» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
448 / 859
»»

TezkoDihanje ::

-vx- je izjavil:

Rusija bo imela kaksno prasko

Kar laži si. Rusija pride naslednji mesec v tehnični bankrot.

-vx- ::

Zmajc je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kar se tiče interneta... ne bo držalo, LINX je že odklopil Rostelecom in Megafon. Skenslali so jim DNS "peering" in certifikate. Drugače pa saj imajo lahko sami svoj internet in so samozadostni, to so sprobali že par let nazaj.


Pa ne samo to, ze leta se pripravljajo na tale scenarij, od ekonomskih ukrepov naprej. "Neumni" Rusi so predvideli "strateske" akcije idiotov.


Rusi niso prediveli ničesar, 95% rusov vključno z vrhom rusije ni vedelo o invaziji prav nič. Vse na kar so se pripravljali je bil napad na Donbass in blage ukrepe tipa 2014.


Ja to pa dobis, ko se narcis spravi ocenjevati svetovno politiko in misli, da vse razume.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so snežinkice.

Rabijo "safe space" :))



Prosto po -vx- so ubistvu milenijci, ki so občutljivi na vse pa rabijo safe space in posebno podporo :D

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

-vx- je izjavil:

Rusija bo imela kaksno prasko

Kar laži si. Rusija pride naslednji mesec v tehnični bankrot.

Bova videla. :) Kateri datum tocno, da ti ga zabrisem v naivno glavo? Bos potem priznal, da si naiven idiot? Jaz bom, ce se bom motil.

Mogoce pred tem malo poglej, kaj se je dogajalo v Rusiji od 2008 dalje. Samo tako, da ne bos dal jajca na mizo iz lastne nerazgledanosti.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Zmajc je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kar se tiče interneta... ne bo držalo, LINX je že odklopil Rostelecom in Megafon. Skenslali so jim DNS "peering" in certifikate. Drugače pa saj imajo lahko sami svoj internet in so samozadostni, to so sprobali že par let nazaj.


Pa ne samo to, ze leta se pripravljajo na tale scenarij, od ekonomskih ukrepov naprej. "Neumni" Rusi so predvideli "strateske" akcije idiotov.


Rusi niso prediveli ničesar, 95% rusov vključno z vrhom rusije ni vedelo o invaziji prav nič. Vse na kar so se pripravljali je bil napad na Donbass in blage ukrepe tipa 2014.


Pika in amen.

-vx- ::

Voss je izjavil:


Pika in amen.

In kosovski Albanec je govoril. Haug.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so snežinkice.

Rabijo "safe space" :))

Lol, sem izklopil filter in vidim, da precej nakladas. Naj ti olajsam, tvojih zapisov sploh ne vidim, tako, da s svojim trolanjem samo unicujes tipkovnico za brez veze. :)


Ne pišem zate.
Ubistvu mi je bolje če ne vidiš :)

Voss ::

l0g1t3ch je izjavil:

-vx- je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so snežinkice.

Rabijo "safe space" :))

Lol, sem izklopil filter in vidim, da precej nakladas. Naj ti olajsam, tvojih zapisov sploh ne vidim, tako, da s svojim trolanjem samo unicujes tipkovnico za brez veze. :)


Ne pišem zate.
Ubistvu mi je bolje če ne vidiš :)


Ampak toliko ga pa je zamatralo, da si je šel vklopit ogled komentarja :))

-vx- ::

Voss je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

-vx- je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so snežinkice.

Rabijo "safe space" :))

Lol, sem izklopil filter in vidim, da precej nakladas. Naj ti olajsam, tvojih zapisov sploh ne vidim, tako, da s svojim trolanjem samo unicujes tipkovnico za brez veze. :)


Ne pišem zate.
Ubistvu mi je bolje če ne vidiš :)


Ampak toliko ga pa je zamatralo, da si je šel vklopit ogled komentarja :))

Seveda, zanimalo me je koliko se kriptovalutaski pizdun kurci na racun nekaj centov, ki jih bo dobil vec na racun podpihovanja krize.

