» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
45 / 45
»
»»

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Ne to pa nisem. Ampak sem še blizu se lahko še vrnem če je kaj dobrega.

Na tvojem mestu bi se vrnil, ti pa seveda kakor hoces.
Ko prideš ven iz močvirja se lokacije zelo ponavljajo iz prve igre v Clear sky ?


Bara, Radarja in Pripjata ni, imas pa se 3 nove poleg Močvirja. Ce ze spojlam, je pa situacija v obstojecih precej spremenjena.
Vedi, da je "faction wars" precej hroscat, predvsem med Loneri in Banditi, sploh ce igras brez "SRP".
Kljub vsemu bildanje reputacije pri prakticno vsaki frakciji prinasa vrsto uporabnih stvari.
Tako da pocasi, naj se ti ne mudi skozi zgodbo, saj bos drugace ob 2/3 igre.
Mimogrede, tako kot v SoC, tudi v CS obstaja "point of no return"!

Zgodovina sprememb…

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Ne to pa nisem. Ampak sem še blizu se lahko še vrnem če je kaj dobrega.

Na tvojem mestu bi se vrnil, ti pa seveda kakor hoces.
Ko prideš ven iz močvirja se lokacije zelo ponavljajo iz prve igre v Clear sky ?


Bara, Radarja in Pripjata ni, imas pa se 3 nove poleg Močvirja. Ce ze spojlam, je pa situacija v obstojecih precej spremenjena.
Vedi, da je "faction wars" precej hroscat, predvsem med Loneri in Banditi, sploh ce igras brez "SRP".
Kljub vsemu bildanje reputacije pri prakticno vsaki frakciji prinasa vrsto uporabnih stvari.
Tako da pocasi, naj se ti ne mudi skozi zgodbo, saj bos drugace ob 2/3 igre.
Mimogrede, tako kot v SoC, tudi v CS obstaja "point of no return"!


Srp ?
Point of return ni problem če te igra prej opozori.

yayo ::

Srp je neuradni patch, ki poflika hroßče v igri.
https://www.moddb.com/mods/srp

Polda ::

Jaz sem igral brez obližev pa ni bilo panike.

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Srp ?
Point of return ni problem če te igra prej opozori.

Ahmmm... Opozori?
Glede na napisano te ni 'lih izucilo v prvi igri, da te igra prej namerno zavede, kot pa prime za roko in rece - "V ono smer je treba"!
Zdaj me pa res firbec daje, si zataval proti wishgranterju, ali si obdrzal rdeco nit in nasel pot proti koncu, ki ti pravzaprav da neke odgovore?

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Srp ?
Point of return ni problem če te igra prej opozori.

Ahmmm... Opozori?
Glede na napisano te ni 'lih izucilo v prvi igri, da te igra prej namerno zavede, kot pa prime za roko in rece - "V ono smer je treba"!
Zdaj me pa res firbec daje, si zataval proti wishgranterju, ali si obdrzal rdeco nit in nasel pot proti koncu, ki ti pravzaprav da neke odgovore?


V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

JanBrezov ::

Gregor459 je izjavil:

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Srp ?
Point of return ni problem če te igra prej opozori.

Ahmmm... Opozori?
Glede na napisano te ni 'lih izucilo v prvi igri, da te igra prej namerno zavede, kot pa prime za roko in rece - "V ono smer je treba"!
Zdaj me pa res firbec daje, si zataval proti wishgranterju, ali si obdrzal rdeco nit in nasel pot proti koncu, ki ti pravzaprav da neke odgovore?


V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

Če se prav spomnim, si prišel do wishgranterja in si zaželel nesmrtnost. To je nateg, lažen konec. Obstaja 5 takih koncev, odvisno od tega, kako si igral. Obstajata dva konca, kjer izveš resnico, a za to moraš ignorirati wishgranter in najti posebna vrata in jih odkleniti s posebnim dekoderjem.

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

En bolj redkih koncev, ampak se zmeraj t.i. bad ending ali napacen konec. Dobil si "Rule the world" konec.
Si pa moral res pobit vse zivo in se marsikomu zamerit, da si prisel do tega, predvsem pa si bil bolj al manj brez denarja.

Naj te, brez da karkoli spojlam, vprasam le eno... Si nasel Streloka ?

yayo ::

Ja Gregor, v bistvu nisi končal prve igre.

