zavese. 3/4 se jih boji sploh povedat svoje mnenje.

l0g1t3ch ::

Pustite ga bogega Srba, na socialki, ki sedaj sanja kako veliko služi in je kao pomemben.

-vx- ::

mackilla je izjavil:

-vx- "please halp petrol prices are rising"

Ja, zaradi takih kot si ti. Tako, da prenehaj jamrati in se sprijazni s posledicami lastnih odlocitev.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- "please halp petrol prices are rising"

Ja, zaradi takih kot si ti. Tako, da prenehaj jamrati in se sprijazni s posledicami lastnih odlocitev.

Jaz sem se. Zdaj si pa ti na vrsti.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/franakviacorka/stat...
The hospitals & morgues of Belarusian cities of Homiel, Mazyr, Naroulia are full of dead & wounded Russian soldiers, @RFERL reports. Medics were threatened & forced to sign NDAs. I spoke with a woman from Mazyr today. She said that it feels like living under occupation.

-vx- ::

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- "please halp petrol prices are rising"

Ja, zaradi takih kot si ti. Tako, da prenehaj jamrati in se sprijazni s posledicami lastnih odlocitev.

Jaz sem se. Zdaj si pa ti na vrsti.


? Meni je glede tega vseeno, samo nocem, da ga celotna EU najebe, zaradi koristi ZDA.

Ajaaaa... sorry, nisem takoj razumel, da se pogovarjam s skrajnim egoistom. Poglej, nismo vsi taki, dejansko nekateri nismo v socialni poziciji, kjer bi morali skrbeti samo za svoje prezivetje. Dejansko imamo luksuz, da ne skrbimo samo za lastno rit in nam ni vseeno za druge.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

bbbbbb2015 ::

Voss je izjavil:

Zelensky je že sedaj namignil, da bi pristal na nevtralnost Ukrajine. Zakaj torej Putin tega ne sprejme? Zakaj se boji srečati iz oči v oči? Zato, ker so te floskule okoli NATA in denacifikacije navadne pravljice za naivneže. Na lahek način je dobil Krim (pa so imeli Ukrajinci žuljaste roke in bili oni zaslužni, da je tam sploh kaj uspevalo), sedaj pa so se malce ušteli in naleteli na odpor, ki ga niso bili deležni še nikjer (morda v Afganistanu).


Odvisno sicer, kakose bo obračala vojna sreča... Vendar. Menim, da Zelenski ne bo pristal, da bi katerikoli košček Ukrajine pristal v rokah Rusije. Že prej ni, zdaj bo še manj.

Maksimalno, kar lahko Putin iztrži:
a) nevtralna Ukrajina
b) Donbas z neko omejeno suverenostjo (svoj parlament, ala Škoti), skupaj z ruščino in ekonomska vlaganja in kak veto
c) Krim lahko imajo Rusi bazo, kot do sedaj, morda to zapisati v meddržavno pogodbo (da ne bo predmet nekega žokanja po ukrajinskem parlamentu), Krim kot tak pa je ukrajinski

Težava s tem trženjem je:
a) Donbas se je precej stegnil v rusko stran - zdaj bodo precej svoje zgodbe morali pozabiti - efektivno bodo vojno izgubili
b) Putin je precej "investiral" v Krim=Rusija, vključno s tistim usranim mostom, plinskimi elektrarnami - to bo Rusom težko prodal kot zmago.

Članstvo v EU bo zelo problematično za Donbas, ker gre za umazano tehnologijo (premog, železo) - takim se v EU godi slabo (del Poljske)

Zaenkrat pa ne kaže, da bi Rusi kaj pojenjali z napadi - nasprotno - stopnjujejo se. Analitiki pravijo, da imajo Rusi še za 2-3 mesece take vojne, potem pa te intenzivnosti ne bo več mogoče držati. Ukrajini bodo naredili masivno škodo.

Poldi112 ::

TezkoDihanje je izjavil:

-vx- je izjavil:

Naah, to si samo ti neumen, EU bi se morala povezati s Kitajsko in Rusijo, ZDA pa se moramo znebiti, je ze v Normandiji (WW2) pokazala, kaksni so njihovi nameni, ko je prinesla sabo novo francosko valuto - De Gaullu se imajo za zahvaliti, da niso danes vazali ZDA - tako kot se kreteni sami ponujate. Pac idioti.


Skratka, EU bi se morala povezati z dvema totalirnima sistemoma.
Matr, kaj si ti eno zabito tele.


To, da z diktaturami ne moremo sodelovati, so pravljice za otroke. Za Izrael, Savdsko Arabijo in podobne si menda že slišal?

Za stabilen sistem pa potrebuješ ravnovesje moči. Ameriška svetovna dominanca pač ne zagotavlja (več) stabilnosti - časi, ko so imeli to moč, so mimo in se ne bodo vrnili.

Chalky je izjavil:

Kar bi moral NATO narediti je to da bi vse ostale članice NATA dvignile svoj vojaški proračun na 3%. Američani bi svojega dvignili na 5%, skupaj bi to pomenilo 2000 milijard. Tako bi lahko hitro posodobili celoten NATO in tehnološko naredili en velik preskok. Evropa nima nobene resne mornarice in bolj slabe zračne sile. Če bi vse skupaj posodobili bi bili precej bolj pripravljeni na trenutno dogajanje ne samo v Ukrajini ampak tudi okoli Taiwana. Je pa včeraj Jeremy Hunt napovedal da bo Velika Britanija še povečalo svoj proračun in sicer želijo izenačiti tistega ameriškega torej iz trenutnih 2.3% na 3.4% kar bi pomenilo da bi imela Velika Britanija okoli 100 milijardni obrambni proračun. Evropski proračun (skupaj z Veliko Britanijo) bi lahko znašal skoraj 700 milijard če bi vse države povečale svoj proračun na 3%.


Super. In ko bo naša vojaška premoč, ki je že sedaj nesmiselno velika, še večja, bomo naredili kaj? Putina prosili, naj preneha, ali nazdravili, ker smo uspeli zaustaviti ruski prodor nazaj do Berlina?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()
««
451 / 859
»»