» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
235 / 859
»»

Fritz ::

matic492 je izjavil:

Fantje, opletate s temi nuklearkami kot da se lahko putinu sprdne in ima aplikacijo na telefonu da znuka vse. Ali pa Biden. Vmes je še kup ljudi, ki se mora s tem strinjat, in na koncu še operativni ljudje, ki dejansko lansirajo zadeve.

To je varovalka, da ne more en norc svet uničit. Se more lepo oprat možgane ogromno ljudem, da se kaj zgodi, saj niso idioti glavni, oni imajo še največ za izgubit, kaj mislite da hočejo živet v radioaktivnem svetu, tudi če preživijo prvi val v bunkerjih?

Očitno ne veste ali se ne zavedate, da smo se zaradi tehničnih napak že parkrat znašli pred popolnim uničenjem a se je na srečo vedno našel nekdo, ki je zadevo preprečil. Na fucking srečo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

WizzardOfOZ ::

matic492 je izjavil:

Fantje, opletate s temi nuklearkami kot da se lahko putinu sprdne in ima aplikacijo na telefonu da znuka vse. Ali pa Biden. Vmes je še kup ljudi, ki se mora s tem strinjat, in na koncu še operativni ljudje, ki dejansko lansirajo zadeve.

To je varovalka, da ne more en norc svet uničit. Se more lepo oprat možgane ogromno ljudem, da se kaj zgodi, saj niso idioti glavni, oni imajo še največ za izgubit, kaj mislite da hočejo živet v radioaktivnem svetu, tudi če preživijo prvi val v bunkerjih?

vprašanje je ali je putin bolan, govori se da ima že nekje 2 leti raka. če je zvedel da bo kmalu mrtev, mu je verjetno vseeno al od nukice al pa od bolezni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

enemon ::

puginho je izjavil:

enemon je izjavil:

A Putin lahko sam sproži jedrske ali mora še kdo potrdit?


Tajnica, samo je pizdarija če ravno kavo kuha al pa je na wc-ju


:))

Ne, resno, saj tudi če so drugi vmes, kdo pa se mu upa upret?

darkolord ::

matic492 je izjavil:

Fantje, opletate s temi nuklearkami kot da se lahko putinu sprdne in ima aplikacijo na telefonu da znuka vse. Ali pa Biden. Vmes je še kup ljudi, ki se mora s tem strinjat, in na koncu še operativni ljudje, ki dejansko lansirajo zadeve.
V ZDA naj bi bilo tako, da se na vseh nivojih preverja samo, ali je ukaz avtoriziran (torej ali je real ali fake), ne pa če je dejansko smiseln. Od vrha do dol ni nobenega prostora za kakršno prosto interpretacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

carovnik1900 ::

darkolord je izjavil:

matic492 je izjavil:

Fantje, opletate s temi nuklearkami kot da se lahko putinu sprdne in ima aplikacijo na telefonu da znuka vse. Ali pa Biden. Vmes je še kup ljudi, ki se mora s tem strinjat, in na koncu še operativni ljudje, ki dejansko lansirajo zadeve.
V ZDA naj bi bilo tako, da se na vseh nivojih preverja samo, ali je ukaz avtoriziran, ne pa če je dejansko smiseln. Od vrha do dol ni nobenega prostora za kakršno prosto interpretacijo.


predstavljaj si potem kako je šele pri Rusih...

l0g1t3ch ::

krempelj je izjavil:

BorutO je izjavil:


Ja res ... ukrajinci so pa res bili zelo velika nevarnost za ruse, da jih je napadel ... no, zdaj mu so in mu bodo do konca njegovega življenja.


Ne Ukrajinci. Ukrajinci + ZDA in njihove rakete. Brez ZDA te vojne ne bi bilo. Pa saj ne mores biti tako kratkogleden, no?


Ne se smešit.
Kake ZDA in rakete...