Saj bi Siptarja kot si ti tudi moral zblokirati, pa si tako neumen, da si zabaven. Tako, da le nadaljuj, si mi v veselje :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

Haha, kako cepeta :D

Kvajeto ::

spet se kregajo :))

AtaŠtumf ::

Aja še nekaj moram dopisati, ker vidim, da tukaj večina še ne razume in ponavlja vedno iste bedarije.

Tole refernco moraš vedno in povsod upoštevati.

Če prinašaš demokracijo je vedno in povsod good.

Cena mrtvih otrok, ljudi brez nog itd., ni nikoli prevelika.

Če odnašaš demokracijo, te proglasimo za nacija.

Če izgledaš takole

.

Pomeni, da ti moramo pomagati in te slaviti kot heroja.

Če izgledaš taole

, te proglasimo za terorista.

Tudi, če prinašamo demokracijo in se boriš proti prinašalcem demokracije v lastni državi, si terorist.

Če ne prinašamo demokracije in se boriš proti temu v lastni državi, si pa borec za svobodo!

ps: Zato pa takoj treba obsoditi tudi slo-tech, ker ne morem svojega profila dati v rumeno-modre barve.

Občutek imam, da je slo-tech rusofilski, sploh moderatorji, ker nam te možnosti še niso dali!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Fritz ::

Itaq, dve strani kolikor toliko normalne debate in kakšen info iz Ukrajine, potem pa 10 strani nabijanja.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zmajc ::

So tu gor eni degeni, đizus.

l0g1t3ch ::

Sicer je pa prav tragikomično da cenzuriras uporabnike, ko pa se bunis, da te zahod cenzurira :D

Za crknit smešno.

Oz. Je tako kot triletnik, ki si da prste v ušesa in vpije lalalalalala...

:))

Voss ::

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, kako cepeta :D


Jezen je ko Dodik :))

-vx- ::

Voss je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, kako cepeta :D


Jezen je ko Dodik :))


Zaradi nekaj kriptovalutasov, ki nimajo za jesti, pa se morajo posluzevati "alternativnih metod"? Naaah. Smilita se mi. :) Podobno kot se mi prostitutke, saj dobro zasluzijo ampak res ni treba na tak nacin. :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Zmajc ::

-vx- je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:


Če odnašaš demokracijo, te proglasimo za nacija.

Če izgledaš takole

.

Pomeni, da ti moramo pomagati in te slaviti kot heroja.


Ja, smo v Idiokraciji, kjer je vse izgled in blebetanje.


Njega čist noben ne slavi kot heroja zaradi tega kako izgleda.

Voss ::

Around 300 young Russians recently took part in a camp training fighters in the Moscow region, with their instructors including two prominent neo-Nazis who until this summer were fighting on the side of the Kremlin-backed militants in Donbas.

The training course involved seminars and practice in sniper fire; using a pistol or machine gun; martial arts; field medicine, etc. Kids who look 13 or 14 at most are taught to shoot, move and take aim without being observed, to move injured comrades, etc. with their trainers men from 'Rusich' who "fought successfully in Donbas".

 Ruski neonacisti

Ruski neonacisti

Go-ahead ::

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.

-vx- ::

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Tako kot bi to morale storiti Slovenija, Hrvaška, BiH in Makedonija? :))

Pol pa NATO prišel pa malo bum, bum pa ste dal rep med noge.

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Tako kot bi to morale storiti Slovenija, Hrvaška, BiH in Makedonija? :))

Pol pa NATO prišel pa malo bum, bum pa ste dal rep med noge.

Ja, si pac preneumen, da bi ocenil situacijo. :) Zato pa taki kreteni v zahodnem svetu nimajo moznosti pametovati o stategijah. Ker so pac preneumni za to :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zmajc ::

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Ukrajina lahko v par letih z pomočjo zahoda iz kamene dobe pride nazaj v space age, kaj bo rusija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Voss ::

PayPal will block all electronic wallets of #Russians from March 18.

-vx- ::

Zmajc je izjavil:

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Ukrajina lahko v par letih z pomočjo uahoda iz kamene dome pride nazaj v space age, kaj bo rusija?


