» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
229 / 859
»»

PrihajaNodi ::

janezvalva je izjavil:

ja. hrvatarji balkanci pokvarjeni do konca.


Nop. Hrvatje so isti kot slovenci

Izogibajte se pa ruskih in ukrajinskih zensk. To je smrt

Ukrajinci bi prek tinderja lahko samo zenske mobiliziraki da jih oderejo. Nobenga metka istreljenega
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

sej je res. imaš prav. malo zbadljivega humorja v teh težkih časih (pir pa smokije grickam)
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Pimoz ::

PrihajaNodi je izjavil:

janezvalva je izjavil:

ja. hrvatarji balkanci pokvarjeni do konca.


Nop. Hrvatje so isti kot slovenci

Izogibajte se pa ruskih in ukrajinskih zensk. To je smrt

Let me fix that for ya: Izogibajte se žensk. To je smrt.

connel ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?


Bluziveter, upam da te kdo plača za to bluzenje, drugače si ena zelo žalostna oseba.

janezvalva ::

Pimoz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

janezvalva je izjavil:

ja. hrvatarji balkanci pokvarjeni do konca.


Nop. Hrvatje so isti kot slovenci

Izogibajte se pa ruskih in ukrajinskih zensk. To je smrt

Let me fix that for ya: Izogibajte se žensk. To je smrt.

:))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

mackilla ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.
Of all the things that never happened this never happened the most.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

IL_DIAVOLO ::

To smo rabili ja, veterana z mednarodnimi izkušnjami katere babe are the worst :))

Welcome
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Pimoz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

janezvalva je izjavil:

ja. hrvatarji balkanci pokvarjeni do konca.


Nop. Hrvatje so isti kot slovenci

Izogibajte se pa ruskih in ukrajinskih zensk. To je smrt

Let me fix that for ya: Izogibajte se žensk. To je smrt.


Mah v aziji se lahko se kaj dobi. So pa ruskinje in ukrajinke bolj prefinjene kot zahodnjakinje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

voss_ je izjavil:

Zakaj ima Ukrajina še elektriko? Se je Putinu res tako zmešalo da ne upošteva osnov vojaške invazije?


Če si opazil niti ni tako veliko žrtev med civilisti, kot bi jih lahko bilo, če bi streljali kar vsepovprek. Vojska ima verjetno navodila, da pazi da je kolateralnih žrtev čimmanj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Malidelničar ::

connel - ok vsi obsojamo Azov bataljon ampak oni so samo ena enota. Problem je, ker so VSI Ukrajinci sedaj postali Azovci. Vojna človeka spremeni. Če so Rusi imeli za cilj ujeti samo člane Azova je to slaba taktika.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FilipF ::

Vzamemo samo medicinske sestre in zdravnice. Rešena kriza v zdravstvu. Putin res zasluži Nobelovo za medicino. V dveh dneh uniči Korono in reši kadrovske težave našega zdravstva.

janezvalva ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

PrihajaNodi ::

FilipF je izjavil:

Vzamemo samo medicinske sestre in zdravnice. Rešena kriza v zdravstvu. Putin res zasluži Nobelovo za medicino. V dveh dneh uniči Korono in reši kadrovske težave našega zdravstva.

Sej korone se ni konc

Ce je to kaksna vojna. Saj se nobenmu ne da vec strelat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

Ranjence evakuirajo v Belorusijo, video:

https://twitter.com/Den_2042/status/149...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TezkoDihanje ::

Alžir spreman povećati isporuke plina Europi

Transmediteranski plinovod koji povezuje Alžir s Italijom ima dodatnih kapaciteta za povećanje isporuka plina Europi, rekao je u nedjelju Toufik Hakkar, direktor alžirske energetske tvrtke Sonatrach.
Kako je prenijela državna novinska agencija APS, Hakkar je reagirao na strahove Europe da će ruska agresija na Ukrajinu izazvati smanjenje isporuka ruskog plina europskom tržištu.
Sonatrach će biti "pouzdan dobavljač" prirodnog plina za Europu i spreman je povećati isporuke, rekao je Hakkar.
Alžir isporučuje 22 milijarde kubika putem Transmeda, a za sada može isporučivati dvije do tri milijarde kubika više.
Srednjoročno, za četiri do pet godina može daleko više povećati kapacitete isporuke plina, rekao je stručnjak kojeg prenosi agencija France presse.
Alžir šalje Europi plin mediteranskim plinovodima do Italije i Španjolske, a ukapljeni plin isporučuje tankerima.

voss_ ::

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.

