» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
194 / 859
»»

TezkoDihanje ::

FilipF je izjavil:

Da Ukrajinci napravijo še kakšno katastrofalno napako, kot npr. oboroževanje civilistov...
Sicer so na poti na sindikalni izlet in pogovore z oboroženimi civilisti:
https://www.rt.com/russia/550649-cheche...
Ko pridejo tejle in ostala elita pa bo z netom in ostalimi telekomunikacijami zelo slabo pokrito.


Ti bodo dobili samo metek v glavo, ker jih lokalno rusko prebivalstvo niti približno ne bo toleriralo.

WizzardOfOZ ::

Aston_11 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Če v nek politik da otrokom orožje ali molotovke v roko, potem je to smrtna obsodba za te otroke in mu je vseeno zanje. Otrok se ne zna dobro skrivat, ne ve, da ne sme skozi okno gledat in podobno. To je sramota za politika, da ni uredil kordona za odhod civilistov iz mesta in ni zaščitil otrok in žensk, tako da bi jih takoj, ko se je začelo, dal evakuirat na varno. Takega politika, če bi bilo to v sloveniji, definitvno sam ustrelim.

Skratka, ni problem v tistem, ki je prišel z vso vojsko tega otroka potamanit. Očitno spaljeni možgani.


Od kje si pa to potrgnil? So ti na TV povedal?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

anglez ::

TezkoDihanje je izjavil:



Američani so se iz svojih vojn marsikaj naučili in pri ta zadnji proti ISISu naredili stvari prav (resda so morali vsa mesta razbit skupaj s samomorilnimi norci od ISISa).

Ruse pa to še vse čaka. Boleče bo in stalo bo ohoho denarja.


Drzi. To je lep dokaz da ni treba nata ker rusi so popolnoma nesposobni.

WizzardOfOZ ::

bbbbbb2015 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Če v nek politik da otrokom orožje ali molotovke v roko, potem je to smrtna obsodba za te otroke in mu je vseeno zanje. Otrok se ne zna dobro skrivat, ne ve, da ne sme skozi okno gledat in podobno. To je sramota za politika, da ni uredil kordona za odhod civilistov iz mesta in ni zaščitil otrok in žensk, tako da bi jih takoj, ko se je začelo, dal evakuirat na varno. Takega politika, če bi bilo to v sloveniji, definitvno sam ustrelim.


No no no miško. Zdaj pa smo postali pa napadalni? Opa? A ti sploh znaš razstaviti in ponovno sestaviti M70AB2 kavč vorijor?

Splošni ljudski upor je bila doktrina SFRJ. Pa ni samo SFRJ. Tudi Švica ima isto doktrino. Naj sovražnik napade Švico... za vsakim vogalom jih bo čakala puškina cev, kar je edino pravilno.


Verjetno sem jih sestavil pa razstavil več kot si jih ti videl. Nekaj let sem pa vseeno delal v vojski. Pa tudi v švici otrokom nebi dali orožja v roke in jih nebi poslali v "klavnico". To delajo samo in izključno debili. Otroke in ženske se zaščiti in evakuira.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

redo ::

Fritz je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Fritz je izjavil:



Obveščevalni podatki so se na žalost izkazali za popolnoma točne.

Ti si trdil da invazija ni mogoča. Da ni razlogov zanjo.

Invazija se je zgodila. Razlogi so ostali enaki. Namesto da bi jo kritiziral, si pričel z njenim opravičevanjem. Čeprav so razlogi zanjo povsem enaki kot takrat, ko se ti ni zdela mogoča.

Da, STFO.

Odjebi drugič. Pa še lažeš se.

Dajva se midva takole dogovoriti. Ti poišči moj post kjer izrecno trdim, da invazija ni mogoča in jaz bom napisal svoj zadnji post v tej temi, ki se bo glasil: Motil sem se, ko sem trdil, da invazija ni mogoča.
Če mojega posta s takšno trditvijo ne najdeš v 12-ih urah, boš sam napisal zadnji post v tej temi, v katerem se boš opravičil za laganje.

Bo šlo?

Še tole za Pacota, če je včeraj slučajno spregledal.


