» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
378 / 859
»»

MojaDežela ::

l0g1t3ch je izjavil:

-vx- je izjavil:

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

- Pošiljanje orožja Ukrajini in vmešavanje Nata v konfilkt pomeni da bo vojna trajala dlje časa in da gre lahko vse za kar smo garali v nič, če pride do 3. vojne SMO PROTI VOJNI, PROTI PRILIVANJU OLJA NA OGENJ S STRANI NATA

- Janša se javno izpostavlja in kritizira Ruse in nas je pahnil na Rusko črno listo, kar je slabo za nas ker moramo imeti z vsem dobre odnose. SMO PROTI TAKI POLITIKI


To kar imajo Rusi je njihova stvar, nas so dali v Nato/EU in s tega vidika lahko gledamo kaj je dobro za nas.

Če Slovenijo Rusija ali Amerika okupira, se takoj predam. Za koga da se borim? Za Janšo? Za Kučana? Ljubljana bo še vedno Ljubljana samo moji znanci nebojo umirali pa infrastruktura bo cela.


Kdor koli podpira pošiljanje orožja Ukrajincem namesto da se čim prej predajo, nima družine ali pa ni nič ustvaril in je samotar ga zanima samo čim več vojne


To tupim raznim bedakom v tej temi ze zadnjih 60 strani, pa so preneumni, da bi razumeli. Nazaj bos dobil, da si rusofil.


Točno to si :))

Mentalni revež, ki nas ostale zmerja s svojega visokega konja. OK, boomer.


najhujši in zamorjeno državljani si ki zard te vojne tečnarijo in pesimizirajo posledice za nas - kako bomo najebal zarad Zelenskega ker se ne preda..pejte taki malo na luft in globoko dihajte pa se vam bo valda zbistrilo

MojaDežela je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

-vx- je izjavil:

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

- Pošiljanje orožja Ukrajini in vmešavanje Nata v konfilkt pomeni da bo vojna trajala dlje časa in da gre lahko vse za kar smo garali v nič, če pride do 3. vojne SMO PROTI VOJNI, PROTI PRILIVANJU OLJA NA OGENJ S STRANI NATA

- Janša se javno izpostavlja in kritizira Ruse in nas je pahnil na Rusko črno listo, kar je slabo za nas ker moramo imeti z vsem dobre odnose. SMO PROTI TAKI POLITIKI


To kar imajo Rusi je njihova stvar, nas so dali v Nato/EU in s tega vidika lahko gledamo kaj je dobro za nas.

Če Slovenijo Rusija ali Amerika okupira, se takoj predam. Za koga da se borim? Za Janšo? Za Kučana? Ljubljana bo še vedno Ljubljana samo moji znanci nebojo umirali pa infrastruktura bo cela.


Kdor koli podpira pošiljanje orožja Ukrajincem namesto da se čim prej predajo, nima družine ali pa ni nič ustvaril in je samotar ga zanima samo čim več vojne


To tupim raznim bedakom v tej temi ze zadnjih 60 strani, pa so preneumni, da bi razumeli. Nazaj bos dobil, da si rusofil.


Točno to si :))

Mentalni revež, ki nas ostale zmerja s svojega visokega konja. OK, boomer.


najhujši in zamorjeno državljani si ki zard te vojne tečnarijo in pesimizirajo posledice za nas - kako bomo najebal zarad Zelenskega ker se ne preda..pejte taki malo na luft in globoko dihajte pa se vam bo valda zbistrilo

in upajte,molite da vam Orban ne bo s kalašnjikom stal za hrbtom.

