» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
4 / 38
»»

Invictus ::

Bo treba vse še 1x odšpilat :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yayo ::

veliko zabave ti želim v CS, ko prvič prideš iz Swampsov v Cordon pred mitralez :))

KAVINSKY ::

yayo je izjavil:

veliko zabave ti želim v CS, ko prvič prideš iz Swampsov v Cordon pred mitralez :))


Takrat se obrneš nazaj proti tunelu, greš nazaj v močvirja, vidiš, da je na severo-vzhodu tudi možnost prehoda mimo Machine yarda - prideš isto v Cordonu ven.

Testerji so bili verjetno plačani z fermentiranim krompirjem :))

Gagatronix ::

Nah, samo tipicen nacin dela za relativno majhen studio kot je GSC GameWorld, kjer je vecina playtestinga bila in-house.

yayo ::

KAVINSKY je izjavil:


Takrat se obrneš nazaj proti tunelu, greš nazaj v močvirja, vidiš, da je na severo-vzhodu tudi možnost prehoda mimo Machine yarda - prideš isto v Cordonu ven.


seveda, ampak, če so ukrajinci planirali sceno z mitralezom potem jo je pač treba dati skozi (če si pravi slav) :P

Gagatronix je izjavil:

Nah, samo tipicen nacin dela za relativno majhen studio kot je GSC GameWorld, kjer je vecina playtestinga bila in-house.

in prva igra ne bi nikoli izšla, če jih ne bi takrat direkt iz Kalifornije prišel preganjat plavolasi surfer Dean Sharpe, ki je danes CEO 4A Games (Metro serija)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Kaj pa Vostok games bivši GSC kako gre pa njim ? Njihovi dve igri Survarium in Fear the wolves MP igri nista najbolj igrani. Mogoče bi tudi oni morali začeti delati SP igre.

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Takrat se obrneš nazaj proti tunelu, greš nazaj v močvirja, vidiš, da je na severo-vzhodu tudi možnost prehoda mimo Machine yarda - prideš isto v Cordonu ven.


seveda, ampak, če so ukrajinci planirali sceno z mitralezom potem jo je pač treba dati skozi (če si pravi slav) :P

Gagatronix je izjavil:

Nah, samo tipicen nacin dela za relativno majhen studio kot je GSC GameWorld, kjer je vecina playtestinga bila in-house.

in prva igra ne bi nikoli izšla, če jih ne bi takrat direkt iz Kalifornije prišel preganjat plavolasi surfer Dean Sharpe, ki je danes CEO 4A Games (Metro serija)


Mnja, fantje iz GSC GameWorld so pac imeli svoj nacin dela. Sem jih imel pred leti priliko spoznati. Niso pa pac naspidirani AAA studio, tako kot to pocno v ZDA, kjer na koncu ljudje furajo 16+ urne crunche 7 dni na teden.

oo7 ::

Saj Stalker igre niso AAA ?

oo7 ::

Studio GSC Game World še naprej draži svoje oboževalce z različnimi namigi glede STALKER 2.

https://3dnews.ru/1022436/puteprovod-pr...


Tukaj krajši video - https://twitter.com/stalker_thegame/sta...

oo7 ::

Razvoj igre Stalker 2 naj bi tekel po urniku.

https://cyber.sports.ru/games/109002562...

oo7 ::

Nove informacije o STALKER 2 novembra.

https://www.playground.ru/stalker_2/new...


Mogoče gameplay ali pa celo datum izida ? :D

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. 2 OST -- Mass

oo7 ::

Razvijalci STALKER 2 so se zaradi Cyberpunka 2077 odločili, da skrijejo datum izdaje

Razvijalci so se odločili, da bodo datum izdaje STALKER 2 držali v tajnosti , da ne bi ponovili usode videoigre Cyberpunk 2077 , katere izdaja je bila prestavljena štirikrat.



https://www.championat.com/cybersport/n...

