» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
12 / 38
»»

oo7 ::

Nekaj novih slik Stalker 2 stari koncept, ki ga moderji razvijajo na osnovi motorja X-Ray 2.0

https://www.playground.ru/stalker_2/new...

oo7 ::

Še nekaj umetnosti.




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gagatronix ::

Hehe, ne vem zakaj ampak tale hisa na zadnji sliki me spominja na hiso v kateri zivi Baba Jaga. :))

yayo ::

Baba Jaga drugače živi v hiši , ki stoji na kurji nogi. ;)

oo7 ::

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

Baba Jaga drugače živi v hiši , ki stoji na kurji nogi. ;)


Vem, poznam storijo. :)

oo7 ::



Stalker 2 Will Offer Stealth Approach On Missions

https://www.thegamer.com/stalker-2-offe...

oo7 ::

Kaj boste igrali v stilu ninje ali Rambo ? :D Jaz bom verjetno kombiniral razen če bo to kaj vplivalo na konec igre.

oo7 ::

Gamescom Asia bo potekal 14-17 oktobra in naj bi pokazali nov posnetek (gameplay) igre Stalker 2.

oo7 ::

Ah kot kaže ne bo nič novic za nas navadne ljudi :(

Razvijalci STALKER 2 so potrdili svojo udeležbo na GamesCom Asia, vendar so prosili, naj ne čakajo na javne informacije

https://www.playground.ru/stalker_2/new...

Gagatronix ::

Dokaj tipicno komuniciranje s strani GSC.

oo7 ::

No še dobre pol leta pa bomo lahko igrali :) če ne bo višja sila posegla vmes in bo igra prestavljena.

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL


World Bread Day!

Behold the power of Breadolith that is the bread and butter of our minds!



Bredolith :))

oo7 ::

22 Things You Need To Know About STALKER 2 - Gameplay, Enemies, & New Anomalies - STALKER 2 GAMEPLAY

oo7 ::

Vodja GSC Game World Jevgenij Grigorovič je v svojem profilu na LinkedInu omenil, da studio že dela na nekem nenapovedanem projektu. Razvoj poteka vzporedno z dokončanjem strelca STALKER 2: Heart of Chernobyl

https://www.igromania.ru/news/109932/So...


Mogoče delajo pa Stalker Shadow of Chernobly remaster ? :P

oo7 ::

Dezowave skupina dela na stari Stalker 2 igri, ki je bila preklicana.

Nove slike




Na igri so začeli delati leta 2019

oo7 ::

yayo je izjavil:

se pravi nič Ultimate edicije v slo...


Kot kaže bo tudi pri nas Ultimate edicija ampak je 298,89 € :|

https://computer-planet.si/trgovina/gam...




Datum izida: 28.04.2022

Varnostno področje okrog Černobila se je po drugi orjaški eksploziji leta 2006 dodobra spremenilo. Zaradi mutantov, anomalij in spopadov sprtih frakcij je Cona postala izredno nevarna. Kljub temu pa vanjo silijo S.T.A.L.K.E.R.-ji, ki iščejo bogastvo … in resnico, ki se skriva v Srcu Černobila.


Epska nelinearna zgodba v povezanem, odprtem svetu: raziščite fotorealističen odprt svet, ki meri 64 kvadratnih kilometrov ožarčene cone, in sestavite lastno zgodbo iz številnih obstoječih poti.

Številni sovražniki in na stotine kombinacij orožij: srečali boste pripadnike mnogih sprtih frakcij, s katerimi se boste spoprijateljili ali se z njimi spopadli. Udeležili se boste bojev s sovražniki, ki se obnašajo taktično, in izbirali med več kot tridesetimi vrstami orožij s številnimi modifikacijami, ki omogočajo tvorbo stotin smrtonosnih kombinacij.

Legendarni mutanti: pripravite se na srečanje z grozljivimi mutiranimi spaki s številnimi podvrstami. Nekateri napadajo sami in drugi v skupinah!

Dragoceni artefakti in smrtonosne anomalije: najdragocenejša roba v Coni se skriva na najnevarnejših krajih. Pazite na nevarne anomalije, ki vas lahko mimogrede stanejo življenja!

Odkrijte edistveno igranje, ki meša prvoosebno akcijo, grozljivko in simulacijo.

Izkusite fantastično grafiko, napredno umetno inteligenco in fantastično življenjski svet.

Igranje popestrijo preživetveni elementi, kot so lakota, spanje, krvavenje in učinek sevanja na telo.

Dinamično menjavanje vremena in dneva ter noči.

Podpora modifikacijam.

Večigralstvo bodo avtorji dodali kmalu po izidu.

