» »

Theme za Magento

Theme za Magento

sebavet ::

Tisti, ki ste postavljali Magento trgovino; kje ste iskali theme? So te theme free ali vsaj za neko spodobno ceno? Ko iščem themo za svojo trgovino, je pomembno v katerem jeziku so? (Slo, ang...)? So theme povezane tudi z višino ddv 22%, 9.5%? Kaj vse je definirano v themi? Gre le za design ali še kaj več?

hellboy123 ::

sebavet ::

Kako pa je z davki, besedili? Lahko uporabim temo, ki ima Compatibility: Magento 1.1.4, jaz pa imam instalirano verzijo 1.9.0.1?

usoban ::

Mogoce ja, mogoce ne; zavisi od tega kako je tema napisana.

Razlike med verzijami znajo biti precejsnje, in verzija 1.1 je dokaj stara verzija. Jaz osebno ne bi tvegal.

neoserv ::

Kvalitetne Magento teme ne boš dobil za 0 EUR. Če se boš poslužil torrent strani in podobnih vprašljivih virov, boš verjetno na svojo trgovino naložil skupaj s temo tudi virus, ki bo kradel osebne podatke tvojih obiskovalcev in/ali pošiljal SPAM pošto.

Razlike med verzijami znajo biti precejšnje - odvisno od teme. Obračunavanje DDV in podobno ponavadi s temo nima veliko skupnega, ampak z jedrom Magenta. Grafična tema trgovine je ponavadi povezana samo z izgledom trgovine.

Na tvojem mestu bi uporabil čim bolj svežo verzijo, saj je tudi najbolj varna in ima največ zakrpanih hroščev.
Pri vsaki grafični temi na Themeforest tudi piše, s katero verzijo je kompatibilna, avtorji pa tudi nudijo podporo za svoje izdelke.

V vsakem primeru, če boš imel svojo spletno trgovino, bi moral biti strošek $50-$80 za kvalitetno temo sprejemljiv.
Trgovina te lahko stane tudi več tisoč ali deset tisoč EUR, tako da bi moralo ~50 EUR iti skozi brez problema.

Če ne gre, se vprašaj, ali je sploh smiselno da odpiraš trgovino. Moral boš tudi namreč oglaševati, kar te
bo na na mesečni ravni stalo bistveno več.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

sebavet ::

Da se razumemo, ne iščem zastonj teme, ampak tipsko temo za neko normalno ceno. Sem v ThemeForest pogledal in se mi zdijo cene več kot spremenljive. Bolj me je zanimalo, kako je z kompatibilnostjo, ker imam instaliran zadnjo verzijo Magento 1.9.0.1. Teme pa niso kompatibilne direktno s to verzijo.

Kot sem razbral iz odgovorov so teme bolj designerski okvir spletne trgovine. Ostale stvari pa se nastavljajo glede na regionalne zahteve (denar, davki ...).

Bom pa verjetno moral stopiti v kontakt z avtorjem, da izvem glede kompatibilnosti z mojo verzijo.

neoserv ::

Tako je. Pri vsaki TF temi sicer tudi vidiš število komentarjev in takoj vidiš ali avtorji odgovarjajo na vprašanja uporabnikov.

To je tudi najboljši test, preden dejansko kupiš neko grafično temo. Tako kot pri gostovanju, najprej preveriš, kako se odziva uporabniška podpora.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena postavitve webshopa na platformi Magento za lokalno obmocje (Slovenija)

Oddelek: Izdelava spletišč
73005 (1454) Netrunner
»

Ocena

Oddelek: Izdelava spletišč
114188 (3815) Tody
»

Prodaja spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
233486 (2939) Tydek
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7314740 (12426) tiga325
»

Pretvorba v wordpress

Oddelek: Izdelava spletišč
111526 (1329) MusiqMan

Več podobnih tem