PrihajaNodi ::

Pod tole krinko rus-ukrajina pa izraelci koljejo palestince
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Chalky je izjavil:

To sploh ni pošten dvoboj ker so Rusi dejansko na terenu in v boju proti Ukrajini medtem ko ZDA iz ozadja vlečejo poteze ki bodo na dolgi rok močno ohromile Rusijo. Američanom se niti ni potrebno direktno vklopiti v kakršen koli spopad. Njihov vojaški proračun presega 800 milijard dolarjev, da o tem da je zdaj še celotna Evropa poenotena in da ostali dvigujejo vojaški proračun ne omenjam. Skratka Rusija je v izgubljenem položaju.


Upam, da bo evropa vsaj toliko pametna, da bo odje*ala zda in ruse, pa naredila svojo vojsko, pa tovarne tudi svoje, kjer bomo sami delali vojaške proizvode, ki jih rabimo za obrambo pred vsemi ostalimi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fur80 ::

Zelenski je že aktiviral tujo legijo. Sedaj se začne z plačanci in kdo da več. Amerika verjamem, da bo pristavila ogromno denarja, že uradno so države nata napovedale, da bodo darovale orožje, kaj je šele neuradno, tako, da verjetno se veselje tam šele začenja. Amerika ne bo to kar tako pustila, Rusi pa z onimi Čečeni opankarskimi najavljajo video, upam, da si niti mislit ne morejo kaj jih čaka!

Kvajeto ::

voss_ je izjavil:

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.


se pa rajsi razstrelim kot pa da padem v njihove roke.:))

FilipF ::

PrihajaNodi je izjavil:

FilipF je izjavil:

Vzamemo samo medicinske sestre in zdravnice. Rešena kriza v zdravstvu. Putin res zasluži Nobelovo za medicino. V dveh dneh uniči Korono in reši kadrovske težave našega zdravstva.

Sej korone se ni konc

vsaj za tri ali štiri mesece, ko udari lakota se bo spet pojavil izbruh. Okužil se boš če boš gledal skozi okno.

fikus_ ::

Kvajeto je izjavil:

Tudi, če Putinu uspe zamenjati vlado v Ukrajini, katera budala pa bi bil v tem primeru pripravljen biti njegova marioneta v Kijevu? pa to si bi podpisal smrtno kazen.

verjemi, da se najdejo kandidat i tudi za to.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

BorutO ::

voss_ je izjavil:

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.

Pa kaj si ti prizadet? Kje imaš ti kakšne naciste, budalo? Kot nacisti se trenutno obnašajo tvoji Rusi in čečeni.

PrihajaNodi ::

FilipF je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

FilipF je izjavil:

Vzamemo samo medicinske sestre in zdravnice. Rešena kriza v zdravstvu. Putin res zasluži Nobelovo za medicino. V dveh dneh uniči Korono in reši kadrovske težave našega zdravstva.

Sej korone se ni konc

vsaj za tri ali štiri mesece, ko udari lakota se bo spet pojavil izbruh. Okužil se boš če boš gledal skozi okno.

Do sedaj sem skoz gledal skoz okno, ze dve leti. In se nisem fasal korone

Dejmo se umirut fantje. Vojna je. Ljudje umirajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Upam, da bo evropa vsaj toliko pametna, da bo odje*ala zda in ruse, pa naredila svojo vojsko, pa tovarne tudi svoje, kjer bomo sami delali vojaške proizvode, ki jih rabimo za obrambo pred vsemi ostalimi.

Ja, seveda, ravno zdaj, ko je popolnoma pod taktirko ZDA. Tiste 2% so za to, da se kupuje edina prava roba in ta je iz ZDA.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

janezvalva ::

voss_ je izjavil:

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.

pa dej, nehi me trollat.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

arnecan1 ::

Pac-Man je izjavil:

Malo k razmerju doda tudi projekcija

https://twitter.com/KyivPost/status/149...

Pravo razmerje je tole

voss_ ::

BorutO je izjavil:


Pa kaj si ti prizadet? Kje imaš ti kakšne naciste, budalo? Kot nacisti se trenutno obnašajo tvoji Rusi in čečeni.



FACEBOOK ALLOWS PRAISE OF NEO-NAZI UKRAINIAN BATTALION IF IT FIGHTS RUSSIAN INVASION

Naciji so znani po temu da niso ravno brihtni in imajo menda spisek vseh v Azovem bataljonu.

Kar sami pravijo se z drugimi kot Azovci itak nimajo namena tepst.