ZDA lahko strelja rakete iz svojega ozemlja ali pa iz ducata podmornic. Nobene potrebe ni po dovažanju balističnih raket v Ukrajnino. To je zgolj in samo poceni propaganda.

Sploh je smešno poslušati folk, ki stalno trobezlja, Rusija uber alles, če bi hotel bi putin pojedel cel svet za zajtrk.
A potem v naslednjem stavku pa že blejajo da je nato v ukrajini grožnja za rusijo in da je ruse strah. Le zakaj bi jih bilo saj naj bi jih pojedli za zajtrk.

Pa osebno mislim da bi Rusi zares pojedli Nato, ker nam je v večini prelepo in nimamo želodca za neke krvave vojne. Po domače rečeno smo pussyi. Za jedrsko orožje pa nima nobenega smisla da bi ga USA šla vozit v Ukrajno.

Za hekerske napade pa tudi ne rabiš bližine, samo internet.

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

puginho je izjavil:

enemon je izjavil:

A Putin lahko sam sproži jedrske ali mora še kdo potrdit?


Tajnica, samo je pizdarija če ravno kavo kuha al pa je na wc-ju


:))

Ne, resno, saj tudi če so drugi vmes, kdo pa se mu upa upret?


Oligarhi, Rotchildi, Rockefelerji ki tale peskovnik sponzorirajo, tebi in ostalim bedakom pa prodajajo zgodbice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

matic492 je izjavil:

Fantje, opletate s temi nuklearkami kot da se lahko putinu sprdne in ima aplikacijo na telefonu da znuka vse. Ali pa Biden. Vmes je še kup ljudi, ki se mora s tem strinjat, in na koncu še operativni ljudje, ki dejansko lansirajo zadeve.

To je varovalka, da ne more en norc svet uničit. Se more lepo oprat možgane ogromno ljudem, da se kaj zgodi, saj niso idioti glavni, oni imajo še največ za izgubit, kaj mislite da hočejo živet v radioaktivnem svetu, tudi če preživijo prvi val v bunkerjih?

vprašanje je ali je putin bolan, govori se da ima že nekje 2 leti raka. če je zvedel da bo kmalu mrtev, mu je verjetno vseeno al od nukice al pa od bolezni.


Bo naredil samomor in potegnil cel svet s sabo. Če ne more on živeti več, tudi nihče drug ne bo. Kakšen nor konec sveta.

FilipF ::

BorutO je izjavil:

Kaj ste ga najebali ... rusofili boste preživeli ... Vaš voditelj bo z nukicami samo nas antirusofile pobil ...

Nukico preživijo samo 4x cepljeni. 3 in 4 dozo cepiva pa more dat Ukrajinska medicinka. Pa Kitajskega g5 aparata ne sme bit blizu.

matic492 ::

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

FilipF je izjavil:

BorutO je izjavil:

Kaj ste ga najebali ... rusofili boste preživeli ... Vaš voditelj bo z nukicami samo nas antirusofile pobil ...

Nukico preživijo samo 4x cepljeni. 3 in 4 dozo cepiva pa more dat Ukrajinska medicinka. Pa Kitajskega g5 aparata ne sme bit blizu.

:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

endelin je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

ima pa 6000 jedrskih konic, ki ti zagotavljajo, da ne boš preživel.

Pa saj Putin ve, da če vrže atomsko bombo bo v pol ure moskva samo še zemlja. Imo ga bo prej odstavila vojska kot da se zgodi to.


Dvomim, da bo Moskva zravnana, ker ima A -135 obrambni sistem pred balisticnimi raketami.

endelin ::

Jao ste vsi histerični;((

m0LN4r ::

WizzardOfOZ je izjavil:

seveda se nas tiče, ampak upam, da je še kaj zdrave pameti ostalo in da prvo preprečimo ww3, pa če je treba zato ukrajino na pol razsekat. bolje to kot uničenje sveta.

Tako. ww3 promeni jaz, ti, mi, vi oni smo najebal.
Ni to ww2, ko smo se se ucili rakete delat in letala sraufat.
To bi znalo imeti miljardo zrtev.