Zgodovina sprememb…

-vx- ::

MojaDežela je izjavil:

najhujši in zamorjeno državljani si ki zard te vojne tečnarijo in pesimizirajo posledice za nas - kako bomo najebal zarad Zelenskega ker se ne preda..pejte taki malo na luft in globoko dihajte pa se vam bo valda zbistrilo


Ne, Zelenski naj se preda, ker je ze drzavo spravil v kameno dobo, kmalu pa v njej ne bo nikogar vec, da bi jo lahko obnovil.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Se lahko pa vsi skupaj lepo odpravite v Kijev, dati AK-47 tja kjer je trenutno vas jezik. Potem se pa lahko oglasate o strahopetnosti.

Mhm. Eni smo strahopetci ker se nočemo boriti na tuji zemlji za tuja življenja.

Drugi ste pa strahopetci ker se niti na lastni zemlji ne bi borili za lastna življenja in življenja bližnjih.

A veš... Gnoj.
Life is as complicated as we make it...

gazibo ::

vec kot ocitno sodis po sebi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

Voss ::

gazibo je izjavil:

vec kot ocitno sodis po sebi


Kaj je novega neonacistek?

MojaDežela ::

-vx- je izjavil:

MojaDežela je izjavil:

najhujši in zamorjeno državljani si ki zard te vojne tečnarijo in pesimizirajo posledice za nas - kako bomo najebal zarad Zelenskega ker se ne preda..pejte taki malo na luft in globoko dihajte pa se vam bo valda zbistrilo


Ne, Zelenski naj se preda, ker je ze drzavo spravil v kameno dobo, kmalu pa v njej ne bo nikogar vec, da bi jo lahko obnovil.


ne skrbet..bodo zrihtal, obnovil če jih seveda Putinček pusti na miru, ker so marsikaj sposobni in naša gradbena podjetja...v kameno dobo se vrača RUSIJA-ŽAL

scythe ::

Me prav zanima, kaj se bo danes spogajalo z Rusijo. Zahteve od Rusov so jasne, vprašanje če bodo želeli kaj popustiti. Ukrajina bo prej ko slej v NATO...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Se lahko pa vsi skupaj lepo odpravite v Kijev, dati AK-47 tja kjer je trenutno vas jezik. Potem se pa lahko oglasate o strahopetnosti.

Mhm. Eni smo strahopetci ker se nočemo boriti na tuji zemlji za tuja življenja.

Drugi ste pa strahopetci ker se niti na lastni zemlji ne bi borili za lastna življenja in življenja bližnjih.

A veš... Gnoj.


Ne, strahopetci ste, ker za svoje lastne politicne cilje in ideale mahate s tujimi penisi po crepinjah. Podobno kot Z. in Putin. Jaka muda, cepeti na kavcu in pametovati kako naj se drugi borijo.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

kow ::

Ruske zahteve niso resne - Putin bi Ukrajini sestavljal vlado.

gazibo ::

 :) ROFL

:) ROFL

Pithlit ::

gazibo je izjavil:

vec kot ocitno sodis po sebi

Seveda sodim po sebi. Jaz sem ponosna na mojo strahopetnost.

A vi, papaki brez jajčk, ste tud ponosni na to da bi se predali ko bi mimo prišel nek Orban pa vam posili in pobil otroke pa žene (pazi, točno to izjavlja te vedno znova). Bi rekla da bi vam pa jajca odrezal... ampak jih ne bo našel.
Life is as complicated as we make it...

-vx- ::

kow je izjavil:

Ruske zahteve niso resne - Putin bi Ukrajini sestavljal vlado.

Saj jim jo bo v vsakem primeru, vprasanje je samo koliko ljudi bo do takrat umrlo, slo med begunce in koliko mest bo porusenih.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

gazibo je izjavil:

 :) ROFL

:) ROFL



Pa Covid tud ne obstaja, Bergamo je bil fejkan, pa 5G čip mam v seb :))

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Ne, strahopetci ste, ker za svoje lastne politicne cilje in ideale mahate s tujimi penisi po crepinjah. Podobno kot Z. in Putin. Jaka muda, cepeti na kavcu in pametovati kako naj se drugi borijo.