A tole ni to?

Fritz je izjavil:

... Nobene invazije ni. Rusija pa je dosegla svoje strateške cilje. Morda bo tam sedaj resnično mir. ...

Ali tole?

Fritz je izjavil:

No,kje je ta invazija. Kam se je skrila? Rusi posredujejo kot mirovne sile v LNR/DNR, nič več kot to. Tako kot NATO na Kosovu. Predvidevam, da bo to pomenilo tudi konec konstantnega obstreljevanja med sprtima stranema n po dolgih letih mir na meji med Rusijo in Ukrajino.

Sedaj se lahko naslednjih 20+ let pričkajo kakšen je dejansko status teh samooklicanih republik.

Pa to?

Fritz je izjavil:

... Ampak invazije pa še vedno od nikoder.

Pač, ni vsak nadarjen za napovedovanje. Morda bi tvoje napovedi bile točnejše, če bi se posvetoval z lokalnim bralcem kavnih usedlin.

TezkoDihanje ::

anglez je izjavil:

Drzi. To je lep dokaz da ni treba nata ker rusi so popolnoma nesposobni.


No vidiš, pa smo prišli do dejanskega razloga, zakaj NATA ne rabimo več, če si tukaj Rusi polomijo zobe. :))

Fritz ::

connel je izjavil:

Tudi municijo imajo lahko doma, vaje na streliščih po mili volji, itn.

Dandanes imajo večino orožja po lokalnih skladiščih in ne doma. Tako za vaje kot za vse ostalo imajo veljavne vojaške predpise (kdo, kje, kaj in kako), ni to kar nek hojladri, je pa prilagojeno uporabniku. Ampak vse skupaj je vojaška organizacija in gre za vojaške rezerviste, ne kar neke civiliste, čeprav jih boš v mirnodobnem času videl v kavbojkah in z jurišno puško na rami.

Civilno orožno zakonodajo pa imajo precej podobno evropski in s tem tudi naši.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

anglez ::

Gledam tank v tokmoku kako je nanj en vrgel molotovno. Tank je sicer ukrajinski samo kako naj civila ve koga naj cilja, heroj je samo rekel naj mecejo.

Pac-Man ::

To, roba za traktoriste

https://twitter.com/nexta_tv/status/149...

❗️#Ukrainian Armed Forces hit a convoy of #Russian equipment near #Kharkiv.


in to, okupatorji plašijo rusko govoreče, video

https://twitter.com/MarQs__/status/1497...

Russian tanks in Tokmak, Zaporozhye region. First one got hit on the side and is burning.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BorutO ::

Pac-Man je izjavil:

To, roba za traktoriste

https://twitter.com/nexta_tv/status/149...

❗️#Ukrainian Armed Forces hit a convoy of #Russian equipment near #Kharkiv.


in to, okupatorji plašijo rusko govoreče, video

https://twitter.com/MarQs__/status/1497...

Russian tanks in Tokmak, Zaporozhye region. First one got hit on the side and is burning.

Ne, to je roba za cigane ... predvsem one iz pušča ... upam, da so že na poti po tank. :)

Pac-Man ::

anglez je izjavil:

Gledam tank v tokmoku kako je nanj en vrgel molotovno. Tank je sicer ukrajinski


Zgornji video. Ukrajinci nimajo roštiljev nad kupolo, tudi T-72 so pri njih bolj redki.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TezkoDihanje ::

Zgodovina sprememb…

anglez ::

Pac-Man je izjavil:

anglez je izjavil:

Gledam tank v tokmoku kako je nanj en vrgel molotovno. Tank je sicer ukrajinski


Zgornji video. Ukrajinci nimajo roštiljev nad kupolo, tudi T-72 so pri njih bolj redki.
.

En brez z se vozi po mestu in gori.

Voss ::

#Ukrainian Interior Minister Denis Monastyrsky said that only in #Kyiv the volunteers were given more than 25 thousand automatic rifles and about 10 million bullets, RPGs and grenades.

Fritz ::

redo je izjavil:

Fritz je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Fritz je izjavil:



Obveščevalni podatki so se na žalost izkazali za popolnoma točne.