PS:
Upam da obstajajo se tajne organizacije in imajo ze usmerjen metek v glavo eni doloceni osebi.
Druge resitve oz. da se rusi umaknejo je prevec optimisticno.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

BorutO ::

Unilseptij je izjavil:

matic492 je izjavil:

endelin je izjavil:


EU bo ostalo samo kakšnih 10mio beguncev ali se bo s tem paihopat iz rusije ukvarjal?



Boljše 10 mil ukrajincev kot pa 100 afganistancev.

Hehe, ta je dobra... ne vem ali je sarkazem ali ne... Hojs je bojda napovedal, da Slovenija lahko sprejme do 200,000 beguncev. Še par tednov nazaj so bili begunci menda najhujša grožnja naši narodni samobitnosti...

Fantje ... da vam povem eno stvar ... Delal sem skoraj 10 let po terenu po tujini. Delal sem s hrvati, bosanci, srbi, poljaki, ukrajinci, američani, rusi, madžari, španci, angleži, nemci, avstrijci, švedi, norvežani, kanadčani, bolgari, romuni itd itd ... Najhujši oz. najslabši sodelavci so bili ljudje iz bivše jugoslavije. Konec in pika.
Največji pijančki so bili ukrajinci, rusi, angleži in bivši jugoslovani. Ti ljudje iz teh držav so ga pili tako, da so še cel drugi dan smrdeli po alkoholu, še najbolj "trezni" so ostali angleži. Glede rusov ... Malo so bili posebni, niso pa bili napačni za družbo, smo skupaj pili, grilili, lovili ribe itd. Ukrajinci so mi bili nekaj čisto istega, kot smo mi slovenci, plus tega, se nismo rabili veliko pogovarjati v tujem jeziku ampak kar v domačem. Malo smo se na začetku lovili, ampak ukrajinci imajo ogromno podobnih besed našim. Niso iste besede, so pa podobne, in če pozorno poslušaš stavek ali tudi besedo, boš dojel kaj ti razlaga.
So čisto isti ljudje, kot smo mi, zato ne bom imel nič proti, če ukrajinci pridejo v slovenijo. Bolj me motijo južnjaki v sloveniji, ki si mislijo, da je slovenija njihova in delajo "red" po ljubljani in ostalih mestih.

Zakaj so bili sodelavci iz bivše juge najslabši? Alkoholiki, prevaranti, polni samih sebe, ego jim je tolkel ven iz vseh smeri, vse so vedeli (če tudi niso nič vedeli), ogromno govorili, bolj malo delali, celo noč se drli, kot da so edini na svetu, bog ne daj, da bi rekel, zakaj se ne potrudi slovensko govoriti, med tem, ko so oni od tebe zahtevali, da njihovo govoriš itd ...

V vseh teh letih sem delal z več kot 200 različnimi ljudmi po najmanj mesec dni ... zato si po izkušnjah upam trditi, da so ukrajinci dobri ljudje. Kot sem rekel, tudi rusi niso slabi, ampak jih ne bi imel ravno za sosede ob hiši. In kaj vse so rusi govorili o svoji državi, predvsem o putinu, ni vredno omembe, ker vam tu gor že itak cel čas trobimo kakšen je putin.

WizzardOfOZ ::

matic492 je izjavil:

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.

govori se o 6€ na liter, ne samo 3.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

enemon ::

matic492 je izjavil:

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.


Če si več kot 8 km stran od detonacije, imaš 50% možnosti za preživetje.

darkolord ::

WizzardOfOZ je izjavil:

vprašanje je ali je putin bolan, govori se da ima že nekje 2 leti raka. če je zvedel da bo kmalu mrtev, mu je verjetno vseeno al od nukice al pa od bolezni.
Ampak IMO je malo verjetno, da bi se šel v takem primeru fajtat za Ukrajino, ker ve, da bo to dolg boj, tudi če bi se oblast takoj vdala.

m0LN4r ::

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

matic492 je izjavil:

endelin je izjavil:


EU bo ostalo samo kakšnih 10mio beguncev ali se bo s tem paihopat iz rusije ukvarjal?