No dajmo, en citate. Čist majčken. Pliiiiiiz.
Life is as complicated as we make it...

Gama ::

Pithlit je izjavil:

gazibo je izjavil:

vec kot ocitno sodis po sebi

Seveda sodim po sebi. Jaz sem ponosna na mojo strahopetnost.

A vi, papaki brez jajčk, ste tud ponosni na to da bi se predali ko bi mimo prišel nek Orban pa vam posili in pobil otroke pa žene (pazi, točno to izjavlja te vedno znova). Bi rekla da bi vam pa jajca odrezal... ampak jih ne bo našel.

A putin pobija otroke pa posiljuje? Daj kakšne trosiš no. Začni gledat realno, pa boš videl da Slovenija sploh ni tolk suverena kokr si misls

MojaDežela ::

scythe je izjavil:

Me prav zanima, kaj se bo danes spogajalo z Rusijo. Zahteve od Rusov so jasne, vprašanje če bodo želeli kaj popustiti. Ukrajina bo prej ko slej v NATO...


Večina tu gor zeha ker je Zelensky&company obkoljena. --a res? a ne vidite da so Putler&RUSIALAND obkoljeni od celega SVETA--edini ODPRT koridor bodo imeli na SEVERNI TEČAJ - OK-SIBIRIJA-naj jim bo.

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ne, strahopetci ste, ker za svoje lastne politicne cilje in ideale mahate s tujimi penisi po crepinjah. Podobno kot Z. in Putin. Jaka muda, cepeti na kavcu in pametovati kako naj se drugi borijo.

No dajmo, en citate. Čist majčken. Pliiiiiiz.

Ne rabim. V duhu te teme. Se bolje, tvoj drugi nick je l0g1t3ch. Problem resen, potem ne rabim vec nobenih argumentov, tako kot jih sam ne rabis ali 3/4 kretenov, ki tule navijajo za vojno.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pac-Man ::

Ker jim cestna logistika škripa so preklopili na oklepne vlake, video

https://twitter.com/Mortis_Banned/statu...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ne, strahopetci ste, ker za svoje lastne politicne cilje in ideale mahate s tujimi penisi po crepinjah. Podobno kot Z. in Putin. Jaka muda, cepeti na kavcu in pametovati kako naj se drugi borijo.

No dajmo, en citate. Čist majčken. Pliiiiiiz.

Ne rabim. V duhu te teme.

Aha, gotcha, trditve vlečemo iz ritnih globočine. Hvala za priznanje.
Life is as complicated as we make it...

MojaDežela ::

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ne, strahopetci ste, ker za svoje lastne politicne cilje in ideale mahate s tujimi penisi po crepinjah. Podobno kot Z. in Putin. Jaka muda, cepeti na kavcu in pametovati kako naj se drugi borijo.

No dajmo, en citate. Čist majčken. Pliiiiiiz.

Ne rabim. V duhu te teme.


vsaka čast - #SlavaUkrajini#

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

trditve vlečemo iz ritnih globočine


Hvala za tvoje priznanje. Tudi v duhu te teme. Trol.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

trditve vlečemo iz ritnih globočine


Hvala za tvoje priznanje. Tudi v duhu te teme. Trol.

Jaz sem še vsakega citirala. Celo samo sebe. Šment, ne gre ti tole ravno najbolje.
Life is as complicated as we make it...

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

trditve vlečemo iz ritnih globočine


Hvala za tvoje priznanje. Tudi v duhu te teme. Trol.

Jaz sem še vsakega citirala. Celo samo sebe. Šment, ne gre ti tole ravno najbolje.


Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin. Sem te citiral.