Ti si trdil da invazija ni mogoča. Da ni razlogov zanjo.

Invazija se je zgodila. Razlogi so ostali enaki. Namesto da bi jo kritiziral, si pričel z njenim opravičevanjem. Čeprav so razlogi zanjo povsem enaki kot takrat, ko se ti ni zdela mogoča.

Da, STFO.

Odjebi drugič. Pa še lažeš se.

Dajva se midva takole dogovoriti. Ti poišči moj post kjer izrecno trdim, da invazija ni mogoča in jaz bom napisal svoj zadnji post v tej temi, ki se bo glasil: Motil sem se, ko sem trdil, da invazija ni mogoča.
Če mojega posta s takšno trditvijo ne najdeš v 12-ih urah, boš sam napisal zadnji post v tej temi, v katerem se boš opravičil za laganje.

Bo šlo?

Še tole za Pacota, če je včeraj slučajno spregledal.


A tole ni to?

Fritz je izjavil:

... Nobene invazije ni. Rusija pa je dosegla svoje strateške cilje. Morda bo tam sedaj resnično mir. ...

Ali tole?

Fritz je izjavil:

No,kje je ta invazija. Kam se je skrila? Rusi posredujejo kot mirovne sile v LNR/DNR, nič več kot to. Tako kot NATO na Kosovu. Predvidevam, da bo to pomenilo tudi konec konstantnega obstreljevanja med sprtima stranema n po dolgih letih mir na meji med Rusijo in Ukrajino.

Sedaj se lahko naslednjih 20+ let pričkajo kakšen je dejansko status teh samooklicanih republik.

Pa to?

Fritz je izjavil:

... Ampak invazije pa še vedno od nikoder.

Pač, ni vsak nadarjen za napovedovanje. Morda bi tvoje napovedi bile točnejše, če bi se posvetoval z lokalnim bralcem kavnih usedlin.

A sem rekel, da je nemogoča. Nisem napovedoval, da se ne bo zgodila. Posmehoval sem se tistim, ki so vsak dan trdili, da bo danes in jo potem prestavljali na naslednji dan in tako naprej. In isto tako sem napisal, da bo štala, če se ne bodo ustavili na razmejitveni črti v Donbasu in se bodo udarili z Ukrajinsko vojsko. Skratka, moje ocene, da ne bo prišlo do obsežnega napada so bile napačne, nisem pa trdil, da je to nemogoče.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

anglez ::

Voss je izjavil:

#Ukrainian Interior Minister Denis Monastyrsky said that only in #Kyiv the volunteers were given more than 25 thousand automatic rifles and about 10 million bullets, RPGs and grenades.


Prostovoljce so oborozili ja. Sedaj se pa skupine streljajo med sabo in ropajo trgovine.

feryz ::

mackilla je izjavil:

Mojega strica so partizani mobilizirali pri 16 letih. A bi bil moral ustreliti Stanovnika?
Za obrambo Slovenije je to popolnoma normalno.
Za streljanje na Hrvaškem pa ne tako zelo. V takem primeru, bi ga pa moral ustreliti, ja.

Fritz ::

TezkoDihanje je izjavil:

anglez je izjavil:

Drzi. To je lep dokaz da ni treba nata ker rusi so popolnoma nesposobni.


No vidiš, pa smo prišli do dejanskega razloga, zakaj NATA ne rabimo več, če si tukaj Rusi polomijo zobe. :))

Ne zamenjujta nesposobnost z zadržanostjo uporabiti silo (in posledično tudi civilne žrtve) in ogromnim območjem, ki ga skušajo zasesti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Voss ::

anglez je izjavil:

Voss je izjavil:

#Ukrainian Interior Minister Denis Monastyrsky said that only in #Kyiv the volunteers were given more than 25 thousand automatic rifles and about 10 million bullets, RPGs and grenades.


Prostovoljce so oborozili ja. Sedaj se pa skupine streljajo med sabo in ropajo trgovine.


Pa okupatorje pobijajo ;)

Pac-Man ::

Spet junci.

https://twitter.com/nexta_tv/status/149...

