» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
166 / 859
»»

connel ::

Ko se je pokazalo zajeta ruska mlečnozobca si bil seveda tiho, kreten.

Vanich ::

Rusi se že zahvaljujejo Angležem za ganz nove lepe frišne primerke NLAW.
Javelin sledi.

sparklyslo ::

Ukrajinska vojska se je pomaknila v mesta.
Če bodo zdržali dovolj časa, bodo napadalci morali vse bolj streljati po mestih, kar bo pomenilo žrtve med civilih, kar pa privede do sovraštvca nad zavojevalci. ==> kar pomeni še večji odpor večmiljonskih mest.

Sicer pa je obrambnim silam upelo odpreti nekaj tankovskih konzerv ob vstopih v mesta.
Še eno letalo je bilo zadeto nad mestom (manpad?)

donvitoc ::

gozdar1 je izjavil:



Dejansko človek želi pod tuj škorenj oz. kar želita.


Ja ja, samo hlapec ne naredi vsega kar od njega zahtevajo ameriški gospodarji. Če ne umreš za njihove interese nisi svoboden.

Vajenc ::

Res bi bilo najbolje, če se Ukrajina čim hitreje brezpogojno preda, NATO pa občutno poveča svojo prisotnost na vzhodu EU. Potem pa hladna vojna do lakote oz dokler Rusi sami ne pojejo Putina. Druge rešitve po dveh dneh spremljanja novic ne vidim.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

donvitoc ::

sparklyslo je izjavil:

Ukrajinska vojska se je pomaknila v mesta.
Če bodo zdržali dovolj časa, bodo napadalci morali vse bolj streljati po mestih, kar bo pomenilo žrtve med civilih, kar pa privede do sovraštvca nad zavojevalci. ==> kar pomeni še večji odpor večmiljonskih mest.


Zakaj preprosto ne morejo obkoliti mesta in počakati da se tistih par babic ki jih je streniral Azov bataljon ne vda?

Mato989 ::

sparklyslo je izjavil:

Ukrajinska vojska se je pomaknila v mesta.
Če bodo zdržali dovolj časa, bodo napadalci morali vse bolj streljati po mestih, kar bo pomenilo žrtve med civilih, kar pa privede do sovraštvca nad zavojevalci. ==> kar pomeni še večji odpor večmiljonskih mest.

Sicer pa je obrambnim silam upelo odpreti nekaj tankovskih konzerv ob vstopih v mesta.
Še eno letalo je bilo zadeto nad mestom (manpad?)


Ukrajinci so izgleda sestrelili svojega SU-27 s tem manpadom =)

Samo kje pa so okuženi od Covida?

Kaj smo iz danes na jutri prenehali z virusom in smo ga premagali? Kaj pravijo mediji?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

donvitoc ::

Tudi mene skrbi da ne bojo sedaj žrtve kovida šteli pod žrtve vojne.

Vajenc ::

Predpostavljamo lahko, da je Rusija invazijo načrtovala leta pri čemer je zanimivo, da so USA in NATO ravno lani umaknili praktično vse svoje zmogljivosti iz bližnjega vzhoda in Afganistana. Bi bilo res amatersko, da USA ne bi imela "zle slutnje" glede Ukrajine. Vprašanje le zakaj niso namestili svojih enot v Ukrajino pred Rusijo. En odgovor bi bil lahko tudi včerajšnja rast ameriških borz in padec vseh ostalih.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

sparklyslo ::

donvitoc je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Ukrajinska vojska se je pomaknila v mesta.
Če bodo zdržali dovolj časa, bodo napadalci morali vse bolj streljati po mestih, kar bo pomenilo žrtve med civilih, kar pa privede do sovraštvca nad zavojevalci. ==> kar pomeni še večji odpor večmiljonskih mest.


Zakaj preprosto ne morejo obkoliti mesta in počakati da se tistih par babic ki jih je streniral Azov bataljon ne vda?



