» »

Multiplayer PC Igre za 2 joysticka

Multiplayer PC Igre za 2 joysticka

Twixz ::

Živjo.

Potrebujem pomoč.
V soboto pride k men ene par kolegov in poleg vseh piz*arij bomo tud verjetno kaj odigral na PC.
Ker lahko PC priklopim na svojo 120cm televizijo me zanima kaj se še da igrat poleg FIFA in NBA (klasika, ki se jo že kar presenetljivo hitro naveličamo)?

Kakšne dirkaške, kaj v tem smislu?

Ali pa pač uletite na dan s predlogi. Pa kot vidite v naslovu, igramo z joysticki :)
  • premaknil iz Loža: ahac ()

Phantomeye ::

Go retro. Inštaliraj si kak nintendo 64N emulator, par varnostnih kopij iz torrent strani. pa konfiguriraj joystick.

kozmy ::

Tekken, Mortal Kombat, Sonic Sega All-Stars Racing, n64 mario kart..

Oktan ::

Tole je zelo zabavno za 1-4 igralce
http://www.indiedb.com/games/gangbeasts

PS3 kontrolerje na PC enable-aš z temle www.motioninjoy.com

shotalick ::

Phantomeye je izjavil:

Go retro. Inštaliraj si kak nintendo 64N emulator, par varnostnih kopij iz torrent strani. pa konfiguriraj joystick.


Točno tko, najdi emulator (SNES je meni osebno QL), in vžgite nostalgijo :). Ti povem, enkratno :).

Machete ::

Hehe mu predlagate nostalgijo, človek je pa morda rojen malo preden je PS3 prišel na trg :D
Pretepačine, Dirkačine, to se kar obnese na TVju - split with people.
Pa kak Gish itd..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Twixz ::

Mi smo še iz časov ko je biu na cartoon networku courage the cowardly dog pa dexter's laboratory :P

Phantomeye ::

Machete je izjavil:

Hehe mu predlagate nostalgijo, človek je pa morda rojen malo preden je PS3 prišel na trg :D
Pretepačine, Dirkačine, to se kar obnese na TVju - split with people.
Pa kak Gish itd..


Nostalgija je fajna zadeva, ker v resnici ne rabiš izhajat iz tistih časov, da se ti kolca po njih :D

Drugace pa osebno, split screen je ena najbolj annoying stvari, ki jih doživiš pri igrah, extra moteče :D

Twixz je izjavil:

Mi smo še iz časov ko je biu na cartoon networku courage the cowardly dog pa dexter's laboratory :P


taprava generacija!

Zgodovina sprememb…

shotalick ::

Twixz je izjavil:

Mi smo še iz časov ko je biu na cartoon networku courage the cowardly dog pa dexter's laboratory :P


Ja iz časov, ko so na cartoon networku dejansko rianke vrtel :).

damirez ::

1. Če misliš, igrat na dveh gamepadih itd... moraš vse že prej naštimat. Ne da boš potem štimal, ko bodo kolegi pri tebi.
2. Ni treba, da greš precej retro, lahko si zloadaš Wii emulator, ki se mu reče Dolphin emulator http://www.dolphin-emulator.com/ in se posnami Mario kart Wii in pa super smash bros. brawl. To je to, kar rabiš + te 2 igri boste lahko 4je igrali 2 na tipkovnico in 2 na gamepad, tko da bo fun adijo pamet. Pa grafika tud čist dobra. Samo pazi, vse stvari prej zrihtej, ker je dost za nastavit, ne boš nič nastavljal, ko bodo kolegi že pri teb.
3. Imaš kar nekaj pretepačin, samo street fighter 4 in podobne niso za začetnike, moraš malo že znat. Tako da imaš na PCju odlično, ki jo že začetniki zaobvaladajo. Injustice gods among us.

To je to, več ne rabiš.

opeter ::

Phantomeye je izjavil:

Drugace pa osebno, split screen je ena najbolj annoying stvari, ki jih doživiš pri igrah, extra moteče :D


Jaz se s tem en morem strinjat, ampak to je samo moje osebno mnenje. Mi smo takrat veliko preigravali Wacky Wheels, Skunny Kart in Golden Axe.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

damirez ::

Golden Axe ni split screen :) Se pa strinjam ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425888 (13544) Vanich
»

Znam angleško a je ne slišim

Oddelek: Šola
499570 (7676) Pebkac
»

Naj risanka/risani film

Oddelek: Sedem umetnosti
309636 (7260) WyattEarp
»

Najboljša risanka

Oddelek: Sedem umetnosti
145577 (5456) Rok Nemec
»

Miza, kakršno ste si vedno želeli

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
202758 (2758) AtaStrumf

Več podobnih tem