A captured #Russian soldier assures that he did not want to go to #Ukraine.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

FireSnake ::

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/maxseddon/status/14...

A Russian communist party MP who voted to recognize the separatists in Ukraine – and send Russian “peacekeepers” to the east – calls to end the war immediately.
“I voted for peace… for Russia to be a shield so they didn’t bomb Donbas, not so that [Russia] bombed Kyiv”

Oleg Smolin, another communist MP who voted to recognize the separatists, also says Russia's war in Ukraine isn't what he signed up for.
He apparently thought it would be like Crimea or Abkhazia, when Russian troops went in with minimal to no casualties


Kaj tvoje neprestane copy/paste bedarije pomenijo?
Treba smetiti? Zaenkrat smo še na slovenskem forumu!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

connel ::

anglez je izjavil:

Voss je izjavil:

#Ukrainian Interior Minister Denis Monastyrsky said that only in #Kyiv the volunteers were given more than 25 thousand automatic rifles and about 10 million bullets, RPGs and grenades.


Prostovoljce so oborozili ja. Sedaj se pa skupine streljajo med sabo in ropajo trgovine.


http prosim, da vsi vidimo te oropane trgovine in strelske obračune, bo šlo?

redo ::

Fritz je izjavil:


A sem rekel, da je nemogoča. Nisem napovedoval, da se ne bo zgodila. Posmehoval sem se tistim, ki so vsak dan trdili, da bo danes in jo potem prestavljali na naslednji dan in tako naprej. In isto tako sem napisal, da bo štala, če se ne bodo ustavili na razmejitveni črti v Donbasu in se bodo udarili z Ukrajinsko vojsko. Skratka, moje ocene, da ne bo prišlo do obsežnega napada so bile napačne, nisem pa trdil, da je to nemogoče.

Aja, potem
Sedaj se lahko naslednjih 20+ let pričkajo kakšen je dejansko status teh samooklicanih republik.
vključuje tudi možnost invazije?

FilipF ::

TezkoDihanje je izjavil:

FilipF je izjavil:

Da Ukrajinci napravijo še kakšno katastrofalno napako, kot npr. oboroževanje civilistov...
Sicer so na poti na sindikalni izlet in pogovore z oboroženimi civilisti:
https://www.rt.com/russia/550649-cheche...
Ko pridejo tejle in ostala elita pa bo z netom in ostalimi telekomunikacijami zelo slabo pokrito.


Ti bodo dobili samo metek v glavo, ker jih lokalno rusko prebivalstvo niti približno ne bo toleriralo.


Glede na to, da so Ukrajinci oborožili civiliste, so vsi civilisti verjetni teroristi. Tem ki prihajajo v opisu delovnega mesta piše, če ne ubiješ si ubit. Če niso pismeni so pa skozi urjenja oziroma operacije v katerih so sodelovali to dojeli. Saj sem napisal, da so najprej poskusili z mirovniki (naborniki), kjer ne bo šlo z mirovniki... no ja, saj je država proglasila civile za teroriste. Stara mama, ki so jo reklamirali z AK je v civilu terorist v uniformi pa vojakinja.

Pac-Man ::

anglez je izjavil:

Prostovoljce so oborozili ja. Sedaj se pa skupine streljajo med sabo in ropajo trgovine.


Saj niso Rusi, video.

https://twitter.com/nexta_tv/status/149...

#Melitopol. Hungry occupants loot stores.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

feryz ::

Nato se ne heca. Spodaj na sliki se vidi vojaško letališče, zgoraj zaprte ceste zaradi transporta.
Putin mora pohiteti. Se mudi.

BorutO ::

Putin je izgubil Madžarsko. :) Vedno več držav mu bo obrnilo hrbet, še posebej, če se bo odločil zradirati kijev.
Da se je putinu tako zmešalo, je lahko še samo ta opcija, da je ugotovil, da ima raka v zadnjem stadiju in da mu ni več pomoči ... mogoče to jezo zdaj spravlja iz sebe. ;)

anglez ::

Fritz je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

anglez je izjavil:

Drzi. To je lep dokaz da ni treba nata ker rusi so popolnoma nesposobni.


