» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
149 / 859
»»

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ

Zaenkrat vse kaže v to smer, razen par komplikatorjev pri odklopu od SWIFT-a. Bomo videli, kako bo potekala implementacija.

https://twitter.com/christogrozev/statu...
Incredible. Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.
I expected Italy, Hungary and Cyprus. But GERMANY? Shameful.

Evropa je 50% uvoza odvisna od premoga, preveri te procente za nemčijo. Ti bo vse jasno. Seveda pa Nemčija še ni pripravljena plačevati mednarodno v Evrih, no če pa jih vržejo iz Swifta, pa bo morala trgovati preko kitajskega posrednika. Samo da vlak ne bo šel iz Rusije na kitajsko, ter nato z ladjo v nemško pristanišče, ampak samo direktno z vlakom v nemčijo kot sedaj.

Miki N ::

Chalky je izjavil:

Je pa treba priznati da sem pričakoval nekoliko večji odpor Ukrajine. Se mi zdi da gre vse skupaj precej hitro, imam občutek da se je Irak leta 2003 bolje držav, pa so bili Američani bistveno bolj pripravljeni. Takole izgubiti Černobil je čudno in kaže na popolno nepripravljenost Ukrajinske vojske. Si predstavljate kako bi se borili kakšni Vietnamci? Kijev bi res lahko padel v naslednjih 2 dneh če bo šlo tako naprej. Zelinskega bodo odstavili do konca tedna če bo šlo takole naprej.


Problem je, da mnogo Ukrajincev niti ne vidi kakega smisla v reševanju Ukrajine in je za marsikoga že itak nekako mrtva - so že prej mislili spizditi, zdaj bo s programom za begunce v EU še toliko lažje.

Chalky ::

Zelinski govori o nekih težkih bojih v Černobilu. Meni se zdi da je bilo vse skupaj precej mirno

https://twitter.com/Global_Mil_Info/sta...

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

jest10 je izjavil:

To je super!

Če je zavzeto, to pomeni konec bojev tam okoli, torej konec nevarnosti.

Imajo prosto pot do Kijeva, kjer jih čakajo VDVjevci.

V bistvu ne rabijo, imajo target killing. Vzeli bodo kar dokument Nobelovega nagrajenca, ki je to lokalno uzakonil.

borut_p ::

Ful hudi boji, v pol ure vsega konc. Ukrajina je ocitbo bolj rusija kot samostojna tvorba in se nimajo namena upirat.
Zelenski nekaj jamra po tv, verjetno ga noben ne jemlje resno

carovnik1900 ::

Chalky je izjavil:

Je pa treba priznati da sem pričakoval nekoliko večji odpor Ukrajine. Se mi zdi da gre vse skupaj precej hitro, imam občutek da se je Irak leta 2003 bolje držav, pa so bili Američani bistveno bolj pripravljeni. Takole izgubiti Černobil je čudno in kaže na popolno nepripravljenost Ukrajinske vojske. Si predstavljate kako bi se borili kakšni Vietnamci? Kijev bi res lahko padel v naslednjih 2 dneh če bo šlo tako naprej. Zelinskega bodo odstavili do konca tedna če bo šlo takole naprej.


razlika je, da so se Rusi pripravili na vojno in imajo dejansko vojne izkušnje, boljšo opremo, več jih, motivacijo (zaenkrat). Prav tako Putin tole izvaja textbook KGB (posodobljeno z moderno tehniko seveda). Če bi poznali malo bolj zgodovino bi videli vzorce. Rusija je bila vedno ekspert za takšne vojaške akcije. Sej tudi Afganistana niso vojaško izgubili - za razliko kot večina neukov tule misli (podobno kot Američani Vietnama ne) - šlo je za druge družbene dejavnike.

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Incredible. Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.


Golazen!

