» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
44 / 45
»»

JanBrezov ::

Gagatronix je izjavil:

Pa dobr, njegova izjava je bla debilna, zato sm pac debilno primerjavo dal nazaj. A je nekaterim res treba vse razlagat al znate dejansko razmisljat ?

Znamo razmišljat. Ugotavljamo, da je tvoja izjava precej debilna.

Prednosti Youtube/Twitch:
* nič instalacije
* nizke sistemske zahteve
* možnost instantnega preskoka delov, ki te ne zanimajo.

Polda ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kok pa bodo neke normalne zahteve za stalkerja 2?

i9-12900 + 4070 bo dovolj?


To boš lahko igral na 4k.

Jaz pa upam na minimum 1080p ali pa počkat na boljše čase.

Gagatronix ::

JanBrezov je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Pa dobr, njegova izjava je bla debilna, zato sm pac debilno primerjavo dal nazaj. A je nekaterim res treba vse razlagat al znate dejansko razmisljat ?

Znamo razmišljat. Ugotavljamo, da je tvoja izjava precej debilna.

Prednosti Youtube/Twitch:
* nič instalacije
* nizke sistemske zahteve
* možnost instantnega preskoka delov, ki te ne zanimajo.


"Nizke sistemske zahteve" so larifari. Se mi je ze nekajkrat zgodilo, da po navedenih sistemskih zahtevah dolocen spil sploh ne bi smel delovati na moji masini, pa je deloval BP.

JanBrezov ::

Gagatronix je izjavil:

JanBrezov je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Pa dobr, njegova izjava je bla debilna, zato sm pac debilno primerjavo dal nazaj. A je nekaterim res treba vse razlagat al znate dejansko razmisljat ?

Znamo razmišljat. Ugotavljamo, da je tvoja izjava precej debilna.

Prednosti Youtube/Twitch:
* nič instalacije
* nizke sistemske zahteve
* možnost instantnega preskoka delov, ki te ne zanimajo.


"Nizke sistemske zahteve" so larifari. Se mi je ze nekajkrat zgodilo, da po navedenih sistemskih zahtevah dolocen spil sploh ne bi smel delovati na moji masini, pa je deloval BP.

Jaz sem govoril o nizkih sistemskih zahtevah za YouTube.

Ti pa verjamem, da si lahko igral BP tudi pod minimumom. Verjetno developerji sistemske zahteve namenoma napišejo višje, da je igralnost dobra tudi pri minimalnih zahtevah.

oo7 ::

Stalker 2: Heart of Chernobyl is downright gorgeous, and feels like it's using modern tech to fully realise the atmosphere the first game strove for

https://www.pcgamer.com/games/fps/stalk...

Gagatronix ::

JanBrezov je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

JanBrezov je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Pa dobr, njegova izjava je bla debilna, zato sm pac debilno primerjavo dal nazaj. A je nekaterim res treba vse razlagat al znate dejansko razmisljat ?

Znamo razmišljat. Ugotavljamo, da je tvoja izjava precej debilna.

Prednosti Youtube/Twitch:
* nič instalacije
* nizke sistemske zahteve
* možnost instantnega preskoka delov, ki te ne zanimajo.


"Nizke sistemske zahteve" so larifari. Se mi je ze nekajkrat zgodilo, da po navedenih sistemskih zahtevah dolocen spil sploh ne bi smel delovati na moji masini, pa je deloval BP.

Jaz sem govoril o nizkih sistemskih zahtevah za YouTube.

Ti pa verjamem, da si lahko igral BP tudi pod minimumom. Verjetno developerji sistemske zahteve namenoma napišejo višje, da je igralnost dobra tudi pri minimalnih zahtevah.


Jaz ti pa pravim, da je gledat kako nekdo drug igra priblizno tako kot da bi gledal kako nekdo drug masturbira.

JanBrezov ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz ti pa pravim, da je gledat kako nekdo drug igra priblizno tako kot da bi gledal kako nekdo drug masturbira.

Mogoče res, ampak še vedno dobiš 80% informacije. Večina iger danes niti nima demo-ta in ti kaj drugega tudi ne ostane. Danes je bolj popularen early access, ki nekako nadomešča demo, a mi je to vedno manj všeč.

Gagatronix ::

Pizda prej bi ti prisel meter v rit kot centimeter v betico. Zato ti pa pravim, da folk vlece s travnikov dol. Jebes early access, ko zaracuna polno ceno za 10% zmazka.

oo7 ::

Že v prvi minuti videa glasno cviljenje :))

I saw the promised land, and it was amazing. Pax West STALKER 2 Experience!!