No vidiš, pa smo prišli do dejanskega razloga, zakaj NATA ne rabimo več, če si tukaj Rusi polomijo zobe. :))

Ne zamenjujta nesposobnost z zadržanostjo uporabiti silo (in posledično tudi civilne žrtve) in ogromnim območjem, ki ga skušajo zasesti.


Po tv pravijo da je ze 10000 mrtvih rusov, tanki jim razpadajo, helikopterji padajo... papirnati tiger skratka.

Zakaj se mece denar v nato mi morajo sedaj oni odgovoriti. Pa rabim kaj boljsega kot za vsak slucaj ce marsovci napadejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

g. Oden ::

Za tiste, ki branijo pričujočo Putinovo agresijo, neposredne nevarnosti za Rusijo s strani Ukrajine ni bilo. Rusija je po razpadu sz priznala Ukrajino za suvereno državo. Če so se Rusi resnično bali za rusko manjšino na vzhodu, bi okupirali ti dve problematični regiji. Za vse ostalo se uporablja diplomacija. Ne glede s katerega zornega kota se pogleda, takšen napad ni bil upravičen. Žal, sedaj ni druge opcije, kot da se Ukrajini tako ali drugače pomaga do zmage. Hecno je, da ne bi bilo potrebno veliko, njihove konvencionalne sile so pod nivojem pričakovanega, že Poljski vdor v Belorusijo in Ukrajino bi pognal Putina v umik na celi bojni črti.

FilipF ::

TezkoDihanje je izjavil:

anglez je izjavil:

Drzi. To je lep dokaz da ni treba nata ker rusi so popolnoma nesposobni.


No vidiš, pa smo prišli do dejanskega razloga, zakaj NATA ne rabimo več, če si tukaj Rusi polomijo zobe. :))


NATO rabimo, da se v EU ne bomo v tretje po moško pogovorili med sabo. Ta trenutek sicer to ni aktualno, bo pa prav kmalu ko udari huda recesija in se bodo pričeli resni pogovori, kdo je bolj kriv za nastalo stanje.

Unchancy ::

imagodei je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Aha, zdaj ko sem ti dal enak primer ki se dogaja ZDAJ in dokazuje dvoličnost Zahoda in NATA in EU, pa govoriš o whataboutismu... ja ja...

Vse se vrača zahodnim sleparjem...


Odgovoril si z whataboutizmom. Klasični odgovor ljudi brez argumentov. Klasika tudi za Sovjetsko zvezo in Rusijo.

Ti ne bi dojel, kaj je whataboutizem, pa če bi ti v obliki cvetličnega lonca padel na glavo iz 10. nadstropja.

Whataboutizem pravi, da ker so nekaj počeli vaši, je to sedaj dovoljeno tudi našim. Opravičevanje naših s tem, da so to lahko počeli tudi drugi - to je whataboutizem.

Izpostavljanje dvojnih meril kot takih pač ni whataboutizem. Če nekdo ne zagovarja "naših" na račun enakih grehov "vaših", mogoče celo kritizira obojne "grešnike", potem je whataboutizem samo v vaših glavah. Je samo fake news, alternativna dejstva, napačno poimenovanje za nekaj, čemur čustveno neprizadeto rečemo "izpostavljanje dvojnih meril".

Ves čas se Putinove opice sklicujejo na ravnanje Zahoda v preteklosti in s tem opravičujejo rusko nacistično invazijo.
Ti imaš pa majčken problemček, ane, ker tvoja politična opcija je intimno zlizana s Putinom in si se naenkrat znašel na napačni strani zgodovine. Je treba delovat za notranjepolitične cilje, nje? Si že obsodil Jankovića, ker se ni odločil vrniti Putinovega znamenja zvestobe?
Ni ti zdaj treba svoje jeze stresat name, vem da so volitve kmalu in da tole krepi SDS, tudi meni to ni všeč.

Se pa bolje počutiš, ker Putin ne bo dopustoval na Karibih.
Se sedaj počutiš bolje ?