Sej lahko, od kar grejo vse na EV avtomobile kar uvozijo preko kitajske. Koliko Slovenskih podjetji, ki menedžerskega odkupa še niso odplačale bo propadlo. Pa nič ne rečem, da ta panoga sploh ni pomembna za Slovensko gospodarstvo. Malo sarkazma pa mora biti.

tetriandoch ::

Miki N je izjavil:

Chalky je izjavil:

Je pa treba priznati da sem pričakoval nekoliko večji odpor Ukrajine. Se mi zdi da gre vse skupaj precej hitro, imam občutek da se je Irak leta 2003 bolje držav, pa so bili Američani bistveno bolj pripravljeni. Takole izgubiti Černobil je čudno in kaže na popolno nepripravljenost Ukrajinske vojske. Si predstavljate kako bi se borili kakšni Vietnamci? Kijev bi res lahko padel v naslednjih 2 dneh če bo šlo tako naprej. Zelinskega bodo odstavili do konca tedna če bo šlo takole naprej.


Problem je, da mnogo Ukrajincev niti ne vidi kakega smisla v reševanju Ukrajine in je za marsikoga že itak nekako mrtva - so že prej mislili spizditi, zdaj bo s programom za begunce v EU še toliko lažje.


Za solato obirat v Nemčiji bodo dobri. Verjetno jim ne bo dosti bolje kot doma. Treba je le vedeti, da na prvem mestu Židje in Germani, nato pa še vsi ostali. Ukrajina je pa itak mrtva že dolgo. Pa ni edina obrana od domačih "domoljubov" vseh barv in frakcij.

carovnik1900 ::

Me pa zanima, če bo Fajonka in Levica tako vneto sprejemala te begunce (ki to dejansko bodo) kot je celotno Afriko in dele Azije.

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Aha, res so nagajali Rusom, ki so si podredili pol Evrope in jo spremenili v gulag. Hudobneži, zato pa je cela zahodna Evropa po koncu hladne vojne hotela biti del Sovjetske zveze in Varšavskega pakta, nje?

Čudno, zakaj ne more po preletu s telefonom pokazat še sliko z drugega okna. Verjetno napačna tema.

Chalky ::

Mislim da smo vsi pričakovali nekoliko boljši odpor, odgovor NATA je zaenkrat precej slab. Mi deluje da je trenutna Ameriška administracija povsem nepripravljena. Sploh dvomim da so zares kaj takšnega pričakovali. Kljub temu so imeli skoraj eno leto časa da se pripravijo in Ukrajini niso pomagali v skoraj nobenem primeru (zgolj v zadnjih 3 tednih da so začeli dovažati nekaj orožja ki so ga Ruske zračne sile verjetno že uničile). NATO je nekajkrat večji od Rusije, tako po vojski, prebivalstvu, gospodarstvu, tehnologiji in še po čem, pa se je spet izkazalo da so bili nepripravljeni. Edino če pravega odgovora še niso razkrili. Zaenkrat poteka za Ruse vse po načrtu in brez nekega večjega problema.

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

16:41, zadeva bi morala biti mimo. Pie&sky?

https://twitter.com/christogrozev/statu...
!!! Ukrainian government sources tell me 18 Il-76 planes have left Pskov direction Kyiv, will arrive in about an hour
The only plausible goal would be to capture and subordinate Kyiv (and install a puppet government) *today*. While the world is watching and doing almost nothing.
If this happens, and the world strikes back harshly (for instance, with cyber), I am pretty sure the nutcase will use tactical nuclear to attack an unmanned NATO infrastructure target, just to show he's crazier than we think.

Zavzeli bodo kijev s koliko vojaki na letalu ?

Pac-Man ::

To, video

https://twitter.com/SevaUT/status/14969...
now putin has brought the oligarchs into the kremlin for an impromptu reassurance session.
Says his job is to create good conditions for them and they can expect predictability from the govt. Ruble is at an all-time low.

in to

https://twitter.com/grudkev/status/1496...
It's telling that he's reassuring oligarchs, not the Russian public. He knows who his base is.



nit:
https://twitter.com/antontroian/status/...
Another extraordinary televised Kremlin meeting, this one with oligarchs.
The head of the industrialists' lobby group tells Putin to avoid wrecking the Russian economy further in responding to Western sanctions; Putin responds describing today's invasion as a "necessary measure."
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

tetriandoch ::

carovnik1900 je izjavil:

Me pa zanima, če bo Fajonka in Levica tako vneto sprejemala te begunce (ki to dejansko bodo) kot je celotno Afriko in dele Azije.