Hvala za introspekcijo, res se je preprosto pogovarjati kot ti. Niti razmisljat ni treba, pac nekaj bleknes. Pa dajva.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Voss ::

-vx- kdaj se boš preselil v Rusijo? Kaj čakaš?

endelin ::

https://siol.net/trendi/svet-znanih/lju...
Ugrabit, zvezat in poslat v Kijev! pa bodo oni trgovali s Putinom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

ripmork ::

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

Ne gledamo vsi samo na keš in lastno rit. In ja, tudi jaz sem službeno deloma odvisen od ruskega trga. Ko jih j*be, naj jim nabijejo sankcije do amena. Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zrušijo gnil sistem (posledično pa se tudi morija neha). Potem bomo pa od tam naprej. Putin je problem že dolgo, zdaj se je le v realni sliki pokazalo, kako izrazito velik problem je.

Tale thread zelo dobro razloži vso bedo Putinove kleptokracije; on in njegovi kolegi oligarhi so kot rak na plečih ruskega naroda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Voss ::

Jaz bi naredil seznam rusofilov pa hopa cupa na vlak in via Moskva.

denazifikacija.

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.

Ja se strinjam, funkcionalna pismenost ti tudi ne bi skodila. Rusofil.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

endelin ::

>:D
38-letna Alina Kabajeva, dolgoletna ljubica ruskega predsednika Vladimirja Putina, naj bi se skrivala v močno varovani gorski koči v Švici z njunimi otroki

Lej no lej v naci državi ima familijo.
Še predsednik Rusiie noče met otrok v Rusiji haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Voss ::

endelin je izjavil:

>:D
38-letna Alina Kabajeva, dolgoletna ljubica ruskega predsednika Vladimirja Putina, naj bi se skrivala v močno varovani gorski koči v Švici z njunimi otroki

Lej no lej v naci državi ima familijo


Nice. Sterat jih nazaj v Rusijo. Pritisnit na šibke točke Vlatkota.

gazibo ::

Pithlit ::

ripmork je izjavil:

Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zružijo gnil sistem

Verjetnost da bi se to zgodilo je infinitezimalna. Je treba kar par generacij zamenjat da se miselnost spremeni.

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.

Ja se strinjam, funkcionalna pismenost ti tudi ne bi skodila. Rusofil.

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.

Dokler je nisi poslala na fronto, res lepo od tebe. Aja tocno, potem bi zacela razmisljati, kaj imas od pobijanja. Do takrat se ti hebe, naj jih se nekaj crkne...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

MojaDežela ::

Voss je izjavil:

Jaz bi naredil seznam rusofilov pa hopa cupa na vlak in via Moskva.

denazifikacija.


po slovensko se reče kot nov izraz : DenaciSLOfikacija.

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

ripmork je izjavil:

Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zružijo gnil sistem

Verjetnost da bi se to zgodilo je infinitezimalna. Je treba kar par generacij zamenjat da se miselnost spremeni.

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.

Ja se strinjam, funkcionalna pismenost ti tudi ne bi skodila. Rusofil.

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.


https://www.nbcnews.com/storyline/ukrai...


"Germans were confronted with images of their country’s dark past on Monday night, when German public broadcaster ZDF showed video of Ukrainian soldiers with Nazi symbols on their helmets in its evening newscast. In a report on the fragile cease-fire in eastern Ukraine, Moscow correspondent Bernhard Lichte used pictures of a sold.............."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Gama ::

ripmork je izjavil:

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

Ne gledamo vsi samo na keš in lastno rit. In ja, tudi jaz sem službeno deloma odvisen od ruskega trga. Ko jih j*be, naj jim nabijejo sankcije do amena. Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zrušijo gnil sistem (posledično pa se tudi morija neha). Potem bomo pa od tam naprej. Putin je problem že dolgo, zdaj se je le v realni sliki pokazalo, kako izrazito velik problem je.

Tale thread zelo dobro razloži vso bedo Putinove kleptokracije; on in njegovi kolegi oligarhi so kot rak na plečih ruskega naroda.