Baje da bo dal svoj skromni čolniček, ki je bil na servisu in upgrejdu v Nemčiji na voljo revnim ruskim družinam za preživljanje počitnic, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Pac-Man ::

Kje so rože, video:

https://twitter.com/christogrozev/statu...

Video of Ukrainians in the North-Eastern town of Bakhmach trying to stop tanks with their bodies.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

nejcek74 ::

Fritz je izjavil:

Demokracija je itaq oksimoron...

Nope, so pa moroni ljudje, ki binarno razlagajo zadeve, ter potem nihilistično trdijo, da je popolnoma vseeno a živimo v Sloveniji ali pa Saudski Arabiji, ali je predsednik Putin ali pa Pahor. Glej, sprijazni se, nisi pronicljiv analitik druzbe, ampak si samo navijač ene od strani. To, da si si izbral na zahodu nepriljubljeno stran te ne dela alternativca. Tudi v tem ti ni uspelo v lajfu. Ne vem, poskusi drug hobi, mogoče cipke ali pa slikanjem pejsazev. Imas pa kar dobro druzbo tule na STju, to pa ja.

Unchancy ::

Maxlos je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Kitajska in Rusija bosta zrušili zahod, so rekli.

https://www.bloomberg.com/news/articles...

At least two of China’s largest state-owned banks are restricting financing for purchases of Russian commodities, underscoring the limits of Beijing’s pledge to maintain economic ties with one of its most important strategic partners in the face of sanctions by the U.S. and its allies.

...

China’s four largest banks have complied with previous U.S. sanctions against Iran, North Korea and even top officials in Hong Kong because they need access to the U.S. dollar clearing system, a person familiar with the matter said. In a phone call with Vladimir Putin on Friday, Xi urged the Russian leader to negotiate with Ukraine to defuse tensions.

Če Rusija neha dovažat… no več kot 30% plina in nafte in 50% premoga Evropi, ti tudi Kitajci ne bodo dostavljali več WC papirja, sej bodo Evropejci zaradi cen raje uporabljali sekret zahodne cajtnge kot nekoč za brisanje riti.


Aha, se spomnim ko so Srbi leta 1991 pljuvali proti Sloveniji “Ne raste žito na Triglavu!!”, kao bomo že videli nehvaležni Slovenčki, kaj je lakota. “Ništa od toga.”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Xserces ::

Se mi že kar mal smili ruska vojska če je res to kar gledamo. Se mi zdi da veliko njih ni hotelo oziroma nevejo kaj sploh delajo tam.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Fritz ::

redo je izjavil:

Fritz je izjavil:


A sem rekel, da je nemogoča. Nisem napovedoval, da se ne bo zgodila. Posmehoval sem se tistim, ki so vsak dan trdili, da bo danes in jo potem prestavljali na naslednji dan in tako naprej. In isto tako sem napisal, da bo štala, če se ne bodo ustavili na razmejitveni črti v Donbasu in se bodo udarili z Ukrajinsko vojsko. Skratka, moje ocene, da ne bo prišlo do obsežnega napada so bile napačne, nisem pa trdil, da je to nemogoče.

Aja, potem
Sedaj se lahko naslednjih 20+ let pričkajo kakšen je dejansko status teh samooklicanih republik.
vključuje tudi možnost invazije?

Lej, lahko nateguješ kolikor hočeš, tega kar je napisal Paco nisem trdil. Verjamem pa, da ga moti moje pisanje.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

sebox ::

Ljubljano vodi Zoki, Putinov prijatelj in nosilec njegovega odlikovanja. Bravo, ponosni ljubljanski volilci, čestitam!

Če pogledaš komentarje na konkurenčni srbski Tv 24 kur, si lahko predstavljaš da je Lj z Zokitom in z njegovo srbsko teroristično kliko, Putinova enklava. Slovenci bomo morali poskrbeti za malo več reda v svoji prestolnici ...

Fritz ::

nejcek74 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Demokracija je itaq oksimoron...