Gagatronix ::

Called it! :)) Po skoraj 20 letih spremljanja Taryn na YT bi skorajda lahko vreme napovedal po njej. :))

Gregor459 ::

Kaj je to PAX neki mini Gamescon ?

Izi ::

Gregor459 je izjavil:

Kaj je to PAX neki mini Gamescon ?

PAX je že 20 let stari gamerski festival, ki vsakoletno poteka v 4 mestih.
maj - Boston (Amerika), avgust - Seattle (Amerika), oktober - Melbourne (Avstralija), december - Philadelphia (Amerika)
Wiki: PAX (event) @ Wikipedia

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Meni je nazadnje pokazan gameplay nakazal tipicno console shooter igro,kjer hodis samo naravnost in streljas vse povprek. Igralec ni rabil zaklona,pocepniti da umiri merek niti ne vem ce je sploh se lean opcija v igri.


V videu katerega sem prilimal danes je omenjeno, da je lean v igri.

Izi ::

oo7 je izjavil:

V videu katerega sem prilimal danes je omenjeno, da je lean v igri.

Ja, in kot pravi ga je nujno uporabljati drugače si takoj mrtev. Obesili so ga pa na precej neprimerni tipki spodaj na Z in C, kar bo pa še dodatno težavno na naših tipkovnicah, ki imajo Z na popolnoma drugem mestu kot je običajno.
Bo treba en kup nastavljanja in prilagajanja preden bomo sploh lahko začeli igrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Meizu ::

Kaj je ta Melbourne kr neki random vmes, a Evropa pa ko nas jebe a :))

Ja, in kot pravi ga je nujno uporabljati drugače si takoj mrtev. Obesili so ga pa na precej neprimerni tipki spodaj na Z in C, kar bo pa še dodatno težavno na naših tipkovnicah, ki imajo Z na popolnoma drugem mestu kot je običajno.
Bo treba en kup nastavljanja in prilagajanja preden bomo sploh lahko začeli igrati.


Pa saj je bil tudi OG Stalker krneki glede tipk. Ne razumem pa kaj bi lahko takega bilo assigned na Q in E tipke, da se jih ne bi dalo premaknit nekam drugam. A lahko strafaš po novem al kako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Izi ::

Meizu je izjavil:

Ne razumem pa kaj bi lahko takega bilo assigned na Q in E tipke, da se jih ne bi dalo premaknit nekam drugam.

Na Q so dali zdravljenje, celo 2 funkciji, Tap Q - Healing Kit, Hold Q - Bandage.
Tipke E je pa tako kot v večini iger Interakcija s predmeti (pobiranje predmetov, odpiranje vrat,...)

oo7 ::

Ona je pojamrala, da ima problem s to postavitvijo tipk, ker ima majhne roke če sem prav poslušal.

Nagi Bator ::

Ja pa dobro no, saj si pa vsak lahko nastavi komande po svoje, ko bo mel igro doma.
Sam osebno zmeraj prestavim vsaj 3/4 komand na druge tipke. Kar se tice "lean" ga pa se v nobeni igri nisem uporabljal.
Zato tudi trdim, da je recimo Fallout "zanic" igra, saj so nekatere komande fiksne in popolnoma nelogicne.

Meizu ::

Izi je izjavil:

Meizu je izjavil:

Ne razumem pa kaj bi lahko takega bilo assigned na Q in E tipke, da se jih ne bi dalo premaknit nekam drugam.

Na Q so dali zdravljenje, celo 2 funkciji, Tap Q - Healing Kit, Hold Q - Bandage.
Tipke E je pa tako kot v večini iger Interakcija s predmeti (pobiranje predmetov, odpiranje vrat,...)


Pa za te fore je bilo pri OG Stalkerju rezerviran F1 in dalje.

Po drugi strani pa takole - če lahko v MMORPGijih vedno nekako uspemo zlinkat 50 skillov potem pa ja ni hudič da rešimo še stalkerja :)

Gregor459 ::

Lean na Z in C ? 8-O
To bo potrebno popravit.

oo7 ::



Če ne bi prestavili na november potem bi igra izšla danes.