Verjamem, ampak tukaj govorimo o Ukrajinski krizi

Kot da v Sloveniji pa ni korupcije ane, ker smo pod EU noben ne krade pa vsi nonstop po sodiščih.

gazibo ::

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

ripmork je izjavil:

Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zružijo gnil sistem

Verjetnost da bi se to zgodilo je infinitezimalna. Je treba kar par generacij zamenjat da se miselnost spremeni.

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.

Ja se strinjam, funkcionalna pismenost ti tudi ne bi skodila. Rusofil.

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.


https://www.nbcnews.com/storyline/ukrai...


"Germans were confronted with images of their country’s dark past on Monday night, when German public broadcaster ZDF showed video of Ukrainian soldiers with Nazi symbols on their helmets in its evening newscast. In a report on the fragile cease-fire in eastern Ukraine, Moscow correspondent Bernhard Lichte used pictures of a sold.............."


Dej dej to je ruska propaganda :))

-vx- ::

Gama je izjavil:

Kot da v Sloveniji pa ni korupcije ane, ker smo pod EU noben ne krade pa vsi nonstop po sodiščih.


Seveda ne, v Sloveniji vsi tocijo solze za Ukrajino, tacas pa JJ spet za hrbtom krade.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

Za janšista telebanca (bdw. tudi tvoji imajo polno neonacistov v stranki).

- Russian neo-Nazi who tortured Ukrainian prisoners shows off his holiday in Belarus; source - https://naviny.belsat.eu/en/news/russia...

- St. Petersburg Neo-Nazi Sadist in Donbas - 'Russia's Pride and Glory' - https://khpg.org/en/1420855493

- Russian wanted for war crimes in Donbas arrested in Norway - https://khpg.org/en/1476975539

- Russian Neo-Nazi Sadist trains future Donbas militant fighters - https://khpg.org/en/1445287320

- Neo-Nazi Rinaldo Nazzaro running US militant group The Base from Russia - https://www.bbc.com/news/world-51236915

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Gama ::

-vx- je izjavil:

Gama je izjavil:

Kot da v Sloveniji pa ni korupcije ane, ker smo pod EU noben ne krade pa vsi nonstop po sodiščih.


Seveda ne, v Sloveniji vsi tocijo solze za Ukrajino, tacas pa JJ spet za hrbtom krade.

Točno tako! In meni osebno je vseeno ali nam krade Milan ali Janez važno da imamo mir,dostojno progresivno in dokaj varno prebivališče.

MojaDežela ::

gazibo je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

ripmork je izjavil:

Prej ko bo ruski narod dojel, da jih Putin z oligarhi na suho brez vazelina, hitreje in verjetneje je, da se narod zaroti proti skorumpiranemu vodstvu in zružijo gnil sistem

Verjetnost da bi se to zgodilo je infinitezimalna. Je treba kar par generacij zamenjat da se miselnost spremeni.

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

-vx- je izjavil:

Ampak vseeno vleces trditve iz ritnih globocin.

Citat? Aja, tvoj plan je citirat mene ker sem uporabila "vlečemo". Je treba bit funkcionalno pismen, ja.

Ja se strinjam, funkcionalna pismenost ti tudi ne bi skodila. Rusofil.

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.


https://www.nbcnews.com/storyline/ukrai...


"Germans were confronted with images of their country’s dark past on Monday night, when German public broadcaster ZDF showed video of Ukrainian soldiers with Nazi symbols on their helmets in its evening newscast. In a report on the fragile cease-fire in eastern Ukraine, Moscow correspondent Bernhard Lichte used pictures of a sold.............."


Dej dej to je ruska propaganda :))


Uroš lipušček na valu202: Kremelj alias Putin je na dan ofenzive napovedal da bodo končali to vojaško specialno akcijo v 4-7dneh.
P.S. a ne govori že 12dni da vse strogo poteka po planu? po kterem planu?

Pithlit ::

-vx- je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Tud rusko partnerko sem imela, ja. Čudovito dekle.