Nope, so pa moroni ljudje, ki binarno razlagajo zadeve, ter potem nihilistično trdijo, da je popolnoma vseeno a živimo v Sloveniji ali pa Saudski Arabiji, ali je predsednik Putin ali pa Pahor. Glej, sprijazni se, nisi pronicljiv analitik druzbe, ampak si samo navijač ene od strani. To, da si si izbral na zahodu nepriljubljeno stran te ne dela alternativca. Tudi v tem ti ni uspelo v lajfu. Ne vem, poskusi drug hobi, mogoče cipke ali pa slikanjem pejsazev. Imas pa kar dobro druzbo tule na STju, to pa ja.

Vedno boli, ko nekdo razkriva tvojo hipokrizijo (dvoličnost), anede 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pac-Man ::

Video

https://twitter.com/Andrew__Roth/status...

Turn on Russian TV today and you won't find special bulletins about the ongoing invasion of Kyiv, just normal Saturday morning movies, talk shows, dacha renovation show.
No war, no problem appears to be the approach for public opinion here.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Fritz ::

Xserces je izjavil:

Se mi že kar mal smili ruska vojska če je res to kar gledamo. Se mi zdi da veliko njih ni hotelo oziroma nevejo kaj sploh delajo tam.

Naborniki so res reveži in te enote, ki šopajo v manjših skupinah naprej lahko dobro nastradajo. Se pa sedaj vključujejo že malo močnejše enote in iz Krima prodirajo proti Mariupolu in za hrbet ukrajinskim položajem v Donbasu.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Maxlos ::

Voss je izjavil:

Fritz je izjavil:

Voss je izjavil:


Čista laž. Vsi zahodni mediji obsodijo nasilje nad civilisti, da se pa notri skrivajo teroristi (plod agresije Izraela) pa tudi drži. Bi se morali bolj zoperstaviti Izraelu? Absolutno, ne zavajaj pa, da ni obsojanja nad nasiljem.

Zame so ti tvoji 'teroristi' navadni uporniki in borci za svobodo. A ni to lepo, nekomu nalepiš oznako terorist in ga lahko mirne vesti počiš. Moški, ženska, starejša oseba, otrok, ni razlike.


Primerjati Hamas in Ukrajinsko ljudstvo je oprosti kretensko.

Cela populacija je tam hamas, tako da je zadeva urejena. Saj pred ameriškim potrošnikom.

FireSnake ::

kow je izjavil:

Ukrajinci se res solidno upirajo. Nimam pojma kaj se bo zgodilo, ampak vsak dan ko Kijev ne pade, moznosti Ukrajincem rastejo. Sem popoln laik, ampak se zdi da ruska aviacija ne blesti ravno? Ali pa Putin samo se ni eskaliral vojne?


Mogoče ni poslal elite, ker je pričakoval, da jih bodo zdesetkali (prvi val)?
Samo razmišljam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Maxlos ::

Voss je izjavil:

A Hungarian government spokesperson announced that Hungary will not block European sanctions on the Swift circuit. Currently, no European government is against this type of sanctions.

Rusi naj popokajo torbe in gredo nazaj domov. Totalen fail z njihove strani, kot že ničkolikokrat.

#MočniNaPapirju

In kaj pravi Nemčija ?

anglez ::

g. Oden je izjavil:

Za tiste, ki branijo pričujočo Putinovo agresijo, neposredne nevarnosti za Rusijo s strani Ukrajine ni bilo.


Jaz ne branim putina ampak sem proti natu. In sedaj je ocitno da nata ne rabimo ker so ukrajinci ustavili ruse s parimi oborozenimi babicami in otroki.

Dajmo denar raje kam pametni vlozit, zdravstvo, sole, solarno in veterno energijo.

Podpornimi vojaskega kompleksa me napadajo da sem ruski vohun in hkrati priznavajo da je prakticno ze porazen v ukrajini.

redo ::

Fritz je izjavil:

redo je izjavil:

Fritz je izjavil:


A sem rekel, da je nemogoča. Nisem napovedoval, da se ne bo zgodila. Posmehoval sem se tistim, ki so vsak dan trdili, da bo danes in jo potem prestavljali na naslednji dan in tako naprej. In isto tako sem napisal, da bo štala, če se ne bodo ustavili na razmejitveni črti v Donbasu in se bodo udarili z Ukrajinsko vojsko. Skratka, moje ocene, da ne bo prišlo do obsežnega napada so bile napačne, nisem pa trdil, da je to nemogoče.