Gagatronix ::

Idiot se obesi na dve komandi zato ker je Taryn mejhna pa so ji Z in C narobe hodil. Wow. Vrhunec povzemanja videa. Res talent. *sarcasm intensifies*

oo7 ::

Še nekaj slik iz zone




Gregor459 ::

Gagatronix je izjavil:

Idiot se obesi na dve komandi zato ker je Taryn mejhna pa so ji Z in C narobe hodil. Wow. Vrhunec povzemanja videa. Res talent. *sarcasm intensifies*


Na koga to leti ?

Kayzon ::

Kaj je sploh fora te zenske, a drugi nismo fani? Sam spremljam STALKER serijo ze od leta 2004 pa kupljen DVD sem imel ko je prisel ven SOC leta 20087! I want my piece of pie!!

8-)

yayo ::

Fora je, da je ženska, ki igra STALKER. Tradicionalno je 95% fenov bilo moških, ki po možnosti (še) niso nikoli spolno občevali z osebo kateregakoli spola. Taryn je razbila en tak tabu in s svojim ženskim pristopom igranju (cvijenje ob vsakem presenečenju) postala takoj maskota. 8-)

oo7 ::

Še nekaj slik




oo7 ::

V igri S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl bo 35 različnih pokalic - Each can be upgraded with attachments on-the-go, or by modifying internal parts with the help of technicians.

Gregor459 ::

Končal Shadow of Chernobyl. Zanimiva igra z zanimivo atmosfero.
Bom poiskusil še z ndaljevanjem.

yayo ::

Boš videl na začetku CS v močvirju bodo banditi imeli nezgrešljive ročne granate, pa, ko boš prvič pokukal v Cordon bo veselo z mitraljezom v vojaški opazovalnici. Ti kar veselo sejvaj. 8-)

Gregor459 ::

yayo je izjavil:

Boš videl na začetku CS v močvirju bodo banditi imeli nezgrešljive ročne granate, pa, ko boš prvič pokukal v Cordon bo veselo z mitraljezom v vojaški opazovalnici. Ti kar veselo sejvaj. 8-)


Močvirje mi je kar všeč na začetku.
Sejvam pa redno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gregor459 ()

yayo ::

če se prav spomnim v CS potrebuješ za iskanje bolj dragocenih artefaktov tudi kvalitetnejši detektor. Pa različno orožje in predmeti se dobijo v skritih lokacijah. V močvirju je en precej okvarjen Vintar/Vintorez (se ga da popravit za veliko cvenka) ampak municije potem še dolgo ne dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

JanBrezov ::

oo7 je izjavil:

Še nekaj slik

Hm, so te slike preveč kompresirane ali zakaj ni belega šuma zaradi radiacije? Saj cona bo v dvojki še vedno radioaktivna, ali ne?

Gregor459 ::

yayo je izjavil:

če se prav spomnim v CS potrebuješ za iskanje bolj dragocenih artefaktov tudi kvalitetnejši detektor. Pa različno orožje in predmeti se dobijo v skritih lokacijah. V močvirju je en precej okvarjen Vintar/Vintorez (se ga da popravit za veliko cvenka) ampak municije potem še dolgo ne dobiš.


Katere artefakte pa se splača poiskati ?

yayo ::

Ko si v bližini anomalij lepo prižgeš detektor. Kar ne uporabiš lepo prodaš. Od CS naprej je iskanje artefaktov miniigra. V SoC je ostaa neimplementirana kot veliko drugih mehanik, npr. popravljanje orožja.

oo7 ::

JanBrezov je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še nekaj slik

Hm, so te slike preveč kompresirane ali zakaj ni belega šuma zaradi radiacije? Saj cona bo v dvojki še vedno radioaktivna, ali ne?


Beli šum na slikah ?

JanBrezov ::

oo7 je izjavil:

JanBrezov je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še nekaj slik

Hm, so te slike preveč kompresirane ali zakaj ni belega šuma zaradi radiacije? Saj cona bo v dvojki še vedno radioaktivna, ali ne?


Beli šum na slikah ?

V vseh stalker igrah do sedaj ima radiacija vizualni učinek "film grain". To je sicer realni efekt na foto/video opremo, ne pa na ljudi. Sem našel video, kjer neko razloži radiacijo v stalkerju in pri 1:50 tudi omeni, da se za stalker 2 ne ve, ali bo vizalni efekt še vedno prisoten.

S.T.A.L.K.E.R.: Radioactivity Explained - Radiation Contamination, Protection, Treatment + Artifacts


Pa še realni efekt sevanja na kamero mobilnega telefona:
Radiation on a camera-equipped cell phone


Tiste slike iz Stalker 2 meni zgledajo preveč "čisto".