Dokler je nisi poslala na fronto, res lepo od tebe. Aja tocno, potem bi zacela razmisljati, kaj imas od pobijanja. Do takrat se ti hebe, naj jih se nekaj crkne...

Citat?
Life is as complicated as we make it...

Telbanc ::

Voss je izjavil:

Za janšista telebanca (bdw. tudi tvoji imajo polno neonacistov v stranki).

- Russian neo-Nazi who tortured Ukrainian prisoners shows off his holiday in Belarus; source - https://naviny.belsat.eu/en/news/russia...

- St. Petersburg Neo-Nazi Sadist in Donbas - 'Russia's Pride and Glory' - https://khpg.org/en/1420855493

- Russian wanted for war crimes in Donbas arrested in Norway - https://khpg.org/en/1476975539

- Russian Neo-Nazi Sadist trains future Donbas militant fighters - https://khpg.org/en/1445287320

- Neo-Nazi Rinaldo Nazzaro running US militant group The Base from Russia - https://www.bbc.com/news/world-51236915



Tisti cajti ko sem bil jaz Janšist so zdavnaj mim......Lah rečem sam hvala bogu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

fur80 ::

-vx- je izjavil:

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

- Pošiljanje orožja Ukrajini in vmešavanje Nata v konfilkt pomeni da bo vojna trajala dlje časa in da gre lahko vse za kar smo garali v nič, če pride do 3. vojne SMO PROTI VOJNI, PROTI PRILIVANJU OLJA NA OGENJ S STRANI NATA

- Janša se javno izpostavlja in kritizira Ruse in nas je pahnil na Rusko črno listo, kar je slabo za nas ker moramo imeti z vsem dobre odnose. SMO PROTI TAKI POLITIKI


To kar imajo Rusi je njihova stvar, nas so dali v Nato/EU in s tega vidika lahko gledamo kaj je dobro za nas.

Če Slovenijo Rusija ali Amerika okupira, se takoj predam. Za koga da se borim? Za Janšo? Za Kučana? Ljubljana bo še vedno Ljubljana samo moji znanci nebojo umirali pa infrastruktura bo cela.


Kdor koli podpira pošiljanje orožja Ukrajincem namesto da se čim prej predajo, nima družine ali pa ni nič ustvaril in je samotar ga zanima samo čim več vojne


To tupim raznim bedakom v tej temi ze zadnjih 60 strani, pa so preneumni, da bi razumeli. Nazaj bos dobil, da si rusofil.


Brezveze tupiš, ker ne moremo bit nevtralni, zato ker smo se na referendomu odločili, da bomo v EU in v NATO. Mogoče se Janez res ne bi rabo tak ven metat, Tonin je pa tako škoda besed. Lahko pa podpreš Levico na volitvah in gremo iz NATA pa če se vas dosti zbere, pa še iz EU, samo ne vem kaj si bodo Ukrajinci in ostali mislili, ki umirajo, da bi lahko bili v EU in NATO?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

gazibo ::



Gama ::

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

Gama je izjavil:

Če se delimo kdo je za Ruse in kdo za Američane/Nato smo navadne ovce.

Dejmo gledat samo na svojo državo, svojo družino, sebe.. Kaj je najbolš za nas?

- Sankcije za Rusijo pomenijo da smo mi na slabšem, se vse draži, primankuje, nekateri zgubijo poslovne partnerje itd itd. Se pravi SMO PROTI sankcijam za Ruse, ane?

- Pošiljanje orožja Ukrajini in vmešavanje Nata v konfilkt pomeni da bo vojna trajala dlje časa in da gre lahko vse za kar smo garali v nič, če pride do 3. vojne SMO PROTI VOJNI, PROTI PRILIVANJU OLJA NA OGENJ S STRANI NATA

- Janša se javno izpostavlja in kritizira Ruse in nas je pahnil na Rusko črno listo, kar je slabo za nas ker moramo imeti z vsem dobre odnose. SMO PROTI TAKI POLITIKI


To kar imajo Rusi je njihova stvar, nas so dali v Nato/EU in s tega vidika lahko gledamo kaj je dobro za nas.