JanBrezov ::

Če ne greš do wishgranter-ja, je še za kakšno uro več igre.

Meizu ::

Ubistvu je končal prvo igro. Enega pač od koncev, ki je slučajno "bad ending". Če greš pač v pripjatu po tisti dekoder pa lahko odpreš tista vrata in prideš v ccon bazo.

Ko sem jaz prvič obrnil SoC (daljnega leta 2007) sem glih tako padel v wishgranter najprej :))

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

En bolj redkih koncev, ampak se zmeraj t.i. bad ending ali napacen konec. Dobil si "Rule the world" konec.
Si pa moral res pobit vse zivo in se marsikomu zamerit, da si prisel do tega, predvsem pa si bil bolj al manj brez denarja.

Naj te, brez da karkoli spojlam, vprasam le eno... Si nasel Streloka ?



Ne vem ali sem ga našel ali ne verjetno sem, ker je prva misija kill strelok.

Gregor459 ::

JanBrezov je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Srp ?
Point of return ni problem če te igra prej opozori.

Ahmmm... Opozori?
Glede na napisano te ni 'lih izucilo v prvi igri, da te igra prej namerno zavede, kot pa prime za roko in rece - "V ono smer je treba"!
Zdaj me pa res firbec daje, si zataval proti wishgranterju, ali si obdrzal rdeco nit in nasel pot proti koncu, ki ti pravzaprav da neke odgovore?


V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

Če se prav spomnim, si prišel do wishgranterja in si zaželel nesmrtnost. To je nateg, lažen konec. Obstaja 5 takih koncev, odvisno od tega, kako si igral. Obstajata dva konca, kjer izveš resnico, a za to moraš ignorirati wishgranter in najti posebna vrata in jih odkleniti s posebnim dekoderjem.


Pri tistem kamnu se je odvil film in je bilo konec.
5 koncev ? Katere odločitve pa sploh vplivajo na konec ?

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

En bolj redkih koncev, ampak se zmeraj t.i. bad ending ali napacen konec. Dobil si "Rule the world" konec.
Si pa moral res pobit vse zivo in se marsikomu zamerit, da si prisel do tega, predvsem pa si bil bolj al manj brez denarja.

Naj te, brez da karkoli spojlam, vprasam le eno... Si nasel Streloka ?



Ne vem ali sem ga našel ali ne verjetno sem, ker je prva misija kill strelok.


Ojoj. Ti svetujem, da prekines s Clear Sky ter se enkrat odigras prvo s precej vec pozornosti.
To pomeni, da ne izgubis "rdece niti" oz. misije "Kill Strelok" za kar ga moras pa seveda najprej najti.
Brez tega sploh ne mores vedeti za kaj se sploh gre v Stalkerju in v cem je ves point Zone in vsega v igri.

5 koncev ? Katere odločitve pa sploh vplivajo na konec ?


7 koncev! 5 napacnih oz. "bad endings" in 2, ki ti dasta odgovore, od katerih je pa samo eden "pravi konec"
in ki podaljsa igro v priblizno dodatno uro trajajoc igralni del.
Ce Streloka ne najdes, nimas nobene sanse, da prides do katerega od teh dveh koncev!

Zgodovina sprememb…

yayo ::

JanBrezov je izjavil:

Če ne greš do wishgranter-ja, je še za kakšno uro več igre.

V tem je poanta. Imaš še urico ali malo več zelo zabavnega igranja (Marked one, what the hell?) ter izbor med dvemi "pravimi" konci. Seveda sejvaj pred končno odločitvijo in sprobaj oba. Si šel obiskati doktorja med igro?

JanBrezov ::

Gregor459 je izjavil:

Pri tistem kamnu se je odvil film in je bilo konec.
5 koncev ? Katere odločitve pa sploh vplivajo na konec ?

Želja pri wishgranterju je odvisna od tega, koliko denarja imaš, ali si ubil določene voditelje skupin v zoni in kakšen je tvoj ugled v zoni. Npr. mojih prvih 2x je bila moja želja vedno biti bogat, ker sem vedno prišel do wishgranterja z več kot 50.000 RU. Če si se ti na koncu spremenil v kamen, si si zaželel nesmrtnost, kar bi pomenilo, da v igri nisi naredil nič posebnega. Kot že rečeno, je wishgranter nateg, neke vrste zlobna zlata ribica, ki ti izpolni željo, a na perverzen način. Želel si nesmrtnost, spremenjen si bil v kamen.

