» »

Komplet kista

Komplet kista

Japonski ::

Rad bi si kupil novo "kišto" pa ravno nevem kaj naj noter nabijem, sigurno je to da sem se odločil za AMD, pri ostalem pa zelo zelo kolebam.

Nebi se rad speko, ce dam nekaj "bombasticnega" noter med tem ko je na drugi strani nekaj precej slabega in v bistvu nic ne koristi (nevem npr. bomba prosesor, slab disk -> ko bom bral z diska mi bo ravno tak srotalo kot pri slabsem CPU)

To je priblizno moja tezava, pa bi vas prosil za nasvet pri moji konfiguraciji:

Athlon XP2700
Ram 512MB Major 166MHz(DDR333) x2
Mamica MSI KT4 ULTRA-BSR KT400
LG CD-Writer
LG DVD-Player
Grafikulja CONNECT Radeon 9700, TV-out, DVI, Reatail 128MB DDR
MAXTOR 80GB, 8MB, 7200, 8.5

Nekaj bom moral tukaj spremenit, mi cena ne pase prevec, zaradi le-tega mi gresta v nos CPU in RADEON in sicer bolj radeon, ker nevem ce bi jaz iskoristil to zadevo.

Racunalnik bi uporabljal za vse pomalo, pa tui kaksno igro ne da bi me moralo ob tem skrbet ce je moj sistem dovolj zmogljiv...

Hvala!!!!!!!!!!



boštjan ::

vse razen proca in grafične me moti.
Plato definitivno na Nforce2 čipovju (asus,epox (8rda+),abit r1.2 ali 2.0-poglej ponudbo
ram 2X256 ali 2X 512 400.Ali boš daš dosti keša in kupi corsaira ali kingstona hyperx ali pa od twinmosa,ki tudi niso slabi
cd-RW plextor 48/24/48
dvd-rom enega novega pioneera
HDD WD800JB.
Monitor,ohišje,napajač maš?

Japonski ::

Po tvoje bi naj raje presedlal na intela? Nevem, sicer mam zelo dobro mnenje o intelu, sam se mi zdi da pri amd dobim za nizjo ceno hitrejso stvar....

Kaj ti ni vsec pri graficni? Katero naj vzamem?

Asus sn vzel v obzir ;-)

Na ohišje in napajalnik sem racunal ja, za motitor bi si pa posebej vzel cajt in kdaj drugic o tem razmislajl :) ce pa mas kaksen predlog te rade volje poslusam!

Tnx!

boštjan ::

narobe si me razumel.Napisal sem:Vse,razen proca in grafe me moti in sem tudi ti pol napisal kaj naj druga vzameš.
Kaj maš v mislih LCD ali CRT (katodna cev)?

Zheegec ::

Epox 8Rda+
AXP 2600+ (isto jedro kot 2700+, tudi 333FSB, samo malenkost manj Mhz)
2*512RAM (kot Boštjan)
R9700
WD 800JB

Monitor CRT 959NF (itaq) ali....?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Leo ::

Za take hude sisteme se zdaj splaca stopit u Ljubljanski BOF, kjer so prenovili in prestavili racunalniski oddelek. Majo vse zivo od sestavljenih sistemov od pleha za 80.000 SIT do posasti v Home Cinema oddelku za 350.000 SIT. Gledu sem tud volane pa tipkovnice od microsofta in bil prijetno presenecen nad cenami. Zgleda da so mal bolj resno pristopil k stvari...se splaca pogledat.

boštjan ::

imajo kako www stran?

Leo ::

Dvomim, glede na to da je jutri uradna otvoritev. Kdaj se je pac treba malo sprehodit:D

Japonski ::

Mislis da bi blo v LJ kaj ceneje oz enako, kot pa kje v tujini?

Japonski ::

Boštjan!

Hehe, si napisal da te proc in graf. ne motita, mene pa pa rvno ta dva, sicer samo zaradi cene, drugac bi ju takoj vzel, kaj ce bi sol malo s procesorjem dol pa kako 9500 pro pa tisto kar si ti napisal bi blo ku kaj?

LP

boštjan ::

ti si napisal kaj bi spremenili,torej sem jaz spreminjl tisto kar me je motlo,ker pa ti nisi dal opcije za cenejši proc in grafo sem sklepal tako kot sem.Seveda bi stroški fajn padli,če bi vzel 2100+ in 9500pro.28k+51k

^White^ ::

Za DVD pa CDRW nebi bilo slabo pogledati za kaksnimi firmami kot so RICOH, PLEXTOR, PIONEER...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rač za 300k

Oddelek: Kaj kupiti
131052 (903) boštjan
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296276 (4335) kloshar
»

Pomoc pri Konfiguraciji za vsesplosno mletje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
574020 (3282) Zheegec
»

računalnik za 280k?

Oddelek: Kaj kupiti
231570 (1239) Zheegec
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271949 (1395) Airskull

Več podobnih tem