Na zemeljevid si poglej kako velik je Kijev. Za uspešno blokado verjetno rabiš reessss ogromno vojsko.
Rusom se bo izslo le, če bo na hitro zamenjala oblast s podporo Ukrajincev ... če se bo to zgodilo pa bo pokazal čas....

Verjetno se Rusom ne mudi ven iz oklepnih vozil v ogromnih mestih. Skozi vsako okno te lahko čaka krogla....

Samael ::

Mato989 je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Ukrajinska vojska se je pomaknila v mesta.
Če bodo zdržali dovolj časa, bodo napadalci morali vse bolj streljati po mestih, kar bo pomenilo žrtve med civilih, kar pa privede do sovraštvca nad zavojevalci. ==> kar pomeni še večji odpor večmiljonskih mest.

Sicer pa je obrambnim silam upelo odpreti nekaj tankovskih konzerv ob vstopih v mesta.
Še eno letalo je bilo zadeto nad mestom (manpad?)


Ukrajinci so izgleda sestrelili svojega SU-27 s tem manpadom =)

Samo kje pa so okuženi od Covida?

Kaj smo iz danes na jutri prenehali z virusom in smo ga premagali? Kaj pravijo mediji?

Cepljeni okoli mene so začeli cepati kot muhe. Kot ste predvideli anticepilci. Če se ne javim več, pomeni da sem med njimi tudi jaz. Zato ta tišina na to temo.
No dokler ti nisi zinil ...
Samael != Samuel

Motion ::

A majo ukrajinci sploh kaj vojske na zahodu al je vse vshodno od kijeva?

neocodexx ::

donvitoc ::

sparklyslo je izjavil:



Na zemeljevid si poglej kako velik je Kijev. Za uspešno blokado verjetno rabiš reessss ogromno vojsko.
Rusom se bo izslo le, če bo na hitro zamenjala oblast s podporo Ukrajincev ... če se bo to zgodilo pa bo pokazal čas....

Verjetno se Rusom ne mudi ven iz oklepnih vozil v ogromnih mestih. Skozi vsako okno te lahko čaka krogla....


Kaj ti misliš da rabijo za blokado celo mesto obkoliti s tanki :))

O jezus kakšni strategi.

sparklyslo ::

donvitoc je izjavil:

sparklyslo je izjavil:



Na zemeljevid si poglej kako velik je Kijev. Za uspešno blokado verjetno rabiš reessss ogromno vojsko.
Rusom se bo izslo le, če bo na hitro zamenjala oblast s podporo Ukrajincev ... če se bo to zgodilo pa bo pokazal čas....

Verjetno se Rusom ne mudi ven iz oklepnih vozil v ogromnih mestih. Skozi vsako okno te lahko čaka krogla....


Kaj ti misliš da rabijo za blokado celo mesto obkoliti s tanki :))



... so rekli palestinci in vsak dan švercajo rakete v najbolj zastraženem mestu na svetu

Pac-Man ::

eventyrer je izjavil:

Rusi so zavzeli Černobil, ampak baje je radiacija tam normalna.

https://tass.com/world/1410525


TASS?

So se že v prvo izkazali.

Chernobyl disaster @ Wikipedia

At first, the Soviets only conceded that a minor accident had occurred, but once they began evacuating more than 100,000 people, the full scale of the situation was realized by the global community.[68] At 21:02 the evening of 28 April, a 20-second announcement was read in the TV news programme Vremya: "There has been an accident at the Chernobyl Nuclear Power Plant. One of the nuclear reactors was damaged. The effects of the accident are being remedied. Assistance has been provided for any affected people. An investigative commission has been set up."[69][70]

This was the entire announcement, and the first time the Soviet Union officially announced a nuclear accident. The Telegraph Agency of the Soviet Union (TASS) then discussed the Three Mile Island accident and other American nuclear accidents, which Serge Schmemann of The New York Times wrote was an example of the common Soviet tactic of whataboutism.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

donvitoc ::

sparklyslo je izjavil:



... so rekli palestinci in vsak dan švercajo rakete v najbolj zastraženem mestu na svetu


Potem so Palestinci osvobojeni? Super, je bil že čas, sploh glede tega kako MSM molči o temu kaj se jim (je) dogajalo.

endelin ::

Sramota za Zahod je dogajanje v Ukrajini. Kot evropejca me je sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

donvitoc ::

endelin je izjavil:

Sramota za Zahod je dogajanje v Ukrajini.


Predlagam da greš prostovoljno v kijev, da te ne bo preveč pekla vest.

carovnik1900 ::

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)
- menjava vlade 2-4 dni
- aretacija ali likvidacija neonacistov (azov bataljon, kličkov itd.) 4-7 dni
- podpis mirovne pogodbe do konca drugega tedna (ne vem vseh določb, vem pa da bo pisalo, da se ukrajina ne sme pridružiti NATO)
- umik 90% ruske vojske v roku enega meseca

Pa da vidimo, koliko se bom zmotil. Sem pa optimist, da bo te morije hitro konec.

Naši apologeti ZDA politike, pa se bodo itak lahko imeli kmalu priliko zgražat nad Kitajsko (sicer upravičeno, kot je bilo tudi pri Rusiji), ker se na Tajvanu tudi fejst kuha.

donvitoc ::

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)


Zelenski je pol ure nazaj povabil Putina na pogajanje. Ne vem če bojo tega porpadlega komedianta s specnjarji hodili aretirat.

sparklyslo ::

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)
- menjava vlade 2-4 dni
- aretacija ali likvidacija neonacistov (azov bataljon, kličkov itd.) 4-7 dni
- podpis mirovne pogodbe do konca drugega tedna (ne vem vseh določb, vem pa da bo pisalo, da se ukrajina ne sme pridružiti NATO)
- umik 90% ruske vojske v roku enega meseca

Pa da vidimo, koliko se bom zmotil. Sem pa optimist, da bo te morije hitro konec.

Naši apologeti ZDA politike, pa se bodo itak lahko imeli kmalu priliko zgražat nad Kitajsko (sicer upravičeno, kot je bilo tudi pri Rusiji), ker se na Tajvanu tudi fejst kuha.


- menjava vlade 2-4 dni - V demokratični družbi menjava vlade ni možna v takšnem času. Najprej morajo biti volitve, potem parlament, nato se oblikuje vlada ,.... aja edino v diktatorskih sistemih je to možno, sam tam ne rabiš vlade :))

carovnik1900 ::

sparklyslo je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)
- menjava vlade 2-4 dni
- aretacija ali likvidacija neonacistov (azov bataljon, kličkov itd.) 4-7 dni
- podpis mirovne pogodbe do konca drugega tedna (ne vem vseh določb, vem pa da bo pisalo, da se ukrajina ne sme pridružiti NATO)
- umik 90% ruske vojske v roku enega meseca

Pa da vidimo, koliko se bom zmotil. Sem pa optimist, da bo te morije hitro konec.

Naši apologeti ZDA politike, pa se bodo itak lahko imeli kmalu priliko zgražat nad Kitajsko (sicer upravičeno, kot je bilo tudi pri Rusiji), ker se na Tajvanu tudi fejst kuha.


- menjava vlade 2-4 dni - V demokratični družbi menjava vlade ni možna v takšnem času. Najprej morajo biti volitve, potem parlament, nato se oblikuje vlada ,.... aja edino v diktatorskih sistemih je to možno, sam tam ne rabiš vlade :))


vlado vedno rabiš, tudi kralji so jih imeli. vsaj za šov. pa sej nisem pisal, da bo demokratična :D volitve bodo kasneje. samo bodo verjetno rusi spremljali, da bodo "legitimne".

gozdar1 ::

donvitoc je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)


Zelenski je pol ure nazaj povabil Putina na pogajanje. Ne vem če bojo tega porpadlega komedianta s specnjarji hodili aretirat.