Aja, potem
Sedaj se lahko naslednjih 20+ let pričkajo kakšen je dejansko status teh samooklicanih republik.
vključuje tudi možnost invazije?

Lej, lahko nateguješ kolikor hočeš, tega kar je napisal Paco nisem trdil. Verjamem pa, da ga moti moje pisanje.

Skratka, ne boš odgovoril. Tudi prav. Potem tvoje napovedi ne, da so napačne, so tavtologije in s tem ničvredne.

TezkoDihanje ::

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:

Ukrajinci se res solidno upirajo. Nimam pojma kaj se bo zgodilo, ampak vsak dan ko Kijev ne pade, moznosti Ukrajincem rastejo. Sem popoln laik, ampak se zdi da ruska aviacija ne blesti ravno? Ali pa Putin samo se ni eskaliral vojne?


Mogoče ni poslal elite, ker je pričakoval, da jih bodo zdesetkali (prvi val)?
Samo razmišljam.


Možno, da si trije delijo eno puško, tako kot v začetku druge svetovne vojne??

:))

Maxlos ::

TezkoDihanje je izjavil:

Fritz je izjavil:


Demokracija je itaq oksimoron. Ko je tastar Assad s trdo roko obračunal z Muslimansko bratovščino v Hami in so bile tudi civilne žrtve, je ameriška DIA v poročilu napisala, da se proti islamistom verjetno kaj dosti drugače ni dalo.
Demokraciji nista niti Savdova Arabija in Izrael. Le kako se ZDA, UK & Co. niso spomnile razfukati teh dežel. Vedno so nekako grdi ravno tisti, ki niso vazali zahoda.


Američani so se iz svojih vojn marsikaj naučili in pri ta zadnji proti ISISu naredili stvari prav (resda so morali vsa mesta razbit skupaj s samomorilnimi norci od ISISa).

Ruse pa to še vse čaka. Boleče bo in stalo bo ohoho denarja.

Zdravilo se reče Tos, popuca celo sosesko, če niso v bunkerjih. Dokazano na terenu.

IgorCardanof ::

Voss je izjavil:

anglez je izjavil:

lojz123 je izjavil:



Politik ki pa napade te otroke pa bi po tvojem bil primeren za kolajno bedak


Zelenski upa da bo imel slike teh trupel za propagando. Tankist ne bo preverjal osebne preden bo streljal na napadalca.

Fritz je izjavil:



Če civiliste poleg tega še oborožiš si pa sploh naredil vesoljsko neumnost.


Mediji zmeraj branijo izrael ko bombardira civilo, je ok ker so se notri skrivali teroristi.


Čista laž. Vsi zahodni mediji obsodijo nasilje nad civilisti, da se pa notri skrivajo teroristi (plod agresije Izraela) pa tudi drži. Bi se morali bolj zoperstaviti Izraelu? Absolutno, ne zavajaj pa, da ni obsojanja nad nasiljem.


Lol, kako lazes.

Zgleda nisi bral novic ko je bila stala v siriji z ISISom. Americani so pobili na tone civilistov, v medijih pa prakticno nic govora o tem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

connel ::

Maxlos je izjavil:

Voss je izjavil:

A Hungarian government spokesperson announced that Hungary will not block European sanctions on the Swift circuit. Currently, no European government is against this type of sanctions.

Rusi naj popokajo torbe in gredo nazaj domov. Totalen fail z njihove strani, kot že ničkolikokrat.

#MočniNaPapirju

In kaj pravi Nemčija ?


Če te daje bralno nerazumevanje, vse članice EU podpirajo rusko izključitev iz swifta.

kow ::

TezkoDihanje je izjavil:


Možno, da si trije delijo eno puško, tako kot v začetku druge svetovne vojne??


Lahko se resno pogovarjamo, lahko pa pisemo taksne neumnosti, ki niso niti smesne.
««
194 / 859
»»