Je pa za razumevanje zgodbe pomembno, da najdeš Streloka in tudi, da ne greš do wishgranterja.

Če se ti ni iti nazaj na SoC in hočeš vedet več, pa si lahko pogledaš na youtube, npr. "S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl: All Endings Explained", direktnega linka pa ne dam, ker bi to bil spoiler!

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

V prvi igri me je na koncu modro vijončna svetloba poskrala v kamen.

En bolj redkih koncev, ampak se zmeraj t.i. bad ending ali napacen konec. Dobil si "Rule the world" konec.
Si pa moral res pobit vse zivo in se marsikomu zamerit, da si prisel do tega, predvsem pa si bil bolj al manj brez denarja.

Naj te, brez da karkoli spojlam, vprasam le eno... Si nasel Streloka ?



Ne vem ali sem ga našel ali ne verjetno sem, ker je prva misija kill strelok.


Ojoj. Ti svetujem, da prekines s Clear Sky ter se enkrat odigras prvo s precej vec pozornosti.
To pomeni, da ne izgubis "rdece niti" oz. misije "Kill Strelok" za kar ga moras pa seveda najprej najti.
Brez tega sploh ne mores vedeti za kaj se sploh gre v Stalkerju in v cem je ves point Zone in vsega v igri.

5 koncev ? Katere odločitve pa sploh vplivajo na konec ?


7 koncev! 5 napacnih oz. "bad endings" in 2, ki ti dasta odgovore, od katerih je pa samo eden "pravi konec"
in ki podaljsa igro v priblizno dodatno uro trajajoc igralni del.
Ce Streloka ne najdes, nimas nobene sanse, da prides do katerega od teh dveh koncev!



7 koncev in samo 1 pravi to je že skoraj loterija.
Sem ravno dobro padel v Clear sky pa naj grem še enkrat prvo igro v kateri lahko spet dobim lažni konec pa sem naredil kaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gregor459 ()

Gregor459 ::

JanBrezov je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Pri tistem kamnu se je odvil film in je bilo konec.
5 koncev ? Katere odločitve pa sploh vplivajo na konec ?

Želja pri wishgranterju je odvisna od tega, koliko denarja imaš, ali si ubil določene voditelje skupin v zoni in kakšen je tvoj ugled v zoni. Npr. mojih prvih 2x je bila moja želja vedno biti bogat, ker sem vedno prišel do wishgranterja z več kot 50.000 RU. Če si se ti na koncu spremenil v kamen, si si zaželel nesmrtnost, kar bi pomenilo, da v igri nisi naredil nič posebnega. Kot že rečeno, je wishgranter nateg, neke vrste zlobna zlata ribica, ki ti izpolni željo, a na perverzen način. Želel si nesmrtnost, spremenjen si bil v kamen.

Je pa za razumevanje zgodbe pomembno, da najdeš Streloka in tudi, da ne greš do wishgranterja.

Če se ti ni iti nazaj na SoC in hočeš vedet več, pa si lahko pogledaš na youtube, npr. "S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl: All Endings Explained", direktnega linka pa ne dam, ker bi to bil spoiler!



Prva igra mi je bila dobra ampak , da bi dvakrat zaporedoma igral isto igro pa ne bo šlo tudi časa ni toliko.
Bom pogledal na you tube različne konce, da vidim kaj sem zamudil.

A je pri Clear sky tudi kakšna podobna fora da ne dobim napačnega konca ?

JanBrezov ::

Gregor459 je izjavil:

A je pri Clear sky tudi kakšna podobna fora da ne dobim napačnega konca ?

Mislim, da ne. Clear Sky je predzgodba SoC, po zgodbi sta povezana in nekih opcij ne more biti. Koliko ravno berem, sta možna dva konca, ampak en nima videja (cutscene) na koncu, tako da je bolj ali manj en konec.

Načeloma pa ne rabiš igrati SoC od znova. Če si dobil dekoder v Pripyatu in imaš kakšen save tik pred monolithom, potem se pač obrneš in poiščeš tista vrata. Če nisi dobil dekoderja, potem bo težje, bi potreboval kakšen save iz Pripyata. Mislim da je pogoj tudi, da si srečal Doc-a. On tudi "razloži", kje najti Streloka.