Se bodo raje sprehodili do propadlega kgb agenta, slej ko prej.

carovnik1900 ::

gozdar1 je izjavil:

donvitoc je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)


Zelenski je pol ure nazaj povabil Putina na pogajanje. Ne vem če bojo tega porpadlega komedianta s specnjarji hodili aretirat.


Se bodo raje sprehodili do propadlega kgb agenta, slej ko prej.


sej v bistvu, da se predaš preden oni lahko uprizorijo šov s specialci je zmaga za ukrajince. magari se čudno sliši.

sparklyslo ::

carovnik1900 je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)
- menjava vlade 2-4 dni
- aretacija ali likvidacija neonacistov (azov bataljon, kličkov itd.) 4-7 dni
- podpis mirovne pogodbe do konca drugega tedna (ne vem vseh določb, vem pa da bo pisalo, da se ukrajina ne sme pridružiti NATO)
- umik 90% ruske vojske v roku enega meseca

Pa da vidimo, koliko se bom zmotil. Sem pa optimist, da bo te morije hitro konec.

Naši apologeti ZDA politike, pa se bodo itak lahko imeli kmalu priliko zgražat nad Kitajsko (sicer upravičeno, kot je bilo tudi pri Rusiji), ker se na Tajvanu tudi fejst kuha.


- menjava vlade 2-4 dni - V demokratični družbi menjava vlade ni možna v takšnem času. Najprej morajo biti volitve, potem parlament, nato se oblikuje vlada ,.... aja edino v diktatorskih sistemih je to možno, sam tam ne rabiš vlade :))


vlado vedno rabiš, tudi kralji so jih imeli. vsaj za šov. pa sej nisem pisal, da bo demokratična :D volitve bodo kasneje. samo bodo verjetno rusi spremljali, da bodo "legitimne".


In to je odgovor na to zakaj skoraj vsa Evropa in Slovenci večinsko ne maramo diktature

IgorCardanof ::

carovnik1900 je izjavil:

moja napoved:
- aretacija Zelenskega 12-72ur (Specnatz bo verjetno izvedel)
- menjava vlade 2-4 dni
- aretacija ali likvidacija neonacistov (azov bataljon, kličkov itd.) 4-7 dni
- podpis mirovne pogodbe do konca drugega tedna (ne vem vseh določb, vem pa da bo pisalo, da se ukrajina ne sme pridružiti NATO)
- umik 90% ruske vojske v roku enega meseca

Pa da vidimo, koliko se bom zmotil. Sem pa optimist, da bo te morije hitro konec.

Naši apologeti ZDA politike, pa se bodo itak lahko imeli kmalu priliko zgražat nad Kitajsko (sicer upravičeno, kot je bilo tudi pri Rusiji), ker se na Tajvanu tudi fejst kuha.


Kar realno. Se mi pa zdi, da ima Putin slej kot prej željo priključitev ukrajine k rusiji.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

donvitoc ::

Cena pšenice 1/3 gor, Ukrajinci so ustavili izvoz.

Me zanima koliko nasprotnikov Sibirskega Hitlerja še zmeraj misli da bomo "osvobodili" Južno Rusijo?

donvitoc ::

Rusi že imajo kupce za pšenico:

China calls for talks on Ukraine, OKs Russian wheat imports

Fritz ::

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

donvitoc ::

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...


Tip namerno demorilizira svoje ljudstvo :)) Ukrajinci se nočejo borit ti pove vse.

Evo, prilika za vse vas ljubitelje demokracije. Ko boste šli ne pozabite napolniti mobi računa da boste lahko poročali.

Me zanima koliko bojevnikov z izkušnjami v siriji se bo odzvalo? Bo čudno ker so tudi čečeni na poti.