Bomo videli. Pravi begunci so končali v turških taboriščih.

Miki N ::

carovnik1900 je izjavil:

Chalky je izjavil:

Je pa treba priznati da sem pričakoval nekoliko večji odpor Ukrajine. Se mi zdi da gre vse skupaj precej hitro, imam občutek da se je Irak leta 2003 bolje držav, pa so bili Američani bistveno bolj pripravljeni. Takole izgubiti Černobil je čudno in kaže na popolno nepripravljenost Ukrajinske vojske. Si predstavljate kako bi se borili kakšni Vietnamci? Kijev bi res lahko padel v naslednjih 2 dneh če bo šlo tako naprej. Zelinskega bodo odstavili do konca tedna če bo šlo takole naprej.


razlika je, da so se Rusi pripravili na vojno in imajo dejansko vojne izkušnje, boljšo opremo, več jih, motivacijo (zaenkrat). Prav tako Putin tole izvaja textbook KGB (posodobljeno z moderno tehniko seveda). Če bi poznali malo bolj zgodovino bi videli vzorce. Rusija je bila vedno ekspert za takšne vojaške akcije. Sej tudi Afganistana niso vojaško izgubili - za razliko kot večina neukov tule misli (podobno kot Američani Vietnama ne) - šlo je za druge družbene dejavnike.


Ta družbeni dejavnik je, da dosti ljudi si še vedno romantično predstavlja ko govori o ameriškem, ruskem ali kdosigavedi kakšnem "imperiju" kot tisto starodavno zavzemanje področij v stilu Starih Rimljanov, mogoče še kakega Napoleona in Dolfeta - ampak od takrat gre vse bolj za "divide et impera" (hm čeprav to so Rimljani poznali) in niti ni fora, da zavzameš karkoli, ampak da tratiš drugim resurse in podobne poniglave fore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Maxlos je izjavil:

Unchancy je izjavil:

donvitoc je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Si ne upa.

Čaka da je uradno Gasprom pod sankcijami. To da politiki rečejo, Gasprom je pod sankcijami, in novih pogodb ne bo več, le te so pa veljavne do 2024, je samo lepo govorjenje… V končni fazi skoraj 50% premoga uvozi Evropa iz Rusije, a to te pa ne skrbi.


Ne, ne skrbi me, bolj me skrbi, da bi morali za to, da dobimo energijo, sodelovati z nacisti. Z nacisti se ne sodeluje. Bomo pač zmanjšali gretje.

Sej boš lahko oziroma sodeluješ :
S tistimi ki v SA zapirajo novinarje in šiškabaš
S tistimi v quatar, ki smatra babe kot tretjerazredno govno in pustimo suženjsko delovno silo.
Maš Azijo, no tam so tudi muslimani, verjento najmanj problematični....
Ter seveda Američane. Od kar je sinilni na oblasti, je večino ekologije pozabljeno…

sparklyslo je izjavil:

Kayzon je izjavil:

tetriandoch je izjavil:

Ob vsej hinavščini in hipokiziji mi kar srce zaigra. Seveda so bili dotični tiho ob izvozu demokracije v Afganistan, Libijo, Irak, Sirijo, Jemen, Palestino itd. Ker je bojda Ukrajina "suverena država", medtem ko pa prej omenjene to očitno niso bile. Putin je pa primerjan s Hitlerjem. Le s kom se bo potem primerjalo ameriške "mirovnike" in prejemnike "nobelovih nagrad za mir". Na bruhanje mi greste.



Ja se strinjam,kar smesno je brati te pristranske komentarje,sam se ni za cuditi ko se spomnim kaksne so pisali med covid histerijo.

Ne podpiram Putinovo dejanje,obenem pa tudi ne obsojam,ker glede na vso nagajanje ZDA/Eu od druge svetovne vojne,se ne mores cuditi temu kar se dogaja.