DarkSite ::

WizzardOfOZ ::

bbbbbb2015 je izjavil:

V geobem, Ukrajinci so bili vedno nekako zibelka tehnologije, skupaj z rodovitno zemljo. V SZ so imeli višje proračune, tehnološko so bili boljši in nasploh bi rekli druga Švica.


V bistvu je ukraina bila v cccp to, kar je bila slovenija v sfrj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Chalky ::

Američani bodo trenutno vojno izkoristili da povečajo svoj vojaški proračun za dodanih 200-300 milijard. Nekateri celo govorijo da bi lahko dvignili vojaški proračun na raven iz Vietnamske vojne, kar bi pomenilo približno 1700 milijard oziroma 7% njihovega BDP-ja. Sliši se noro vendar ne nemogoče. Nemci so danes praktično podvojili svoj vojaški proračun.

JUST IN - FIFA bans the Russian flag and anthem in matches, orders the Russian team to play home internationals at neutral venues.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

PersonaRuda ::

BorutO je izjavil:

voss_ je izjavil:

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.

Pa kaj si ti prizadet? Kje imaš ti kakšne naciste, budalo? Kot nacisti se trenutno obnašajo tvoji Rusi in čečeni.

Tukaj si poglej kaj delajo po vaseh nacisti (Azov bataljon):

DarkSite ::

Chalky je izjavil:

Američani bodo trenutno vojno izkoristili da povečajo svoj vojaški proračun za dodanih 200-300 milijard. Nekateri celo govorijo da bi lahko dvignili vojaški proračun na raven iz Vietnamske vojne, kar bi pomenilo približno 1700 milijard oziroma 7% njihovega BDP-ja. Sliši se noro vendar ne nemogoče. Nemci so danes praktično podvojili svoj vojaški proračun.


Zakaj pa? ZDA ne rabi nič povečat proračun zaradi Rusov. Očitno so že UA dovolj, da jih ustavijo. Če dodas se Poljsko je recimo even, če dodas se Nemčijo, Italijo, Francijo je pa ze overkill.

ZDA rabi nove Destroyerje za Chino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

PacificBlue ::

strawman je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Verjamem, da so njegove grožnje z nuklearnim orožjem precej realne.


Ni mi čisto jasno kaj bi s tem dosegel? In kam bi poslal jedrske konice? Bi ciljal na takojšno predajo in prenehanje mednarodne pomoči Ukrajini?
Kitajska tudi verjetno ne bi stala ob strani, če gre velik procent njihovega trga za izvoz v maloro.


Predvidevam, da imajo že izbrane strateške cilje(predvsem vojaške ali industrijske instalacije), ki so razmeroma daleč stran od urbanih središč. Precej verjetno je izmed glavnih ciljev ena od večjih RAF baz v UK in podobno v Nemciji.

Zelo verjetno, bi prisilil zahodne voditelje k manj agresivni politiki in bi morali hoceš,nočeš upoštevati njegove zahteve.


No matter who tries to stand in our way or … create threats for our country and our people, they must know that Russia will respond immediately, and the consequences will be such as you have never seen in your entire history.




Kitajska potrebuje Rusijo, čeprav v osnovi ti državi nista zaveznici. Ampak v prihodnjem svetu bo Kitajska tezko sama konkurenca Zda in EU.

Chalky ::

@DarkSite

Uporabili bodo Rusijo kot izgovor, v resnici je njihov edini in glavni tekmec Kitajska.

mackilla ::

voss_ je izjavil:

janezvalva je izjavil:

voss_ je izjavil:

Jaz sem na telegramu malo govoril s čečenskimi vojaki ki sedaj grejo lovit nacije v Ukrajino.

V bistvu niso napačni ljudje, so pa zelo resni s čiščenjem Azovega bataljona ker dobijo 5000 USD po glavi nacija?

Menda je Ramzan na instagramu to obljubil?
Ima kdo kakšen link do novic o temu?

a jih niso ukrajinci scvrli kot sardele? sam vprašam.


Jih je cel konvoj nekje v enem ukrajinskem gozdu, so tipi na telegramu.

In se ne zajebavam, 5000 dolarjev za vsakega nacija menda dobijo. Ramzan Kadyrov je itak poln denarja in dofukan do kraja.

A jim je zmanjkalo bencina, da bi prišli na fronto? Vidim, da si zaupljive narave. Oglasi za trgovanje z Bitcoini so povečini prevara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

sir_mha ::

Imam občutek, da bo današnja noč najtežja za Kijev. Ruska propaganda že cel dan pošilja posnetke dolge kolone Čečenov, ki bodo očitno sedaj postavljeni še v prve linije na severni fronti oz. pri napadu na Kijev. Zelo so samozavestni, da sovražniku sporočajo svojo namero, ne verjamem, da gre za maskirovko.

