» »

Samsung Email aplikacija nagaja

Samsung Email aplikacija nagaja

ncop1 ::

Kot je vsem najbrž znano je ta aplikacija poznana po tem da rada nagaja. In meni do sedaj ni delala problemov, odkar pa sem resetiral telefon (še prej sem zamenjal ekran, če ima to kaj veze), pa ne dela več tako kot je treba. Imam Samsung Galaxy S2 i9100. Ko pošljem pošto iz Gmail računa (IMAP), mi jo po tem, ko je že odposlana, vrže v mapo prejeto... kar je neverjetno nadležno. Pri ostalih računih, kot so yahoo, hotmail se to ne dogaja. Pregledal sem nastavitve v gmailu, poskusil vse možne nastavitve na telefonu, naredil factory reset, naložil več različnih ROM-ov in povsod isto...

Ne vem kaj bi bilo lahko narobe, po internetu pa tudi zaenkrat ne najdem nobene rešitve za ta problem.

Menjava za drugo aplikacijo ne pride v poštev, ker ima ta eno veliko prednost pred vsemi ostalimi aplikacijami ki sem jih probal; lahko znotraj aplikacije zmanjšaš slike preden jih pošiljaš.

Kakšna ideja?

ncop1 ::

Imel sem idejo, da bi naložil na telefon ponovno še na roke original aplikacijo od Samsunga (po možnosti vključujoč vse popravke) ampak je ne najdem nikjer za zdownloadat

CoolBits ::

Na gmail-u imaš nastavljeno, da kopijo sporočila pošlješ tudi sam sebi.

ncop1 ::

Sploh ne najdem kje se to na gmailu nastavi, ampak mislim da ne, ker se to samo ko pošljem iz telefona dogaja. Na telefonu pa pod (V polje Kp/Skp vedno dodaj sebe) tudi nimam sebe napisanega. Če pa recimo pošljem mail iz tiste Gmail aplikacije na telefonu se tudi ne dogaja. Zato sumim da je kriva ta aplikacija...

ncop1 ::

evo poeskusil sem tudi tole, da sem vključil KP in SKP in vsakič poslal eno preskusno pošto potlej spet izključil. in še vedno vsakič dobim kopijo... kot da nima vpliva :@

ncop1 ::

Evo resen problem. Seveda sem spet sam kriv. Z email aplikacijo ni nic narobe, dejansko je bla nastavitev na gmailu, in sicer tam kjer imas ->racuni in uvoz in poslji e-postno sporocilo kot, sem imel nastavljena se dva druga racuna. In ko sem poslal testno sporocilo po resetiranju telefona, sem ga seveda poslal sam sebi na enega od tistih naslovo oz kar oba, da ne bi smetil drugim. In ta nastavitev pac povzroci da dobis kopijo v inbox.

In se odgovor zakaj se mi prej to ni dogajalo da bo dobival kopije, ker pac nisem sebi posiljal poste. :P
Torej to je vsa znanost. Kako neumno se mi zdi :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email SMS alerts na mobitelu

Oddelek: Pomoč in nasveti
153759 (1325) Gunisms
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524002 (10632) donvito
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475959 (4170) tattoo
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113304 (2968) bigbug
»

Gmail - Outlook

Oddelek: Omrežja in internet
51411 (1207) AmokRun

Več podobnih tem