Ker ste ene navadne navijaške pizde, ker tako sovražite ZDA, da privoščite smrt Ukrajincem pod čevljem diktatorja Putića

Eni lahko obsodimo agresijo ZDA, Izraela in tudi Rusije. Ene pizde pa pravijo da Rusi lahko delajo vse, ker da so bojda to počeli tudi Američani.

ZDA ni vojaškem smislu zgubila še nobene vojne. Ko so se umikali so bilo to zaradi domače javnosti, pomanjkanja fiančnega interesa, notranje politike....


Fixed, si sam napisal : pomanjkanja fiančnega interesa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

ytodf ::

Me zanima, če bo Zahod sploh upal dati kakšne sankcije Rusiji. Koliko vidimo te naše sočutne ostarele progresivne kokice, bo en teden tiha maša, potem pa vse po starem. Putin se je že pokesal, nekaj se vleče ven. Nič ne bo, vostok/nirburu/donvitoc, s tvojim morilskim škodoželjem, ne pri COVIDu, ne pri Ukrajini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Maxlos je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Kot je dejal Peskov, bi to omogočilo demilitarizacijo in denacifikacijo Ukrajine


Kaj, a ruska vojska se bi umaknila iz Ukraine?

Takoj ko zasedejo celo obalo do Krima in prevzamejo izhod na črno morje s strani ti. Dnepr kanala…

Se pravi najprej izvedejo nacifikacijo, ko pridejo v Ukraino, nato pa se odstranijo in s tem izvedejo denacifikacijo. Mar bi ostali doma.

Da dokler je interes do nivoja pomanjkanja fiančnega interesa, verjetno resno misliš da sme to delat samo naš?

NMH ::

Boh se usmili naše Levice

Maxlos ::

Chalky je izjavil:

Zelinski govori o nekih težkih bojih v Černobilu. Meni se zdi da je bilo vse skupaj precej mirno

https://twitter.com/Global_Mil_Info/sta...

Veš kakšen strošek je to. Imeti in reševati lastno industrijsko nesrečo. Veš koliko denarja je EU pripravila za reševanje problema Černobila ?

Moram pa preverit, če niso več ali manj vsi reaktorji ugasnjeni…

Chalky ::

Biden was asked to disrupt the Internet connection in Russia, cut off the power supply and disrupt the work of the railway to prevent resupply of forces - NBC

US intelligence agencies offer Biden options for a "large-scale cyber attack" against Russia - NBC

Se zna zgoditi da Rusi odgovorijo s svojim Kiberneticnim napadom na ZDA in potem se bodo ZDA obesili na 5 člen in nas povlekli notri. Nato je prejšnje leto sprejem veljavnost 5 člena tudi v kibernetični domeni. Tole bi znal biti problem.

Pac-Man ::

St. Petersburg, protesti

https://twitter.com/ChristopherJM/statu...

Ampak ne polagam nobenih upov v to, smo videli v Belorusiji kako stvar teče. Je pa pozitivno, da je ogromno mladine in za to ne morejo obtožit Navalnega.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

To, video

https://twitter.com/SevaUT/status/14969...
now putin has brought the oligarchs into the kremlin for an impromptu reassurance session.
Says his job is to create good conditions for them and they can expect predictability from the govt. Ruble is at an all-time low.

in to

https://twitter.com/grudkev/status/1496...
It's telling that he's reassuring oligarchs, not the Russian public. He knows who his base is.



nit:
https://twitter.com/antontroian/status/...
Another extraordinary televised Kremlin meeting, this one with oligarchs.
The head of the industrialists' lobby group tells Putin to avoid wrecking the Russian economy further in responding to Western sanctions; Putin responds describing today's invasion as a "necessary measure."

Tik pred novim letom je uvozila 5 mi jard v trdi valuti, vprašanje koliko tik pred sankcijami… Rezerve so narasle na cca 700 mijard. Do jeseni bo dovolj....