Gagatronix ::

HAHAHAHAH

GSC GameWorld all over again :))

Se vidimo cez deset let, ko bo Stalker 2 dejansko prisel ven! :))

oo7 ::

Jaz pa pravim, da bo drugo leto ali najkasneje 2022 >:D

Gagatronix ::

Ja, so GSC fantje rekli da bo STALKER Oblivion Lost ven leta 2002. Zivi bili i videli. :))

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Ja, so GSC fantje rekli da bo STALKER Oblivion Lost ven leta 2002. Zivi bili i videli. :))


STALKER Oblivion Lost je S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl ?

Gagatronix ::

Ja, originalno je bil naslov Oblivion Lost, storija je vpletala neke nezemljane in podobne bedastoce. :))

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Ja, originalno je bil naslov Oblivion Lost, storija je vpletala neke nezemljane in podobne bedastoce. :))


Se pravi so morali igro popravljati zaradi nezemljanov in drugih bedarij ... zdaj pa točno vedo kaj delajo po treh igrah no ja vsaj upam :D

oo7 ::

Stalker 2 Pripyat Undeground Secret Teaser!

oo7 ::

Google prevajalnik iz Ukrajinščine... VIR - https://www.unian.ua/games/stalker-2-ne...


GSC Game World je potrdil, da ustvarjajo obsežno igro za enega igralca z nelinearno zgodbo.

"Razvoj iger je v aktivni fazi. Podpisali smo pogodbo z Microsoftom. Oni so naši partnerji. Ne pa založniki," je dejal Zakhar Bocharov.

Ukrepi podjetja STALKER 2, kot tudi prvi del, potekajo v izključevalnem območju jedrske elektrarne Černobil.

V nadaljevanju bo predstavljen posodobljen sistem za simulacijo življenja, imenovan A-Life 2.0. Liki bodo brez predvajalnika komunicirali med seboj in z okoljem. Drugi del strelca bo obsežna nelinearna ploskev, kjer bodo odločitve uporabnikov vplivale na usodo likov, lokalne dogodke in celo ves svet igre.

STALKER 2 bo imel tako znane kot nove lokacije za oboževalce. Na igralce čakajo novi mutanti, artefakti in anomalije.

Drugi del je ustvarjen na motorju Unreal Engine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Prednaročilo za Stalker 2 ? :)

https://www.gamestop.ie/Platform/Games/...

oo7 ::

Stalker Writer Sergei Ivanov Has Died From Covid-19 At 66

https://www.thegamer.com/stalker-writer...

oo7 ::

Igre Stalker 2 ne bo na stari generaciji konzol ampak samo na PC, Xbox Series X in PlayStation 5.

m0f0x ::

S.T.A.L.K.E.R. 2 Official In-Engine Gameplay Teaser



No ja...

oo7 ::

Čist dobro zgleda.

m0f0x ::

Jaz ne vem kako si naj ta trailer razlagam oz. kaj nam hočejo povedat/pokazat. In-engine grafika je pa lahko "daleč" od končnega izgleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Kayzon ::

Zgleda res dobro,ce bodo zvesti originalu se lahko nadejamo ene najboljsih fps izkusenj.

Gagatronix ::

Shadow of Chernobyl se je poznalo, da so si fantje zastavili previsoke cilje. Clear Sky je bil nadlezen s svojimi hroscatimi faction warsi. Call of Pripyat pa je bil absolutno prekratek, ceprav se najbolj dodelan od vseh treh.

oo7 ::

m0f0x je izjavil:

Jaz ne vem kako si naj ta trailer razlagam oz. kaj nam hočejo povedat/pokazat. In-engine grafika je pa lahko "daleč" od končnega izgleda.


Ja v tem trailerju prikazujejo grafiko.

yayo ::

fak, Stalker! Komaj čakam, da objamem starega Sidorovicha. Upam, da bodo uporabili podobo iz prve igre, ko še ni bil plešast in je sportal "flat top" frizuro. Kasneje so ga estetsko precej pokvarili:))

oo7 ::

yayo je izjavil:

fak, Stalker! Komaj čakam, da objamem starega Sidorovicha. Upam, da bodo uporabili podobo iz prve igre, ko še ni bil plešast in je sportal "flat top" frizuro. Kasneje so ga estetsko precej pokvarili:))


yayo ::

 yep

yep


EDIT
ne vem zakaj mi zadnje čase ne uspeva linkati slik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

V trailerju




PDA 2.0
User: SKIF
LOADING...

oo7 ::

Uradni Stalker twitter račun




Mogoče bo pa res igra izšla 2021 ?

oo7 ::

Kot kaže bo glavni junak igre Stalker po imenu Skif ?

oo7 ::

Zaposleni pri GSC Game World je potrdil, da igra S.T.A.L.K.E.R. 2 prihaja na PC in Xbox Series X/S.