Boljše 10 mil ukrajincev kot pa 100 afganistancev.

Hehe, ta je dobra... ne vem ali je sarkazem ali ne... Hojs je bojda napovedal, da Slovenija lahko sprejme do 200,000 beguncev. Še par tednov nazaj so bili begunci menda najhujša grožnja naši narodni samobitnosti...

Fantje ... da vam povem eno stvar ... Delal sem skoraj 10 let po terenu po tujini. Delal sem s hrvati, bosanci, srbi, poljaki, ukrajinci, američani, rusi, madžari, španci, angleži, nemci, avstrijci, švedi, norvežani, kanadčani, bolgari, romuni itd itd ... Najhujši oz. najslabši sodelavci so bili ljudje iz bivše jugoslavije. Konec in pika.
Največji pijančki so bili ukrajinci, rusi, angleži in bivši jugoslovani. Ti ljudje iz teh držav so ga pili tako, da so še cel drugi dan smrdeli po alkoholu, še najbolj "trezni" so ostali angleži. Glede rusov ... Malo so bili posebni, niso pa bili napačni za družbo, smo skupaj pili, grilili, lovili ribe itd. Ukrajinci so mi bili nekaj čisto istega, kot smo mi slovenci, plus tega, se nismo rabili veliko pogovarjati v tujem jeziku ampak kar v domačem. Malo smo se na začetku lovili, ampak ukrajinci imajo ogromno podobnih besed našim. Niso iste besede, so pa podobne, in če pozorno poslušaš stavek ali tudi besedo, boš dojel kaj ti razlaga.
So čisto isti ljudje, kot smo mi, zato ne bom imel nič proti, če ukrajinci pridejo v slovenijo. Bolj me motijo južnjaki v sloveniji, ki si mislijo, da je slovenija njihova in delajo "red" po ljubljani in ostalih mestih.

Zakaj so bili sodelavci iz bivše juge najslabši? Alkoholiki, prevaranti, polni samih sebe, ego jim je tolkel ven iz vseh smeri, vse so vedeli (če tudi niso nič vedeli), ogromno govorili, bolj malo delali, celo noč se drli, kot da so edini na svetu, bog ne daj, da bi rekel, zakaj se ne potrudi slovensko govoriti, med tem, ko so oni od tebe zahtevali, da njihovo govoriš itd ...

V vseh teh letih sem delal z več kot 200 različnimi ljudmi po najmanj mesec dni ... zato si po izkušnjah upam trditi, da so ukrajinci dobri ljudje. Kot sem rekel, tudi rusi niso slabi, ampak jih ne bi imel ravno za sosede ob hiši. In kaj vse so rusi govorili o svoji državi, predvsem o putinu, ni vredno omembe, ker vam tu gor že itak cel čas trobimo kakšen je putin.


A nisi ti v zadru z jahto?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

arnecan1 ::

LuiIII je izjavil:

Ukrajinci dobro vedo, da v simetrični vojni ne morejo uspeti in so Ruse prisilili v bolj asimetrično vojno kjer so mesta njihova džungla, gore, gozdovi,... Na ta način lahko tudi ob zasedbi nekaterih mest, kar se bo nedvomno zgodilo, prizadanejo Rusom res hude izgube, ki jih morajo Rusi pač nadomestiti. Rusijo je ta vojna že danes stala ogromno, če gledamo na nereverzibilen del gospodarske škode. Strateško jih je prav tako stala ogromno saj so kot kaže zbudili Evropo. Koliko se bo Evropa zares zbudila in ustanovila skupne vojaške sile je sicer še vprašanje. Ni pa več vprašanje, da se je Evropa očitno popolnoma odpovedala kakršnemkoli sodelovanju s Putinovo Rusijo. Kaj za Rusijo to pomeni pa ve le Kitajska, Putin tukaj nima več besede.