Če Slovenijo Rusija ali Amerika okupira, se takoj predam. Za koga da se borim? Za Janšo? Za Kučana? Ljubljana bo še vedno Ljubljana samo moji znanci nebojo umirali pa infrastruktura bo cela.


Kdor koli podpira pošiljanje orožja Ukrajincem namesto da se čim prej predajo, nima družine ali pa ni nič ustvaril in je samotar ga zanima samo čim več vojne


To tupim raznim bedakom v tej temi ze zadnjih 60 strani, pa so preneumni, da bi razumeli. Nazaj bos dobil, da si rusofil.


Brezveze tupiš, ker ne moremo bit nevtralni, zato ker smo se na referendomu odločili, da bomo v EU in v NATO. Mogoče se Janez res ne bi rabo tak ven metat, Tonin je pa tako škoda besed. Lahko pa podpreš Levico na volitvah in gremo iz NATA.

Če ne moremo biti nevtralni pomeni da nismo suverena država.

Voss ::

Zakaj rusofili ne želijo v Rusijo?

MojaDežela ::

gazibo je izjavil:





uh kaj dela petakolona v Sloveniji?

Pac-Man ::

https://twitter.com/DmytroGurinMP/statu...

I am a member of the Ukrainian Parliament. My parents are now in Mariupol, in a district with 150,000 residents that was razed to the ground.
The house where I grew up was bombed. It's a 9-storey building in a classic Soviet modernist block. The bombs hit all the buildings around it. My school was also hit.
There is no military infrastructure in the area at all, and yet the area was carpet-bombed just like Aleppo.
My mom is 67; my dad 69. The last time I heard from them was day before yesterday at 9 am. The conversation lasted 30 seconds.
Their phones are dead. Their neighbor had 20% charge left. Yesterday he said they are alive. There is no mobile network anymore.
The last thing I know about them is that my mother has high blood pressure and a bacterial infection, and no access to medicine, and my father barely got away from the artillery fire opened at the civilians who wanted to flee via the 'green corridor'.
I lived in Putin's Russia for 12 years, from 2002 until Maidan 2014. I knew it would be bloody. I knew Putin would bomb cities, he did it everywhere.
My parents didn't believe Russia would attack. When the first bombs fell, they refused to evacuate. They thought the army would just quickly pass through the city and they would sit it out. They already ran in 2014 and thought they are too old to run again.
When they realized that Russia wouldn't hesitate to bomb Russian-speaking cities, it was too late. Now they are hiding in a basement. Fortunately, they are Ukrainians, i.e. they have enough conservation stocked to last through a nuclear war.

But there is no electricity, water and heating in Mariupol. Due to constant shelling, the infrastructure cannot be repaired. +3C during the day, -3C at night. In three days -7C.
There was supposed to be a humanitarian corridor the day before yesterday. Meeting points for civilians were announced. Shelling along the highway didn't stop, evacuation was impossible, so people were taken to bomb shelters.
30 mins later, the meeting points were hit with artillery fire. Yesterday? You won’t believe, same shit. Today? Putin promised to open green corridor to Macron, to whom he lied in the face just two weeks ago
I bet, "Ukrainian Nazis will shoot the evacuation column with Grad launchers." The only thing I think about is whether my parents will be lucky in this lottery.
The shelling never ceases in Mariupol; the Russian army went into a frenzy. It's fun for them to bomb residential areas.
NATO says closing our sky would cause WWIII. Excuse me, but what the hell started then 11 days ago? Europe simply decided to wait until Putin said that NATO should withdraw its troops from Poland under the threat of nuclear bombing of cities.
Fresh data. Russian troops heavily mined the highway from Mariupol and chaotically the fields around. //tri ure kasneje
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
««
378 / 859
»»