Izdaja Limited Edition obsega:

zemljevid Cone,

pismo razvijalcev,

nabor nalepk,

vojaški obesek,

simbolično prepustnico za vstop v Cono,

našitke,

poster,

obesek za ključe z vžigalnikom,

kovinsko škatlico.

Izdaja Collector’s Edition obsega:

figurico,

knjižico z ilustracijami,

zemljevid Cone,

pismo razvijalcev,

nabor nalepk,

vojaški obesek,

simbolično prepustnico za vstop v Cono,

našitke,

poster,

obesek za ključe z vžigalnikom,

kovinsko škatlico.

Izdaja Ultimate Edition obsega:


nahrbtnik,

posebno svetilko,

figurico,

knjižico z ilustracijami,

zemljevid Cone,

pismo razvijalcev,

nabor nalepk,

vojaški obesek,

simbolično prepustnico za vstop v Cono,

našitke,

poster,

obesek za ključe z vžigalnikom,

kovinsko škatlico.

oo7 ::

Collector edicija je cenejša - 162,25 € - https://computer-planet.si/trgovina/gam...

oo7 ::

Avtorji STALKER 2 so prikazali atmosfersko umetnost




Gagatronix ::

Ja, ker od spila tak nimajo nic za pokazat, kot sem rekel, tipicno GSC.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Ja, ker od spila tak nimajo nic za pokazat, kot sem rekel, tipicno GSC.


Imaš ti namen igrati Stalker 2 ?

Ja se strinjam lahko bi pokazali en gameplay ali malo raziskovanja odprte mape.

Invictus ::

Če bo zgodba O.K., bomo. Če ne bo, je dovolj drugih streljačin...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Če bo zgodba O.K., bomo. Če ne bo, je dovolj drugih streljačin...


Zgodba seveda pa zanimiva mapa za raziskovati, ker gre za odprti svet.

Invictus ::

Odprti svet gor ali dol, zadaj mora biti neka zgodba, drugače ne bo nič za raziskovat >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Horas ::

hebala me zgodba, pogrešam streljačine, kjer si samo gazu in jurišal. ne pa da morš neki kraftat pa raziskovat itd... že tk so chernobilyte zasrali s tem. metro je še v redu ampak je tudi polno tega
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Invictus ::

Call of Duty ti vedno ostane... :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

matobeli ::

Nekaj podobnega kot je bil Bulletstorm bi počas spet pasal špilat.

CoD sicer ni švoh glede streljanja, sam mal preveč umeten.

oo7 ::

Horas je izjavil:

hebala me zgodba, pogrešam streljačine, kjer si samo gazu in jurišal. ne pa da morš neki kraftat pa raziskovat itd... že tk so chernobilyte zasrali s tem. metro je še v redu ampak je tudi polno tega


DOOM in DOOM Eternal.

Maximus ::

Medal of Honor Allied Assault
Bolj divje jurišanje, Serious Sam

Tudi jaz pogrešam neke normalne streljanke iz te dobe... Danes pa vse raziskovanje, craftanje in podobna jajčka...

yayo ::

:)) in kaj je zdaj stalker kriv, da vi pogrešate kar pogrešate? Stalker je vedno bil križanec z rpgjem. Stavim, da je kup indie run'n'gun streljačin naokoli, samo niso triple A.

Izi ::

Stalker ima bolj Survival elemente kot pa RPG elemente
Survival elementi: Lakota, žeja, spanje, popravljanje orožja in opreme, craftanje, kuhanje, ...
Izdelovalci pravijo, da naj bi S.T.A.L.K.E.R. 2 vseboval 3 žanre: Survival horror, First-person shooter in Immersive sim. Nikjer pa ne omenjajo RPG-ja.

yayo ::

fair enough :)
random citat iz neta:
Personally I would say that if people dare to call games like Diablo, Titan Quest and Silverfall "Role-Playing Games", then S.T.A.L.K.E.R is most definitely a RPG, since it have much more in common with real roleplaying than any of the Hack & Slash games. But if your idea of RPG's are locked to the existence of character statistics and experience points, then S.T.A.L.K.E.R isnt a RPG even if you constantly improve your character throughout the game.

Kayzon ::

Mene iskreno nikoli ni pritegnila zgodba v Stalker igrah,saj je bila skrivnostna ker se zbudis brez spomina sam bodimo realni,pritegnil nas je gritty svet in umetna pamet stalkerjev/zivalskega kraljevstva. Se grafika ni bila ne vem kaj ob izidu,razen lighting sistema ki je bil res dober.

oo7 ::

yayo je izjavil:

fair enough :)
random citat iz neta:
Personally I would say that if people dare to call games like Diablo, Titan Quest and Silverfall "Role-Playing Games", then S.T.A.L.K.E.R is most definitely a RPG, since it have much more in common with real roleplaying than any of the Hack & Slash games. But if your idea of RPG's are locked to the existence of character statistics and experience points, then S.T.A.L.K.E.R isnt a RPG even if you constantly improve your character throughout the game.