Imam občutek, da bodo velika mesta samo obkolili in izstradali, zmanjkalo bo municije, vode.... vmes pa nenehna psihološka vojna.

Zaenkrat je začuda malo civilnih žrtev, ampak vsaj to je ena dobra stvar v vsem tem. Samo da Zelenskemu ne zraste preveč samozavest zaradi trenutne pomoči preostalega sveta in se ne bi pogajal resno. Isto velja za Putina, upam da misli resno z pogajanji. Seveda bo hotel velike koncesije. Če je glavna koncesija samo nevtralnost Ukrajine, potem bi se pogajanja lahko hitro zaključila. Tudi Krim je izgubljen, mislim da Ukrajina ne bi smela imeti problema tega priznati. po drugi strani bi Putin moral stisniti zobe in priznati vrnitev odcepljenih republik nazaj v Ukrajino, seveda z neko garancijo delne avtonomije. To bi bil težek oreh, saj je Rusija republiki že priznala.

Upam da v ozadju dela diplomacija nevtralnih držav, npr. Švedske in išče skupne točke.

matic492 ::

enemon je izjavil:

matic492 je izjavil:

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.


Če si več kot 8 km stran od detonacije, imaš 50% možnosti za preživetje.



Tsar bomba:

. Severny, an uninhabited village 34 miles (55 km) from ground zero, was leveled, and buildings more than 100 miles (160 km) away were reportedly damaged. In addition, it was estimated that heat from the blast would have caused third-degree burns up to 62 miles (100 km) distant.


Pa te je bilo leta 1961, bogve kaj imajo danes.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

carovnik1900 ::

enemon je izjavil:

matic492 je izjavil:

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.


Če si več kot 8 km stran od detonacije, imaš 50% možnosti za preživetje.


moli boga, da te ubije. ker vse kar sledi je velik hujše.

endelin ::

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.

Skoraj bi jim ratalo

PrihajaNodi ::

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.

Pa tiste ki kupujejo ADA pri 2usd

Hypathia ::

Fritz je izjavil:

Še enkrat za tiste, ki ne razumejo:
Since the early Cold War, the foundational principle for avoiding nuclear war is to avoid having Soviet/Russian and American/NATO forces fighting a conventional war. Ground, naval or air forces fighting Russians in Ukraine crosses that line.

Ja, in? Saj so Američani in Nato jasno povedali, da ne bodo šli v Ukrajino, jo bodo pa do zob oborožili, kar ni nič novega, proksi vojn je bilo že ogromno, od Vietnama do Afganistana, pa še nobena ni sprožila 3. svetovne ali celo nuklearno. Da bi pa moral Nato zavzeti nevtralno držo, ker se je Putinu zaluštalo Ukrajine, so pa samo njegove mokre sanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Pac-Man ::

Čečeni, video.

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...

One of the Kadyrovites complains about his position.
"We took one village here, but they drove us back. I had to retreat. This is not 2014 at all. Now 120 (shell) will fly out of nowhere. A drone is circling above us."
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.

Pa tiste ki kupujejo ADA pri 2usd


Kaj je z njimi? A nisi bil ti med njimi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

l0g1t3ch ::

Chalky je izjavil:

Meni se Rusi kljub vsemi smilijo in mislim da nas bo na dolgi rok to stalo predvsem ker bomo Ruse potrebovali v primeru Kitajske ki ima skupaj skoraj 1.5 milijarde ljudi. Rusi so del Evropskega kontinenta, 90 procentov vseh Rusov živi v Zahodnem delu Rusije oziroma Vzhodnem delu Evropskega kontinenta. Res mi je žal kar se dogaja zdaj in na dolgi rok bo to Zahod lahko stalo ogromno. Rusija bi lahko bila ključen faktor v 21 stoletju. Če bi dobili Rusijo na svojo stran se nimamo kaj bati da bi nas Kitajci povozili. Upam da se bo situacija čez čas spremenila in da bomo vsi dojeli da je bolje če sodelujemo saj smo vendarle vsi del Zahodnega sveta. ZDA in Rusija se bosta morali pobotati, hladna vojna je bil notranji problem Zahoda, Kitajska pa je zunanji problem ki ima povsem drugačen, sistem, kulturo, vrednote, cilje itd. Pravi tekmec bo Kitajska in kot kaže se trenutna Ameriška administracija tega ne zaveda. Na kratki rok bomo Rusijo onesposobili, vendar nas bo na dolgi rok to lahko stalo marsičesa. Si predstavljate če bi dobili Ruse na svojo stran? 15.000K jedrskih raket, dve najmočnejši vojski na svetu, dodatnih 150 milijonov ljudi in popoln mir na Evropskem kontinentu. Nihče nas nebi mogel ogrožati na našem kontinentu. Skupaj nas bi bilo 1.2 milijardi (Japonska, Avstralija, Južna Koreja, Nova Zelandija niso vštete). Poleg tega bi lahko po Vzhodni Rusiji postavili močno vojaško obrambo in bi lahko Kitajsko ustavili že pred njihovimi vrati v morebitnem konfliktu (ki si ga jasno nihče ne želi). Rusija je košček sestavljanke ki nam manjka in ga bomo potrebovali. Rusija bo igrala izredno pomembno vlogo in bo lahko prevesla tehtnico v prid enih ali drugih. Močno upam da bodo Rusi nekega dne stopili na našo stran.


Meni se rusi smilijo, ker so se pustili pojebat takemu diktatorju.

Se pa s tvojim postom sicer zelo strinjam.
To da bi sedanje države EU imele odlične odnose in sodelovanje z Rusijo, Belorusijo, Ukrajino,... pa kaj sam sodelovanje, da bi se eventuelno celo integrirali v EU, bi bil zame odličen scenarij.
Izjemno močna EU, ki bi lahko konkurirali Kitajski in ZDA.

Ampak to žal ni možno z Putlerjem na prestolu.

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.


Rockefellerji so na veliko finamcirali naci stranko skozi IG Farben..ampak pustimo tiste case..

fur80 ::

l0g1t3ch je izjavil:

krempelj je izjavil:

BorutO je izjavil:


Ja res ... ukrajinci so pa res bili zelo velika nevarnost za ruse, da jih je napadel ... no, zdaj mu so in mu bodo do konca njegovega življenja.


Ne Ukrajinci. Ukrajinci + ZDA in njihove rakete. Brez ZDA te vojne ne bi bilo. Pa saj ne mores biti tako kratkogleden, no?


Ne se smešit.
Kake ZDA in rakete...

ZDA lahko strelja rakete iz svojega ozemlja ali pa iz ducata podmornic. Nobene potrebe ni po dovažanju balističnih raket v Ukrajnino. To je zgolj in samo poceni propaganda.

Sploh je smešno poslušati folk, ki stalno trobezlja, Rusija uber alles, če bi hotel bi putin pojedel cel svet za zajtrk.
A potem v naslednjem stavku pa že blejajo da je nato v ukrajini grožnja za rusijo in da je ruse strah. Le zakaj bi jih bilo saj naj bi jih pojedli za zajtrk.

Pa osebno mislim da bi Rusi zares pojedli Nato, ker nam je v večini prelepo in nimamo želodca za neke krvave vojne. Po domače rečeno smo pussyi. Za jedrsko orožje pa nima nobenega smisla da bi ga USA šla vozit v Ukrajno.

Za hekerske napade pa tudi ne rabiš bližine, samo internet.


To da rabijo ozemlje blizu Rusije ali Rusija ozemlje blizu Amerike, je zadnjič en vojni analitik rekel, da je navodno sranje in izmišljotina, ker jerdrke konice ima tako Amerika, kot Rusija v podmornicah na obalah države. Ne rabi Amerika Ukrajine za jedrske konjice ali Rusijy, ker ima Rusija podmornice parkirane pred Ameriško obalo.