Chalky ::

Biden ne namerava Rusije izključiti iz SWIFT sistema (ki bi dejansko povzročil škodo Ruskemu gospodarstvu) je pa pripravljen napasti Rusijo preko kibernetičnih napadov (kjer večjega dolgotrajnega učinka ne bo). Kot da bi namerno posegal po napačnih metodah. Kibernetični napad bi nas dejansko lahko porinil v konflikt.

endelin ::

Na koncu bo ruski narod nesel Putina pod zemljo.

Maxlos ::

ytodf je izjavil:

Me zanima, če bo Zahod sploh upal dati kakšne sankcije Rusiji. Koliko vidimo te naše sočutne ostarele progresivne kokice, bo en teden tiha maša, potem pa vse po starem. Putin se je že pokesal, nekaj se vleče ven. Nič ne bo, vostok/nirburu/donvitoc, s tvojim morilskim škodoželjem, ne pri COVIDu, ne pri Ukrajini.

Lahko se malo sarkastično s kislim priokusom malo nasmejemo, da bomo krivili Ruski sprehod, kod povod za gospodarske težave zahodnega sveta v letu 2022 in 2023

LeQuack ::

NMH je izjavil:

Boh se usmili naše Levice



To je treba sprintat za potem ko bodo volitve.
Quack !

carovnik1900 ::

Chalky je izjavil:

Biden was asked to disrupt the Internet connection in Russia, cut off the power supply and disrupt the work of the railway to prevent resupply of forces - NBC

US intelligence agencies offer Biden options for a "large-scale cyber attack" against Russia - NBC

Se zna zgoditi da Rusi odgovorijo s svojim Kiberneticnim napadom na ZDA in potem se bodo ZDA obesili na 5 člen in nas povlekli notri. Nato je prejšnje leto sprejem veljavnost 5 člena tudi v kibernetični domeni. Tole bi znal biti problem.


Točno to jaz pravim. Del ameriške vojske in politokov živi v fantazijski deželi v katerem lahko izvajajo taktične nuklearne napade in kibernetsko bojevanje brez posledic...

Ampak je zelo verjetno, da bo konflikta prej konec.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Saj vsem paše malo narod naredit prestrašen, še manj pravic pod krinko zaščite. Covid se je izpel, če nov virus ne bo obetal dosti, bo večna grožnja pred vojno ravno prav dobra.

ytodf ::

Chalky je izjavil:

Biden ne namerava Rusije izključiti.

Eh, zahodnjaški pussy-ji, Rusi so obljubili, da globalno nuklearno zimo vpeljejo, če jim kdo samo pomaha proti pi*ki. Jebi ga, samo denar je in vostok/nirbiru/donvitoc in njegov WEF Great reset 2030.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

Maxlos ::

NMH je izjavil:

Boh se usmili naše Levice


Paniko zganja UK, istočasno ob napovedanih sanacijah tudi reče da bomo trpeli. Sinalni preko Atlantika govori enako. Kdo bo pa plačal plače JS v Sloveniji, če bo uvoz iz Slovenije na zahod ustavljen…

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

16:41, zadeva bi morala biti mimo. Pie&sky?

https://twitter.com/christogrozev/statu...
!!! Ukrainian government sources tell me 18 Il-76 planes have left Pskov direction Kyiv, will arrive in about an hour
The only plausible goal would be to capture and subordinate Kyiv (and install a puppet government) *today*. While the world is watching and doing almost nothing.
If this happens, and the world strikes back harshly (for instance, with cyber), I am pretty sure the nutcase will use tactical nuclear to attack an unmanned NATO infrastructure target, just to show he's crazier than we think.


Točno?

https://twitter.com/OAlexanderDK/status...
Aircraft can be heard over Kyiv. I suspect the Il-76s have arrived

video:
https://twitter.com/TreyYingst/status/1...
What it sounds like in Kyiv right now.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

lejko0 ::

Maxlos je izjavil:

ytodf je izjavil:

Me zanima, če bo Zahod sploh upal dati kakšne sankcije Rusiji. Koliko vidimo te naše sočutne ostarele progresivne kokice, bo en teden tiha maša, potem pa vse po starem. Putin se je že pokesal, nekaj se vleče ven. Nič ne bo, vostok/nirburu/donvitoc, s tvojim morilskim škodoželjem, ne pri COVIDu, ne pri Ukrajini.