A ni RPG to, da vlagaš točke v svoj lik in razvijaš lik kot npr v Fallout 3,4 NV ?

Maximus ::

yayo je izjavil:

:)) in kaj je zdaj stalker kriv, da vi pogrešate kar pogrešate? Stalker je vedno bil križanec z rpgjem. Stavim, da je kup indie run'n'gun streljačin naokoli, samo niso triple A.


Sem preigral vse stalker igre in so mi bile super. Še vedno pa poleg vsega pogrešam mal drugačen playstyle....

matobeli ::

Ja prešpilaj metro serijo še enkrat ane :)

oo7 ::

Eden od studijev, ki se je odcepil od GSC Game worlds, Vostok Games dela na novi igri. Do zdaj so naredili dve multiplayer igri Survarium (2015) in Fear the wolves (2019) sedaj pa delajo single player igro :)

Naslov igre še ni znan ampak na twitterju objavijo vsake toliko časa - WE ARE HIRING- We are looking for people join our team as we work on a new single-player project.

oo7 ::

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Mene iskreno nikoli ni pritegnila zgodba v Stalker igrah,saj je bila skrivnostna ker se zbudis brez spomina sam bodimo realni,pritegnil nas je gritty svet in umetna pamet stalkerjev/zivalskega kraljevstva. Se grafika ni bila ne vem kaj ob izidu,razen lighting sistema ki je bil res dober.


Grafika kolikor se spomnim je bila takrat dobra ampak ja igra je prišla ven isto leto kot Crysis.

Nagi Bator ::

oo7 je izjavil:

Grafika kolikor se spomnim je bila takrat dobra ampak ja igra je prišla ven isto leto kot Crysis.

In Crysis sem preigral enkrat, Stalkerja pa spilam se danes. Tolk za primerjavo. ;)

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

oo7 je izjavil:

Grafika kolikor se spomnim je bila takrat dobra ampak ja igra je prišla ven isto leto kot Crysis.

In Crysis sem preigral enkrat, Stalkerja pa spilam se danes. Tolk za primerjavo. ;)


Razumljivo saj je Stalker boljša igra ;)

Ravno danes sem gledal Stalker SOC z zimskim modom. Zgleda res dobro.


"Winter is Here" - STALKER Anomaly 1.5.1.2 + Provak 2.4 Overhaul + Agressor ReShade + HD Textures

oo7 ::

Čehi bodo tudi dobili podnapise v igri Stalker 2. Kdaj bomo pa mi dobili SLO podnapise ? :))

oo7 ::

Razvijalci STALKER 2 so prilagodili sistemske zahteve - igra bo imela popolno podporo za Windows 11


https://www.playground.ru/stalker_2/new...

Gagatronix ::

In other words, se en delay.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

In other words, se en delay.


Še slabe pol leta, do izida. Jaz sem optimističen.

Gagatronix ::

Jaz pa poznam GSCjevce, tako da ne predolgo zadrzevat na WCju, ker bo slej ko prej najavljeno 2022.

oo7 ::

Avtorji STALKER 2 so prilagodili sistemske zahteve



Trenutne sistemske zahteve STALKER 2:
Najmanj :

OS: Windows 10 / Windows 11
Procesor: AMD Ryzen 5 1600X ali Intel Core i5-7600K
RAM: 8 GB
Video kartica: AMD Radeon RX 580 8GB ali NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Prostor na disku: 200 GB
Priporočeno:

Procesor: AMD Ryzen 7 3700X ali Intel Core i7-9700K
RAM: 16 GB
Video kartica: AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB ali NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8 GB ali NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11 GB
Prostor na disku: 200 GB
Izid STALKER 2 pričakujemo 28. aprila izključno za osebne računalnike in serije Xbox.

Gagatronix je izjavil:

Jaz pa poznam GSCjevce, tako da ne predolgo zadrzevat na WCju, ker bo slej ko prej najavljeno 2022.



Morda so se kaj spremenili >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gagatronix ::

Se niso. Originalni STALKER je bil prvic najavljen za leto 2001, potem za 2003, prisel je ven 2007.

Nagi Bator ::

Ce bo prisel ven 2024, takrat ko ga jaz najhitreje pricakujem, bodo te sistemske zahteve lih v redu ;)

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Ce bo prisel ven 2024, takrat ko ga jaz najhitreje pricakujem, bodo te sistemske zahteve lih v redu ;)


Ah 2024 pa ne verjamem to bi moralo pa iti nekaj hudo narobe.
««
12 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746118994 (3072) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385264 (3144) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83901 (3630) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206670 (6386) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282938 (2938) damjan11

Več podobnih tem