DarkSite ::

Verjetno bo najtežja za Mariupol.

Motion ::

DarkSite je izjavil:

2nd strike

https://twitter.com/DearGwait/status/14...


Kolk so radarsko opazni tile turški droni. Da jih tako prosto uporabljajo.

Kvajeto ::

sir_mha je izjavil:

Imam občutek, da bo današnja noč najtežja za Kijev. Ruska propaganda že cel dan pošilja posnetke dolge kolone Čečenov, ki bodo očitno sedaj postavljeni še v prve linije na severni fronti oz. pri napadu na Kijev. Zelo so samozavestni, da sovražniku sporočajo svojo namero, ne verjamem, da gre za maskirovko.


čečenski banditi se bodo posral.

Comandante ::

Motion je izjavil:

DarkSite je izjavil:

2nd strike

https://twitter.com/DearGwait/status/14...


Kolk so radarsko opazni tile turški droni. Da jih tako prosto uporabljajo.

Ze v Libiji smo videli, da jih Pantsirji ne zaznajo kar tako. Dobro, tam so jih upravljali nesposobnezi, mozno da bodo Rusi malo bolj uspesni.

Ampak Rusi tako nimajo prevlade v zraku, vsak dan so ob par letal in helikopterjev. Ce bi se borili proti resni drzavi, bi v treh dneh ostali brez letalstva.

Pimoz ::

https://www.rt.com/
Še komu ne dela? Ker če me pa kej razpizdi je pa da nekdo odloča kaj lohk gledam in česa ne...

Kvajeto ::

rt.com ne dela.

Pac-Man ::

voss_ je izjavil:

Kar sami pravijo se z drugimi kot Azovci itak nimajo namena tepst.

Potem so zgrešili lokacijo, Azov ima bazo v Mariupolu.

Lahko Rusija sploh še kaj zajebe?

P.S.
To mislijo vsakega vprašat, če je iz Azova?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BorutO ::

Kvajeto je izjavil:

rt.com ne dela.

Fake news, praviš. Ne morem verjeti, da to sranje spremljaš ...

Kvajeto ::

BorutO je izjavil:

Kvajeto je izjavil:

rt.com ne dela.

Fake news, praviš. Ne morem verjeti, da to sranje spremljaš ...


Jaz spremljam vse medije :)

Pimoz ::

Spremljam vsa sranja. Kaj je narobe s tem? A Moj boj tud ne smeš prebrat?

Chalky ::

DarkSite je izjavil:

Chalky je izjavil:

Američani bodo trenutno vojno izkoristili da povečajo svoj vojaški proračun za dodanih 200-300 milijard. Nekateri celo govorijo da bi lahko dvignili vojaški proračun na raven iz Vietnamske vojne, kar bi pomenilo približno 1700 milijard oziroma 7% njihovega BDP-ja. Sliši se noro vendar ne nemogoče. Nemci so danes praktično podvojili svoj vojaški proračun.


Zakaj pa? ZDA ne rabi nič povečat proračun zaradi Rusov. Očitno so že UA dovolj, da jih ustavijo. Če dodas se Poljsko je recimo even, če dodas se Nemčijo, Italijo, Francijo je pa ze overkill.

ZDA rabi nove Destroyerje za Chino.


Točno to se zdaj dogaja

CNO lays out future fleet he wants: 500 ships, 12 carriers, 150 unmanned vessels
https://breakingdefense.com/2022/02/cno...

BorutO ::

No, ja ... mogoče res za kitajsko ... glede na to, da so američani oz. kar cel svet, v teh dneh opazili, kako nesposobno vojsko imajo rusi. Prav sramota za tako mogočno "velesilo" ... Od ukrajine naprej več nobena država ne bo jemala resno putinove grožnje ... razen ko bo spet omenil atomske bombe, ker to je edino, kar imajo rusi v redu za orožje.

Pimoz ::

BorutO je izjavil:

No, ja ... mogoče res za kitajsko ... glede na to, da so američani oz. kar cel svet, v teh dneh opazili, kako nesposobno vojsko imajo rusi. Prav sramota za tako mogočno "velesilo" ... Od ukrajine naprej več nobena država ne bo jemala resno putinove grožnje ... razen ko bo spet omenil atomske bombe, ker to je edino, kar imajo rusi v redu za orožje.

Khm, khm....S-400/500
««
229 / 859
»»