Lahko se malo sarkastično s kislim priokusom malo nasmejemo, da bomo krivili Ruski sprehod, kod povod za gospodarske težave zahodnega sveta v letu 2022 in 2023


To je nabjrž en od namenov vsega skupaj.

Poleg tega, da so RU porinili v kot in ji niso dali dihati. Se je iz govora Putina videlo, da nima ravno kakršnekoli izbire.

Vemo kdo je vse skupaj sporovociral, kdo je agresor in kdo je naivna stranka. Vse ostalo je zgodovina.

Sicer je pa kitajska lepo povedala vse v 2eh stavkih:

During a press briefing, China’s Foreign Ministry spokeswoman Hua Chunying said the key question was the role played by the Americans, whom she branded “the [main] culprit of current tensions.”

“If someone keeps pouring oil on the flames while accusing others of not doing their best to put out the fire, such kind of behavior is clearly irresponsible and immoral,” Hua said. China objects to “any action that hypes up war,” she added.

tetriandoch ::

endelin je izjavil:

Na koncu bo ruski narod nesel Putina pod zemljo.


A to tile, ki se slikajo in snemajo s telefončki. Pojma nimajo za kaj se sploh gre. Taisti protestirajo proti "podnebnim spremembam" in za "eko električne avtomobile" "zelene vire energije", ki so nezanesljivi še manj pa ekološki. Proteste pa organizirajo glavni "mirovniki" in "ekologi" oz osnaževaci. Cilj pobrati raji še to kar ima. Manjkajočo elektriko bo pa prispeval sveti Peter.

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

16:41, zadeva bi morala biti mimo. Pie&sky?

https://twitter.com/christogrozev/statu...
!!! Ukrainian government sources tell me 18 Il-76 planes have left Pskov direction Kyiv, will arrive in about an hour
The only plausible goal would be to capture and subordinate Kyiv (and install a puppet government) *today*. While the world is watching and doing almost nothing.
If this happens, and the world strikes back harshly (for instance, with cyber), I am pretty sure the nutcase will use tactical nuclear to attack an unmanned NATO infrastructure target, just to show he's crazier than we think.


Točno?

https://twitter.com/OAlexanderDK/status...
Aircraft can be heard over Kyiv. I suspect the Il-76s have arrived

video:
https://twitter.com/TreyYingst/status/1...
What it sounds like in Kyiv right now.


Torej mirno za civile. V kontekstu vojne.
Še vedno ni nekih velikih slik, kako so Ukrajinci uspešni. To me spominja na dokumentarec ukrajinskih vojakov. Tem je lepo povedal, dokler se je tepel s teroristi, je bilo bp, ko pa so naleteli na rusko redno vojsko, je bila pa pizdarija.

LeQuack ::

Zakaj Biden in ostali ne ponudijo tistemu, ki prinese Putinovo glavo npr. 10 milijard dolarjev, in pa politični azil? Kot en bounty, ki je odprt za vse, sploh za Ruse.
Quack !

Pac-Man ::

https://twitter.com/maxseddon/status/14...
653 arrests at anti-war protests in 40 Russian cities tonight, according to monitor @OvdInfo. Most of them in Moscow and St Petersburg
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

carovnik1900 ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj Biden in ostali ne ponudijo tistemu, ki prinese Putinovo glavo npr. 10 milijard dolarjev, in pa politični azil? Kot en bounty, ki je odprt za vse, sploh za Ruse.


haha kako si naiven. Kgb (FSB) je država v državi (še vedno). KGB-jevci so pa rusko plemstvo (ker so komunisti starega pobili). Ne moreš ti njih dirat brez posledic.

lejko0 ::

Rusija je več kot Putin.

In naslednjega voditelja boš sovražil še bolj kot zdaj Putina, ker bodo zahodni mediji poskrbeli za to. Pa četudi bo naslednji ruski voditelj papež.

