» »

Start menu - problemi

Start menu - problemi

pro549 ::

Upam da ne bom preveč zakompliciral z razlago. Ko grem na start meni npr.: Start--->All Programs si mi podmenu "All programs" hitro odpre. Prej tega mi ni delalo tako, saj sem čakal cca 1 sekundo da se mi odpre menu. kako to naštimam da mi ne vklaplja takoj podmenuje, ker to mi je full moteče in me ovira pri delu.

Hvala.

upirna ::

registu moraš nekaj narediti..... sam se ne spomnim kaj. Enkrat je v računalniških novicah pisal, poglej na njihovo web page

pro549 ::

ehmm .... a slučajno veš na kateri številki je bilo? A je bilo zdaj pred kratkim al je bilo dolgo od tega?

|CyGNUS-x ::

Če imaš PCF je tam sigurno bilo

Lp

pro549 ::

Prosim a lahko kdo prebere, kje je trik. plis

Hammer ::

Iz Pc formata:

V urejevalniku registra pojdite na HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Destkop.Z desnim gumbom kliknite nam mapo DESTKOP in ustvarite nov niz (String Value).Poimenujte ga MenuShowDelay.


Dvokliknite na nov niz - prikazalo se bo okno za urejanje.Vnesite vrednost 65534 in potrdite

ElectricMan ::

V urejevalniku registra pojdite na HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Destkop.Z desnim gumbom kliknite nam mapo DESTKOP in ustvarite nov niz (String Value).Poimenujte ga MenuShowDelay.


Ta ključ MenuShowDelay že obstaja. Vi kar nastavite na manjšo vrednost. Čas odziva je v mili sekunde.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako shranim sliko, ki je na namizju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181824 (1536) ananchel
»

"obešanje" Xp pri shutdownu

Oddelek: Pomoč in nasveti
135960 (5318) k4vz0024
»

[Windows XP] - skripta za preklop menjave regionalnih nastavitev

Oddelek: Operacijski sistemi
121416 (1416) mp218
»

hitro odpiranje oken...

Oddelek: Zvok in slika
5911 (836) Lith
»

Pohitritev odzivnosti v Windows 2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
8835 (718) andrej

Več podobnih tem