Zelo dobro si povedal, Ukrajina se lahko izkoplje iz sranja, ki si je ga je sama povzrocila s tem, da so verjeli ZDA, ki jih je samo izkoriscala, samo tako, da visi na nasih odrekanjih. In ti si tako zabit, da to podpiras. Good work, jaz imam 3k neto, se mi ne bo poznalo tudi ce kaksno storitev placam iz lastnega zepa, koliko imas pa ti? :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

Ukraine's defense ministry: Russian forces shoot at evacuating civilians, kill 7.

The attack took place on March 11 as a column of women and children was leaving the village Peremoha in Kyiv Oblast, using the approved corridor.

Seven people were killed, including a child.


To je za tiste, ki verjamete, da je Rusija napadla suvereno državo in nad tamkajšnjimi ljudmi izvaja genocid. Rusofili ignorirajte.

TezkoDihanje ::

Voss je izjavil:

Around 300 young Russians recently took part in a camp training fighters in the Moscow region, with their instructors including two prominent neo-Nazis who until this summer were fighting on the side of the Kremlin-backed militants in Donbas.


A moramo res na vsaki strani ta drek brat. Na obeh straneh so naciji, to bi moralo bit že vsakomur jasno.

-vx- ::

Zmajc je izjavil:

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Ukrajina lahko v par letih z pomočjo uahoda iz kamene dome pride nazaj v space age, kaj bo rusija?


Zelo dobro si povedal, Ukrajina se lahko izkoplje iz sranja, ki si je ga je sama povzrocila s tem, da so verjeli ZDA, ki jih je samo izkoriscala, samo tako, da visi na nasih odrekanjih. In ti si tako zabit, da to podpiras. Good work, jaz imam 3k neto, se mi ne bo poznalo tudi ce kaksno storitev placam iz lastnega zepa, koliko imas pa ti? :)

Ne samo to, jaz podpiram, da cena litra bencina in dizla zrasteta na 4+ eurov. Ker se mi jebe za to, kreteni boste pa ugotovili, da scati proti vetru ni najbolj pametna ideja.

Ja vem. Sem eden tistih idiotov, ki se borijo za dobro ostalih. Samo nas ni prav veliko.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

Zmajc je izjavil:

-vx- je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

-vx-
Glede na to, da ti full obvladaš rusko mentaliteto?????

Čakamo tvoje predloge za ustavit ta masakr.


Pospraviti orozje na skrite lokacije, takojsnja predaja in gverilsko vojskovanje. Ce bi to naredili takoj, ko je Rusija napadla, zdaj ne bi bili v kameni dobi.


Ukrajina lahko v par letih z pomočjo uahoda iz kamene dome pride nazaj v space age, kaj bo rusija?


Zelo dobro si povedal, Ukrajina se lahko izkoplje iz sranja, ki si je ga je sama povzrocila s tem, da so verjeli ZDA, ki jih je samo izkoriscala, samo tako, da visi na nasih odrekanjih. In ti si tako zabit, da to podpiras. Good work, jaz imam 3k neto, se mi ne bo poznalo tudi ce kaksno storitev placam iz lastnega zepa, koliko imas pa ti? :)

Ja vem. Sem eden tistih idiotov, ki se borijo za dobro ostalih. Samo nas ni prav veliko.


O ker debil...
Se ne morem verjet.

Voss ::

Hahah -vx- zdaj že denar in svoj mesečni dohodek meče. Fak kok moraš biti to bogi.

Sicer pa na internetu velja eno takšno nepisano pravilo: "kdor se z nečem hvali, tega nima".

Da bi pa odhopsal v vukojebino od Rus ali v kakšno drugo zaveznico, to pa ne hehehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

-vx- ::

Voss je izjavil:

Hahah -vx- zdaj že denar in svoj mesečni dohodek meče. Fak kok moraš biti to bogi.

Sicer pa na internetu velja eno takšno nepisano pravilo: "kdor se z nečem hvali, tega nima".

Da bi pa odhopsal v vukojebino od Rus ali v kakšno drugo zaveznico, to pa ne hehehe


Ne vem, zakaj te to moti. Samo razlozil sem vam, da ga boste vi najebali zaradi svoji prepricanj in se lahko meni klanjate, ker vam resujem rit pred vasim lastnim primitivizmom in neumnostjo :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Hahah -vx- zdaj že denar in svoj mesečni dohodek meče. Fak kok moraš biti to bogi.