Maxlos ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj Biden in ostali ne ponudijo tistemu, ki prinese Putinovo glavo npr. 10 milijard dolarjev, in pa politični azil? Kot en bounty, ki je odprt za vse, sploh za Ruse.

Imaš goro ruskih oligarhov, ki ravno niso reveži. Misliš da se korporativni duh lahko pokvari s nekaj takim, kot kolona beguncev iz Ukrajine.

carovnik1900 ::

lejko0 je izjavil:

Rusija je več kot Putin.

In naslednjega voditelja boš sovražil še bolj kot zdaj Putina, ker bodo zahodni mediji poskrbeli za to. Pa četudi bo naslednji ruski voditelj papež.


vodstvo Rusije so obveščevalne službe. Vse pride od tam. Poglej rodovnike oligarhov malo.

feryz ::

Ko človek takole razmišlja...
Trump je bil res idiot, ampak se je vsaj ukvarjal z ostalimi idioti in jih držal na vajetih. Ali v kvazi lepih odnosih.
Plus, bil je tako nepredvidljiv, da se putin ne bi upal vleči takih potez. Pri trenutnem truplu, ki ga amerika ima na vrhu, je jasno, da je truplo. Brez jajc in refleksov.
V dveh letih se je popolnoma vse skurbalo. Tole dobiš, če žugaš fašitom. Še dobro, da je kim tam osamljen, drugače bi še on kaj napadal.

carovnik1900 ::

feryz je izjavil:

Ko človek takole razmišlja...
Trump je bil res idiot, ampak se je vsaj ukvarjal z ostalimi idioti in jih držal na vajetih. Ali v kvazi lepih odnosih.
Plus, bil je tako nepredvidljiv, da se putin ne bi upal vleči takih potez. Pri trenutnem truplu, ki ga amerika ima na vrhu, je jasno, da je truplo. Brez jajc in refleksov.
V dveh letih se je popolnoma vse skurbalo. Tole dobiš, če žugaš fašitom. Še dobro, da je kim tam osamljen, drugače bi še on kaj napadal.


problem je, da je ZDA truplo (no cel zahod), ne sam njihov predsednik.

lejko0 ::

Ko ima najbolj neodvisni evropski media watchdog, dosti širšo perspektivo nad trenutno situacijo kot večina EU populacije, te lahko skrbi.

https://fair.org/home/western-media-fal...

Za večino tukaj pa, Putin bad in potem se konča ali obratno.

endelin ::

Haha ruski psihopat bi se že pogajal o predaji Ukrajine. In se jutri že delal kot da ni nič

LeQuack ::

carovnik1900 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zakaj Biden in ostali ne ponudijo tistemu, ki prinese Putinovo glavo npr. 10 milijard dolarjev, in pa politični azil? Kot en bounty, ki je odprt za vse, sploh za Ruse.


haha kako si naiven. Kgb (FSB) je država v državi (še vedno). KGB-jevci so pa rusko plemstvo (ker so komunisti starega pobili). Ne moreš ti njih dirat brez posledic.


Saj lahko ga tudi en KGB izda in prinese glavo.
Quack !

ytodf ::

endelin je izjavil:

Haha ruski psihopat bi se že pogajal o predaji Ukrajine. In se jutri že delal kot da ni nič

Ja, menda so ga nekaj pritisnili njegovi oligarhi, da bo naša Ursula ga dve uri grdo gledala in je bilo dovolj. Ne, ker bi se bal njenega vpliva ampak dveh ur gledanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

mtosev ::

lejko0 je izjavil:

Ko ima najbolj neodvisni evropski media watchdog, dosti širšo perspektivo nad trenutno situacijo kot večina EU populacije, te lahko skrbi.

https://fair.org/home/western-media-fal...

Za večino tukaj pa, Putin bad in potem se konča ali obratno.

Trash
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: lejko0 ()

lejko0 ::

Predaja danes ali čez 5 let. Samo čas je vprašanje. Na žalost smo vsi nasedli US lažem in propagandi in to bomo plačali oz že plačujemo.

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
««
149 / 859
»»