Vanich ::

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...



Jah, šiptarji pa mudžahedini iz BiH pa Hrvatje so se že nekaj javljali. Koliko jih bo res prišlo, je pa vprašanje. Takih se ne jemlje za ujetnike. Je pa že nekaj Hrvatov v Azovu, to pa. Torej so sedaj na Poljskem. :))

enemon ::

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...


No fantje, da vas ne bodo samo besede, kar v avto pa pomagat. Ene 10 ur vožnje pa ste tam. Samo do takrat bo verjetno že vsega konec.

Mato989 ::

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...



Evo, vsi borci tu zgoraj, lahko greste, kot nas zmeraj pošiljate!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

eventyrer ::

donvitoc je izjavil:

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...


Tip namerno demorilizira svoje ljudstvo :)) Ukrajinci se nočejo borit ti pove vse.

Evo, prilika za vse vas ljubitelje demokracije. Ko boste šli ne pozabite napolniti mobi računa da boste lahko poročali.

Me zanima koliko bojevnikov z izkušnjami v siriji se bo odzvalo? Bo čudno ker so tudi čečeni na poti.


namesto da bi se predsednik predal okupatorju bodo razfukali celo državo z gverilo soldiers of fortune.

Ne razumem zakaj se Ukrajinska vojska ni prej pripravila. Morda kdo ve?

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

enemon je izjavil:

Fritz je izjavil:

President Zelensky calls on Europeans with 'combat experience' to fight for Ukraine.

https://twitter.com/AFP/status/14971791...


No fantje, da vas ne bodo samo besede, kar v avto pa pomagat. Ene 10 ur vožnje pa ste tam. Samo do takrat bo verjetno že vsega konec.


On je že upokojen veteran iz Kosova in Palestine. Ju tako omenja, nekaj že mora bit na tem, ne verjamem, da je tak hipokrit.

Mato989 ::

Evo, cariniki ne spustijo preko meje moških niti za 2k€ na roko... v Ukrajina na Madžarsko ali Poljsko... samo ženske, in otroke... ali se je 8. marec in borke za enakopravnost že kaj oglasile in napadle do pervertzno prakso neenakopravnosti in seksizma?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Pac-Man ::

"Ruska bojna ladja, pojdi v kurac"

Zadnje besede vojakov na Kačjem otoku, kot odgovor na poziv k predaji.

Obstaja tako posnetek komunikacije



kot livestream zadnjih trenutkov

https://twitter.com/berojag59060636/sta...

Herojstvo se že memeficira

Rusija, s svojim ogromnim proračunom za propagando, dela veliko neizsiljenih napak. Ure, tole, patetične lažne novice kot povod za vojno...

Battle of Snake Island @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

enemon ::

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.

Truga ::

lol a ste vi sploh sli kej spat cez noc :D

V-i-p ::

Kaj je to (spet) za eno sranje?



Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

eventyrer ::

enemon je izjavil:

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.


In daje civilnim prebivalstvom puške v roke da bodo lahko izvajali gverilo.

Panika jih daje, sovražnik ne samo da jim je prestopil prag ampak ga imajo že v dnevni sobi.


Prej sem videl posnetek na youtubu kako so se civilisti iz nekega bloka s puškam borili proti ruskim vojakom. Ne najdem več linka.

Zgodovina sprememb…

Malidelničar ::

Tehnično vprašanje: Če Zelenskega zajamejo/ubijejo (ter glavne ministre) kako se prenese uradna vlada naslednica na nove osebe. V času WWII so vlade bežale v drugo državo ozemlje a ohranile mednarodno priznanje. Recimo v primeru Ukrajine, ok Rusija bo nastavila neko svojo vlado, toda kako se formira nova mednarodno priznana Ukrajinska vlada (s strani Zahoda). Recmo v Lvovu, ki še ni pod zasedbo? Smo imeli že kdaj v zgodovini takšen primer?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

donvitoc ::

Pac-Man je izjavil:


Rusija, s svojim ogromnim proračunom za propagando, dela veliko neizsiljenih napak. Ure, tole, patetične lažne novice kot povod za vojno...