Sicer pa na internetu velja eno takšno nepisano pravilo: "kdor se z nečem hvali, tega nima".

Da bi pa odhopsal v vukojebino od Rus ali v kakšno drugo zaveznico, to pa ne hehehe


Ne vem, zakaj te to moti. Samo razlozil sem vam, da ga boste vi najebali zaradi svoji prepricanj in se lahko meni klanjate, ker vam resujem rit pred lastnim primitivizmom in neumnostjo :)


Se mi dozdeva, da si ti en sinček 16 letni od kakšnega Srbskega fotra, ki ti govori laži iz obdobja devetdesetih.

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Hahah -vx- zdaj že denar in svoj mesečni dohodek meče. Fak kok moraš biti to bogi.

Sicer pa na internetu velja eno takšno nepisano pravilo: "kdor se z nečem hvali, tega nima".

Da bi pa odhopsal v vukojebino od Rus ali v kakšno drugo zaveznico, to pa ne hehehe


Ne vem, zakaj te to moti. Samo razlozil sem vam, da ga boste vi najebali zaradi svoji prepricanj in se lahko meni klanjate, ker vam resujem rit pred lastnim primitivizmom in neumnostjo :)


Se mi dozdeva, da si ti en sinček 16 letni od kakšnega Srbskega fotra, ki ti govori laži iz obdobja devetdesetih.

Seveda, zelo si pameten. Bravo. Mamica bo ponosna. Ze celo zivljenje si je zelela imeti primitivca za otroka :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

voss_ ::

Dobro so vas sprogramirali. #killallrussians!

Voss ::

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

Ja, sami sebi na glavo pa radi serjejo tisti, ki nic nimajo za izgubiti. :) Siptarji na primer :)

In seveda: "freedom's just another word for nothing left to lose"
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

Ja, sami sebi na glavo pa radi serjejo tisti, ki nic nimajo za izgubiti. :) Siptarji na primer :)


Wow kakšen sovražen odnos do Albancev. To maš kakšno familijo za sosede, al si mal jezen zarad Kosova? Saj ni edini kos Srbije, ki ga boste še izgubili brez skrbi :))

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

Ja, sami sebi na glavo pa radi serjejo tisti, ki nic nimajo za izgubiti. :) Siptarji na primer :)


Wow kakšen sovražen odnos do Albancev. To maš kakšno familijo za sosede, al si mal jezen zarad Kosova? Saj ni edini kos Srbije, ki ga boste še izgubili brez skrbi :))


Noben sovrazen odnos, od kje si pa to pobral. Pac sprejemam se eno drugacno kulturo, pac imate neke probleme v zvezi s Srbijo. Jebat ga, cisto ok, samo ne razumem, zakaj mi jo vsiljujete. Oz. saj jo ne, pac ti si malo bolj "moten". Pac se en primitivec, najdes jih povsod :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

Ja, sami sebi na glavo pa radi serjejo tisti, ki nic nimajo za izgubiti. :) Siptarji na primer :)


Wow kakšen sovražen odnos do Albancev. To maš kakšno familijo za sosede, al si mal jezen zarad Kosova? Saj ni edini kos Srbije, ki ga boste še izgubili brez skrbi :))


Noben sovrazen odnos, od kje si pa to pobral. Pac sprejemam se eno drugacno kulturo, pac imate neke probleme v zvezi s Srbijo. Jebat ga, cisto ok, samo ne razumem, zakaj mi jo vsiljujete. Oz. saj jo ne, pac ti si malo bolj "moten".


Evropski poslanci Renew od Srbije zahtevajo jasno opredelitev glede Rusije



Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU-ja glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU-ja za to državo.



"Glede na nedavne dogodke v povezavi z agresijo Rusije na Ukrajino smo globoko zaskrbljeni zaradi razmer, ki se dogajajo na Zahodnem Balkanu, še zlasti zaradi očitnega nespoštovanja zavez Srbije, ki jih je dala kot država kandidatka za članstvo v EU-ju," so zapisali in spomnili, da so v preteklih letih že večkrat opozorili, da mora Srbija postopoma uskladiti svojo zunanjo in varnostno politiko s politiko EU-ja in širše s konkretnimi dejanji pokazati, da deli temeljne vrednote EU-ja.