Možno, da gre za časovno ekskluzivo in pride igra za PS5 kasneje.

WizzardOfOZ ::

Spet bomo igral.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Invictus ::

Jap, ko naredim novo mašino...

Ker bo zgleda tako kot MS Flight 2020, rabiš novo škatlo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Spet bomo igral.


Komaj čakam :)

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Jap, ko naredim novo mašino...

Ker bo zgleda tako kot MS Flight 2020, rabiš novo škatlo...


Jaz upam, da bom lahko igral še na svoji škatli. Upam, da ne bo zahtevna kot Cyberpunk 2077 kjer mi je delalo na low tam okoli 15-20 fps.

WizzardOfOZ ::

Na kakšni konfiguraciji ti je dajalo 15 do 20fps? Jaz sem si jo hotel omislit, ampak po komentarjih, ki sem jih prebral v tisti temi, sem si premislil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

oo7 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Na kakšni konfiguraciji ti je dajalo 15 do 20fps? Jaz sem si jo hotel omislit, ampak po komentarjih, ki sem jih prebral v tisti temi, sem si premislil.


Gtx 970
I5 4570
16 GB ram

Grafična dosega minimalne zahteve problem kot kaže je bil procesor.

Invictus ::

Zgleda bo prej treba preigtrati prejšnje 3 dele :D. Še 1x...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Zgleda bo prej treba preigtrati prejšnje 3 dele :D. Še 1x...



Shadow of Chernobyl sem preigral 3x
Clear sky 2x
Call of Pripyat 1x

WizzardOfOZ ::

Manjkajo še alpha in še en mod, sam ne vem imena.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

yayo ::

Lost Alpha je bil zame razočaranje, čisti fanfiction. Sem pa igral Stari Oblivion Lost kmalu po izidu, tisti je bil špica. Za novejše mode nisem nikoli našel časa.

WizzardOfOZ ::

No, za oblivion se nisem spomnil. Men sta bila oba kr dost dobra, ker sem se ostalih treh naveličal, ker sem jih tokrat preigral.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

oo7 ::

Katera Stalekr igra pa vam je bila najboljša in katera najslabša ?

Jaz bi rekel

1. Shadow of Chernobyl
2. Call of Pripyat
3. Clear sky

Nagi Bator ::

oo7 je izjavil:

Katera Stalekr igra pa vam je bila najboljša in katera najslabša ?

Jaz bi rekel

1. Shadow of Chernobyl
2. Call of Pripyat
3. Clear sky


Meni so vse tri odlicne, bi pa rekel takole:

SoC - najboljsa zgodba, za tiste, ki pridejo do zadovoljivega konca in pa one, ki zgresijo, se tega zavedajo in poizkusijo znova ter sploh cista obveza prespilat, za vsakogar, ki se resno podaja v "stalkerstvo" :)
CS - najboljsi nacin igranja in pa najlepsa grafika. Zal zaradi bugov neigralna ob izzidu. Danes je OK, sploh z SRP.
CoP - najbolj optimizirana, brez omembe vrednih hroscev, gameplay skoraj identicen CS, a vsaj zame tudi najdolgocasnejsa (najlazja) od treh. Misery mod (kljub brdu modernejsih) po preigrani vanila igri, skoraj obvezen.

Je pa po mojem mnenju potrebno prespilat vse tri po vrsti, kot so izsle.

Zgodovina sprememb…

««
4 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746119007 (3085) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385265 (3145) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83901 (3630) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206670 (6386) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282939 (2939) damjan11

Več podobnih tem