Tisto da grejo rusi nad ukrajino ker so na neznanem času videli neznane ljudi z WMD smo se le hecali ko smo govorili o Ameriški propagandi ko so šli osvobajat bljužni vzhod.

Kakšne laži naj bi rusi širili za pohod nad ukrajino ne vem.

Unchancy ::

enemon je izjavil:

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.

Putin na meji kopiči vojake in trdi, da gre za vajo in da so trditve, da namerava napsati Ukrajino, histerija.
Komedija, sta bila sošolca z Zelenskim?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

eventyrer ::

V-i-p je izjavil:

Kaj je to (spet) za eno sranje?





to je pa evropska propaganda da bodo naši politiki "sankcionirali" Rusijo in pridobivali politične točke.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Unchancy je izjavil:

enemon je izjavil:

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.

Putin na meji kopiči vojake in trdi, da gre za vajo in da so trditve, da namerava napsati Ukrajino, histerija.
Komedija, sta bila sošolca z Zelenskim?


Gremo v avto, pa v Ukrajino, Zelenski vas je poklical, borce iz EUja, da pridete pomagat, kot kaže mu zmanjkuje Ukrajincev ki bi se borili tudi med mladoletnimi!

eventyrer je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Kaj je to (spet) za eno sranje?





to je pa evropska propaganda da bodo naši politiki "sankcionirali" Rusijo in pridobivali politične točke.



Evo lažna propaganda Zahdoa se je že začela
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vanich ::

eventyrer je izjavil:

enemon je izjavil:

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.


In daje civilnim prebivalstvom puške v roke da bodo lahko izvajali gverilo.

Panika jih daje, sovražnik ne samo da jim je prestopil prag ampak ga imajo že v dnevni sobi.


Prej sem videl posnetek na youtubu kako so se civilisti iz nekega bloka s puškam borili proti ruskim vojakom. Ne najdem več linka.



Tale ima ves čas frišne posnetke: t.me/s/intelslava

Kar na ulico so pripeljali kamione in talajo puške in municijo vsakomur, ki pride mimo.

enemon ::

Pac-Man je izjavil:

"Ruska bojna ladja, pojdi v kurac"

Zadnje besede vojakov na Kačjem otoku, kot odgovor na poziv k predaji.

Obstaja tako posnetek komunikacije



kot livestream zadnjih trenutkov

https://twitter.com/berojag59060636/sta...

Herojstvo se že memeficira

Rusija, s svojim ogromnim proračunom za propagando, dela veliko neizsiljenih napak. Ure, tole, patetične lažne novice kot povod za vojno...

Battle of Snake Island @ Wikipedia


Kako neumen moraš biti, da daš življenje za državo? Naj se politiki borijo med sabo, ki so to zakuhali.

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

enemon je izjavil:

Zelenski prosi za pogovore, po drugi strani pa zbira vojake. Kakšna komedija ... Aja, saj je komedijant.

Putin na meji kopiči vojake in trdi, da gre za vajo in da so trditve, da namerava napsati Ukrajino, histerija.
Komedija, sta bila sošolca z Zelenskim?


Gremo v avto, pa v Ukrajino, Zelenski vas je poklical, borce iz EUja, da pridete pomagat, kot kaže mu zmanjkuje Ukrajincev ki bi se borili tudi med mladoletnimi!

Kaj se ti oglašaš, spizdi v Rusijo, tam je država z velikim voditeljem, ki mu boš lahko lizal škornje.
Jaz se ne bom boril za nobenega politika, ti smrkavček paglavi.

PS: Upam da vsaj ti uporabljaš kontracepcijo, če je že tvoj foter ni.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()
««
166 / 859
»»