----

Me zanima, kako se boste odločili. Rusija ali EU? Boste izbrali svojega starejšega nasilnega brata ali rejnike? Boste izdajalci?

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Sem zadel ane :) S prihodki na netu se ponavadi hvalijo otroci ali pa ljudje brez šihta.

Ja, sami sebi na glavo pa radi serjejo tisti, ki nic nimajo za izgubiti. :) Siptarji na primer :)


Wow kakšen sovražen odnos do Albancev. To maš kakšno familijo za sosede, al si mal jezen zarad Kosova? Saj ni edini kos Srbije, ki ga boste še izgubili brez skrbi :))


Noben sovrazen odnos, od kje si pa to pobral. Pac sprejemam se eno drugacno kulturo, pac imate neke probleme v zvezi s Srbijo. Jebat ga, cisto ok, samo ne razumem, zakaj mi jo vsiljujete. Oz. saj jo ne, pac ti si malo bolj "moten".


Evropski poslanci Renew od Srbije zahtevajo jasno opredelitev glede Rusije



Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU-ja glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU-ja za to državo.



"Glede na nedavne dogodke v povezavi z agresijo Rusije na Ukrajino smo globoko zaskrbljeni zaradi razmer, ki se dogajajo na Zahodnem Balkanu, še zlasti zaradi očitnega nespoštovanja zavez Srbije, ki jih je dala kot država kandidatka za članstvo v EU-ju," so zapisali in spomnili, da so v preteklih letih že večkrat opozorili, da mora Srbija postopoma uskladiti svojo zunanjo in varnostno politiko s politiko EU-ja in širše s konkretnimi dejanji pokazati, da deli temeljne vrednote EU-ja.

----

Me zanima, kako se boste odločili. Rusija ali EU? Boste izbrali svojega starejšega nasilnega brata ali rejnike? Boste izdajalci?


Seveda EU. Takojsnja prekinitev dobave orozja in omejitev na enako kot smo omogocali v enakih situacijah: sprejmemo begunce, dostavimo humanitarno pomoc in to je to. Naj drzave drek, ki so si ga same zakuhale tudi same pozrejo.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

Seveda EU! :)):)):)):)):)):)):))

A ni Rusija raj?

voss_ ::

NPCs have been primed for their new target:
Putin = Covid
Russians = Anti-vaxxers/maskers

Voss ::

voss_ je izjavil:

NPCs have been primed for their new target:
Putin = Covid
Russians = Anti-vaxxers/maskers


Si se cepu?

-vx- ::

Voss je izjavil:

Seveda EU! :)):)):)):)):)):)):))

A ni Rusija raj?

Ne vem, za Siptarje, kot si ti, je zagotovo. Jaz sem ze celotno temo za EU in nevmesavanje v Ukrajinsko-Ruske konflikte, ki jih je povzrocila ZDA. Ne vem kaj si hotel povedati ampak zagotovo ni bilo nic pametnega. Pac si malo trd v glavo.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Sori ti 3k plače :))

-vx- ::

Voss je izjavil:

Sori ti 3k plače :))

Ne skrbi, meni se smilis ti na minimalcu, da se moras prostituirati najboljsemu placniku.

Pac niste prisli na nivo intelekta izven EPP. :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Wow še v moje finančno stanje maš vpogled. Pa ti si bog :))

Sicer pa relativno žalostno, da se poizkušaš delati norca iz ljudi, ki so na minimalcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

-vx- ::

Voss je izjavil:

Wow še v moje finančno stanje maš vpogled. Pa ti si bog :))

Ne rabim vpogleda, ce si preneumen, da bi razmislil, kaj ti govorim, je logicna posledica, da si revez. Ker nimas intelekta za kaj vec :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

Voss je izjavil:

Seveda EU! :)):)):)):)):)):)):))

A ni Rusija raj?

Pa ne EU. Baje je Evropa tik nad prepadom. Srbija,Rusija in Belorusija naj ustanovijo novi varšavski pakt. Ko bodo druge Evropske države videle kako so uspešni se bodo same odločile,da se pridružijo. Vzhodnemu raju brez jarmov in okovov demokracije.
««
448 / 859
»»