Izi ::

Radiacija ni povsod. Večina Zone ni prav nič radioaktivne, naokoli so samo žepi radiacije.
Za zaznavanje imaš Geigerjev števec. Bolj nevarno je, bolj hrešči. Vizualno ni videti nič, čez par dni pa začneš razpadati.
V nekaterih igrah ni vizualnih učinkov radiacije, kar je tudi pravilno, v nekaterih začne bledeti barva in vse postaja vedno bolj črno belo, v nekaterih pa začne vse postajati zeleno ali rdeče. Ne spomnim se da bi v kakšni igri videl kakšen beli šum o katerem govoriš.

oo7 ::

JanBrezov je izjavil:


V vseh stalker igrah do sedaj ima radiacija vizualni učinek "film grain". To je sicer realni efekt na foto/video opremo, ne pa na ljudi. Sem našel video, kjer neko razloži radiacijo v stalkerju in pri 1:50 tudi omeni, da se za stalker 2 ne ve, ali bo vizalni efekt še vedno prisoten.




Aha zdaj vem kaj misliš.





Po videnih videjih nisem opazil tega v Stalker 2 zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

JanBrezov ::

oo7 je izjavil:

JanBrezov je izjavil:


V vseh stalker igrah do sedaj ima radiacija vizualni učinek "film grain". To je sicer realni efekt na foto/video opremo, ne pa na ljudi. Sem našel video, kjer neko razloži radiacijo v stalkerju in pri 1:50 tudi omeni, da se za stalker 2 ne ve, ali bo vizalni efekt še vedno prisoten.




Aha zdaj vem kaj misliš.

Po videnih videjih nisem opazil tega v Stalker 2 zaenkrat.

To ja. Niti ene slike iz Stalker 2 nisem videl, ki bi imela ta efekt.

Gregor459 ::

yayo je izjavil:

Ko si v bližini anomalij lepo prižgeš detektor. Kar ne uporabiš lepo prodaš. Od CS naprej je iskanje artefaktov miniigra. V SoC je ostaa neimplementirana kot veliko drugih mehanik, npr. popravljanje orožja.


Iščem predvsem artefakt za težo tam so vedno težave.

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

če se prav spomnim v CS potrebuješ za iskanje bolj dragocenih artefaktov tudi kvalitetnejši detektor. Pa različno orožje in predmeti se dobijo v skritih lokacijah. V močvirju je en precej okvarjen Vintar/Vintorez (se ga da popravit za veliko cvenka) ampak municije potem še dolgo ne dobiš.


Ne pozabi na najboljsi detektor v igri, ki ga prav tako najdes v mocvirju.

oo7 ::

STALKER 2 Uses the Same Tool as Hellblade 2 to Create Those Godlike Graphics: "It provides us with a lot of tools to create this amazing, really huge world"

https://fandomwire.com/stalker-2-uses-t...

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Iščem predvsem artefakt za težo tam so vedno težave.

Ce bos le dovolj dobro preiskal mocvirje in ne bos hitel v Cordon in naprej, bodo vse tvoje zelje uslisane ;)
Bom dodal en hint: "TUZLA"

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Unlike its near-Prypiat "sister", called Rainbow, also known as the Brain Scorcher, Duga remained under the control of official forces for years and was practically unreachable.

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Iščem predvsem artefakt za težo tam so vedno težave.

Ce bos le dovolj dobro preiskal mocvirje in ne bos hitel v Cordon in naprej, bodo vse tvoje zelje uslisane ;)
Bom dodal en hint: "TUZLA"


Sem našel tisti fensi detektor 8-)

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Sem našel tisti fensi detektor 8-)

Aha. Pa si ga tudi uporabil na licu mesta ?

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Sem našel tisti fensi detektor 8-)

Aha. Pa si ga tudi uporabil na licu mesta ?


Ne to pa nisem. Ampak sem še blizu se lahko še vrnem če je kaj dobrega.

oo7 ::

GSC Game World and SEGA will attend at Tokyo Game Show during 26-29 September 2024.

Gregor459 ::

Ko prideš ven iz močvirja se lokacije zelo ponavljajo iz prve igre v Clear sky ?
««
44 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746128004 (12082) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52389267 (7147) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
84269 (3998) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
207115 (6831) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
283145 (3145) damjan11

Več podobnih tem