» »

iPhone 6 nakup - kje?

iPhone 6 nakup - kje?

betmen ::

Kje je najbolj ugodno kupiti iPhone z vezavo na obroke, 2 leti?

Nimam Siol Bona.

Trenutno sem na telekomu. Bežno sem enkrat prebral, da bojo "predrkal" vse pakete, tako da (že tako plačujem skoraj 24 eur đabest) bomo verjetno plačali še kakšen euro več. Po vseh izkušnjah mislim, da ni več konkurenčen?!

Simobil ima neko akcijo "račun na pol". Ampak me pri paketu Neskončni M pride 55 eur na mesec, plus tega nima LTE omrežja.

Tušmobil je še najbolj ugoden. Pri neomejenih klicih in sporočilih ter 1 GB interneta pride 45 eur.
Sam mi je pa samo omrežje "šepavo". Če bom imel telefon za 800 eur, pa da mi nima omrežja mi tud nič ne nuca... niso brezveze reklamirali vrhunski telefon v vrhunskem omrežju.

Torej, do 50 eur je sprejemljiv mesečni strošek, ne dam niti centa več. Kaj mislite vi? Je pa paket, ki ga želim imeti tak, da ima neomejeno klicev in smsov, internet je lahko tudi 1 GB, velika prednost je LTE

Tilen ::

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

24x24 + paket po izbiri. Npr. 2015 paket za 24 eur ali neomejeni b.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

betmen ::

Telekom - najbolj kretensko podjetje v Sloveniji. 17 let sem bil njihov stalni naročnik in zagovornik, ampak ker ne morejo mi najti enega usranega ajfouna v sloveniji, bom šel na simobil. Res kakšni kreteni delajo majko mila lahko bi napisal tukaj najmanj dve strani... pa niso vredni več omembe. Upam da propadejo čim prej

Invictus ::

Ko oš na Simobilu, boš šele videl kaj je kretenizem ....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

luky ::

betmen je izjavil:

Telekom - najbolj kretensko podjetje v Sloveniji. 17 let sem bil njihov stalni naročnik in zagovornik, ampak ker ne morejo mi najti enega usranega ajfouna v sloveniji, bom šel na simobil. Res kakšni kreteni delajo majko mila lahko bi napisal tukaj najmanj dve strani... pa niso vredni več omembe. Upam da propadejo čim prej


Zdaj si pa mahno zelo mimo. Prave kretene boš šele spoznal pri ponudniku, ki ga omenjaš da boš šel.

Bil sem pri njih 8 let pa živ več ne. Sam boš kmalu ugotovil kaj so kreteni na m2.
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327738 (13168) Jerry000
»

Razmišljam o menjavi operaterja, ste s Telemachom zadovoljni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
274093 (3308) pixelzgaming
»

Ker mobilni internet?

Oddelek: Mobilne tehnologije
81510 (1393) Brklc
»

Kateri mobilni paket za nekoga ki potrebuje internet 1gb in moznost klicev/smsjev.

Oddelek: Mobilne tehnologije
172537 (1805) stb
»

ORTO U NULO vs. Itak Dđabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
285870 (3544) St235

Več podobnih tem