Baje obstaja bug s tistimi vrati in se jih da odpreti tudi brez dekoderja. Išči "stalker Gauss Gun glitch".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanBrezov ()

Meizu ::

Mene je bolj kot ti endingi intrigira sam wishgranter - kako sploh kao on deluje.

Ta kamen naj bi bil ubistvu nek psi emitter oziroma neka podobna pogruntavščina kot še zadnji ščit c-con grupe preden se stalkerji prebijejo do njihovega laboratorija. To da ti spere možgane že ampak kako pa nekaj spremeni v kamen? Kako te recimo zasuje z železjem iz strehe? To pomojem strelok samo sanja in bluzi, realno ga pa spere tam pri wishgranterju do konca dokler ga radiacija ne razmontira.

JanBrezov ::

Verjetno je wishgranter čista iluzija. Glede na to, da v bljižini monolita ni trupel, bi rekel, da je uresničitev želje v bistvu začetek pranja možganov in potem postaneš član skupine Monolith.

Gregor459 ::

Sem pogledal vse konce. Zdaj vem kaj je fora s Strelokom.
Zanimiv razplet ampak če dobiš lažen konec saj sploh ne moreš vedeti, da nisi dobil pravega konca če naprimer ne bi bil prisoten na forumu.

Meizu ::

Gregor459 je izjavil:

Sem pogledal vse konce. Zdaj vem kaj je fora s Strelokom.
Zanimiv razplet ampak če dobiš lažen konec saj sploh ne moreš vedeti, da nisi dobil pravega konca če naprimer ne bi bil prisoten na forumu.


Če ne drugega imaš hint s tistim questom da v pripjatu pobereš dekoder in če si dovolj explorativen tako ali tako prideš do tistih vrat, ki jih brez dekoderja ne moreš odpret. Tako da te igra ubistvu vabi, da re-plejaš vsaj tazadnji del od pripjata proti CNPP.

Nagi Bator ::

Spodaj sledi nekaj spojlerjev, ki pa nimajo veze z zgodbo!

"Vezo s Strelokom" lahko izgubis ze zelo zgodaj v igri, namrec, ko te Mole prosi za pomoc v Agropromu, preden gres do vojske po tisti paket za Barmena in ce ne govoris z Molom 2x, ki ti pove, da je spodaj, v podzemlju, Strelokov skrivni plac, gres preprosto mimo in pozabis nanj. Tako ostanes brez Strelokovega flash drajva in igra te sploh ne opomni vec na to. No, tam v Baru sicer stoji en model, ki ti za 4 jurje ponuja neke informacije, ampak ga itak vecina ne jemlje resno, saj ne vzbuja 'lih nekega zaupanja. V originalni DVD verziji ti potem pozneje Guide samo rece, da ce si, kdor pravis da si, potem itak ves kje je strelokov skrivni plac in tam bos nasel Doktorja in igra te ne vodi in ti ne pokaze nobenega markerja kam iti. Precej ljudem se tudi ne da vracati do Guida, dol v Cordon potem, ko jih tja napoti Sakharov, ali pa preprosto celo spregledajo misijo. Tako da v igri je cel kup moznosti, da si zaklenes pot do "pravega" konca in moras res pozorno slediti dogajanju, da ti uspe. Če imas enkrat detektor, si itak vse naredil prav in si na dobri poti, pa še takrat so moznosti za neuspeh nekako 50/50%, saj se moras sam odlociti, ne zaviti k Wishgranterju. Po moje do pravega konca pride manj kot 20% ljudi, ki igrajo prvikrat in precej jih niti ne ve, da igre pravzaprav niso koncali - ce gledaamo s stalisca cannon endinga. Meni je nekako uspelo, se pa dobro spomnim, da je bila v meniju misij ves cas tista "find Streloks hiding place", pa sem se nekje sredi igre odlocil, da grem zdaj to nekako poiskati, saj sem ga tudi sam spregledal, kljub temu, da mi je Mole rekel zanj.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz sem v prvo dobil The 'Greedy' ending.

Nagi Bator ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem v prvo dobil The 'Greedy' ending.

Tako kot vecina. Ce mas preko 50000 rubljev dobis ta konec pri wishgranterju ne glede na vse ostalo.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz sem v prvo dobil The 'Greedy' ending.