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.

Pa tiste ki kupujejo ADA pri 2usd


Kaj je z njimi? A nisi bil ti med njimi?


:))

Borut, daj malo shibe Putinu ponudi, da nas pusti pri miru, mogoče rata.

Pimoz ::

Pac-Man je izjavil:

Čečeni, video.

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...

One of the Kadyrovites complains about his position.
"We took one village here, but they drove us back. I had to retreat. This is not 2014 at all. Now 120 (shell) will fly out of nowhere. A drone is circling above us."

Lol a sablo z apasom ma pa za vratove rezat?

Polda ::

Noben ni zares pričakoval, da bo Putin napadel in je.
Tako kot bo zmetal nukice drugega mu itak ne preostane.

Pac-Man ::

V Dnipru se gredo demotivacijo

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

endelin je izjavil:

Ww3 proti komu? Pa saj je Rusija skoraj v popolni izolaciji8-O

Ves kak je blo, Hitler je bil tudi sam. Lahko bi ga kdo spotaknil po stopnicah, pa vidis kaj je blo.


Hitler ni bil sam. Spet ga je moral nekdo sponzorirat. Bil je klovn nastavljen od velikih. Samo tega zgodovinski učbeniki ne pišejo. Itak je celoten šolski sistem narejen za sužnje in hlapce.


Rockefellerji so na veliko finamcirali naci stranko skozi IG Farben..ampak pustimo tiste case..


Ker sedaj je kaj drugače? The Deutsche Bank and the Nazi Economic War against the Jews. Pa da ne bo pomote, hitler je imel ogromno judov na vodil mestih. Eden izmed njih je bil znastvenik ki je izumil ciklon b.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

Hypathia je izjavil:

Fritz je izjavil:

Še enkrat za tiste, ki ne razumejo:
Since the early Cold War, the foundational principle for avoiding nuclear war is to avoid having Soviet/Russian and American/NATO forces fighting a conventional war. Ground, naval or air forces fighting Russians in Ukraine crosses that line.

Ja, in? Saj so Američani in Nato jasno povedali, da ne bodo šli v Ukrajino, jo bodo pa do zob oborožili, kar ni nič novega, proksi vojn je bilo že ogromno, od Vietnama do Afganistana, pa še nobena ni sprožila 3. svetovne ali celo nuklearno. Da bi pa moral Nato zavzeti nevtralno držo, ker se je Putinu zaluštalo Ukrajine, so pa samo njegove mokre sanje.


Kako sta pa lahko Vietnanm in Afganistan proxy vojni ? Američani so bili v obeh vojnah aktivni playerji in ne strici iz ozadja.

ripmork ::

WizzardOfOZ je izjavil:

vprašanje je ali je putin bolan, govori se da ima že nekje 2 leti raka. če je zvedel da bo kmalu mrtev, mu je verjetno vseeno al od nukice al pa od bolezni.

Verjetno mu pa le ni vseeno, v kakem svetu bodo otroc in vnuki odraščali (če preživijo)? Se pridružujem mnenju, da se tut Putin najverjetneje zaveda, da bi v primeru jdrskega napada Moskva bila hitro zravnana z zemljo. Če je vsaj približno prišteven, to je. Če je pa bolezensko stanje zraven, je pa lahko hud problem. So pa na mestu rusi, da to prepoznajo in decu zvijejo roko, preden bi uspel pritisnit na gumb... :|

Rusi so predolgo toleriral vse skupaj, oblast se je izrodila do skrajnosti. Ko je Putin spremenil zakone in si prilastil trajni predsedniški mandat, bi moral it narod v luft in ga zabrisat dol.

Motion ::

Pac-Man je izjavil:

V Dnipru se gredo demotivacijo

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...