Tako kot vecina. Ce mas preko 50000 rubljev dobis ta konec pri wishgranterju ne glede na vse ostalo.


Ja saj je pri veliko igrah tako vsaj pri meni, da na koncu mi ponavadi ostane veliko neizkoriščenega denarja.

Gregor459 ::

Banditi so mi pobrali vso opremo.

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Banditi so mi pobrali vso opremo.

Ja... Potrudi se, pa jo dobi nazaj. Da ne bi slucajno reloadal >:D
Zato pa moras imeti kak stash kje, ko pridejo "hudi cajti" ;)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Bar Arena

Freedom's hub in Rostok. The barman of this place is an old character from the old trilogy.

The name 'Tyrant' on the chalkboard is the name of a legendary stalker.

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Banditi so mi pobrali vso opremo.

Ja... Potrudi se, pa jo dobi nazaj. Da ne bi slucajno reloadal >:D
Zato pa moras imeti kak stash kje, ko pridejo "hudi cajti" ;)



Je mog9če dobiti nazaj potem bom poiskusil seveda.
Kje pa je najbje imeti stash? V začetni vasi v močvirju ? Sam to je daleč, da bi se vračal.

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Je mog9če dobiti nazaj potem bom poiskusil seveda.
Kje pa je najbje imeti stash? V začetni vasi v močvirju ? Sam to je daleč, da bi se vračal.

Seveda je. Mislim da se ti pod "Tasks" celo pojavi misija "Dobi svoj stuff nazaj".
Stash?... jaz sem jih imel po celi Zoni razmetane. Ampak najpametneje je, da si ga naredis na neki točki, ki jo bos dostikrat preckal.
In naj ti ne bo tezko laufat gor in dol po Zoni. Ce zelis nadgradit orozje ali dva in soliden oklep, bos potreboval kar precej financ in
razlicni trajderji odkopujejo razlicne stvari po razlicnih cenah. Mali spoiler - trejder v mocvirju, ti bo odkupil moderno zahodno orozje
v dobrem stanju po precej visji ceni kot drugi. Tudi novejsih ruskih stvari bo zelo vesel. Bolj nova kot je zadeva ali pa upgrejdana,
bolj se jo splaca vlaciti dol. Tako da, ce si se vrnil in poiskal "bonboncek", na mestu kjer je bil taboljsi detektor,
ti ne bo težko privlečti kupa pusk do njega ;)

The name 'Tyrant' on the chalkboard is the name of a legendary stalker.


Nikoli slisal ?! Res pa da je minilo ze precej cajta odkar sem igral originale.

Meizu ::

Tudi jaz sem nazadnje igral original trilogijo pred dvemi stoletji ampak ne spomnem se nobenega Tirana.

oo7 ::

Sem iskal o tem Tiranu pa tudi nič našel, dokler nisem napisal Tiran v google prevajalnik in potem poiskal v cirilici in našel - https://stalker.fandom.com/ru/wiki/%D0%...

Kot kaže bo imel večjo vlogo v igri Stalker 2 ?


Tyrant je lik, ki je bil preklican med razvojem igre STALKER: Shadow of Chernobyl . Najdeno v 'xrCore' build 2205, 15. april 2005 , 'xrCore' build 2232, 11. avgust 2005 in 'xrCore' build 2571, 16. marec 2006 .



Built 2205 - je vodja skupine Freedom na Divjem ozemlju . S svojo skupino se sreča na gradbišču , ko prvič vstopi na lokacijo. Ko konča nalogo ubiti Borova, Voronin prosi Bullseyeja, naj počisti skupino in prinese svoje črte kot dokaz.

Vaša naloga je uničiti militante Freedom na divjem ozemlju. Oddelek militantov je vdrl na divje ozemlje in se naselil na gradbišču. Dovolj je uničiti vodjo odreda, po naših informacijah je veteran svobode z vzdevkom Tiran, zloglasni psiho in sadist. Ko bo uničen, četa ne bo več tako nevarna in se bo najverjetneje umaknila. Prinesite mi tiranove črte kot dokaz, da ste opravili misijo. In bodite previdni, nekateri militanti ležijo v zasedi, ko se približujejo gradbišču.
Voronin


Build 2571 - vodja skupine plačancev na Divjem ozemlju . Moral bi se srečati s svojo skupino na gradbišču, potem ko je igralec dokončal zgodbo X16 Lab . Sovražno do protagonista. Natakar bi moral prositi GG , da ubije Tirana in ga prinese v PDA kot dokaz .

Vaša naloga je uničiti Tirana, vodjo skupine plačancev. Oddelek plačancev je vdrl na divje ozemlje in se naselil na gradbišču. Bodite previdni, nekateri militanti ležijo v zasedi, ko se približujete gradbišču. Ko mi prineseš Tyrantov dlančnik, je nagrada tvoja.
Natakar

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

JanBrezov ::

Sem že pozabil: a ni v uradnih Stalker igrah na PDA-ju lestvica top 500 stalkerjev? Če da, je Tiran na tej lestvici?

Definitivno je lestvica v Stalker Anomaly. Obstaja celo misija, da ubiješ top 10 stalkerjev s te lestvice.

oo7 ::

Tudi jaz sem takoj pomislil na lestvico če bi bil kje Tiran.

oo7 ::



The Art of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl is a 208-page hardcover book featuring developer commentary and a wealth of concept art and other behind-the-scenes material. The book spotlights the characters, creatures, items, and environments featured in the game.

The Art of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl is priced at $49.99 and will be released on May 27, 2025 in bookstores and May 28 2025 in comic shops.

https://www.ign.com/articles/dark-horse...

Gregor459 ::

Nagi Bator je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Je mog9če dobiti nazaj potem bom poiskusil seveda.
Kje pa je najbje imeti stash? V začetni vasi v močvirju ? Sam to je daleč, da bi se vračal.

Seveda je. Mislim da se ti pod "Tasks" celo pojavi misija "Dobi svoj stuff nazaj".
Stash?... jaz sem jih imel po celi Zoni razmetane. Ampak najpametneje je, da si ga naredis na neki točki, ki jo bos dostikrat preckal.
In naj ti ne bo tezko laufat gor in dol po Zoni. Ce zelis nadgradit orozje ali dva in soliden oklep, bos potreboval kar precej financ in
razlicni trajderji odkopujejo razlicne stvari po razlicnih cenah. Mali spoiler - trejder v mocvirju, ti bo odkupil moderno zahodno orozje
v dobrem stanju po precej visji ceni kot drugi. Tudi novejsih ruskih stvari bo zelo vesel. Bolj nova kot je zadeva ali pa upgrejdana,
bolj se jo splaca vlaciti dol. Tako da, ce si se vrnil in poiskal "bonboncek", na mestu kjer je bil taboljsi detektor,
ti ne bo težko privlečti kupa pusk do njega ;)

The name 'Tyrant' on the chalkboard is the name of a legendary stalker.


Nikoli slisal ?! Res pa da je minilo ze precej cajta odkar sem igral originale.



Sem dobil nazaj svoje stvari. Banditom nisem prizanesel.
Zakaj si naredil toliko stashev, ker si imel preveč opreme ? Ali te spet oropajo ?
Tam poleg detektorja sem našel še pda ja.

Nagi Bator ::

Gregor459 je izjavil:

Sem dobil nazaj svoje stvari. Banditom nisem prizanesel.
Zakaj si naredil toliko stashev, ker si imel preveč opreme ? Ali te spet oropajo ?
Tam poleg detektorja sem našel še pda ja.

Pac moj nacin igranja.
Na mestu kjer si nasel detektor bi ga moral takoj uporabit. Se v tisti luknji.

Sem iskal o tem Tiranu pa tudi nič našel...

Kar se tice "Tirana", ni cudno da nihce ne ve zanj:
https://stalker.fandom.com/wiki/Tyran

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:


Kar se tice "Tirana", ni cudno da nihce ne ve zanj:
https://stalker.fandom.com/wiki/Tyran


Bo debitiral v igri Stalker 2.

oo7 ::

War Game: The Making of S.T.A.L.K.E.R. 2 Trailer



3 oktober 2024

Gregor459 ::

Zdaj sem pri Foresterju. Kar lepo napredujem.

Gregor459 ::

Obrnil Clear Sky. Senca chernobila mi je bila boljša.
Ostala mi je še igra Call of Pripyat.
««
45 / 45
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746127991 (12069) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52389258 (7138) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
84268 (3997) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
207114 (6830) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
283144 (3144) damjan11

Več podobnih tem