Sam več dronov rabjo ukrajinci. Ta stvar tako demoralizira, ker neveš kdaj in od je bo padlo po tebi.

tikitoki ::

m0LN4r je izjavil:

LuiIII je izjavil:

Sem poslušal cel govor PM v nemškem parlamentu in Nemci so kar oreng pojačali zadeve. Razmišljajo o letanosilkah,... EU se bo počasi prebudila. Ali še pravočasno pa je vprašanje?

Mene samo to skrbi, da se Nemci obnasajo, kot da je Putin njih napadel.
Nekaj smrdi tu iz obeh strani.

Jaz bi Scholzu poslal SMS, da naj ne drega drek, dokler smrdi.

Sicer pa so Nemci izkuseni s tem kako prinesti vojno v sredino evrope.
Vcasih je treba pogledati tudi na svoje ljudi, ce in ko bodo padale bombe po celi EU, bo prepozno.

27.02.2022
m0ln4r, over and out.


Odsel se od tam v Rusijo:)

Fritz ::

matic492 je izjavil:

enemon je izjavil:

matic492 je izjavil:

Kaj se sploh sekiraš če bo konec sveta z nuklearkami, mene tega ni strah, lep sončni zahod potem pa puf in te vaporizira (skuha notranje organe al kako že), ni več šihta in kredita, konec vsega. Bolj me jebe če bo becnin 3EUR kot pa če pade jedrska konica na Ljubljano.


Če si več kot 8 km stran od detonacije, imaš 50% možnosti za preživetje.

Tsar bomba:

. Severny, an uninhabited village 34 miles (55 km) from ground zero, was leveled, and buildings more than 100 miles (160 km) away were reportedly damaged. In addition, it was estimated that heat from the blast would have caused third-degree burns up to 62 miles (100 km) distant.


Pa te je bilo leta 1961, bogve kaj imajo danes.

Tsar je bil eksperiment. Ampak ja, če sta bile bombi odvrženi na Nagasaki in Hirošimo 22 oz. 18kT, so današnje bojne konice običajno par 100kT pa vse do 5Mt (govorim za tiste, ki so v uporabi). Potem je vprašanje višine detonacije in velikosti radioaktivnega oblaka. 5Mt naprava, ki detonira nizko nad zemljo lahko ob vetru zasvinja 1000km krat 20-100km ozemlja tako, da je smrtno nevarno za vsa živa bitja.

Danes ne morem odpreti spletne strani aplikacije NUKEMAP a se da tam narediti lepo simulacijo na podlagi izbrane konice in določenih parametrov.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

kgtjera ::

Ma Putin kaj otrok? :D

WizzardOfOZ ::

verjetno jo vsi testirajo
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

matic492 ::

kgtjera je izjavil:

Ma Putin kaj otrok? :D


Children At least 2, Maria and Katerina
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Zdej ko smo navajeni mask, lahko spet začnejo s treningi pred ruskimi napadi. Tisti ki imajo tiste od juge bodo tiste uporabljali ostali pa bodo dali še eno gor tisto za korono.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

l0g1t3ch ::

Rusi v Moskvi protestirajo proti nesmiselno vojni. Še lastn folk ne želi te vojne.

Kak oligarh mu bo začinil čaj, ko bo mel poln kurac izgubljanja $$$.

kgtjera ::

matic492 je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Ma Putin kaj otrok? :D


Children At least 2, Maria and Katerina


>:D Še je upanje!

PrihajaNodi ::

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi v Moskvi protestirajo proti nesmiselno vojni. Še lastn folk ne želi te vojne.

Kak oligarh mu bo začinil čaj, ko bo mel poln kurac izgubljanja $$$.


Ti resno misliš da keš niso pretopil in razporedil? Švica ga ima polno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

carovnik1900 ::

matic492 je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Ma Putin kaj otrok? :D


Children At least 2, Maria and Katerina


ki so stare okoli 35-40 let, kar verjetno pomeni, da je dedek - upam, da jih je čimveč in da jih ma rad
««
235 / 859
»»